Mariahout 4

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0519 Mannen Zondag reserve

23 mei

  • 19:00

    Rhode/VSB 5

    Nulandia 4

    Sportpark De Neul

20 mei

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark Zuideinderpark

  • 11:00

    VOW 3

    Boskant 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 11:00

    WEC 3

    Mariahout 4

    Sportpark De Glorie

  • 10:00

    Heeswijk 4

    DVG 3

    Sportpark De Balledonk

16 mei

  • 20:00

    DVG 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark De Roode Bleek

  • 19:30

    Mariahout 4

    VOW 3

    Sportpark De Heibunders

    3 - 2

12 mei

  • 12:00

    Avanti'31 3

    Avesteyn 3

    Sportpark De Molenheide

    3 - 0

  • 12:00

    Rhode/VSB 5

    Heeswijk 4

    Sportpark De Neul

    5 - 3

  • 12:00

    DVG 3

    WEC 3

    Sportpark De Roode Bleek

    6 - 1

  • 10:30

    Mariahout 4

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark De Heibunders

    0 - 4

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    VOW 3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:00

    Boskant 3

    Nulandia 4

    Sportpark De Scheken

    4 - 3

05 mei

  • 10:00

    Heeswijk 4

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark De Balledonk

    1 - 4

02 mei

  • 20:00

    Avesteyn 3

    Rhode/VSB 5

    Sportpark Avesteyn

    0 - 2

28 april

  • 12:00

    VOW 3

    Nulandia 4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    1 - 1

21 april

  • 12:00

    Avanti'31 3

    Boskant 3

    Sportpark De Molenheide

    6 - 1

  • 12:00

    Rhode/VSB 5

    Nulandia 5

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    DVG 3

    Avesteyn 3

    Sportpark De Roode Bleek

    1 - 1

  • 11:00

    VOW 3

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    0 - 4

  • 10:30

    Mariahout 4

    Heeswijk 4

    Sportpark De Heibunders

    3 - 5

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    WEC 3

    Sportpark Prins W. Alexander

18 april

  • 20:15

    Heeswijk 4

    WEC 3

    Sportpark De Balledonk

    2 - 4

14 april

  • 12:00

    Avanti'31 3

    VOW 3

    Sportpark De Molenheide

    4 - 0

  • 12:00

    WEC 3

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark De Glorie

    2 - 4

  • 12:00

    Avesteyn 3

    Mariahout 4

    Sportpark Avesteyn

    3 - 1

  • 11:00

    Boskant 3

    Rhode/VSB 5

    Sportpark De Scheken

    1 - 2

  • 10:00

    Heeswijk 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark De Balledonk

  • 09:30

    Nulandia 5

    DVG 3

    Sportpark Duin en Dael

  • 09:30

    Nulandia 4

    DVG 3

    Sportpark Duin en Dael

    0 - 0

11 april

  • 20:00

    Mariahout 4

    Boskant 3

    Sportpark De Heibunders

    1 - 1

  • 19:30

    VOW 3

    WEC 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    3 - 1

07 april

  • 12:00

    DVG 3

    Boskant 3

    Sportpark De Roode Bleek

    1 - 0

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Heeswijk 4

    Sportpark Zuideinderpark

    9 - 1

  • 10:30

    Mariahout 4

    Nulandia 5

    Sportpark De Heibunders

  • 10:30

    Mariahout 4

    Nulandia 4

    Sportpark De Heibunders

    1 - 3

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Avesteyn 3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:00

    Rhode/VSB 5

    Avanti'31 3

    Sportpark De Neul

    0 - 1

30 maart

  • 17:00

    VOW 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

24 maart

  • 12:00

    Avanti'31 3

    DVG 3

    Sportpark De Molenheide

    5 - 0

  • 11:00

    Avesteyn 3

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark Avesteyn

    0 - 3

  • 10:00

    Boskant 3

    Mariahout 4

    Sportpark De Scheken

    4 - 2

  • 09:30

    Nulandia 5

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark Duin en Dael

  • 09:30

    Nulandia 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark Duin en Dael

17 maart

  • 12:00

    DVG 3

    Rhode/VSB 5

    Sportpark De Roode Bleek

    4 - 1

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Nulandia 5

    Sportpark Zuideinderpark

  • 12:00

    WEC 3

    Avesteyn 3

    Sportpark De Glorie

    1 - 0

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Nulandia 4

    Sportpark Zuideinderpark

    4 - 1

  • 11:00

    VOW 3

    Heeswijk 4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    3 - 0

  • 10:30

    Mariahout 4

    Avanti'31 3

    Sportpark De Heibunders

    1 - 4

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Boskant 3

    Sportpark Prins W. Alexander

10 maart

  • 12:00

    Avanti'31 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark De Molenheide

  • 12:00

    Rhode/VSB 5

    Mariahout 4

    Sportpark De Neul

    6 - 1

  • 12:00

    DVG 3

    VOW 3

    Sportpark De Roode Bleek

    3 - 1

  • 11:00

    Avesteyn 3

    Heeswijk 4

    Sportpark Avesteyn

    2 - 3

  • 10:00

    Boskant 3

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark De Scheken

    0 - 3

  • 09:30

    Nulandia 5

    WEC 3

    Sportpark Duin en Dael

  • 09:30

    Nulandia 4

    WEC 3

    Sportpark Duin en Dael

    1 - 1

03 maart

  • 12:00

    WEC 3

    Boskant 3

    Sportpark De Glorie

    2 - 0

  • 11:00

    VOW 3

    Avesteyn 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    3 - 1

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Rhode/VSB 5

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:00

    Heeswijk 4

    Nulandia 5

    Sportpark De Balledonk

  • 10:00

    Mariahout 4

    DVG 3

    Sportpark De Heibunders

    2 - 1

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Avanti'31 3

    Sportpark Zuideinderpark

    5 - 2

  • 10:00

    Heeswijk 4

    Nulandia 4

    Sportpark De Balledonk

    1 - 4

25 februari

  • 12:00

    Avanti'31 3

    WEC 3

    Sportpark De Molenheide

    1 - 0

  • 12:00

    Rhode/VSB 5

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark De Neul

    1 - 3

  • 10:00

    Boskant 3

    Heeswijk 4

    Sportpark De Scheken

    5 - 2

  • 09:30

    Nulandia 5

    Avesteyn 3

    Sportpark Duin en Dael

  • 09:30

    Nulandia 4

    Avesteyn 3

    Sportpark Duin en Dael

    4 - 1

18 februari

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark Prins W. Alexander

    0 - 5

  • 12:00

    WEC 3

    Rhode/VSB 5

    Sportpark De Glorie

    2 - 2

04 februari

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    DVG 3

    Sportpark Zuideinderpark

    8 - 1

  • 12:00

    Avesteyn 3

    Boskant 3

    Sportpark Avesteyn

    7 - 1

  • 11:00

    VOW 3

    Nulandia 5

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Mariahout 4

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 5

  • 10:00

    Heeswijk 4

    Avanti'31 3

    Sportpark De Balledonk

    0 - 2

28 januari

  • 12:00

    DVG 3

    Nulandia 5

    Sportpark De Roode Bleek

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    WEC 3

    Sportpark Zuideinderpark

    4 - 0

  • 12:00

    DVG 3

    Nulandia 4

    Sportpark De Roode Bleek

    2 - 0

  • 11:00

    VOW 3

    Avanti'31 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    0 - 6

  • 10:30

    Mariahout 4

    Avesteyn 3

    Sportpark De Heibunders

    3 - 2

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Heeswijk 4

    Sportpark Prins W. Alexander

    0 - 7

  • 10:00

    Rhode/VSB 5

    Boskant 3

    Sportpark De Neul

    1 - 2

21 januari

  • 11:00

    Avesteyn 3

    Avanti'31 3

    Sportpark Avesteyn

    3 - 1

14 januari

  • 12:00

    Heeswijk 4

    Rhode/VSB 5

    Sportpark De Balledonk

    3 - 3

17 december

  • 12:30

    VOW 3

    Rhode/VSB 5

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    2 - 3

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Boskant 3

    Sportpark Zuideinderpark

    5 - 2

  • 12:00

    DVG 3

    Avanti'31 3

    Sportpark De Roode Bleek

    0 - 4

10 december

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Mariahout 4

    Sportpark Zuideinderpark

    5 - 0

  • 12:00

    WEC 3

    DVG 3

    Sportpark De Glorie

    2 - 0

  • 09:30

    Nulandia 5

    Boskant 3

    Sportpark Duin en Dael

  • 09:30

    Nulandia 4

    Boskant 3

    Sportpark Duin en Dael

    2 - 4

03 december

  • 12:00

    Avanti'31 3

    Nulandia 5

    Sportpark De Molenheide

  • 12:00

    Rhode/VSB 5

    Avesteyn 3

    Sportpark De Neul

    2 - 1

  • 10:00

    Boskant 3

    VOW 3

    Sportpark De Scheken

    7 - 2

  • 10:00

    Mariahout 4

    WEC 3

    Sportpark De Heibunders

    5 - 0

  • 10:00

    DVG 3

    Heeswijk 4

    Sportpark De Roode Bleek

    0 - 4

  • 10:00

    Avanti'31 3

    Nulandia 4

    Sportpark De Molenheide

    5 - 2

26 november

  • 12:00

    WEC 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark De Glorie

    1 - 2

  • 12:00

    Avesteyn 3

    DVG 3

    Sportpark Avesteyn

    1 - 1

  • 10:00

    Boskant 3

    Avanti'31 3

    Sportpark De Scheken

    2 - 5

  • 10:00

    Heeswijk 4

    Mariahout 4

    Sportpark De Balledonk

    1 - 3

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT 4

    VOW 3

    Sportpark Zuideinderpark

    7 - 2

  • 09:30

    Nulandia 5

    Rhode/VSB 5

    Sportpark Duin en Dael

  • 09:30

    Nulandia 4

    Rhode/VSB 5

    Sportpark Duin en Dael

    0 - 1

19 november

  • 12:00

    Avanti'31 3

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark De Molenheide

    4 - 1

  • 12:00

    Rhode/VSB 5

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark De Neul

    6 - 1

  • 11:00

    WEC 3

    VOW 3

    Sportpark De Glorie

    1 - 3

  • 10:00

    Heeswijk 4

    Avesteyn 3

    Sportpark De Balledonk

    1 - 1

12 november

  • 12:00

    Avanti'31 3

    Rhode/VSB 5

    Sportpark De Molenheide

    3 - 2

  • 12:00

    Avesteyn 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark Avesteyn

    2 - 1

  • 10:00

    Boskant 3

    DVG 3

    Sportpark De Scheken

    2 - 2

  • 09:30

    Nulandia 5

    Mariahout 4

    Sportpark Duin en Dael

  • 09:30

    Nulandia 4

    Mariahout 4

    Sportpark Duin en Dael

    2 - 1

08 november

  • 20:00

    DVG 3

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark De Roode Bleek

    1 - 2

05 november

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Avesteyn 3

    Sportpark Zuideinderpark

    6 - 0

  • 12:00

    WEC 3

    Heeswijk 4

    Sportpark De Glorie

    6 - 2

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Nulandia 5

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Nulandia 4

    Sportpark Prins W. Alexander

    6 - 2

02 november

  • 19:30

    Boskant 3

    WEC 3

    Sportpark De Scheken

    1 - 1

29 oktober

  • 13:00

    Avesteyn 3

    WEC 3

    Sportpark Avesteyn

    1 - 0

  • 12:00

    Rhode/VSB 5

    DVG 3

    Sportpark De Neul

    3 - 2

  • 10:00

    Boskant 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark De Scheken

    4 - 4

  • 10:00

    Heeswijk 4

    VOW 3

    Sportpark De Balledonk

    2 - 2

  • 10:00

    Avanti'31 3

    Mariahout 4

    Sportpark De Molenheide

    5 - 0

  • 09:30

    Nulandia 5

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark Duin en Dael

  • 09:30

    Nulandia 4

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark Duin en Dael

    2 - 6

22 oktober

  • 12:00

    Avanti'31 3

    Heeswijk 4

    Sportpark De Molenheide

    3 - 0

  • 11:00

    VOW 3

    DVG 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    2 - 1

15 oktober

  • 12:00

    WEC 3

    Nulandia 5

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    WEC 3

    Nulandia 4

    Sportpark De Glorie

    0 - 1

  • 10:30

    Mariahout 4

    Rhode/VSB 5

    Sportpark De Heibunders

    4 - 0

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Avanti'31 3

    Sportpark Prins W. Alexander

    1 - 9

08 oktober

  • 12:00

    DVG 3

    Mariahout 4

    Sportpark De Roode Bleek

    1 - 2

  • 11:30

    Avesteyn 3

    VOW 3

    Sportpark Avesteyn

    1 - 1

  • 09:30

    Nulandia 5

    Heeswijk 4

    Sportpark Duin en Dael

  • 09:30

    Nulandia 4

    Heeswijk 4

    Sportpark Duin en Dael

    2 - 3

01 oktober

  • 13:00

    Avesteyn 3

    Nulandia 4

    Sportpark Avesteyn

    0 - 1

  • 12:00

    WEC 3

    Avanti'31 3

    Sportpark De Glorie

    1 - 2

  • 12:00

    Avesteyn 3

    Nulandia 5

    Sportpark Avesteyn

  • 11:00

    VOW 3

    Mariahout 4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    1 - 1

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    DVG 3

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 1

  • 10:00

    Heeswijk 4

    Boskant 3

    Sportpark De Balledonk

    2 - 3

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Rhode/VSB 5

    Sportpark Zuideinderpark

    5 - 3

24 september

  • 12:00

    Rhode/VSB 5

    WEC 3

    Sportpark De Neul

    0 - 1

  • 11:00

    Boskant 3

    Avesteyn 3

    Sportpark De Scheken

    1 - 1

  • 10:30

    Mariahout 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark De Heibunders

    5 - 2

  • 09:30

    Nulandia 5

    VOW 3

    Sportpark Duin en Dael

  • 09:30

    Nulandia 4

    VOW 3

    Sportpark Duin en Dael

    1 - 0

0519 Mannen Zondag reserve

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Schijndel/DE WIT 4

20

57

19

0

1

92

23

+69

0

2

Avanti'31 3

19

51

17

0

2

66

18

+48

0

3

Rhode/VSB 5

18

26

8

2

8

37

38

-1

0

4

Boskant 3

19

25

7

4

8

41

50

-9

0

5

Nulandia 4

18

24

7

3

8

30

35

-5

0

6

Mariahout 4

19

23

7

2

10

34

50

-16

0

7

WEC 3

19

21

6

3

10

26

38

-12

0

8

VOW 3

18

19

5

4

9

28

47

-19

0

9

DVG 3

19

19

5

4

10

27

41

-14

0

10

Avesteyn 3

20

17

4

5

11

26

39

-13

0

11

Heeswijk 4

19

15

4

3

12

36

64

-28

0

0519 Mannen Zondag reserve (5e klasse / Poule 17)

26 mei

  • 09:30

    Nulandia 4

    Avanti'31 3

    Sportpark Duin en Dael

  • 10:00

    Rhode/VSB 5

    VOW 3

    Sportpark De Neul

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Spelers

Geert van Doorn, Geert van Gorp, Johan Huybers, Jordi Stoop, Koen Leenders, Loran van de Rijt, Luuk Leenders,
Maarten Gilsing, Martijn van der Linden, Michel Leenders, Niek van Uden, Rick van den Heuvel, Serge van Hout,
Stefan Leenders, Stijn van den Bogaard, Theo Vermeulen, Twan Corsten

Staf

Leider: Arno Leenders

Grensrechter: Jan Leenders

Training

Donderdag van 19.30 uur tot 21.00 uur

Copyright © 2008 - 2024 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign