Mariahout 4

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0519 Mannen Zondag reserve

22 mei

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    SV De Braak 3

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 1

  • 12:00

    Rood Wit'62 4

    SV Someren 7

    Sportpark de Rijpel

  • 11:00

    VOW 3

    ASV'33 5

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    2 - 2

  • 10:00

    Gemert 5

    NWC 4

    Sportpark Molenbroek

    0 - 2

15 mei

  • 12:00

    ASV'33 5

    Rood Wit'62 4

    Sportpark De Hut

  • 10:30

    Mariahout 4

    VOW 3

    Sportpark De Heibunders

    5 - 3

  • 10:30

    SV De Braak 3

    Erp 6

    Sportpark de Braak

    1 - 12

  • 10:00

    SV Someren 7

    Gemert 5

    Sportpark De Potacker

  • 10:00

    Stiphout Vooruit 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark Molenven

    3 - 1

08 mei

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Stiphout Vooruit 4

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 0

  • 10:30

    SV De Braak 3

    NWC 4

    Sportpark de Braak

    1 - 3

  • 10:00

    Erp 6

    SV Someren 7

    Sportpark Den Uil

    7 - 3

06 mei

  • 19:00

    Gemert 5

    ASV'33 5

    Sportpark Molenbroek

    3 - 7

01 mei

  • 10:30

    Mariahout 4

    NWC 4

    Sportpark De Heibunders

    1 - 1

  • 10:00

    Gemert 5

    SV De Braak 3

    Sportpark Molenbroek

    2 - 0

24 april

  • 13:00

    Erp 6

    NWC 4

    Sportpark Den Uil

    0 - 2

  • 12:00

    Rood Wit'62 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark de Rijpel

  • 11:00

    VOW 3

    SV De Braak 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    1 - 5

  • 10:00

    SV Someren 7

    Stiphout Vooruit 4

    Sportpark De Potacker

    2 - 2

  • 10:00

    Gemert 5

    Mariahout 4

    Sportpark Molenbroek

    0 - 3

18 april

  • 13:00

    NWC 4

    Erp 6

    Sportpark 't Root

    4 - 0

  • 12:00

    ASV'33 5

    SV De Braak 3

    Sportpark De Hut

    2 - 2

  • 10:00

    Stiphout Vooruit 4

    Gemert 5

    Sportpark Molenven

    8 - 2

10 april

  • 12:00

    ASV'33 5

    Gemert 5

    Sportpark De Hut

    2 - 0

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Erp 6

    Sportpark Prins W. Alexander

    4 - 0

  • 12:00

    NWC 4

    SV Someren 7

    Sportpark 't Root

    3 - 1

  • 10:30

    Mariahout 4

    Rood Wit'62 4

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    Stiphout Vooruit 4

    VOW 3

    Sportpark Molenven

    55 - 0

03 april

  • 12:00

    Rood Wit'62 4

    Erp 6

    Sportpark de Rijpel

  • 12:00

    NWC 4

    ASV'33 5

    Sportpark 't Root

    2 - 0

  • 11:00

    VOW 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    0 - 0

  • 10:30

    Mariahout 4

    SV De Braak 3

    Sportpark De Heibunders

    3 - 4

27 maart

  • 13:00

    Erp 6

    VOW 3

    Sportpark Den Uil

    1 - 1

  • 12:00

    ASV'33 5

    SV Someren 7

    Sportpark De Hut

    1 - 0

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Mariahout 4

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 0

  • 10:30

    SV De Braak 3

    Rood Wit'62 4

    Sportpark de Braak

  • 10:00

    Stiphout Vooruit 4

    NWC 4

    Sportpark Molenven

    0 - 3

20 maart

  • 12:00

    NWC 4

    SV De Braak 3

    Sportpark 't Root

    0 - 0

  • 10:00

    SV Someren 7

    Mariahout 4

    Sportpark De Potacker

    3 - 2

  • 10:00

    Stiphout Vooruit 4

    ASV'33 5

    Sportpark Molenven

  • 10:00

    Gemert 5

    Erp 6

    Sportpark Molenbroek

    6 - 3

13 maart

  • 13:00

    Erp 6

    ASV'33 5

    Sportpark Den Uil

    6 - 2

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    NWC 4

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 1

  • 11:00

    VOW 3

    Gemert 5

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    6 - 2

  • 10:30

    Mariahout 4

    Stiphout Vooruit 4

    Sportpark De Heibunders

    7 - 3

  • 10:30

    SV De Braak 3

    SV Someren 7

    Sportpark de Braak

    1 - 1

06 maart

  • 10:00

    Mariahout 4

    Gemert 5

    Sportpark De Heibunders

    2 - 1

20 februari

  • 12:00

    NWC 4

    Mariahout 4

    Sportpark 't Root

    4 - 0

  • 10:00

    Stiphout Vooruit 4

    Rood Wit'62 4

    Sportpark Molenven

13 februari

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Gemert 5

    Sportpark Prins W. Alexander

    9 - 0

  • 12:00

    Rood Wit'62 4

    NWC 4

    Sportpark de Rijpel

  • 11:00

    VOW 3

    SV Someren 7

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    1 - 3

  • 10:30

    Mariahout 4

    ASV'33 5

    Sportpark De Heibunders

    4 - 0

  • 10:30

    SV De Braak 3

    Stiphout Vooruit 4

    Sportpark de Braak

    8 - 0

06 februari

  • 12:00

    NWC 4

    VOW 3

    Sportpark 't Root

    3 - 1

  • 10:00

    Stiphout Vooruit 4

    Erp 6

    Sportpark Molenven

    5 - 1

  • 10:00

    SV Someren 7

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark De Potacker

    4 - 2

  • 10:00

    Gemert 5

    Rood Wit'62 4

    Sportpark Molenbroek

30 januari

  • 13:00

    Erp 6

    Gemert 5

    Sportpark Den Uil

    3 - 0

  • 12:00

    ASV'33 5

    Stiphout Vooruit 4

    Sportpark De Hut

    1 - 1

  • 12:00

    Rood Wit'62 4

    VOW 3

    Sportpark de Rijpel

  • 10:30

    Mariahout 4

    SV Someren 7

    Sportpark De Heibunders

    4 - 3

23 januari

  • 10:00

    SV Someren 7

    Rood Wit'62 4

    Sportpark De Potacker

19 december

  • 11:00

    Rood Wit'62 4

    Gemert 5

    Sportpark de Rijpel

12 december

  • 11:00

    VOW 3

    Mariahout 4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    4 - 4

  • 11:00

    Rood Wit'62 4

    SV De Braak 3

    Sportpark de Rijpel

  • 10:00

    SV Someren 7

    Erp 6

    Sportpark De Potacker

    3 - 5

05 december

  • 13:00

    Erp 6

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark Den Uil

    5 - 7

  • 10:30

    SV De Braak 3

    VOW 3

    Sportpark de Braak

    5 - 2

28 november

  • 12:00

    Rood Wit'62 4

    Mariahout 4

    Sportpark de Rijpel

    2 - 5

  • 12:00

    NWC 4

    Stiphout Vooruit 4

    Sportpark 't Root

    5 - 0

  • 11:00

    VOW 3

    Erp 6

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    2 - 1

  • 10:00

    Gemert 5

    SV Someren 7

    Sportpark Molenbroek

    0 - 3

21 november

  • 13:00

    Erp 6

    Rood Wit'62 4

    Sportpark Den Uil

    2 - 2

  • 10:30

    SV De Braak 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark de Braak

    5 - 3

  • 10:00

    Stiphout Vooruit 4

    Gemert 5

    Sportpark Molenven

  • 10:00

    SV Someren 7

    VOW 3

    Sportpark De Potacker

    4 - 3

14 november

  • 10:00

    Stiphout Vooruit 4

    SV De Braak 3

    Sportpark Molenven

    2 - 2

07 november

  • 13:15

    Mariahout 4

    Erp 6

    Sportpark De Heibunders

    1 - 5

  • 12:00

    NWC 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark 't Root

    3 - 2

  • 12:00

    Rood Wit'62 4

    ASV'33 5

    Sportpark de Rijpel

    0 - 8

  • 11:00

    VOW 3

    Stiphout Vooruit 4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    5 - 3

  • 10:00

    SV Someren 7

    SV De Braak 3

    Sportpark De Potacker

    1 - 6

31 oktober

  • 12:00

    ASV'33 5

    VOW 3

    Sportpark De Hut

    3 - 0

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Rood Wit'62 4

    Sportpark Prins W. Alexander

    6 - 1

  • 10:30

    SV De Braak 3

    Gemert 5

    Sportpark de Braak

    5 - 1

  • 10:00

    Stiphout Vooruit 4

    Mariahout 4

    Sportpark Molenven

    2 - 2

24 oktober

  • 10:00

    Gemert 5

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark Molenbroek

    2 - 11

17 oktober

  • 13:00

    Erp 6

    Stiphout Vooruit 4

    Sportpark Den Uil

    8 - 3

  • 10:30

    Mariahout 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark De Heibunders

    7 - 4

  • 10:30

    SV De Braak 3

    ASV'33 5

    Sportpark de Braak

    2 - 2

  • 10:00

    SV Someren 7

    NWC 4

    Sportpark De Potacker

    0 - 0

10 oktober

  • 12:00

    ASV'33 5

    Mariahout 4

    Sportpark De Hut

    3 - 1

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    SV Someren 7

    Sportpark Prins W. Alexander

    1 - 5

  • 12:00

    NWC 4

    Rood Wit'62 4

    Sportpark 't Root

    6 - 1

  • 10:00

    Gemert 5

    VOW 3

    Sportpark Molenbroek

    2 - 1

03 oktober

  • 13:00

    Erp 6

    SV De Braak 3

    Sportpark Den Uil

    2 - 3

  • 12:00

    Rood Wit'62 4

    Stiphout Vooruit 4

    Sportpark de Rijpel

    2 - 2

  • 11:00

    VOW 3

    NWC 4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    0 - 2

  • 10:00

    SV Someren 7

    ASV'33 5

    Sportpark De Potacker

    0 - 4

26 september

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    VOW 3

    Sportpark Prins W. Alexander

    6 - 5

  • 10:30

    SV De Braak 3

    Mariahout 4

    Sportpark de Braak

    5 - 4

  • 10:00

    Stiphout Vooruit 4

    SV Someren 7

    Sportpark Molenven

    4 - 1

  • 10:00

    NWC 4

    Gemert 5

    Sportpark 't Root

    6 - 0

0519 Mannen Zondag reserve

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

NWC 4

17

42

13

3

1

44

8

+36

0

2

SV De Braak 3

18

32

9

5

4

56

44

+12

0

3

Blauw Geel'38/JUMBO 5

16

28

9

1

6

60

41

+19

0

4

Mariahout 4

17

24

7

3

7

50

48

+2

0

5

ASV'33 5

13

22

6

4

3

29

23

+6

0

6

Erp 6

16

22

7

1

8

59

47

+12

0

7

SV Someren 7

17

21

6

3

8

37

46

-9

0

8

Stiphout Vooruit 4

16

19

5

4

7

91

50

+41

0

9

VOW 3

18

13

3

4

11

37

106

-69

0

10

Gemert 5

16

9

3

0

13

21

71

-50

0

11

Rood Wit'62 4

6

2

0

2

4

8

29

-21

0

0519 Mannen Zondag reserve

29 mei

  • 10:00

    Gemert 5

    Stiphout Vooruit 4

    Sportpark Molenbroek

  • 12:00

    ASV'33 5

    NWC 4

    Sportpark De Hut

01 juni

  • 19:30

    Erp 6

    Mariahout 4

    Sportpark Den Uil

06 juni

  • 10:00

    SV Someren 7

    Gemert 5

    Sportpark De Potacker

  • 12:00

    ASV'33 5

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark De Hut

12 juni

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    ASV'33 5

    Sportpark Prins W. Alexander

19 juni

  • 12:00

    ASV'33 5

    Erp 6

    Sportpark De Hut

26 juni

  • 10:00

    Stiphout Vooruit 4

    ASV'33 5

    Sportpark Molenven

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Spelers

Mark Bouw (k), Gert-Jan van den Broek, Wilco van den Broek, Twan Corsten, Geert van Doorn, Maarten Gilsing, Geert van Gorp,
Jan van Heeswijk, Rick van den Heuvel, Serge van Hout, Johan Huybers, Luuk Leenders, Michel Leenders, Stefan Leenders,
Gijs van Lieshout, Martijn van der Linden, Jordi Stoop (k), Niek van Uden.

Staf

Leider: Arno Leenders

Grensrechter: Jan Leenders

Training

Donderdag van 19.30 uur tot 21.00 uur

Copyright © 2008 - 2022 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign