Mariahout 1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

25 september

  • 14:30

    Boskant 1

    Essche Boys 1

    Sportpark De Scheken

    1 - 2

  • 14:30

    S.V. Tongelre 1

    VOW 1

    Sportpark Tongelre

    3 - 9

  • 14:30

    WEC 1

    Mariahout 1

    Sportpark De Glorie

    1 - 1

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    Avesteyn 1

    Sportpark de Hondsheuvels

    0 - 4

  • 14:30

    Nieuw Woensel 1

    Boxtel 1

    Sportpark Eindhoven Noord

    2 - 2

  • 14:30

    Irene 1

    Tivoli 1

    Sportpark De Laat

    5 - 2

  • 14:30

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Pusphaira 1

    Sportpark Den Eimert

    5 - 0

0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

VOW 1

1

3

1

0

0

9

3

+6

0

2

Nijnsel/TVE Reclame 1

1

3

1

0

0

5

0

+5

0

3

Avesteyn 1

1

3

1

0

0

4

0

+4

0

4

Irene 1

1

3

1

0

0

5

2

+3

0

5

Essche Boys 1

1

3

1

0

0

2

1

+1

0

6

Boxtel 1

1

1

0

1

0

2

2

0

0

7

Nieuw Woensel 1

1

1

0

1

0

2

2

0

0

8

Mariahout 1

1

1

0

1

0

1

1

0

0

9

WEC 1

1

1

0

1

0

1

1

0

0

10

Boskant 1

1

0

0

0

1

1

2

-1

0

11

Tivoli 1

1

0

0

0

1

2

5

-3

0

12

Woenselse Boys 1

1

0

0

0

1

0

4

-4

0

13

Pusphaira 1

1

0

0

0

1

0

5

-5

0

14

S.V. Tongelre 1

1

0

0

0

1

3

9

-6

0

0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) (4e klasse / Poule G)

02 oktober

  • 14:00

    Mariahout 1

    Nieuw Woensel 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:00

    Essche Boys 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark Essche Boys

  • 14:30

    Avesteyn 1

    WEC 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    Tivoli 1

    S.V. Tongelre 1

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    Pusphaira 1

    Irene 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    VOW 1

    Boskant 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 14:30

    Boxtel 1

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Sportpark Munsel

09 oktober

  • 14:30

    S.V. Tongelre 1

    Pusphaira 1

    Sportpark Tongelre

  • 14:30

    WEC 1

    Essche Boys 1

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    Tivoli 1

    VOW 1

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    Boskant 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Nieuw Woensel 1

    Avesteyn 1

    Sportpark Eindhoven Noord

  • 14:30

    Irene 1

    Boxtel 1

    Sportpark De Laat

  • 14:30

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Mariahout 1

    Sportpark Den Eimert

16 oktober

  • 14:00

    Mariahout 1

    Irene 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:00

    Essche Boys 1

    Nieuw Woensel 1

    Sportpark Essche Boys

  • 14:30

    Boskant 1

    WEC 1

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    Avesteyn 1

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    Pusphaira 1

    Tivoli 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    VOW 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 14:30

    Boxtel 1

    S.V. Tongelre 1

    Sportpark Munsel

30 oktober

  • 14:30

    Tivoli 1

    Boxtel 1

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    S.V. Tongelre 1

    Mariahout 1

    Sportpark Tongelre

  • 14:30

    WEC 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    Pusphaira 1

    VOW 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Nieuw Woensel 1

    Boskant 1

    Sportpark Eindhoven Noord

  • 14:30

    Irene 1

    Avesteyn 1

    Sportpark De Laat

  • 14:30

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Essche Boys 1

    Sportpark Den Eimert

06 november

  • 14:00

    Mariahout 1

    Tivoli 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:00

    Essche Boys 1

    Irene 1

    Sportpark Essche Boys

  • 14:30

    Avesteyn 1

    S.V. Tongelre 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    Boskant 1

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    Nieuw Woensel 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    VOW 1

    WEC 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 14:30

    Boxtel 1

    Pusphaira 1

    Sportpark Munsel

13 november

  • 14:30

    S.V. Tongelre 1

    Essche Boys 1

    Sportpark Tongelre

  • 14:30

    Tivoli 1

    Avesteyn 1

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    Pusphaira 1

    Mariahout 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Boxtel 1

    VOW 1

    Sportpark Munsel

  • 14:30

    Nieuw Woensel 1

    WEC 1

    Sportpark Eindhoven Noord

  • 14:30

    Irene 1

    Boskant 1

    Sportpark De Laat

  • 14:30

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark Den Eimert

20 november

  • 14:00

    Mariahout 1

    Boxtel 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:00

    Essche Boys 1

    Tivoli 1

    Sportpark Essche Boys

  • 14:30

    Avesteyn 1

    Pusphaira 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    Boskant 1

    S.V. Tongelre 1

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    WEC 1

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    Irene 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    VOW 1

    Nieuw Woensel 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

27 november

  • 14:00

    Mariahout 1

    VOW 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    S.V. Tongelre 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark Tongelre

  • 14:30

    Tivoli 1

    Boskant 1

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    Pusphaira 1

    Essche Boys 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Boxtel 1

    Avesteyn 1

    Sportpark Munsel

  • 14:30

    Irene 1

    WEC 1

    Sportpark De Laat

  • 14:30

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Nieuw Woensel 1

    Sportpark Den Eimert

04 december

  • 14:00

    Avesteyn 1

    Mariahout 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:00

    Boskant 1

    Pusphaira 1

    Sportpark De Scheken

  • 14:00

    WEC 1

    S.V. Tongelre 1

    Sportpark De Glorie

  • 14:00

    Woenselse Boys 1

    Tivoli 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:00

    VOW 1

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 14:00

    Nieuw Woensel 1

    Irene 1

    Sportpark Eindhoven Noord

  • 14:00

    Essche Boys 1

    Boxtel 1

    Sportpark Essche Boys

11 december

  • 14:00

    Avesteyn 1

    VOW 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:00

    Mariahout 1

    Essche Boys 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:00

    Tivoli 1

    WEC 1

    Sportpark De Heihoef

  • 14:00

    S.V. Tongelre 1

    Nieuw Woensel 1

    Sportpark Tongelre

  • 14:00

    Pusphaira 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:00

    Boxtel 1

    Boskant 1

    Sportpark Munsel

  • 14:00

    Irene 1

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Sportpark De Laat

22 januari

  • 14:00

    Mariahout 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Avesteyn 1

    Boskant 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    Tivoli 1

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    S.V. Tongelre 1

    Irene 1

    Sportpark Tongelre

  • 14:30

    Pusphaira 1

    Nieuw Woensel 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    VOW 1

    Essche Boys 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 14:30

    Boxtel 1

    WEC 1

    Sportpark Munsel

29 januari

  • 14:00

    Essche Boys 1

    Avesteyn 1

    Sportpark Essche Boys

  • 14:30

    Boskant 1

    Mariahout 1

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    WEC 1

    Pusphaira 1

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    Boxtel 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Nieuw Woensel 1

    Tivoli 1

    Sportpark Eindhoven Noord

  • 14:30

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    S.V. Tongelre 1

    Sportpark Den Eimert

  • 14:30

    Irene 1

    VOW 1

    Sportpark De Laat

05 februari

  • 14:00

    Mariahout 1

    WEC 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:00

    Essche Boys 1

    Boskant 1

    Sportpark Essche Boys

  • 14:30

    Avesteyn 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    Tivoli 1

    Irene 1

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    VOW 1

    S.V. Tongelre 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 14:30

    Pusphaira 1

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Boxtel 1

    Nieuw Woensel 1

    Sportpark Munsel

12 februari

  • 14:30

    Boskant 1

    VOW 1

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    S.V. Tongelre 1

    Tivoli 1

    Sportpark Tongelre

  • 14:30

    WEC 1

    Avesteyn 1

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    Essche Boys 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Nieuw Woensel 1

    Mariahout 1

    Sportpark Eindhoven Noord

  • 14:30

    Irene 1

    Pusphaira 1

    Sportpark De Laat

  • 14:30

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Boxtel 1

    Sportpark Den Eimert

05 maart

  • 14:00

    Mariahout 1

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:00

    Essche Boys 1

    WEC 1

    Sportpark Essche Boys

  • 14:30

    Boskant 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    Avesteyn 1

    Nieuw Woensel 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    Pusphaira 1

    S.V. Tongelre 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    VOW 1

    Tivoli 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 14:30

    Boxtel 1

    Irene 1

    Sportpark Munsel

12 maart

  • 14:30

    Tivoli 1

    Pusphaira 1

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    S.V. Tongelre 1

    Boxtel 1

    Sportpark Tongelre

  • 14:30

    WEC 1

    Boskant 1

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    VOW 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Nieuw Woensel 1

    Essche Boys 1

    Sportpark Eindhoven Noord

  • 14:30

    Irene 1

    Mariahout 1

    Sportpark De Laat

  • 14:30

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Avesteyn 1

    Sportpark Den Eimert

19 maart

  • 14:00

    Mariahout 1

    S.V. Tongelre 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:00

    Essche Boys 1

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Sportpark Essche Boys

  • 14:30

    Avesteyn 1

    Irene 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    Boskant 1

    Nieuw Woensel 1

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    WEC 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    VOW 1

    Pusphaira 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 14:30

    Boxtel 1

    Tivoli 1

    Sportpark Munsel

26 maart

  • 14:30

    S.V. Tongelre 1

    Avesteyn 1

    Sportpark Tongelre

  • 14:30

    WEC 1

    VOW 1

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    Tivoli 1

    Mariahout 1

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    Pusphaira 1

    Boxtel 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Nieuw Woensel 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark Eindhoven Noord

  • 14:30

    Irene 1

    Essche Boys 1

    Sportpark De Laat

  • 14:30

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Boskant 1

    Sportpark Den Eimert

02 april

  • 14:00

    Mariahout 1

    Pusphaira 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:00

    Essche Boys 1

    S.V. Tongelre 1

    Sportpark Essche Boys

  • 14:30

    Avesteyn 1

    Tivoli 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    Boskant 1

    Irene 1

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    WEC 1

    Nieuw Woensel 1

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    VOW 1

    Boxtel 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

16 april

  • 14:30

    S.V. Tongelre 1

    Boskant 1

    Sportpark Tongelre

  • 14:30

    Tivoli 1

    Essche Boys 1

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    Pusphaira 1

    Avesteyn 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Nieuw Woensel 1

    VOW 1

    Sportpark Eindhoven Noord

  • 14:30

    Boxtel 1

    Mariahout 1

    Sportpark Munsel

  • 14:30

    Irene 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark De Laat

  • 14:30

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    WEC 1

    Sportpark Den Eimert

23 april

  • 14:00

    Essche Boys 1

    Pusphaira 1

    Sportpark Essche Boys

  • 14:30

    Avesteyn 1

    Boxtel 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    Boskant 1

    Tivoli 1

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    WEC 1

    Irene 1

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    S.V. Tongelre 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Nieuw Woensel 1

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Sportpark Eindhoven Noord

  • 14:30

    VOW 1

    Mariahout 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

30 april

  • 14:00

    Mariahout 1

    Avesteyn 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Tivoli 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    S.V. Tongelre 1

    WEC 1

    Sportpark Tongelre

  • 14:30

    Pusphaira 1

    Boskant 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Boxtel 1

    Essche Boys 1

    Sportpark Munsel

  • 14:30

    Irene 1

    Nieuw Woensel 1

    Sportpark De Laat

  • 14:30

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    VOW 1

    Sportpark Den Eimert

14 mei

  • 14:00

    Essche Boys 1

    Mariahout 1

    Sportpark Essche Boys

  • 14:30

    Boskant 1

    Boxtel 1

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    Pusphaira 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    WEC 1

    Tivoli 1

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    VOW 1

    Avesteyn 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 14:30

    Nieuw Woensel 1

    S.V. Tongelre 1

    Sportpark Eindhoven Noord

  • 14:30

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Irene 1

    Sportpark Den Eimert

21 mei

  • 14:30

    Avesteyn 1

    Essche Boys 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    Boxtel 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark Munsel

  • 14:30

    VOW 1

    Irene 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 14:30

    Pusphaira 1

    WEC 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    S.V. Tongelre 1

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Sportpark Tongelre

  • 14:30

    Tivoli 1

    Nieuw Woensel 1

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    Mariahout 1

    Boskant 1

    Sportpark De Heibunders

29 mei

  • 14:30

    Boskant 1

    Avesteyn 1

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    Nieuw Woensel 1

    Pusphaira 1

    Sportpark Eindhoven Noord

  • 14:30

    WEC 1

    Boxtel 1

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    Mariahout 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Tivoli 1

    Sportpark Den Eimert

  • 14:30

    Essche Boys 1

    VOW 1

    Sportpark Essche Boys

  • 14:30

    Irene 1

    S.V. Tongelre 1

    Sportpark De Laat

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

ASV'33 1

3

7

2

1

0

9

5

+4

0

2

SCMH 1

3

7

2

1

0

9

6

+3

0

3

Mariahout 1

3

3

1

0

2

7

7

0

0

4

Boerdonk 1

3

0

0

0

3

4

11

-7

0

Uitslagen beker

18 september

  • 14:30

    Mariahout 1

    ASV'33 1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 2

  • 14:30

    Boerdonk 1

    SCMH 1

    Sportpark de Kerveheester

    1 - 3

13 september

  • 20:00

    SCMH 1

    ASV'33 1

    Sportpark Spoorzicht

    3 - 3

11 september

  • 14:30

    Boerdonk 1

    Mariahout 1

    Sportpark de Kerveheester

    2 - 4

06 september

  • 19:00

    ASV'33 1

    Boerdonk 1

    Sportpark De Hut

    4 - 1

04 september

  • 14:30

    Mariahout 1

    SCMH 1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 3

TEAM INFO

Spelers

Tim Aarts, Tim Barten, Tom van den Bogaard, Sander Brugmans, Haike van der Burgt, Stijn van der Burgt,
Lorenzo Deben, Luciano Deben, Luuk Fransen, Noël van Goor, Freek Habraken, Tom Hagelaars (k),
Stijn van den Heuvel, Joep vanHoof, Tom van Hoof, Kevin Ketelaars, Brent Maas, Luc de Wit (k),
Coen Roestenburg, David van Rossum, Noah van Rossum, Pim Scheepers, Sander Scheepers, Dennis Veldpaus,
Tim van de Ven,  Niels Vissers, Rob Wagemans, Chiel van Wanrooij, Thijs van Wanrooij, Huib van Zutphen

Staf

Trainer: Freddy Vermeulen

Assistent trainer: Edwin Maas

Leider: Jorlan van Hoof

Grensrechter: Jorlan van Hoof

Verzorger: Vacature

Training

Dinsdag van 19.30 uur tot 21.00 uur
Donderdag van 19.30 uur tot 21.00 uur

Copyright © 2008 - 2022 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign