Mariahout 4

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0519 Mannen Zondag reserve

25 september

  • 12:00

    Handel 3

    SV Venray 9

    Sportpark D'n Eikenwal

    5 - 1

  • 11:00

    Mierlo Hout 5

    Gemert 5

    Sportpark De Beemd

    2 - 4

  • 11:00

    HVV Helmond 3

    Mariahout 4

    Sportpark Houtsdonk

    2 - 7

  • 10:30

    SV De Braak 4

    ELI 3

    Sportpark de Braak

    2 - 1

  • 10:00

    Sparta'25 6

    NWC 8

    Sportpark 't Heereind

    2 - 1

  • 09:30

    Deurne 5

    Stiphout Vooruit 4

    Sportpark Leeuwkensbroek

    3 - 3

0519 Mannen Zondag reserve

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mariahout 4

1

3

1

0

0

7

2

+5

0

2

Handel 3

1

3

1

0

0

5

1

+4

0

3

Gemert 5

1

3

1

0

0

4

2

+2

0

4

SV De Braak 4

1

3

1

0

0

2

1

+1

0

5

Sparta'25 6

1

3

1

0

0

2

1

+1

0

6

Deurne 5

1

1

0

1

0

3

3

0

0

7

Stiphout Vooruit 4

1

1

0

1

0

3

3

0

0

8

ELI 3

1

0

0

0

1

1

2

-1

0

9

NWC 8

1

0

0

0

1

1

2

-1

0

10

Mierlo Hout 5

1

0

0

0

1

2

4

-2

0

11

SV Venray 9

1

0

0

0

1

1

5

-4

0

12

HVV Helmond 3

1

0

0

0

1

2

7

-5

0

0519 Mannen Zondag reserve (5e klasse / Poule 15)

02 oktober

  • 10:00

    Stiphout Vooruit 4

    SV De Braak 4

    Sportpark Molenven

  • 10:00

    Gemert 5

    Handel 3

    Sportpark Molenbroek

  • 10:00

    NWC 8

    Deurne 5

    Sportpark 't Root

  • 10:30

    Mariahout 4

    Sparta'25 6

    Sportpark De Heibunders

  • 12:30

    SV Venray 9

    HVV Helmond 3

    Sportpark De Wieen

  • 12:30

    ELI 3

    Mierlo Hout 5

    Sportpark 't Luytelaar

06 oktober

  • 20:00

    SV De Braak 4

    Deurne 5

    Sportpark de Braak

09 oktober

  • 10:00

    Sparta'25 6

    SV Venray 9

    Sportpark 't Heereind

  • 10:30

    Mariahout 4

    NWC 8

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Mierlo Hout 5

    Stiphout Vooruit 4

    Sportpark De Beemd

  • 11:00

    HVV Helmond 3

    Gemert 5

    Sportpark Houtsdonk

  • 12:00

    Handel 3

    ELI 3

    Sportpark D'n Eikenwal

16 oktober

  • 10:00

    Stiphout Vooruit 4

    Handel 3

    Sportpark Molenven

  • 10:00

    NWC 8

    SV De Braak 4

    Sportpark 't Root

  • 10:30

    Deurne 5

    Mierlo Hout 5

    Sportpark Leeuwkensbroek

  • 11:30

    ELI 3

    HVV Helmond 3

    Sportpark 't Luytelaar

  • 12:30

    SV Venray 9

    Mariahout 4

    Sportpark De Wieen

23 oktober

  • 10:00

    Gemert 5

    Sparta'25 6

    Sportpark Molenbroek

30 oktober

  • 10:00

    Sparta'25 6

    ELI 3

    Sportpark 't Heereind

  • 10:30

    Mariahout 4

    Gemert 5

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Mierlo Hout 5

    SV De Braak 4

    Sportpark De Beemd

  • 11:00

    HVV Helmond 3

    Stiphout Vooruit 4

    Sportpark Houtsdonk

  • 12:00

    Handel 3

    Deurne 5

    Sportpark D'n Eikenwal

  • 12:30

    SV Venray 9

    NWC 8

    Sportpark De Wieen

06 november

  • 10:00

    Stiphout Vooruit 4

    Sparta'25 6

    Sportpark Molenven

  • 10:00

    Gemert 5

    SV Venray 9

    Sportpark Molenbroek

  • 10:00

    NWC 8

    Mierlo Hout 5

    Sportpark 't Root

  • 10:30

    SV De Braak 4

    Handel 3

    Sportpark de Braak

  • 10:30

    Deurne 5

    HVV Helmond 3

    Sportpark Leeuwkensbroek

  • 12:30

    ELI 3

    Mariahout 4

    Sportpark 't Luytelaar

13 november

  • 10:00

    Gemert 5

    NWC 8

    Sportpark Molenbroek

  • 10:00

    Sparta'25 6

    Deurne 5

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    HVV Helmond 3

    SV De Braak 4

    Sportpark Houtsdonk

  • 12:00

    Handel 3

    Mierlo Hout 5

    Sportpark D'n Eikenwal

  • 12:30

    SV Venray 9

    ELI 3

    Sportpark De Wieen

20 november

  • 10:30

    Mariahout 4

    Stiphout Vooruit 4

    Sportpark De Heibunders

27 november

  • 10:00

    Gemert 5

    Stiphout Vooruit 4

    Sportpark Molenbroek

  • 10:00

    Sparta'25 6

    Mierlo Hout 5

    Sportpark 't Heereind

  • 10:30

    Mariahout 4

    SV De Braak 4

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    HVV Helmond 3

    Handel 3

    Sportpark Houtsdonk

  • 12:30

    SV Venray 9

    Deurne 5

    Sportpark De Wieen

  • 12:30

    ELI 3

    NWC 8

    Sportpark 't Luytelaar

04 december

  • 10:00

    Stiphout Vooruit 4

    ELI 3

    Sportpark Molenven

  • 10:30

    SV De Braak 4

    SV Venray 9

    Sportpark de Braak

  • 10:30

    Deurne 5

    Gemert 5

    Sportpark Leeuwkensbroek

  • 11:00

    HVV Helmond 3

    NWC 8

    Sportpark Houtsdonk

  • 11:00

    Mierlo Hout 5

    Mariahout 4

    Sportpark De Beemd

  • 12:00

    Handel 3

    Sparta'25 6

    Sportpark D'n Eikenwal

11 december

  • 10:00

    Gemert 5

    SV De Braak 4

    Sportpark Molenbroek

  • 10:00

    Sparta'25 6

    HVV Helmond 3

    Sportpark 't Heereind

  • 10:00

    NWC 8

    Stiphout Vooruit 4

    Sportpark 't Root

  • 10:30

    Mariahout 4

    Handel 3

    Sportpark De Heibunders

  • 12:30

    SV Venray 9

    Mierlo Hout 5

    Sportpark De Wieen

  • 12:30

    ELI 3

    Deurne 5

    Sportpark 't Luytelaar

29 januari

  • 10:00

    Stiphout Vooruit 4

    SV Venray 9

    Sportpark Molenven

  • 10:00

    NWC 8

    Handel 3

    Sportpark 't Root

  • 10:30

    SV De Braak 4

    Sparta'25 6

    Sportpark de Braak

  • 10:30

    Deurne 5

    Mariahout 4

    Sportpark Leeuwkensbroek

  • 11:00

    Mierlo Hout 5

    HVV Helmond 3

    Sportpark De Beemd

  • 12:30

    ELI 3

    Gemert 5

    Sportpark 't Luytelaar

05 februari

  • 10:00

    Stiphout Vooruit 4

    Deurne 5

    Sportpark Molenven

  • 10:00

    Gemert 5

    Mierlo Hout 5

    Sportpark Molenbroek

  • 10:00

    NWC 8

    Sparta'25 6

    Sportpark 't Root

  • 10:30

    Mariahout 4

    HVV Helmond 3

    Sportpark De Heibunders

  • 12:30

    SV Venray 9

    Handel 3

    Sportpark De Wieen

  • 12:30

    ELI 3

    SV De Braak 4

    Sportpark 't Luytelaar

12 februari

  • 10:00

    Sparta'25 6

    Mariahout 4

    Sportpark 't Heereind

  • 10:30

    SV De Braak 4

    Stiphout Vooruit 4

    Sportpark de Braak

  • 10:30

    Deurne 5

    NWC 8

    Sportpark Leeuwkensbroek

  • 11:00

    Mierlo Hout 5

    ELI 3

    Sportpark De Beemd

  • 11:00

    HVV Helmond 3

    SV Venray 9

    Sportpark Houtsdonk

  • 11:30

    Handel 3

    Gemert 5

    Sportpark D'n Eikenwal

05 maart

  • 10:00

    Stiphout Vooruit 4

    Mierlo Hout 5

    Sportpark Molenven

  • 10:00

    Gemert 5

    HVV Helmond 3

    Sportpark Molenbroek

  • 10:00

    NWC 8

    Mariahout 4

    Sportpark 't Root

  • 10:30

    Deurne 5

    SV De Braak 4

    Sportpark Leeuwkensbroek

  • 12:30

    SV Venray 9

    Sparta'25 6

    Sportpark De Wieen

  • 12:30

    ELI 3

    Handel 3

    Sportpark 't Luytelaar

12 maart

  • 10:00

    Sparta'25 6

    Gemert 5

    Sportpark 't Heereind

  • 10:30

    SV De Braak 4

    NWC 8

    Sportpark de Braak

  • 10:30

    Mariahout 4

    SV Venray 9

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Mierlo Hout 5

    Deurne 5

    Sportpark De Beemd

  • 11:00

    HVV Helmond 3

    ELI 3

    Sportpark Houtsdonk

  • 11:30

    Handel 3

    Stiphout Vooruit 4

    Sportpark D'n Eikenwal

19 maart

  • 10:00

    Stiphout Vooruit 4

    HVV Helmond 3

    Sportpark Molenven

  • 10:00

    NWC 8

    SV Venray 9

    Sportpark 't Root

  • 10:00

    Gemert 5

    Mariahout 4

    Sportpark Molenbroek

  • 10:30

    SV De Braak 4

    Mierlo Hout 5

    Sportpark de Braak

  • 10:30

    Deurne 5

    Handel 3

    Sportpark Leeuwkensbroek

  • 12:30

    ELI 3

    Sparta'25 6

    Sportpark 't Luytelaar

26 maart

  • 10:00

    Sparta'25 6

    Stiphout Vooruit 4

    Sportpark 't Heereind

  • 10:30

    Mariahout 4

    ELI 3

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Mierlo Hout 5

    NWC 8

    Sportpark De Beemd

  • 11:00

    HVV Helmond 3

    Deurne 5

    Sportpark Houtsdonk

  • 11:30

    Handel 3

    SV De Braak 4

    Sportpark D'n Eikenwal

  • 12:30

    SV Venray 9

    Gemert 5

    Sportpark De Wieen

02 april

  • 10:00

    NWC 8

    Gemert 5

    Sportpark 't Root

  • 10:00

    Stiphout Vooruit 4

    Mariahout 4

    Sportpark Molenven

  • 10:30

    SV De Braak 4

    HVV Helmond 3

    Sportpark de Braak

  • 10:30

    Deurne 5

    Sparta'25 6

    Sportpark Leeuwkensbroek

  • 11:00

    Mierlo Hout 5

    Handel 3

    Sportpark De Beemd

  • 12:30

    ELI 3

    SV Venray 9

    Sportpark 't Luytelaar

16 april

  • 10:00

    Gemert 5

    ELI 3

    Sportpark Molenbroek

  • 10:00

    Sparta'25 6

    SV De Braak 4

    Sportpark 't Heereind

  • 10:30

    Mariahout 4

    Deurne 5

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    HVV Helmond 3

    Mierlo Hout 5

    Sportpark Houtsdonk

  • 11:30

    Handel 3

    NWC 8

    Sportpark D'n Eikenwal

  • 12:30

    SV Venray 9

    Stiphout Vooruit 4

    Sportpark De Wieen

23 april

  • 10:00

    Stiphout Vooruit 4

    Gemert 5

    Sportpark Molenven

  • 10:00

    NWC 8

    ELI 3

    Sportpark 't Root

  • 10:30

    Deurne 5

    SV Venray 9

    Sportpark Leeuwkensbroek

  • 10:30

    SV De Braak 4

    Mariahout 4

    Sportpark de Braak

  • 11:00

    Mierlo Hout 5

    Sparta'25 6

    Sportpark De Beemd

  • 11:30

    Handel 3

    HVV Helmond 3

    Sportpark D'n Eikenwal

14 mei

  • 10:00

    Stiphout Vooruit 4

    NWC 8

    Sportpark Molenven

  • 10:30

    SV De Braak 4

    Gemert 5

    Sportpark de Braak

  • 10:30

    Deurne 5

    ELI 3

    Sportpark Leeuwkensbroek

  • 11:00

    Mierlo Hout 5

    SV Venray 9

    Sportpark De Beemd

  • 11:00

    HVV Helmond 3

    Sparta'25 6

    Sportpark Houtsdonk

  • 11:30

    Handel 3

    Mariahout 4

    Sportpark D'n Eikenwal

21 mei

  • 10:00

    Gemert 5

    Deurne 5

    Sportpark Molenbroek

  • 10:00

    Sparta'25 6

    Handel 3

    Sportpark 't Heereind

  • 10:00

    NWC 8

    HVV Helmond 3

    Sportpark 't Root

  • 10:30

    Mariahout 4

    Mierlo Hout 5

    Sportpark De Heibunders

  • 12:30

    SV Venray 9

    SV De Braak 4

    Sportpark De Wieen

  • 12:30

    ELI 3

    Stiphout Vooruit 4

    Sportpark 't Luytelaar

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Spelers

Gert-Jan van den Broek, Twan Corsten, Jack Donkers, Geert van Doorn, Maarten Gilsing, Geert van Gorp,
Rick van den Heuvel, Serge van Hout, Johan Huybers, Luuk Leenders, Michel Leenders, Stefan Leenders,
Gijs van Lieshout, Martijn van der Linden, Jordi Stoop (k), Niek van Uden, Theo Vermeulen

Staf

Leider: Arno Leenders

Grensrechter: Jan Leenders

Training

Donderdag van 19.30 uur tot 21.00 uur

Copyright © 2008 - 2022 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign