Mariahout 5

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0519 Mannen Zondag reserve

15 januari

  • 11:00

    Avanti'31 5

    Irene 2

    Sportpark De Molenheide

    3 - 0

18 december

  • 10:00

    Avesteyn 5

    DVG 3

    Sportpark Avesteyn

    8 - 0

11 december

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 5

    DVG 3

    Sportpark Zuideinderpark

    10 - 1

  • 11:00

    VOW 4

    Avanti'31 5

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    2 - 6

  • 10:00

    Avesteyn 5

    Rhode/VSB 7

    Sportpark Avesteyn

    3 - 2

04 december

  • 12:00

    WEC 4

    VOW 4

    Sportpark De Glorie

    3 - 4

  • 12:00

    DVG 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Sportpark De Roode Bleek

    3 - 3

  • 12:00

    Heeswijk 6

    Avesteyn 5

    Sportpark De Balledonk

    3 - 4

  • 11:00

    Irene 2

    Schijndel/DE WIT 5

    Sportpark De Laat

    0 - 0

27 november

  • 12:00

    Heeswijk 6

    Avanti'31 5

    Sportpark De Balledonk

    0 - 9

  • 11:00

    VOW 4

    DVG 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    5 - 2

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Irene 2

    Sportpark Prins W. Alexander

    1 - 6

20 november

  • 12:00

    DVG 3

    Avanti'31 5

    Sportpark De Roode Bleek

    2 - 6

  • 11:00

    Mariahout 5

    WEC 4

    Sportpark De Heibunders

    1 - 2

  • 10:00

    Avesteyn 5

    Irene 2

    Sportpark Avesteyn

    2 - 8

13 november

  • 12:00

    Heeswijk 6

    DVG 3

    Sportpark De Balledonk

    8 - 2

  • 11:00

    Mariahout 5

    Irene 2

    Sportpark De Heibunders

    4 - 5

  • 11:00

    VOW 4

    Rhode/VSB 7

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    1 - 3

  • 10:00

    Avanti'31 5

    WEC 4

    Sportpark De Molenheide

    7 - 2

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT 5

    Avesteyn 5

    Sportpark Zuideinderpark

    3 - 0

06 november

  • 12:00

    Rhode/VSB 7

    Mariahout 5

    Sportpark De Neul

    8 - 0

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 5

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Sportpark Zuideinderpark

    3 - 1

  • 11:00

    Irene 2

    Heeswijk 6

    Sportpark De Laat

    6 - 1

  • 10:00

    Avesteyn 5

    WEC 4

    Sportpark Avesteyn

    5 - 0

30 oktober

  • 12:00

    WEC 4

    DVG 3

    Sportpark De Glorie

    3 - 0

  • 12:00

    Heeswijk 6

    Rhode/VSB 7

    Sportpark De Balledonk

    2 - 6

  • 11:00

    VOW 4

    Schijndel/DE WIT 5

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    0 - 9

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Avesteyn 5

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 1

23 oktober

  • 12:00

    DVG 3

    Irene 2

    Sportpark De Roode Bleek

    1 - 8

  • 12:00

    Rhode/VSB 7

    Avanti'31 5

    Sportpark De Neul

    4 - 1

16 oktober

  • 11:00

    Irene 2

    WEC 4

    Sportpark De Laat

    3 - 0

  • 11:00

    Schijndel/DE WIT 5

    Mariahout 5

    Sportpark Zuideinderpark

    3 - 2

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    VOW 4

    Sportpark Prins W. Alexander

    5 - 5

09 oktober

  • 13:00

    Mariahout 5

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Sportpark De Heibunders

    4 - 2

  • 12:00

    Heeswijk 6

    Schijndel/DE WIT 5

    Sportpark De Balledonk

    1 - 14

  • 11:30

    WEC 4

    Rhode/VSB 7

    Sportpark De Glorie

    1 - 3

  • 11:00

    VOW 4

    Avesteyn 5

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    2 - 2

02 oktober

  • 12:00

    Rhode/VSB 7

    DVG 3

    Sportpark De Neul

    9 - 1

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 5

    Avanti'31 5

    Sportpark Zuideinderpark

    2 - 0

  • 11:00

    VOW 4

    Mariahout 5

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    3 - 6

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Heeswijk 6

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 1

25 september

  • 12:00

    WEC 4

    Schijndel/DE WIT 5

    Sportpark De Glorie

    2 - 8

  • 12:00

    Heeswijk 6

    VOW 4

    Sportpark De Balledonk

    5 - 3

  • 11:00

    Mariahout 5

    Avesteyn 5

    Sportpark De Heibunders

    2 - 2

  • 11:00

    Irene 2

    Rhode/VSB 7

    Sportpark De Laat

    2 - 3

  • 10:00

    Avanti'31 5

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Sportpark De Molenheide

    7 - 1

0519 Mannen Zondag reserve

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Schijndel/DE WIT 5

9

25

8

1

0

52

7

+45

0

2

Rhode/VSB 7

8

21

7

0

1

38

11

+27

0

3

Irene 2

9

19

6

1

2

38

15

+23

0

4

Avanti'31 5

8

18

6

0

2

39

13

+26

0

5

Avesteyn 5

9

14

4

2

3

27

22

+5

0

6

Blauw Geel'38/JUMBO 6

8

8

2

2

4

18

30

-12

0

7

VOW 4

9

8

2

2

5

25

41

-16

0

8

Mariahout 5

7

7

2

1

4

19

25

-6

0

9

WEC 4

8

6

2

0

6

13

31

-18

0

10

Heeswijk 6

8

6

2

0

6

21

47

-26

0

11

DVG 3

9

1

0

1

8

12

60

-48

0

12

WEC 4

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0519 Mannen Zondag reserve (6e klasse / Poule 43)

29 januari

  • 10:00

    Avesteyn 5

    Avanti'31 5

    Sportpark Avesteyn

  • 11:00

    Irene 2

    VOW 4

    Sportpark De Laat

  • 12:00

    Rhode/VSB 7

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    WEC 4

    Heeswijk 6

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    DVG 3

    Mariahout 5

    Sportpark De Roode Bleek

05 februari

  • 10:00

    Avesteyn 5

    Mariahout 5

    Sportpark Avesteyn

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Avanti'31 5

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:00

    VOW 4

    Heeswijk 6

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 12:00

    Rhode/VSB 7

    Irene 2

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 5

    WEC 4

    Sportpark Zuideinderpark

12 februari

  • 11:00

    Avanti'31 5

    Schijndel/DE WIT 5

    Sportpark De Molenheide

  • 11:00

    Mariahout 5

    VOW 4

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Irene 2

    Avesteyn 5

    Sportpark De Laat

  • 12:00

    DVG 3

    Rhode/VSB 7

    Sportpark De Roode Bleek

  • 12:00

    Heeswijk 6

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Sportpark De Balledonk

26 februari

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    WEC 4

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:00

    Avanti'31 5

    Mariahout 5

    Sportpark De Molenheide

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 5

    Rhode/VSB 7

    Sportpark Zuideinderpark

05 maart

  • 10:00

    Avesteyn 5

    VOW 4

    Sportpark Avesteyn

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Mariahout 5

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:00

    Irene 2

    DVG 3

    Sportpark De Laat

  • 12:00

    Rhode/VSB 7

    WEC 4

    Sportpark De Neul

  • 13:30

    Schijndel/DE WIT 5

    Heeswijk 6

    Sportpark Zuideinderpark

12 maart

  • 11:00

    Avanti'31 5

    Rhode/VSB 7

    Sportpark De Molenheide

  • 11:00

    Mariahout 5

    Schijndel/DE WIT 5

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    VOW 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 12:00

    WEC 4

    Irene 2

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    DVG 3

    Avesteyn 5

    Sportpark De Roode Bleek

19 maart

  • 10:00

    Avesteyn 5

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Sportpark Avesteyn

  • 10:00

    Rhode/VSB 7

    Heeswijk 6

    Sportpark De Neul

  • 11:00

    Irene 2

    Avanti'31 5

    Sportpark De Laat

  • 12:00

    DVG 3

    WEC 4

    Sportpark De Roode Bleek

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 5

    VOW 4

    Sportpark Zuideinderpark

26 maart

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Schijndel/DE WIT 5

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:00

    Avanti'31 5

    DVG 3

    Sportpark De Molenheide

  • 11:00

    Mariahout 5

    Rhode/VSB 7

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    WEC 4

    Avesteyn 5

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    Heeswijk 6

    Irene 2

    Sportpark De Balledonk

02 april

  • 10:00

    Avesteyn 5

    Schijndel/DE WIT 5

    Sportpark Avesteyn

  • 11:00

    Irene 2

    Mariahout 5

    Sportpark De Laat

  • 12:00

    Rhode/VSB 7

    VOW 4

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    WEC 4

    Avanti'31 5

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    DVG 3

    Heeswijk 6

    Sportpark De Roode Bleek

08 april

  • 17:00

    Mariahout 5

    Heeswijk 6

    Sportpark De Heibunders

16 april

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Rhode/VSB 7

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:00

    Avanti'31 5

    Avesteyn 5

    Sportpark De Molenheide

  • 11:00

    Mariahout 5

    DVG 3

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    VOW 4

    Irene 2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 12:00

    Heeswijk 6

    WEC 4

    Sportpark De Balledonk

23 april

  • 11:00

    Avanti'31 5

    Heeswijk 6

    Sportpark De Molenheide

  • 11:00

    Irene 2

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Sportpark De Laat

  • 12:00

    Rhode/VSB 7

    Schijndel/DE WIT 5

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    WEC 4

    Mariahout 5

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    DVG 3

    VOW 4

    Sportpark De Roode Bleek

14 mei

  • 11:00

    Avanti'31 5

    VOW 4

    Sportpark De Molenheide

  • 12:00

    Rhode/VSB 7

    Avesteyn 5

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    WEC 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    DVG 3

    Schijndel/DE WIT 5

    Sportpark De Roode Bleek

  • 12:00

    Heeswijk 6

    Mariahout 5

    Sportpark De Balledonk

21 mei

  • 10:00

    Avesteyn 5

    Heeswijk 6

    Sportpark Avesteyn

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    DVG 3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:00

    Mariahout 5

    Avanti'31 5

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    VOW 4

    WEC 4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 5

    Irene 2

    Sportpark Zuideinderpark

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mariahout 5

3

9

3

0

0

16

5

+11

0

2

HVCH 15

3

6

2

0

1

20

8

+12

0

3

Nooit Gedacht 6

3

3

1

0

2

13

9

+4

0

4

SV TOP 10

3

0

0

0

3

1

28

-27

0

Uitslagen beker

18 september

  • 10:00

    SV TOP 10

    Nooit Gedacht 6

    Sportpark TOP

    0 - 9

  • 09:45

    HVCH 15

    Mariahout 5

    Sportpark De Braaken

    3 - 5

11 september

  • 11:00

    Mariahout 5

    Nooit Gedacht 6

    Sportpark De Heibunders

    4 - 1

  • 09:45

    HVCH 15

    SV TOP 10

    Sportpark De Braaken

    12 - 0

04 september

  • 12:00

    Nooit Gedacht 6

    HVCH 15

    Sportpark De Biescamp

    3 - 5

  • 10:00

    SV TOP 10

    Mariahout 5

    Sportpark TOP

    1 - 7

TEAM INFO

Spelers

Tim van Beckum, Stijn van den Bogaard, Chris van de Boom, Joris van der Brugge, Bart van Duijnhoven, Jari van den Heuvel,
Jari van den Heuvel, Roan van den Heuvel, Nick van Hoof (k), Danny van de Laar, Jeffrey Leenders, Koen Leenders, Gijs van Nunen,
Loran van de Rijt, Roy van de Rijt, Luc van Rooij, Stef van Rooij, Remco van Rossum, Bram Swinkels, Niek van Uden, Stan Verbrugge,
Peter Verhoeven, Jasper Zomers, Marijn Zomers, Remco van Zutphen.

Staf

Leider: Jochem Ketelaars

Grensrechter: Vacature

Training

Donderdag van 19:30 uur tot 21:00 uur.

Copyright © 2008 - 2023 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign