Mariahout 1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

24 oktober

  • 14:30

    RKGSV 1

    Avesteyn 1

    Sportpark Gerwen

    3 - 4

  • 14:30

    Boskant 1

    DOSL 1

    Sportpark De Scheken

    1 - 2

  • 14:30

    Tivoli 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark De Heihoef

    2 - 5

  • 14:30

    WEC 1

    Acht 1

    Sportpark De Glorie

    2 - 3

  • 14:30

    VOW 1

    ELI 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    3 - 0

  • 14:00

    Mariahout 1

    EMK 1

    Sportpark De Heibunders

    4 - 1

  • 12:30

    Pusphaira 1

    DVS 1

    Sportpark de Hondsheuvels

    1 - 1

17 oktober

  • 14:30

    Acht 1

    Pusphaira 1

    Sportpark De Leeuwenkuil

    1 - 0

  • 14:30

    Avesteyn 1

    Boskant 1

    Sportpark Avesteyn

    1 - 0

  • 14:30

    DOSL 1

    EMK 1

    Sportpark De groote Speel

    5 - 1

  • 14:30

    DVS 1

    Tivoli 1

    Sportpark De Aalstervelden

    2 - 4

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    Mariahout 1

    Sportpark de Hondsheuvels

    2 - 2

  • 14:30

    VOW 1

    RKGSV 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    1 - 2

  • 14:30

    ELI 1

    WEC 1

    Sportpark 't Luytelaar

    5 - 0

10 oktober

  • 14:30

    RKGSV 1

    ELI 1

    Sportpark Gerwen

    0 - 0

  • 14:30

    Boskant 1

    Acht 1

    Sportpark De Scheken

    2 - 3

  • 14:30

    Tivoli 1

    Avesteyn 1

    Sportpark De Heihoef

    0 - 1

  • 14:30

    WEC 1

    DVS 1

    Sportpark De Glorie

    2 - 3

  • 14:30

    Pusphaira 1

    VOW 1

    Sportpark de Hondsheuvels

    0 - 0

  • 14:30

    EMK 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark Wettenseind

    2 - 3

  • 14:00

    Mariahout 1

    DOSL 1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 3

03 oktober

  • 14:30

    Acht 1

    EMK 1

    Sportpark De Leeuwenkuil

    7 - 0

  • 14:30

    RKGSV 1

    Mariahout 1

    Sportpark Gerwen

    3 - 1

  • 14:30

    DOSL 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark De groote Speel

    5 - 0

  • 14:30

    DVS 1

    Avesteyn 1

    Sportpark De Aalstervelden

    1 - 2

  • 14:30

    Pusphaira 1

    Tivoli 1

    Sportpark de Hondsheuvels

    5 - 0

  • 14:30

    VOW 1

    WEC 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    1 - 1

  • 14:30

    ELI 1

    Boskant 1

    Sportpark 't Luytelaar

    1 - 2

26 september

  • 14:30

    Avesteyn 1

    DOSL 1

    Sportpark Avesteyn

    2 - 1

  • 14:30

    Boskant 1

    VOW 1

    Sportpark De Scheken

    2 - 0

  • 14:30

    Tivoli 1

    RKGSV 1

    Sportpark De Heihoef

    0 - 4

  • 14:30

    WEC 1

    Pusphaira 1

    Sportpark De Glorie

    0 - 0

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    Acht 1

    Sportpark de Hondsheuvels

    0 - 6

  • 14:30

    EMK 1

    ELI 1

    Sportpark Wettenseind

    2 - 4

  • 14:00

    Mariahout 1

    DVS 1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 0

0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Acht 1

5

15

5

0

0

20

4

+16

0

2

Avesteyn 1

5

15

5

0

0

10

5

+5

0

3

DOSL 1

5

12

4

0

1

16

4

+12

0

4

RKGSV 1

5

10

3

1

1

12

6

+6

0

5

ELI 1

5

7

2

1

2

10

7

+3

0

6

Woenselse Boys 1

5

7

2

1

2

10

17

-7

0

7

Pusphaira 1

5

6

1

3

1

6

2

+4

0

8

Boskant 1

5

6

2

0

3

7

7

0

0

9

VOW 1

5

5

1

2

2

5

5

0

0

10

DVS 1

5

5

1

2

2

7

9

-2

0

11

Mariahout 1

5

5

1

2

2

7

9

-2

0

12

Tivoli 1

5

3

1

0

4

6

17

-11

0

13

WEC 1

5

2

0

2

3

5

12

-7

0

14

EMK 1

5

0

0

0

5

6

23

-17

0

0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

31 oktober

  • 14:30

    Avesteyn 1

    Acht 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    WEC 1

    Mariahout 1

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    DOSL 1

    VOW 1

    Sportpark De groote Speel

  • 14:30

    DVS 1

    RKGSV 1

    Sportpark De Aalstervelden

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    Boskant 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    EMK 1

    Tivoli 1

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    ELI 1

    Pusphaira 1

    Sportpark 't Luytelaar

07 november

  • 14:30

    Acht 1

    Mariahout 1

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:30

    RKGSV 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    Boskant 1

    EMK 1

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    Tivoli 1

    WEC 1

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    Pusphaira 1

    Avesteyn 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    VOW 1

    DVS 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 14:30

    ELI 1

    DOSL 1

    Sportpark 't Luytelaar

14 november

  • 13:00

    Woenselse Boys 1

    VOW 1

    Sportpark de Hondsheuvels

21 november

  • 14:00

    Mariahout 1

    Tivoli 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Acht 1

    VOW 1

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:30

    Avesteyn 1

    ELI 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    DOSL 1

    RKGSV 1

    Sportpark De groote Speel

  • 14:30

    DVS 1

    Boskant 1

    Sportpark De Aalstervelden

  • 14:30

    EMK 1

    Pusphaira 1

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    WEC 1

    Sportpark de Hondsheuvels

28 november

  • 14:30

    RKGSV 1

    EMK 1

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    Tivoli 1

    Boskant 1

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    WEC 1

    Avesteyn 1

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    DVS 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark De Aalstervelden

  • 14:30

    Pusphaira 1

    DOSL 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    VOW 1

    Mariahout 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 14:30

    ELI 1

    Acht 1

    Sportpark 't Luytelaar

05 december

  • 14:00

    Acht 1

    DVS 1

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:00

    Avesteyn 1

    VOW 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:00

    Boskant 1

    RKGSV 1

    Sportpark De Scheken

  • 14:00

    Mariahout 1

    Pusphaira 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:00

    DOSL 1

    Tivoli 1

    Sportpark De groote Speel

  • 14:00

    Woenselse Boys 1

    ELI 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:00

    EMK 1

    WEC 1

    Sportpark Wettenseind

12 december

  • 14:00

    RKGSV 1

    Acht 1

    Sportpark Gerwen

  • 14:00

    WEC 1

    DOSL 1

    Sportpark De Glorie

  • 14:00

    VOW 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 14:00

    Mariahout 1

    Avesteyn 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:00

    Tivoli 1

    ELI 1

    Sportpark De Heihoef

  • 14:00

    Pusphaira 1

    Boskant 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    DVS 1

    EMK 1

    Sportpark De Aalstervelden

23 januari

  • 14:30

    Acht 1

    Tivoli 1

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:30

    RKGSV 1

    Pusphaira 1

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    Boskant 1

    WEC 1

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    DOSL 1

    DVS 1

    Sportpark De groote Speel

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    Avesteyn 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    EMK 1

    VOW 1

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    ELI 1

    Mariahout 1

    Sportpark 't Luytelaar

30 januari

  • 14:00

    Mariahout 1

    Boskant 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Avesteyn 1

    EMK 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    DOSL 1

    Acht 1

    Sportpark De groote Speel

  • 14:30

    WEC 1

    RKGSV 1

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    Pusphaira 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    DVS 1

    ELI 1

    Sportpark De Aalstervelden

  • 14:30

    VOW 1

    Tivoli 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

06 februari

  • 14:30

    Acht 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:30

    Boskant 1

    Avesteyn 1

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    RKGSV 1

    DOSL 1

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    Tivoli 1

    DVS 1

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    Pusphaira 1

    WEC 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    EMK 1

    Mariahout 1

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    ELI 1

    VOW 1

    Sportpark 't Luytelaar

13 februari

  • 14:00

    Mariahout 1

    Acht 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Avesteyn 1

    Tivoli 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    WEC 1

    VOW 1

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    DOSL 1

    ELI 1

    Sportpark De groote Speel

  • 14:30

    DVS 1

    Pusphaira 1

    Sportpark De Aalstervelden

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    RKGSV 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    EMK 1

    Boskant 1

    Sportpark Wettenseind

20 februari

  • 14:30

    Acht 1

    WEC 1

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:30

    RKGSV 1

    DVS 1

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    Boskant 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    Tivoli 1

    Mariahout 1

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    Pusphaira 1

    EMK 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    VOW 1

    DOSL 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 14:30

    ELI 1

    Avesteyn 1

    Sportpark 't Luytelaar

13 maart

  • 14:00

    Mariahout 1

    RKGSV 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Avesteyn 1

    Pusphaira 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    WEC 1

    ELI 1

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    DOSL 1

    Boskant 1

    Sportpark De groote Speel

  • 14:30

    DVS 1

    VOW 1

    Sportpark De Aalstervelden

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    Tivoli 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    EMK 1

    Acht 1

    Sportpark Wettenseind

20 maart

  • 14:30

    Acht 1

    Avesteyn 1

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:30

    RKGSV 1

    WEC 1

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    Tivoli 1

    EMK 1

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    DVS 1

    DOSL 1

    Sportpark De Aalstervelden

  • 14:30

    Pusphaira 1

    Mariahout 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    VOW 1

    Boskant 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 14:30

    ELI 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark 't Luytelaar

27 maart

  • 14:30

    Avesteyn 1

    Mariahout 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    Boskant 1

    DVS 1

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    WEC 1

    Tivoli 1

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    DOSL 1

    Pusphaira 1

    Sportpark De groote Speel

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    EMK 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    VOW 1

    Acht 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 14:30

    ELI 1

    RKGSV 1

    Sportpark 't Luytelaar

03 april

  • 14:00

    Mariahout 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Acht 1

    Boskant 1

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:30

    RKGSV 1

    VOW 1

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    Tivoli 1

    DOSL 1

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    DVS 1

    WEC 1

    Sportpark De Aalstervelden

  • 14:30

    Pusphaira 1

    ELI 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    EMK 1

    Avesteyn 1

    Sportpark Wettenseind

10 april

  • 14:30

    Avesteyn 1

    RKGSV 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    Boskant 1

    Mariahout 1

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    Tivoli 1

    Acht 1

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    WEC 1

    EMK 1

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    DOSL 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    VOW 1

    Pusphaira 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 14:30

    ELI 1

    DVS 1

    Sportpark 't Luytelaar

24 april

  • 14:00

    Mariahout 1

    VOW 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Acht 1

    ELI 1

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:30

    Avesteyn 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    Boskant 1

    Tivoli 1

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    DOSL 1

    WEC 1

    Sportpark De groote Speel

  • 14:30

    EMK 1

    DVS 1

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    Pusphaira 1

    RKGSV 1

    Sportpark de Hondsheuvels

01 mei

  • 14:30

    RKGSV 1

    Boskant 1

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    WEC 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    DOSL 1

    Avesteyn 1

    Sportpark De groote Speel

  • 14:30

    DVS 1

    Mariahout 1

    Sportpark De Aalstervelden

  • 14:30

    Pusphaira 1

    Acht 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    VOW 1

    EMK 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 14:30

    ELI 1

    Tivoli 1

    Sportpark 't Luytelaar

15 mei

  • 14:00

    Mariahout 1

    ELI 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Acht 1

    RKGSV 1

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:30

    Avesteyn 1

    WEC 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    Boskant 1

    Pusphaira 1

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    Tivoli 1

    VOW 1

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    EMK 1

    DOSL 1

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    DVS 1

    Sportpark de Hondsheuvels

22 mei

  • 14:30

    RKGSV 1

    Tivoli 1

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    DOSL 1

    Mariahout 1

    Sportpark De groote Speel

  • 14:30

    WEC 1

    Boskant 1

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    DVS 1

    Acht 1

    Sportpark De Aalstervelden

  • 14:30

    Pusphaira 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    VOW 1

    Avesteyn 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 14:30

    ELI 1

    EMK 1

    Sportpark 't Luytelaar

29 mei

  • 14:00

    Mariahout 1

    WEC 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Acht 1

    DOSL 1

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:30

    Avesteyn 1

    DVS 1

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    Boskant 1

    ELI 1

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    Tivoli 1

    Pusphaira 1

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    EMK 1

    RKGSV 1

    Sportpark Wettenseind

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

SCMH 1

3

7

2

1

0

8

3

+5

0

2

ASV'33 1

3

5

1

2

0

5

2

+3

0

3

Mariahout 1

3

2

0

2

1

3

7

-4

0

4

Boerdonk 1

3

1

0

1

2

4

8

-4

0

Uitslagen beker

19 september

  • 14:30

    Boerdonk 1

    ASV'33 1

    Sportpark De Kerveheester

    0 - 3

  • 14:00

    Mariahout 1

    SCMH 1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 4

12 september

  • 14:30

    SCMH 1

    ASV'33 1

    Sportpark Spoorzicht

    1 - 1

  • 14:00

    Mariahout 1

    Boerdonk 1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 2

05 september

  • 14:30

    ASV'33 1

    Mariahout 1

    Sportpark De Hut

    1 - 1

02 september

  • 19:30

    Boerdonk 1

    SCMH 1

    Sportpark De Kerveheester

    2 - 3

TEAM INFO

Spelers

Tim Aarts, Tim Barten, Stijn van den Bogaard, Sander Brugmans, Haike van der Burgt, Stijn van der Burgt, Lorenzo Deben, Luuk Fransen,
Noël van Goor, Freek Habraken, Tom Hagelaars (k), Joep vanHoof, Tom van Hoof, Kevin Ketelaars, Danny van de Laar, Brent Maas,
Loran van deRijt (k), Coen Roestenburg, David van Rossum, Noah van Rossum, Pim Scheepers, Sander Scheepers, Dennis Veldpaus,
Tim van de Ven,  Niels Vissers, Rob Wagemans, Chiel van Wanrooij, Thijs van Wanrooij, Huib van Zutphen

Staf

Trainer: Freddy Vermeulen

Assistent trainer: Edwin Maas

Leider: Jorlan van Hoof

Grensrechter: Jorlan van Hoof

Verzorger: Vacature

Training

Dinsdag van 19.30 uur tot 21.00 uur
Donderdag van 19.30 uur tot 21.00 uur

Copyright © 2008 - 2021 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign