Mariahout 3

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0519 Mannen Zondag reserve

25 september

  • 12:00

    Avanti'31 3

    DVG 2

    Sportpark De Molenheide

    0 - 2

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Heeswijk 4

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 3

  • 11:00

    Erp 5

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark Den Uil

    1 - 2

  • 10:30

    Mariahout 3

    WEC 3

    Sportpark De Heibunders

    1 - 4

  • 10:00

    Rhode/VSB 4

    Avesteyn 3

    Sportpark De Neul

    10 - 1

  • 09:30

    Nulandia 3

    VOW 3

    Sportpark Duin en Dael

    1 - 0

0519 Mannen Zondag reserve

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Rhode/VSB 4

1

3

1

0

0

10

1

+9

0

2

WEC 3

1

3

1

0

0

4

1

+3

0

3

DVG 2

1

3

1

0

0

2

0

+2

0

4

Schijndel/DE WIT 4

1

3

1

0

0

2

1

+1

0

5

Nulandia 3

1

3

1

0

0

1

0

+1

0

6

Blauw Geel'38/JUMBO 5

1

1

0

1

0

3

3

0

0

7

Heeswijk 4

1

1

0

1

0

3

3

0

0

8

Erp 5

1

0

0

0

1

1

2

-1

0

9

VOW 3

1

0

0

0

1

0

1

-1

0

10

Avanti'31 3

1

0

0

0

1

0

2

-2

0

11

Mariahout 3

1

0

0

0

1

1

4

-3

0

12

Avesteyn 3

1

0

0

0

1

1

10

-9

0

0519 Mannen Zondag reserve (5e klasse / Poule 17)

02 oktober

  • 11:00

    VOW 3

    Erp 5

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 12:00

    Avesteyn 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark Avesteyn

  • 12:00

    WEC 3

    Avanti'31 3

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    DVG 2

    Rhode/VSB 4

    Sportpark De Roode Bleek

  • 12:00

    Heeswijk 4

    Nulandia 3

    Sportpark De Balledonk

09 oktober

  • 09:30

    Nulandia 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark Duin en Dael

  • 10:30

    Mariahout 3

    VOW 3

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Avanti'31 3

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark De Molenheide

  • 12:00

    DVG 2

    Avesteyn 3

    Sportpark De Roode Bleek

  • 14:00

    Erp 5

    Heeswijk 4

    Sportpark Den Uil

16 oktober

  • 11:00

    VOW 3

    Avanti'31 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 12:00

    Avesteyn 3

    Nulandia 3

    Sportpark Avesteyn

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Erp 5

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    WEC 3

    DVG 2

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Rhode/VSB 4

    Sportpark Zuideinderpark

  • 12:00

    Heeswijk 4

    Mariahout 3

    Sportpark De Balledonk

30 oktober

  • 10:00

    Erp 5

    Nulandia 3

    Sportpark Den Uil

  • 10:30

    Mariahout 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Rhode/VSB 4

    VOW 3

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    Avanti'31 3

    Heeswijk 4

    Sportpark De Molenheide

  • 12:00

    WEC 3

    Avesteyn 3

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    DVG 2

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark De Roode Bleek

06 november

  • 09:30

    Nulandia 3

    Mariahout 3

    Sportpark Duin en Dael

  • 11:00

    VOW 3

    DVG 2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 12:00

    Avesteyn 3

    Erp 5

    Sportpark Avesteyn

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Avanti'31 3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    WEC 3

    Sportpark Zuideinderpark

  • 12:00

    Heeswijk 4

    Rhode/VSB 4

    Sportpark De Balledonk

13 november

  • 10:30

    Mariahout 3

    Erp 5

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    WEC 3

    VOW 3

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    Avanti'31 3

    Nulandia 3

    Sportpark De Molenheide

  • 12:00

    DVG 2

    Heeswijk 4

    Sportpark De Roode Bleek

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Avesteyn 3

    Sportpark Zuideinderpark

20 november

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Mariahout 3

    Sportpark Zuideinderpark

  • 12:00

    Rhode/VSB 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark De Neul

27 november

  • 11:00

    VOW 3

    Avesteyn 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 12:00

    Avanti'31 3

    Mariahout 3

    Sportpark De Molenheide

  • 12:00

    Rhode/VSB 4

    Erp 5

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    WEC 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    DVG 2

    Nulandia 3

    Sportpark De Roode Bleek

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Heeswijk 4

    Sportpark Zuideinderpark

04 december

  • 09:30

    Nulandia 3

    WEC 3

    Sportpark Duin en Dael

  • 10:30

    Mariahout 3

    Rhode/VSB 4

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Avanti'31 3

    Avesteyn 3

    Sportpark De Molenheide

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    Erp 5

    DVG 2

    Sportpark Den Uil

  • 12:00

    Heeswijk 4

    VOW 3

    Sportpark De Balledonk

11 december

  • 11:00

    VOW 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 12:00

    Rhode/VSB 4

    Avanti'31 3

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    WEC 3

    Erp 5

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    Avesteyn 3

    Heeswijk 4

    Sportpark Avesteyn

  • 12:00

    DVG 2

    Mariahout 3

    Sportpark De Roode Bleek

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Nulandia 3

    Sportpark Zuideinderpark

18 december

  • 12:00

    Rhode/VSB 4

    WEC 3

    Sportpark De Neul

29 januari

  • 09:30

    Nulandia 3

    Rhode/VSB 4

    Sportpark Duin en Dael

  • 11:00

    VOW 3

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    DVG 2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    Avesteyn 3

    Mariahout 3

    Sportpark Avesteyn

  • 12:00

    Erp 5

    Avanti'31 3

    Sportpark Den Uil

  • 12:00

    Heeswijk 4

    WEC 3

    Sportpark De Balledonk

05 februari

  • 11:00

    VOW 3

    Nulandia 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 12:00

    Avesteyn 3

    Rhode/VSB 4

    Sportpark Avesteyn

  • 12:00

    DVG 2

    Avanti'31 3

    Sportpark De Roode Bleek

  • 12:00

    WEC 3

    Mariahout 3

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Erp 5

    Sportpark Zuideinderpark

  • 12:00

    Heeswijk 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark De Balledonk

12 februari

  • 09:30

    Nulandia 3

    Heeswijk 4

    Sportpark Duin en Dael

  • 10:30

    Mariahout 3

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Rhode/VSB 4

    DVG 2

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    Avanti'31 3

    WEC 3

    Sportpark De Molenheide

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Avesteyn 3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    Erp 5

    VOW 3

    Sportpark Den Uil

05 maart

  • 11:00

    VOW 3

    Mariahout 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 12:00

    Avesteyn 3

    DVG 2

    Sportpark Avesteyn

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Nulandia 3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    WEC 3

    Rhode/VSB 4

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Avanti'31 3

    Sportpark Zuideinderpark

  • 12:00

    Heeswijk 4

    Erp 5

    Sportpark De Balledonk

12 maart

  • 09:30

    Nulandia 3

    Avesteyn 3

    Sportpark Duin en Dael

  • 10:30

    Mariahout 3

    Heeswijk 4

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Avanti'31 3

    VOW 3

    Sportpark De Molenheide

  • 12:00

    Rhode/VSB 4

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    DVG 2

    WEC 3

    Sportpark De Roode Bleek

  • 13:00

    Erp 5

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark Den Uil

19 maart

  • 09:30

    Nulandia 3

    Erp 5

    Sportpark Duin en Dael

  • 11:00

    VOW 3

    Rhode/VSB 4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Mariahout 3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    Avesteyn 3

    WEC 3

    Sportpark Avesteyn

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    DVG 2

    Sportpark Zuideinderpark

  • 12:00

    Heeswijk 4

    Avanti'31 3

    Sportpark De Balledonk

26 maart

  • 10:30

    Mariahout 3

    Nulandia 3

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Avanti'31 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark De Molenheide

  • 12:00

    Rhode/VSB 4

    Heeswijk 4

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    DVG 2

    VOW 3

    Sportpark De Roode Bleek

  • 12:00

    WEC 3

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    Erp 5

    Avesteyn 3

    Sportpark Den Uil

02 april

  • 09:30

    Nulandia 3

    Avanti'31 3

    Sportpark Duin en Dael

  • 11:00

    VOW 3

    WEC 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Rhode/VSB 4

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    Avesteyn 3

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark Avesteyn

  • 12:00

    Erp 5

    Mariahout 3

    Sportpark Den Uil

  • 12:00

    Heeswijk 4

    DVG 2

    Sportpark De Balledonk

16 april

  • 10:30

    Mariahout 3

    Avesteyn 3

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Avanti'31 3

    Erp 5

    Sportpark De Molenheide

  • 12:00

    Rhode/VSB 4

    Nulandia 3

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    WEC 3

    Heeswijk 4

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    DVG 2

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark De Roode Bleek

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    VOW 3

    Sportpark Zuideinderpark

23 april

  • 09:30

    Nulandia 3

    DVG 2

    Sportpark Duin en Dael

  • 10:30

    Mariahout 3

    Avanti'31 3

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Avesteyn 3

    VOW 3

    Sportpark Avesteyn

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    WEC 3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    Erp 5

    Rhode/VSB 4

    Sportpark Den Uil

  • 12:00

    Heeswijk 4

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark De Balledonk

14 mei

  • 09:30

    Nulandia 3

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark Duin en Dael

  • 10:30

    Mariahout 3

    DVG 2

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Avanti'31 3

    Rhode/VSB 4

    Sportpark De Molenheide

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    VOW 3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    Erp 5

    WEC 3

    Sportpark Den Uil

  • 12:00

    Heeswijk 4

    Avesteyn 3

    Sportpark De Balledonk

21 mei

  • 11:00

    VOW 3

    Heeswijk 4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 12:00

    Rhode/VSB 4

    Mariahout 3

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    Avesteyn 3

    Avanti'31 3

    Sportpark Avesteyn

  • 12:00

    WEC 3

    Nulandia 3

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    DVG 2

    Erp 5

    Sportpark De Roode Bleek

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Sportpark Zuideinderpark

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

S.V. Brandevoort 3

3

6

2

0

1

16

13

+3

0

2

Stiphout Vooruit 3

3

6

2

0

1

10

7

+3

0

3

Mierlo Hout 5

3

6

2

0

1

9

7

+2

0

4

Mariahout 3

3

0

0

0

3

7

15

-8

0

Uitslagen beker

18 september

  • 12:30

    S.V. Brandevoort 3

    Mierlo Hout 5

    sportpark Brandevoort

    7 - 3

  • 10:30

    Mariahout 3

    Stiphout Vooruit 3

    Sportpark De Heibunders

    2 - 5

11 september

  • 11:00

    Mierlo Hout 5

    Stiphout Vooruit 3

    Sportpark De Beemd

    3 - 0

  • 10:00

    S.V. Brandevoort 3

    Mariahout 3

    sportpark Brandevoort

    7 - 5

04 september

  • 13:00

    Stiphout Vooruit 3

    S.V. Brandevoort 3

    Sportpark Molenven

    5 - 2

  • 10:30

    Mariahout 3

    Mierlo Hout 5

    Sportpark De Heibunders

    0 - 3

TEAM INFO

Spelers

Joost de Beer, Tom van den Bogaard, Stan Brugmans, Roy van Dijk, Coen van Eijndhoven, Wim van den Heuvel,
Jens Leenders, Mike Maas, Tim Maassen, Marcel van Otterdijk, Luc van Rooi, Ronnie van Berlo (k), Roy van Zutphen
 

Staf

Leider: Erik Maas
 

Grensrechter: vacature
 

Training

Donderdag van 19.30 uur tot 21.00 uur

Copyright © 2008 - 2022 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign