Mariahout VR1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

513 Vrouwen Zondag

24 mei

  • 19:15

    ST Avesteyn/Heeswijk VR2

    FC de Rakt VR1

    Sportpark De Balledonk

22 mei

  • 11:00

    ELI VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark 't Luytelaar

    2 - 4

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Blauw Geel'38/JUMBO VR2

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Volkel VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark Volkel

    0 - 0

  • 11:00

    ELI VR1

    DVG VR1

    Sportpark 't Luytelaar

  • 10:00

    Bavos VR1

    Schijndel/DE WIT VR1

    Sportpark Geneneind

    1 - 2

19 mei

  • 19:00

    FC de Rakt VR1

    Volkel VR1

    Sportpark Moleneind

    0 - 3

15 mei

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO VR2

    Bavos VR1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    FC de Rakt VR1

    ELI VR1

    Sportpark Moleneind

    0 - 1

  • 11:00

    DVG VR1

    Volkel VR1

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    ST Avesteyn/Heeswijk VR2

    Sportpark 't Heereind

    4 - 3

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark De Koulberg

    1 - 2

11 mei

  • 20:00

    Bavos VR1

    FC de Rakt VR1

    Sportpark Geneneind

    6 - 0

10 mei

  • 19:30

    Mariahout VR1

    ST Avesteyn/Heeswijk VR2

    Sportpark De Heibunders

    2 - 1

08 mei

  • 12:00

    FC de Rakt VR1

    Schijndel/DE WIT VR1

    Sportpark Moleneind

    2 - 11

  • 11:00

    Volkel VR1

    ELI VR1

    Sportpark Volkel

    3 - 3

05 mei

  • 19:30

    Mariahout VR1

    FC de Rakt VR1

    Sportpark De Heibunders

    3 - 0

01 mei

  • 11:00

    DVG VR1

    ELI VR1

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:00

    Schijndel/DE WIT VR1

    ST Avesteyn/Heeswijk VR2

    Sportpark Zuideinderpark

    10 - 1

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 4

24 april

  • 11:00

    DVG VR1

    Blauw Geel'38/JUMBO VR2

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:00

    ELI VR1

    Bavos VR1

    Sportpark 't Luytelaar

    0 - 1

  • 10:00

    ST Avesteyn/Heeswijk VR2

    Schijndel/DE WIT VR1

    Sportpark De Balledonk

    0 - 6

  • 10:00

    Volkel VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark Volkel

    1 - 3

18 april

  • 11:00

    Volkel VR1

    DVG VR1

    Sportpark Volkel

  • 10:00

    Bavos VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark Geneneind

    6 - 0

10 april

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO VR2

    ST Avesteyn/Heeswijk VR2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:00

    Schijndel/DE WIT VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark Zuideinderpark

    7 - 0

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    ELI VR1

    Sportpark 't Heereind

    4 - 0

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    DVG VR1

    Sportpark De Koulberg

03 april

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Volkel VR1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 1

  • 11:00

    DVG VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:00

    Volkel VR1

    Blauw Geel'38/JUMBO VR2

    Sportpark Volkel

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    Schijndel/DE WIT VR1

    Sportpark 't Heereind

    3 - 3

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    FC de Rakt VR1

    Sportpark De Koulberg

    1 - 0

  • 10:00

    ST Avesteyn/Heeswijk VR2

    Bavos VR1

    Sportpark Avesteyn

    0 - 7

27 maart

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO VR2

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    FC de Rakt VR1

    DVG VR1

    Sportpark Moleneind

  • 11:00

    Schijndel/DE WIT VR1

    ELI VR1

    Sportpark Zuideinderpark

    8 - 1

  • 10:00

    Bavos VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark Geneneind

    2 - 1

20 maart

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO VR2

    FC de Rakt VR1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:00

    DVG VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Bavos VR1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 1

  • 10:00

    ST Avesteyn/Heeswijk VR2

    ELI VR1

    Sportpark Avesteyn

    0 - 3

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    Schijndel/DE WIT VR1

    Sportpark De Koulberg

    2 - 4

13 maart

  • 11:00

    Schijndel/DE WIT VR1

    DVG VR1

    Sportpark Zuideinderpark

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    Blauw Geel'38/JUMBO VR2

    Sportpark 't Heereind

  • 10:00

    ST Avesteyn/Heeswijk VR2

    Volkel VR1

    Sportpark De Balledonk

    0 - 3

  • 10:00

    Bavos VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark Geneneind

    3 - 0

06 maart

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark 't Heereind

    5 - 1

  • 11:00

    Mariahout VR1

    DVG VR1

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Volkel VR1

    FC de Rakt VR1

    Sportpark Volkel

    4 - 0

  • 11:00

    ELI VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark 't Luytelaar

    3 - 1

22 februari

  • 20:00

    DVG VR1

    Bavos VR1

    Sportpark De Roode Bleek

20 februari

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO VR2

    ELI VR1

    Sportpark Prins W. Alexander

16 februari

  • 20:00

    Sparta'25 VR1

    DVG VR1

    Sportpark 't Heereind

13 februari

  • 11:00

    Schijndel/DE WIT VR1

    Blauw Geel'38/JUMBO VR2

    Sportpark Zuideinderpark

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    FC de Rakt VR1

    Sportpark 't Heereind

    3 - 1

  • 11:00

    ELI VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark 't Luytelaar

    1 - 0

  • 10:00

    ST Avesteyn/Heeswijk VR2

    DVG VR1

    Sportpark Avesteyn

  • 10:00

    Bavos VR1

    Volkel VR1

    Sportpark Geneneind

    2 - 1

06 februari

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    ST Avesteyn/Heeswijk VR2

    Sportpark De Koulberg

    0 - 3

30 januari

  • 12:00

    FC de Rakt VR1

    Blauw Geel'38/JUMBO VR2

    Sportpark Moleneind

  • 11:00

    Schijndel/DE WIT VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark Zuideinderpark

    9 - 0

  • 11:00

    ELI VR1

    ST Avesteyn/Heeswijk VR2

    Sportpark 't Luytelaar

    1 - 0

12 december

  • 11:00

    ELI VR1

    Schijndel/DE WIT VR1

    Sportpark 't Luytelaar

    0 - 4

  • 10:00

    ST Avesteyn/Heeswijk VR2

    Sparta'25 VR1

    Sportpark De Balledonk

    2 - 5

  • 10:00

    Bavos VR1

    Blauw Geel'38/JUMBO VR2

    Sportpark Geneneind

05 december

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO VR2

    Mariahout VR1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    FC de Rakt VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark Moleneind

    0 - 0

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    Volkel VR1

    Sportpark 't Heereind

    4 - 1

28 november

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Schijndel/DE WIT VR1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 1

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    Blauw Geel'38/JUMBO VR2

    Sportpark De Koulberg

21 november

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO VR2

    Volkel VR1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:00

    DVG VR1

    ST Avesteyn/Heeswijk VR2

    Sportpark De Roode Bleek

    0 - 2

  • 11:00

    FC de Rakt VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark Moleneind

    1 - 5

14 november

  • 11:00

    Volkel VR1

    ST Avesteyn/Heeswijk VR2

    Sportpark Volkel

    10 - 2

  • 11:00

    DVG VR1

    Schijndel/DE WIT VR1

    Sportpark De Roode Bleek

    0 - 9

09 november

  • 20:00

    Schijndel/DE WIT VR1

    FC de Rakt VR1

    Sportpark Zuideinderpark

    8 - 1

07 november

  • 11:00

    Volkel VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark Volkel

    2 - 1

  • 11:00

    ELI VR1

    FC de Rakt VR1

    Sportpark 't Luytelaar

    1 - 1

  • 10:00

    ST Avesteyn/Heeswijk VR2

    Blauw Geel'38/JUMBO VR2

    Sportpark Avesteyn

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    Bavos VR1

    Sportpark De Koulberg

    0 - 3

31 oktober

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO VR2

    Sparta'25 VR1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    FC de Rakt VR1

    ST Avesteyn/Heeswijk VR2

    Sportpark Moleneind

    0 - 0

  • 11:00

    Mariahout VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark De Heibunders

    3 - 0

  • 11:00

    Schijndel/DE WIT VR1

    Volkel VR1

    Sportpark Zuideinderpark

    6 - 2

  • 10:00

    Bavos VR1

    ELI VR1

    Sportpark Geneneind

    5 - 0

24 oktober

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO VR2

    DVG VR1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:00

    Volkel VR1

    Bavos VR1

    Sportpark Volkel

    0 - 0

  • 10:00

    ST Avesteyn/Heeswijk VR2

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark Avesteyn

    3 - 0

17 oktober

  • 11:00

    DVG VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark De Roode Bleek

    1 - 2

  • 11:00

    Schijndel/DE WIT VR1

    FC de Rakt VR1

    Sportpark Zuideinderpark

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    Bavos VR1

    Sportpark 't Heereind

    3 - 2

  • 11:00

    ELI VR1

    Volkel VR1

    Sportpark 't Luytelaar

    2 - 1

  • 10:00

    ST Avesteyn/Heeswijk VR2

    Mariahout VR1

    Sportpark De Balledonk

    0 - 2

10 oktober

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO VR2

    Schijndel/DE WIT VR1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    FC de Rakt VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark Moleneind

    0 - 9

  • 11:00

    RKVV Keldonk VR1

    ELI VR1

    Sportpark De Koulberg

    2 - 5

  • 10:00

    Bavos VR1

    DVG VR1

    Sportpark Geneneind

    13 - 0

03 oktober

  • 11:00

    DVG VR1

    FC de Rakt VR1

    Sportpark De Roode Bleek

    2 - 2

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark 't Heereind

    4 - 1

  • 11:00

    ELI VR1

    Blauw Geel'38/JUMBO VR2

    Sportpark 't Luytelaar

26 september

  • 11:30

    RKVV Keldonk VR1

    Volkel VR1

    Sportpark De Koulberg

    1 - 0

  • 11:00

    Mariahout VR1

    ELI VR1

    Sportpark De Heibunders

    5 - 1

  • 11:00

    Schijndel/DE WIT VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark Zuideinderpark

    4 - 3

  • 10:00

    Bavos VR1

    ST Avesteyn/Heeswijk VR2

    Sportpark Geneneind

    1 - 2

513 Vrouwen Zondag

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Schijndel/DE WIT VR1

14

37

12

1

1

83

18

+65

0

2

Sparta'25 VR1

15

37

12

1

2

59

25

+34

0

3

Bavos VR1

14

31

10

1

3

40

9

+31

0

4

Mariahout VR1

16

24

8

0

8

29

33

-4

0

5

ELI VR1

16

23

7

2

7

24

39

-15

0

6

Volkel VR1

15

21

6

3

6

32

24

+8

0

7

ST Avesteyn/Heeswijk VR2

15

10

3

1

11

17

54

-37

0

8

RKVV Keldonk VR1

15

8

2

2

11

8

41

-33

0

9

FC de Rakt VR1

14

3

0

3

11

6

55

-49

0

10

DVG VR1

5

1

0

1

4

3

28

-25

0

11

ELI VR1

1

0

0

0

1

1

5

-4

0

12

Volkel VR1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

513 Vrouwen Zondag

24 mei

  • 19:15

    ST Avesteyn/Heeswijk VR2

    FC de Rakt VR1

    Sportpark De Balledonk

29 mei

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark De Koulberg

  • 11:00

    Mariahout VR1

    ST Avesteyn/Heeswijk VR2

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Volkel VR1

    Schijndel/DE WIT VR1

    Sportpark Volkel

  • 12:00

    FC de Rakt VR1

    Bavos VR1

    Sportpark Moleneind

06 juni

  • 11:00

    Schijndel/DE WIT VR1

    Bavos VR1

    Sportpark Zuideinderpark

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Spelers

Fleur Bekx, Luna van Berlo, Susanne van den Brandt, Tessa van den Broek, Merel Dekkers, Emy van Dijk, Iris van Gogh,
Ellen van den Heuvel, Michelle van den Heuvel, Kylie van Hoof, Zoè van Hoof, Veronique Leenders, Merijn van der Ligt,Julia Maas,
Miriam van der Pas, Aniek van de Ven, Inge van de Ven, Indy Verberk, Sam Vogels, Joyce van Zutphen.

Staf

TrainerMarcel van de Brand

Assistent TrainerMarsha Bekkers

Grensrechtster: Vacature

Training

dinsdagavond van 19.30 uur tot 21.00 uur
donderdagavond van 19.30 uur tot 21.00 uur

 

Copyright © 2008 - 2022 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign