Mariahout VR1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

513 Vrouwen Zondag

04 december

  • 12:00

    ST SV Someren/NWC VR2

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark 't Root

  • 11:00

    Bruheze VR1

    SSS'18 VR2

    Sportpark Espendonk

  • 11:00

    ELI VR1

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Sportpark 't Luytelaar

  • 10:30

    ST Handel/Elsendorp VR1

    Volkel VR1

    Sportpark D'n Eikenwal

  • 10:30

    S.V. Brandevoort VR1

    Sparta'25 VR1

    sportpark Brandevoort

  • 10:00

    Bavos VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark Geneneind

27 november

  • 11:00

    Mariahout VR1

    ST SV Someren/NWC VR2

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    Bavos VR1

    Sportpark 't Heereind

  • 10:30

    ST Handel/Elsendorp VR1

    ELI VR1

    Sportpark D'n Eikenwal

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    Bruheze VR1

    Sportpark De Koulberg

  • 10:00

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    S.V. Brandevoort VR1

    Sportpark Avesteyn

  • 09:45

    SSS'18 VR2

    Volkel VR1

    Sportpark de Raay

20 november

  • 11:00

    Volkel VR1

    Bavos VR1

    Sportpark Volkel

  • 11:00

    Bruheze VR1

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Sportpark Espendonk

  • 11:00

    Mariahout VR1

    ST Handel/Elsendorp VR1

    Sportpark De Heibunders

13 november

  • 12:00

    Sparta'25 VR1

    Bruheze VR1

    Sportpark 't Heereind

    4 - 0

  • 11:00

    ELI VR1

    S.V. Brandevoort VR1

    Sportpark 't Luytelaar

    2 - 5

  • 10:30

    ST Handel/Elsendorp VR1

    Bavos VR1

    Sportpark D'n Eikenwal

    1 - 6

  • 10:30

    Mariahout VR1

    SSS'18 VR2

    Sportpark De Heibunders

    2 - 2

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    Volkel VR1

    Sportpark De Koulberg

    0 - 2

  • 10:00

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    ST SV Someren/NWC VR2

    Sportpark De Balledonk

    0 - 12

06 november

  • 12:00

    ST SV Someren/NWC VR2

    ST Handel/Elsendorp VR1

    Sportpark 't Root

    10 - 0

  • 11:00

    Volkel VR1

    S.V. Brandevoort VR1

    Sportpark Volkel

    4 - 4

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark De Koulberg

    1 - 3

  • 10:00

    Bavos VR1

    ELI VR1

    Sportpark Geneneind

    1 - 0

  • 09:45

    SSS'18 VR2

    Sparta'25 VR1

    Sportpark de Raay

    1 - 4

30 oktober

  • 12:30

    Mariahout VR1

    Volkel VR1

    Sportpark De Heibunders

    4 - 0

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark 't Heereind

    8 - 0

  • 11:00

    ELI VR1

    ST SV Someren/NWC VR2

    Sportpark 't Luytelaar

    0 - 9

  • 10:30

    ST Handel/Elsendorp VR1

    Bruheze VR1

    Sportpark D'n Eikenwal

    3 - 1

  • 10:00

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    SSS'18 VR2

    Sportpark Avesteyn

    0 - 4

  • 10:00

    S.V. Brandevoort VR1

    Bavos VR1

    sportpark Brandevoort

    1 - 3

23 oktober

  • 10:30

    S.V. Brandevoort VR1

    Bruheze VR1

    sportpark Brandevoort

    6 - 1

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Sportpark De Koulberg

    1 - 5

16 oktober

  • 12:00

    ST SV Someren/NWC VR2

    S.V. Brandevoort VR1

    Sportpark 't Root

    1 - 0

  • 10:30

    Bruheze VR1

    ELI VR1

    Sportpark Espendonk

    1 - 2

  • 09:45

    SSS'18 VR2

    ST Handel/Elsendorp VR1

    Sportpark de Raay

    4 - 0

13 oktober

  • 20:00

    Bavos VR1

    ST SV Someren/NWC VR2

    Sportpark Geneneind

    2 - 1

12 oktober

  • 20:00

    Sparta'25 VR1

    Volkel VR1

    Sportpark 't Heereind

    5 - 1

09 oktober

  • 11:00

    ELI VR1

    SSS'18 VR2

    Sportpark 't Luytelaar

    1 - 1

  • 10:30

    ST Handel/Elsendorp VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark D'n Eikenwal

    5 - 0

  • 10:00

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Mariahout VR1

    Sportpark Avesteyn

    0 - 4

02 oktober

  • 11:00

    Mariahout VR1

    ST Handel/Elsendorp VR1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 1

  • 11:00

    Bruheze VR1

    Bavos VR1

    Sportpark Espendonk

    1 - 2

  • 11:00

    Volkel VR1

    ST SV Someren/NWC VR2

    Sportpark Volkel

    0 - 5

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Sportpark 't Heereind

    4 - 0

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    ELI VR1

    Sportpark De Koulberg

    0 - 7

  • 09:45

    SSS'18 VR2

    S.V. Brandevoort VR1

    Sportpark de Raay

    2 - 2

25 september

  • 12:00

    ST SV Someren/NWC VR2

    Bruheze VR1

    Sportpark 't Root

    6 - 1

  • 11:00

    ELI VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark 't Luytelaar

    4 - 3

  • 10:30

    S.V. Brandevoort VR1

    RKVV Keldonk VR1

    sportpark Brandevoort

    8 - 0

  • 10:30

    ST Handel/Elsendorp VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark D'n Eikenwal

    1 - 3

  • 10:00

    Bavos VR1

    SSS'18 VR2

    Sportpark Geneneind

    6 - 1

  • 10:00

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Volkel VR1

    Sportpark De Balledonk

    1 - 4

513 Vrouwen Zondag

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Bavos VR1

8

24

8

0

0

31

5

+26

0

2

ST SV Someren/NWC VR2

6

15

5

0

1

43

2

+41

0

3

Sparta'25 VR1

7

15

5

0

2

29

12

+17

0

4

S.V. Brandevoort VR1

7

14

4

2

1

34

16

+18

0

5

ELI VR1

8

11

3

2

3

21

20

+1

0

6

Mariahout VR1

7

10

3

1

3

16

12

+4

0

7

ST Handel/Elsendorp VR1

8

10

3

1

4

14

24

-10

0

8

Volkel VR1

9

10

3

1

5

12

31

-19

0

9

SSS'18 VR2

8

9

2

3

3

15

16

-1

0

10

ST Heeswijk/Avesteyn VR2

8

3

1

0

7

7

42

-35

0

11

RKVV Keldonk VR1

8

0

0

0

8

2

44

-42

0

12

RKVV Keldonk VR1

7

0

0

0

7

2

38

-36

0

513 Vrouwen Zondag (5e klasse / Poule 4)

11 december

  • 09:45

    SSS'18 VR2

    ST SV Someren/NWC VR2

    Sportpark de Raay

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    Bavos VR1

    Sportpark De Koulberg

  • 10:00

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    ST Handel/Elsendorp VR1

    Sportpark De Balledonk

  • 11:00

    Mariahout VR1

    S.V. Brandevoort VR1

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Volkel VR1

    Bruheze VR1

    Sportpark Volkel

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    ELI VR1

    Sportpark 't Heereind

18 december

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    ST SV Someren/NWC VR2

    S.V. Brandevoort VR1

    Sportpark 't Root

29 januari

  • 09:45

    SSS'18 VR2

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark de Raay

  • 10:00

    Bavos VR1

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Sportpark Geneneind

  • 10:30

    S.V. Brandevoort VR1

    ST Handel/Elsendorp VR1

    sportpark Brandevoort

  • 11:00

    Bruheze VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark Espendonk

  • 11:30

    Volkel VR1

    ELI VR1

    Sportpark Volkel

  • 12:00

    ST SV Someren/NWC VR2

    Sparta'25 VR1

    Sportpark 't Root

05 februari

  • 09:45

    SSS'18 VR2

    Bavos VR1

    Sportpark de Raay

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    S.V. Brandevoort VR1

    Sportpark De Koulberg

  • 11:00

    Mariahout VR1

    ELI VR1

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Bruheze VR1

    ST SV Someren/NWC VR2

    Sportpark Espendonk

  • 11:00

    Volkel VR1

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Sportpark Volkel

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    ST Handel/Elsendorp VR1

    Sportpark 't Heereind

12 februari

  • 10:00

    Bavos VR1

    Bruheze VR1

    Sportpark Geneneind

  • 10:00

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Sparta'25 VR1

    Sportpark Avesteyn

  • 10:30

    S.V. Brandevoort VR1

    SSS'18 VR2

    sportpark Brandevoort

  • 10:30

    ST Handel/Elsendorp VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark D'n Eikenwal

  • 11:00

    ELI VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark 't Luytelaar

  • 12:00

    ST SV Someren/NWC VR2

    Volkel VR1

    Sportpark 't Root

05 maart

  • 09:45

    SSS'18 VR2

    ELI VR1

    Sportpark de Raay

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    ST Handel/Elsendorp VR1

    Sportpark De Koulberg

  • 11:00

    Mariahout VR1

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Volkel VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark Volkel

  • 11:00

    Bruheze VR1

    S.V. Brandevoort VR1

    Sportpark Espendonk

  • 12:00

    ST SV Someren/NWC VR2

    Bavos VR1

    Sportpark 't Root

12 maart

  • 10:00

    Bavos VR1

    Volkel VR1

    Sportpark Geneneind

  • 10:00

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark De Balledonk

  • 10:30

    S.V. Brandevoort VR1

    ST SV Someren/NWC VR2

    sportpark Brandevoort

  • 10:30

    ST Handel/Elsendorp VR1

    SSS'18 VR2

    Sportpark D'n Eikenwal

  • 11:00

    ELI VR1

    Bruheze VR1

    Sportpark 't Luytelaar

  • 12:00

    Sparta'25 VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark 't Heereind

19 maart

  • 09:45

    SSS'18 VR2

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Sportpark de Raay

  • 10:00

    Bavos VR1

    S.V. Brandevoort VR1

    Sportpark Geneneind

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark De Koulberg

  • 11:00

    Volkel VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark Volkel

  • 11:00

    Bruheze VR1

    ST Handel/Elsendorp VR1

    Sportpark Espendonk

  • 12:00

    ST SV Someren/NWC VR2

    ELI VR1

    Sportpark 't Root

26 maart

  • 10:00

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Bruheze VR1

    Sportpark Avesteyn

  • 10:00

    S.V. Brandevoort VR1

    Volkel VR1

    sportpark Brandevoort

  • 10:30

    ST Handel/Elsendorp VR1

    ST SV Someren/NWC VR2

    Sportpark D'n Eikenwal

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    SSS'18 VR2

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    ELI VR1

    Bavos VR1

    Sportpark 't Luytelaar

  • 12:30

    Mariahout VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark De Heibunders

02 april

  • 09:45

    SSS'18 VR2

    Mariahout VR1

    Sportpark de Raay

  • 10:00

    Bavos VR1

    ST Handel/Elsendorp VR1

    Sportpark Geneneind

  • 10:00

    S.V. Brandevoort VR1

    ELI VR1

    sportpark Brandevoort

  • 11:00

    Bruheze VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark Espendonk

  • 12:00

    ST SV Someren/NWC VR2

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Sportpark 't Root

  • 12:00

    Volkel VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark Volkel

16 april

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    SSS'18 VR2

    Sportpark De Koulberg

  • 10:00

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Bavos VR1

    Sportpark De Balledonk

  • 10:30

    ST Handel/Elsendorp VR1

    S.V. Brandevoort VR1

    Sportpark D'n Eikenwal

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    ST SV Someren/NWC VR2

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    ELI VR1

    Volkel VR1

    Sportpark 't Luytelaar

  • 12:30

    Mariahout VR1

    Bruheze VR1

    Sportpark De Heibunders

23 april

  • 10:00

    Bavos VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark Geneneind

  • 10:00

    S.V. Brandevoort VR1

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    sportpark Brandevoort

  • 11:00

    Bruheze VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark Espendonk

  • 11:00

    ELI VR1

    ST Handel/Elsendorp VR1

    Sportpark 't Luytelaar

  • 12:00

    Volkel VR1

    SSS'18 VR2

    Sportpark Volkel

  • 12:00

    ST SV Someren/NWC VR2

    Mariahout VR1

    Sportpark 't Root

14 mei

  • 10:00

    Bavos VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark Geneneind

  • 10:00

    S.V. Brandevoort VR1

    Mariahout VR1

    sportpark Brandevoort

  • 10:30

    ST Handel/Elsendorp VR1

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Sportpark D'n Eikenwal

  • 11:00

    Bruheze VR1

    Volkel VR1

    Sportpark Espendonk

  • 11:00

    ELI VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark 't Luytelaar

  • 12:00

    ST SV Someren/NWC VR2

    SSS'18 VR2

    Sportpark 't Root

21 mei

  • 09:45

    SSS'18 VR2

    Bruheze VR1

    Sportpark de Raay

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    ST SV Someren/NWC VR2

    Sportpark De Koulberg

  • 10:00

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    ELI VR1

    Sportpark De Balledonk

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Bavos VR1

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Volkel VR1

    ST Handel/Elsendorp VR1

    Sportpark Volkel

  • 12:00

    Sparta'25 VR1

    S.V. Brandevoort VR1

    Sportpark 't Heereind

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mariahout VR1

3

9

3

0

0

12

0

+12

0

2

WEC VR1

3

6

2

0

1

8

4

+4

0

3

Rhode/VSB VR2

3

3

1

0

2

5

12

-7

0

4

Schijndel/DE WIT VR2

3

0

0

0

3

1

10

-9

0

Uitslagen beker

18 september

  • 11:00

    Mariahout VR1

    WEC VR1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 0

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT VR2

    Rhode/VSB VR2

    Sportpark Zuideinderpark

    0 - 3

11 september

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Schijndel/DE WIT VR2

    Sportpark De Heibunders

    3 - 0

  • 10:00

    WEC VR1

    Rhode/VSB VR2

    Sportpark De Glorie

    4 - 2

04 september

  • 12:00

    Rhode/VSB VR2

    Mariahout VR1

    Sportpark De Neul

    0 - 8

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT VR2

    WEC VR1

    Sportpark Zuideinderpark

    1 - 4

TEAM INFO

Spelers

Fleur Bekx, Luna van Berlo, Susanne van den Brandt, Tessa van den Broek, Merel dekkers, Emy van Dijk,
Iris van Gogh, Ellen van den Heuvel, Michelle van den Heuvel, Kylie van Hoof, Demi Kats, Julia Maas,
Miriam van der Pas, Aniek van de Ven, Inge van de Ven, Indy Verberk, Sam Vogels, Joyce van Zutphen.

Staf

TrainerMark Barten

Assistent TrainerMarsha Bekkers

Grensrechtster: Vacature

Training

dinsdagavond van 19.30 uur tot 21.00 uur
donderdagavond van 19.30 uur tot 21.00 uur

 

Copyright © 2008 - 2022 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign