Mariahout 3

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0519 Mannen Zondag reserve

22 mei

  • 12:30

    Gemert 3

    ASV'33 3

    Sportpark Molenbroek

    1 - 3

  • 12:00

    VOW 2

    Deurne 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 11:00

    ELI 2

    Rhode/VSB 3

    Sportpark 't Luytelaar

    1 - 3

  • 10:30

    Mariahout 3

    Sparta'25 4

    Sportpark De Heibunders

    5 - 2

  • 10:30

    Boekel Sport 4

    Venhorst 2

    Sportpark De Donk

15 mei

  • 13:00

    Deurne 3

    ELI 2

    Sportpark Leeuwkensbroek

  • 12:00

    ASV'33 3

    VOW 2

    Sportpark De Hut

    4 - 1

  • 12:00

    Rhode/VSB 3

    Mariahout 3

    Sportpark De Neul

    7 - 1

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    Gemert 3

    Sportpark Prins W. Alexander

    5 - 0

  • 10:00

    Sparta'25 4

    Boekel Sport 4

    Sportpark 't Heereind

08 mei

  • 12:00

    ASV'33 3

    Rhode/VSB 3

    Sportpark De Hut

    4 - 1

  • 11:00

    ELI 2

    Venhorst 2

    Sportpark 't Luytelaar

    6 - 3

  • 10:30

    Mariahout 3

    Gemert 3

    Sportpark De Heibunders

    3 - 1

01 mei

  • 13:00

    Gemert 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    Sportpark Molenbroek

    2 - 3

  • 12:00

    ASV'33 3

    Venhorst 2

    Sportpark De Hut

    3 - 3

  • 12:00

    Rhode/VSB 3

    Deurne 3

    Sportpark De Neul

  • 11:00

    ELI 2

    VOW 2

    Sportpark 't Luytelaar

    6 - 1

24 april

  • 13:00

    Deurne 3

    Sparta'25 4

    Sportpark Leeuwkensbroek

  • 12:30

    Gemert 3

    Venhorst 2

    Sportpark Molenbroek

    4 - 0

  • 12:00

    VOW 2

    Boekel Sport 4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 11:00

    ELI 2

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    Sportpark 't Luytelaar

    0 - 0

21 april

  • 19:30

    Mariahout 3

    ASV'33 3

    Sportpark De Heibunders

    6 - 2

18 april

  • 13:00

    Deurne 3

    ASV'33 3

    Sportpark Leeuwkensbroek

  • 10:30

    Mariahout 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    Sportpark De Heibunders

    0 - 1

  • 10:00

    Sparta'25 4

    VOW 2

    Sportpark 't Heereind

    2 - 1

15 april

  • 19:00

    Deurne 3

    Gemert 3

    Sportpark Leeuwkensbroek

10 april

  • 12:00

    ASV'33 3

    ELI 2

    Sportpark De Hut

    1 - 3

  • 11:00

    Venhorst 2

    Mariahout 3

    Sportpark De Voskuilen

    2 - 1

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    VOW 2

    Sportpark Prins W. Alexander

    4 - 0

  • 10:00

    Sparta'25 4

    Gemert 3

    Sportpark 't Heereind

    0 - 3

03 april

  • 12:30

    Gemert 3

    Boekel Sport 4

    Sportpark Molenbroek

  • 12:00

    Rhode/VSB 3

    ASV'33 3

    Sportpark De Neul

    4 - 1

  • 11:30

    Deurne 3

    Mariahout 3

    Sportpark Leeuwkensbroek

    1 - 2

  • 11:00

    ELI 2

    Sparta'25 4

    Sportpark 't Luytelaar

    3 - 1

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    Venhorst 2

    Sportpark Prins W. Alexander

    6 - 0

27 maart

  • 12:00

    ASV'33 3

    Deurne 3

    Sportpark De Hut

    2 - 1

  • 11:00

    Venhorst 2

    VOW 2

    Sportpark De Voskuilen

    0 - 1

  • 10:30

    Boekel Sport 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    Sportpark De Donk

  • 10:00

    Sparta'25 4

    Rhode/VSB 3

    Sportpark 't Heereind

    3 - 3

26 maart

  • 18:00

    Mariahout 3

    ELI 2

    Sportpark De Heibunders

    0 - 2

20 maart

  • 13:00

    Deurne 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    Sportpark Leeuwkensbroek

    0 - 2

  • 12:30

    Gemert 3

    VOW 2

    Sportpark Molenbroek

    2 - 0

  • 12:00

    Rhode/VSB 3

    Venhorst 2

    Sportpark De Neul

    1 - 1

  • 10:30

    Mariahout 3

    Boekel Sport 4

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    Sparta'25 4

    ASV'33 3

    Sportpark 't Heereind

    2 - 3

13 maart

  • 12:00

    VOW 2

    Mariahout 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    1 - 0

  • 11:00

    Venhorst 2

    Deurne 3

    Sportpark De Voskuilen

    0 - 1

  • 10:30

    Boekel Sport 4

    Rhode/VSB 3

    Sportpark De Donk

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    Sparta'25 4

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 1

06 maart

  • 12:00

    Rhode/VSB 3

    Sparta'25 4

    Sportpark De Neul

    7 - 2

20 februari

  • 12:00

    ASV'33 3

    Boekel Sport 4

    Sportpark De Hut

13 februari

  • 12:30

    Gemert 3

    Deurne 3

    Sportpark Molenbroek

    3 - 3

  • 12:00

    VOW 2

    Rhode/VSB 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    4 - 1

  • 11:00

    Venhorst 2

    Sparta'25 4

    Sportpark De Voskuilen

    2 - 1

  • 10:30

    Boekel Sport 4

    ELI 2

    Sportpark De Donk

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    ASV'33 3

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 0

06 februari

  • 13:00

    Deurne 3

    Boekel Sport 4

    Sportpark Leeuwkensbroek

  • 12:00

    Rhode/VSB 3

    Gemert 3

    Sportpark De Neul

    7 - 1

30 januari

  • 12:00

    ASV'33 3

    Sparta'25 4

    Sportpark De Hut

    2 - 2

  • 12:00

    VOW 2

    Gemert 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    3 - 0

  • 11:00

    Venhorst 2

    Rhode/VSB 3

    Sportpark De Voskuilen

    4 - 0

  • 10:30

    Boekel Sport 4

    Mariahout 3

    Sportpark De Donk

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    Deurne 3

    Sportpark Prins W. Alexander

    7 - 0

12 december

  • 11:00

    ELI 2

    ASV'33 3

    Sportpark 't Luytelaar

    3 - 0

  • 11:00

    VOW 2

    Venhorst 2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    1 - 4

  • 10:30

    Mariahout 3

    Deurne 3

    Sportpark De Heibunders

    3 - 2

  • 10:30

    Boekel Sport 4

    Sparta'25 4

    Sportpark De Donk

05 december

  • 13:30

    Deurne 3

    VOW 2

    Sportpark De Kranenmortel

    2 - 0

  • 11:00

    Venhorst 2

    Gemert 3

    Sportpark De Voskuilen

    0 - 2

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    ELI 2

    Sportpark Prins W. Alexander

    4 - 2

  • 10:00

    Sparta'25 4

    Mariahout 3

    Sportpark 't Heereind

    0 - 1

28 november

  • 12:00

    VOW 2

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    4 - 2

  • 11:00

    ELI 2

    Deurne 3

    Sportpark 't Luytelaar

    3 - 1

  • 10:30

    Mariahout 3

    Venhorst 2

    Sportpark De Heibunders

    2 - 1

  • 10:30

    Boekel Sport 4

    ASV'33 3

    Sportpark De Donk

21 november

  • 12:00

    ASV'33 3

    Mariahout 3

    Sportpark De Hut

    1 - 0

  • 11:00

    Venhorst 2

    Boekel Sport 4

    Sportpark De Voskuilen

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    Rhode/VSB 3

    Sportpark Prins W. Alexander

    1 - 6

  • 10:00

    Sparta'25 4

    ELI 2

    Sportpark 't Heereind

    1 - 2

07 november

  • 13:00

    Deurne 3

    Venhorst 2

    Sportpark Leeuwkensbroek

    5 - 3

  • 12:30

    Gemert 3

    Sparta'25 4

    Sportpark Molenbroek

    2 - 0

  • 12:00

    Rhode/VSB 3

    Boekel Sport 4

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    VOW 2

    ASV'33 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    3 - 3

  • 11:00

    ELI 2

    Mariahout 3

    Sportpark 't Luytelaar

    3 - 1

31 oktober

  • 12:00

    ASV'33 3

    Gemert 3

    Sportpark De Hut

    2 - 4

  • 11:00

    Venhorst 2

    ELI 2

    Sportpark De Voskuilen

    3 - 1

  • 10:30

    Mariahout 3

    Rhode/VSB 3

    Sportpark De Heibunders

    3 - 6

  • 10:30

    Boekel Sport 4

    VOW 2

    Sportpark De Donk

  • 10:00

    Sparta'25 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    Sportpark 't Heereind

    1 - 1

17 oktober

  • 13:00

    Deurne 3

    Rhode/VSB 3

    Sportpark Leeuwkensbroek

    1 - 3

  • 12:30

    Gemert 3

    Mariahout 3

    Sportpark Molenbroek

    3 - 3

  • 12:00

    VOW 2

    ELI 2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    2 - 3

  • 11:00

    Venhorst 2

    ASV'33 3

    Sportpark De Voskuilen

    0 - 3

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    Boekel Sport 4

    Sportpark Prins W. Alexander

10 oktober

  • 12:00

    Rhode/VSB 3

    VOW 2

    Sportpark De Neul

    3 - 0

  • 12:00

    ASV'33 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    Sportpark De Hut

    1 - 3

  • 11:00

    ELI 2

    Gemert 3

    Sportpark 't Luytelaar

    3 - 2

  • 10:30

    Boekel Sport 4

    Deurne 3

    Sportpark De Donk

  • 10:00

    Sparta'25 4

    Venhorst 2

    Sportpark 't Heereind

    4 - 0

03 oktober

  • 12:30

    Gemert 3

    Rhode/VSB 3

    Sportpark Molenbroek

    1 - 5

  • 12:00

    VOW 2

    Sparta'25 4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    1 - 5

  • 11:00

    ELI 2

    Boekel Sport 4

    Sportpark 't Luytelaar

    3 - 0

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    Mariahout 3

    Sportpark Prins W. Alexander

    9 - 2

26 september

  • 12:00

    Rhode/VSB 3

    ELI 2

    Sportpark De Neul

    1 - 2

  • 11:00

    Venhorst 2

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    Sportpark De Voskuilen

    3 - 5

  • 10:30

    Boekel Sport 4

    Gemert 3

    Sportpark De Donk

    3 - 3

  • 10:00

    Sparta'25 4

    Deurne 3

    Sportpark 't Heereind

    4 - 1

23 september

  • 19:30

    Mariahout 3

    VOW 2

    Sportpark De Heibunders

    1 - 2

0519 Mannen Zondag reserve

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Blauw Geel'38/JUMBO 3

15

35

11

2

2

50

22

+28

0

2

ELI 2

15

34

11

1

3

40

23

+17

0

3

Rhode/VSB 3

15

29

9

2

4

55

29

+26

0

4

ASV'33 3

16

21

6

3

7

33

39

-6

0

5

Gemert 3

15

19

6

1

8

28

37

-9

0

6

VOW 2

16

19

6

1

9

25

40

-15

0

7

Venhorst 2

16

17

5

2

9

26

41

-15

0

8

Mariahout 3

16

16

5

1

10

29

43

-14

0

9

Sparta'25 4

16

12

3

3

10

27

39

-12

0

10

Deurne 3

12

10

3

1

8

18

32

-14

0

11

Mariahout 3

2

0

0

0

2

3

11

-8

0

0519 Mannen Zondag reserve

29 mei

  • 12:00

    Rhode/VSB 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    Sportpark De Neul

  • 12:30

    Gemert 3

    ELI 2

    Sportpark Molenbroek

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Spelers

Joost de Beer, Tom van den Bogaard, Stan Brugmans, Luciano Deben, Roy van Dijk, Coen van Eijndhoven, Wim van den Heuvel,
Jens Leenders, Mike Maas, Tim Maassen, Marcel van Otterdijk, Luc van Rooi, Ties Scheepers (k), Niels Speelman, Youri Vereijken, Ivo Vesters, Luc de Wit (k), Roy van Zutphen,  
 

Staf

Leider: Erik Maas
 

Grensrechter: vacature
 

Training

Donderdag van 19.30 uur tot 21.00 uur

Copyright © 2008 - 2022 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign