Mariahout 2

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0519 Mannen Zondag reserve

25 september

  • 12:00

    NLC'03 2

    UDI'19/CSU 2

    Sportpark De Akkeren

    1 - 4

  • 12:00

    Prinses Irene 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 2

    Sportpark De Schellen

    2 - 3

  • 12:00

    FC Uden 2

    DAW Schaijk 3

    Sportpark De Vlasakker

    7 - 2

  • 12:00

    DSV 2

    Sparta'25 3

    Sportpark De Laan

    1 - 2

  • 10:00

    EGS'20 3

    Hapse Boys 2

    Sportaccommodatie De Kranenhof

    4 - 1

0519 Mannen Zondag reserve

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

FC Uden 2

1

3

1

0

0

7

2

+5

0

2

EGS'20 3

1

3

1

0

0

4

1

+3

0

3

UDI'19/CSU 2

1

3

1

0

0

4

1

+3

0

4

Blauw Geel'38/JUMBO 2

1

3

1

0

0

3

2

+1

0

5

Sparta'25 3

1

3

1

0

0

2

1

+1

0

6

Mariahout 2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

7

Prinses Irene 3

1

0

0

0

1

2

3

-1

0

8

DSV 2

1

0

0

0

1

1

2

-1

0

9

Hapse Boys 2

1

0

0

0

1

1

4

-3

0

10

NLC'03 2

1

0

0

0

1

1

4

-3

0

11

DAW Schaijk 3

1

0

0

0

1

2

7

-5

0

0519 Mannen Zondag reserve (3e klasse / Poule 4)

02 oktober

  • 10:00

    Sparta'25 3

    Prinses Irene 3

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    UDI'19/CSU 2

    DSV 2

    Sportpark Parkzicht

  • 11:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 2

    EGS'20 3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    Hapse Boys 2

    Mariahout 2

    Sportpark de Berkte

  • 12:30

    DAW Schaijk 3

    NLC'03 2

    Sportpark Den Heuvel

09 oktober

  • 10:00

    EGS'20 3

    Sparta'25 3

    Sportaccommodatie De Kranenhof

  • 11:30

    Mariahout 2

    Blauw Geel'38/JUMBO 2

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    DAW Schaijk 3

    UDI'19/CSU 2

    Sportpark Den Heuvel

  • 12:00

    Prinses Irene 3

    DSV 2

    Sportpark De Schellen

16 oktober

  • 10:00

    Sparta'25 3

    Mariahout 2

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    UDI'19/CSU 2

    Prinses Irene 3

    Sportpark Parkzicht

  • 11:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 2

    FC Uden 2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    DSV 2

    EGS'20 3

    Sportpark De Laan

  • 12:00

    Hapse Boys 2

    NLC'03 2

    Sportpark de Berkte

30 oktober

  • 10:00

    EGS'20 3

    Prinses Irene 3

    Sportaccommodatie De Kranenhof

  • 11:30

    Mariahout 2

    DSV 2

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    FC Uden 2

    Sparta'25 3

    Sportpark De Vlasakker

  • 12:00

    NLC'03 2

    Blauw Geel'38/JUMBO 2

    Sportpark De Akkeren

  • 12:00

    DAW Schaijk 3

    Hapse Boys 2

    Sportpark Den Heuvel

06 november

  • 10:00

    Sparta'25 3

    NLC'03 2

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    UDI'19/CSU 2

    EGS'20 3

    Sportpark Parkzicht

  • 11:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 2

    DAW Schaijk 3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    Prinses Irene 3

    Mariahout 2

    Sportpark De Schellen

  • 12:00

    DSV 2

    FC Uden 2

    Sportpark De Laan

13 november

  • 11:30

    Mariahout 2

    EGS'20 3

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    DAW Schaijk 3

    Sparta'25 3

    Sportpark Den Heuvel

  • 12:00

    NLC'03 2

    DSV 2

    Sportpark De Akkeren

  • 12:00

    FC Uden 2

    Prinses Irene 3

    Sportpark De Vlasakker

  • 12:00

    Hapse Boys 2

    UDI'19/CSU 2

    Sportpark de Berkte

20 november

  • 12:00

    FC Uden 2

    Hapse Boys 2

    Sportpark De Vlasakker

27 november

  • 11:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 2

    UDI'19/CSU 2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    NLC'03 2

    EGS'20 3

    Sportpark De Akkeren

  • 12:00

    FC Uden 2

    Mariahout 2

    Sportpark De Vlasakker

  • 12:00

    DAW Schaijk 3

    Prinses Irene 3

    Sportpark Den Heuvel

  • 12:00

    Hapse Boys 2

    Sparta'25 3

    Sportpark de Berkte

04 december

  • 10:00

    EGS'20 3

    DAW Schaijk 3

    Sportaccommodatie De Kranenhof

  • 10:00

    Sparta'25 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 2

    Sportpark 't Heereind

  • 11:30

    Mariahout 2

    NLC'03 2

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    DSV 2

    Hapse Boys 2

    Sportpark De Laan

  • 12:00

    FC Uden 2

    UDI'19/CSU 2

    Sportpark De Vlasakker

11 december

  • 11:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 2

    DSV 2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:00

    UDI'19/CSU 2

    Sparta'25 3

    Sportpark Parkzicht

  • 12:00

    NLC'03 2

    FC Uden 2

    Sportpark De Akkeren

  • 12:00

    DAW Schaijk 3

    Mariahout 2

    Sportpark Den Heuvel

  • 12:00

    Hapse Boys 2

    Prinses Irene 3

    Sportpark de Berkte

29 januari

  • 10:00

    EGS'20 3

    FC Uden 2

    Sportaccommodatie De Kranenhof

  • 11:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 2

    Hapse Boys 2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:00

    UDI'19/CSU 2

    Mariahout 2

    Sportpark Parkzicht

  • 12:00

    Prinses Irene 3

    NLC'03 2

    Sportpark De Schellen

  • 12:00

    DSV 2

    DAW Schaijk 3

    Sportpark De Laan

05 februari

  • 10:00

    Sparta'25 3

    DSV 2

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    UDI'19/CSU 2

    NLC'03 2

    Sportpark Parkzicht

  • 11:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 2

    Prinses Irene 3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    Hapse Boys 2

    EGS'20 3

    Sportpark de Berkte

  • 12:00

    DAW Schaijk 3

    FC Uden 2

    Sportpark Den Heuvel

12 februari

  • 10:00

    EGS'20 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 2

    Sportaccommodatie De Kranenhof

  • 11:30

    Mariahout 2

    Hapse Boys 2

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    NLC'03 2

    DAW Schaijk 3

    Sportpark De Akkeren

  • 12:00

    Prinses Irene 3

    Sparta'25 3

    Sportpark De Schellen

  • 12:00

    DSV 2

    UDI'19/CSU 2

    Sportpark De Laan

05 maart

  • 10:00

    Sparta'25 3

    EGS'20 3

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 2

    Mariahout 2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:00

    UDI'19/CSU 2

    DAW Schaijk 3

    Sportpark Parkzicht

  • 12:00

    Hapse Boys 2

    FC Uden 2

    Sportpark de Berkte

  • 12:00

    DSV 2

    Prinses Irene 3

    Sportpark De Laan

12 maart

  • 10:00

    EGS'20 3

    DSV 2

    Sportaccommodatie De Kranenhof

  • 11:30

    Mariahout 2

    Sparta'25 3

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    NLC'03 2

    Hapse Boys 2

    Sportpark De Akkeren

  • 12:00

    Prinses Irene 3

    UDI'19/CSU 2

    Sportpark De Schellen

  • 12:00

    FC Uden 2

    Blauw Geel'38/JUMBO 2

    Sportpark De Vlasakker

19 maart

  • 10:00

    Sparta'25 3

    FC Uden 2

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 2

    NLC'03 2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    DSV 2

    Mariahout 2

    Sportpark De Laan

  • 12:00

    Prinses Irene 3

    EGS'20 3

    Sportpark De Schellen

  • 12:00

    Hapse Boys 2

    DAW Schaijk 3

    Sportpark de Berkte

26 maart

  • 10:00

    EGS'20 3

    UDI'19/CSU 2

    Sportaccommodatie De Kranenhof

  • 11:30

    Mariahout 2

    Prinses Irene 3

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    FC Uden 2

    DSV 2

    Sportpark De Vlasakker

  • 12:00

    DAW Schaijk 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 2

    Sportpark Den Heuvel

  • 12:00

    NLC'03 2

    Sparta'25 3

    Sportpark De Akkeren

02 april

  • 10:00

    Sparta'25 3

    DAW Schaijk 3

    Sportpark 't Heereind

  • 10:00

    EGS'20 3

    Mariahout 2

    Sportaccommodatie De Kranenhof

  • 11:00

    UDI'19/CSU 2

    Hapse Boys 2

    Sportpark Parkzicht

  • 12:00

    DSV 2

    NLC'03 2

    Sportpark De Laan

  • 12:00

    Prinses Irene 3

    FC Uden 2

    Sportpark De Schellen

16 april

  • 11:30

    Mariahout 2

    UDI'19/CSU 2

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Hapse Boys 2

    Blauw Geel'38/JUMBO 2

    Sportpark de Berkte

  • 12:00

    DAW Schaijk 3

    DSV 2

    Sportpark Den Heuvel

  • 12:00

    NLC'03 2

    Prinses Irene 3

    Sportpark De Akkeren

  • 12:00

    FC Uden 2

    EGS'20 3

    Sportpark De Vlasakker

23 april

  • 10:00

    Sparta'25 3

    Hapse Boys 2

    Sportpark 't Heereind

  • 10:00

    EGS'20 3

    NLC'03 2

    Sportaccommodatie De Kranenhof

  • 11:00

    UDI'19/CSU 2

    Blauw Geel'38/JUMBO 2

    Sportpark Parkzicht

  • 11:30

    Mariahout 2

    FC Uden 2

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Prinses Irene 3

    DAW Schaijk 3

    Sportpark De Schellen

14 mei

  • 10:00

    Sparta'25 3

    UDI'19/CSU 2

    Sportpark 't Heereind

  • 11:30

    Mariahout 2

    DAW Schaijk 3

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Prinses Irene 3

    Hapse Boys 2

    Sportpark De Schellen

  • 12:00

    FC Uden 2

    NLC'03 2

    Sportpark De Vlasakker

  • 12:00

    DSV 2

    Blauw Geel'38/JUMBO 2

    Sportpark De Laan

21 mei

  • 11:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 2

    Sparta'25 3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:00

    UDI'19/CSU 2

    FC Uden 2

    Sportpark Parkzicht

  • 12:00

    Hapse Boys 2

    DSV 2

    Sportpark de Berkte

  • 12:00

    NLC'03 2

    Mariahout 2

    Sportpark De Akkeren

  • 12:00

    DAW Schaijk 3

    EGS'20 3

    Sportpark Den Heuvel

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Vorstenbossche Boys 2

3

9

3

0

0

8

2

+6

0

2

Mariahout 2

3

4

1

1

1

7

7

0

0

3

ELI 2

3

3

1

0

2

7

5

+2

0

4

Sparta'25 5

3

1

0

1

2

3

11

-8

0

Uitslagen beker

18 september

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys 2

    Mariahout 2

    Sportpark De Bergakkers

    2 - 1

  • 11:00

    Sparta'25 5

    ELI 2

    Sportpark 't Heereind

    0 - 4

11 september

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys 2

    Sparta'25 5

    Sportpark De Bergakkers

    4 - 0

  • 10:30

    Mariahout 2

    ELI 2

    Sportpark De Heibunders

    3 - 2

04 september

  • 11:00

    Sparta'25 5

    Mariahout 2

    Sportpark 't Heereind

    3 - 3

  • 11:00

    ELI 2

    Vorstenbossche Boys 2

    Sportpark 't Luytelaar

    1 - 2

TEAM INFO

Spelers

Tim Aarts, Tim Barten, Tom van den Bogaard, Sander Brugmans, Haike van der Burgt, Stijn van der Burgt,
Lorenzo Deben, Luciano Deben, Luuk Fransen, Noël van Goor, Freek Habraken, Tom Hagelaars (k),
Stijn van den Heuvel, Joep vanHoof, Tom van Hoof, Kevin Ketelaars, Brent Maas, Luc de Wit (k),
Coen Roestenburg, David van Rossum, Noah van Rossum, Pim Scheepers, Sander Scheepers, Dennis Veldpaus,
Tim van de Ven,  Niels Vissers, Rob Wagemans, Chiel van Wanrooij, Thijs van Wanrooij, Huib van Zutphen

Staf

Trainer: Ludwig Maas

Leider: Jochem ketelaars

Grensrechter: Twan van Hoof

Training

Dinsdag van 19.30 uur tot 21.00 uur
Donderdag van 19.30 uur tot 21.00 uur

Copyright © 2008 - 2022 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign