Uitslagen Voetbal Vereniging Mariahout

24 mei

  • 20:30

    Stiphout Vooruit 35+1

    Mariahout 35+2

  • 20:00

    Mariahout 35+2

    Bavos 35+1

  • 19:30

    Mariahout 35+2

    Mierlo Hout 35+1

23 mei

  • 20:00

    Mariahout 3

    Volkel 3

20 mei

  • 14:30

    FC Schadewijk 1

    Mariahout 1

  • 12:00

    RKSV Nuenen 2

    Mariahout 2

  • 11:00

    WEC 3

    Mariahout 4

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Mierlo Hout VR1

  • 10:30

    Mariahout 3

    Festilent 5

18 mei

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Geldrop JO19-3

    5 - 3

  • 13:30

    SV DWSH'18 JO17-1JM

    Mariahout JO17-1JM

    3 - 0

  • 13:00

    UDI'19/CSU JO15-3

    Mariahout JO15-1JM

    0 - 3

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    Dommelen JO14-2

    3 - 2

  • 10:30

    Bavos JO11-1JM

    Mariahout JO11-1JM

    1 - 3

  • 10:00

    Mariahout JO10-1JM

    Handel JO10-1

  • 08:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO10-4

    Mariahout JO10-2JM

16 mei

  • 20:15

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Mariahout 3

    10 - 2

  • 19:30

    Mariahout 4

    VOW 3

    3 - 2

15 mei

  • 19:45

    SV Valkenswaard 3

    Mariahout 2

    3 - 3

14 mei

  • 20:00

    Mariahout O23-1

    FCV-Venlo O23-2

    5 - 1

13 mei

  • 19:30

    Mariahout JO13-1JM

    SV De Braak JO13-2

    4 - 1

  • 19:00

    Mariahout JO14-1JM

    Nieuw Woensel JO14-3

    1 - 2

12 mei

  • 14:30

    Mariahout 1

    SJO/SSA VESTA'19 1

    1 - 4

  • 11:30

    Volkel 3

    Mariahout 3

    4 - 0

  • 11:30

    Mariahout 2

    Bergeijk 2

    2 - 1

  • 11:00

    RKVV Keldonk 3

    Mariahout 5

    0 - 7

  • 10:30

    Mariahout 4

    Schijndel/DE WIT 4

    0 - 4

  • 10:00

    S.V. Brandevoort VR1

    Mariahout VR1

    2 - 2

11 mei

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-5

    Mariahout O23-1

    3 - 0

  • 14:30

    Mariahout JO17-1JM

    Berghem Sport JO17-2

    0 - 7

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    SV Unitas'59 JO15-2JM

    5 - 6

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO14-4JM

    Mariahout JO14-1JM

    4 - 1

  • 11:30

    Mariahout JO13-1JM

    Gemert JO13-3

    3 - 4

  • 10:30

    Mariahout JO11-1JM

    Gemert JO11-2

    0 - 8

  • 10:15

    UDI'19/CSU JO10-2

    Mariahout JO10-1JM

  • 10:00

    Mariahout JO10-2JM

    Gemert JO10-5

  • 10:00

    Mariahout JO8-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3

10 mei

  • 20:30

    Mariahout 35+1

    Fiducia 35+1

  • 20:00

    S.V. Brandevoort 35+1

    Mariahout 35+1

  • 19:30

    Mariahout 35+1

    SJVV 35+1

08 mei

  • 19:30

    RKSV Nuenen JO19-2

    Mariahout JO19-1

    2 - 3

04 mei

  • 15:00

    Marvilde O23-2

    Mariahout O23-1

    1 - 1

  • 10:00

    Heeswijk JO8-2JM

    Mariahout JO8-1

30 april

  • 19:30

    Mariahout VR1

    RKSV Nuenen VR3

    3 - 1

28 april

  • 10:30

    Mariahout 3

    Gemert 4

    3 - 4

25 april

  • 20:15

    Blauw Geel'38/JUMBO 10

    Mariahout 5

    10 - 0

  • 20:00

    Mariahout VR1

    RKGSV VR1

    3 - 1

21 april

  • 14:00

    Mariahout 1

    Herpinia 1

    2 - 2

  • 12:15

    Nederwetten VR1

    Mariahout VR1

    1 - 6

  • 12:00

    sv O.S.S. 1920 5

    Mariahout 3

    11 - 2

  • 11:30

    Mariahout 2

    Woenselse Boys 2

    3 - 0

  • 10:30

    Mariahout 4

    Heeswijk 4

    3 - 5

  • 10:30

    Boekel Sport 4

    Mariahout 5

    4 - 1

20 april

  • 14:30

    Mariahout JO17-1JM

    Odiliapeel/Braks Groep JO17-1

    0 - 3

  • 12:45

    Stiphout Vooruit JO15-2

    Mariahout JO15-1JM

    2 - 4

  • 11:00

    Erp JO10-1

    Mariahout JO10-1JM

  • 10:00

    SJO Juventud JO11-1JM

    Mariahout JO11-1JM

    3 - 3

  • 10:00

    Mariahout JO8-1

    ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM08-1JM

19 april

  • 20:30

    Mariahout 35+1

    SJVV 35+1

    0 - 1

  • 20:30

    Mierlo Hout 35+1

    Mariahout 35+2

    4 - 2

  • 20:00

    Fiducia 35+1

    Mariahout 35+1

    1 - 0

  • 20:00

    Mariahout 35+2

    Stiphout Vooruit 35+1

    0 - 0

  • 19:30

    S.V. Brandevoort 35+1

    Mariahout 35+1

    1 - 0

  • 19:30

    Mariahout 35+2

    Bavos 35+1

    3 - 0

18 april

  • 20:00

    Mariahout 5

    Avanti'31 6

    1 - 3

15 april

  • 18:30

    Mariahout JO10-2JM

    Erp JO10-3

14 april

  • 14:30

    Avesteyn 1

    Mariahout 1

    4 - 0

  • 12:00

    Avesteyn 3

    Mariahout 4

    3 - 1

  • 12:00

    Mariahout 5

    Avesteyn 6

    1 - 3

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Sparta'25 VR1

    1 - 7

  • 10:30

    Mariahout 3

    Heeswijk 3

    2 - 7

  • 10:00

    SV Someren 3

    Mariahout 2

    2 - 0

13 april

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    ELI JO19-2

    6 - 1

  • 14:30

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Mariahout JO17-1JM

    6 - 0

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM15-1JM

    3 - 0

  • 13:00

    Mariahout O23-1

    Best Vooruit O23-1

    1 - 2

  • 11:30

    SV Valkenswaard JO14-2JM

    Mariahout JO14-1JM

    3 - 4

  • 11:30

    Mariahout JO13-1JM

    Mierlo Hout JO13-2

    6 - 1

  • 10:30

    Mariahout JO11-1JM

    SBC JO11-2JM

    1 - 4

  • 10:30

    ST RKVV Keldonk/Boerdonk JO10-2JM

    Mariahout JO10-1JM

  • 10:00

    Mariahout JO10-2JM

    UDI'19/CSU JO10-6

  • 09:00

    Bavos JO8-1

    Mariahout JO8-1

11 april

  • 20:00

    Mariahout 4

    Boskant 3

    1 - 1

07 april

  • 14:00

    Mariahout 1

    SCMH 1

    6 - 0

  • 11:30

    Mariahout 2

    Rood Wit'62 2

    2 - 1

  • 11:00

    SCMH 2

    Mariahout 3

    5 - 0

  • 11:00

    Boskant VR1

    Mariahout VR1

    6 - 3

  • 10:30

    Mariahout 4

    Nulandia 5

  • 10:30

    Mariahout 4

    Nulandia 4

    1 - 3

06 april

  • 15:30

    Rhode/VSB JO15-2

    Mariahout JO15-1JM

    1 - 0

  • 15:00

    Mariahout O23-1

    SV Unitas'59 O23-2

    2 - 1

  • 14:30

    Mariahout JO17-1JM

    OJC ROSMALEN JO17-3

    1 - 3

  • 14:15

    S.V. Brandevoort JO19-2

    Mariahout JO19-1

    2 - 7

  • 11:00

    RKSV Nuenen JO13-2

    Mariahout JO13-1JM

  • 11:00

    RKSV Nuenen JO13-3

    Mariahout JO13-1JM

    5 - 6

  • 10:00

    Mariahout JO10-1JM

    Gemert JO10-4

  • 10:00

    Mariahout JO8-1

    Sparta'25 JO8-4JM

  • 09:15

    Schijndel/DE WIT JO11-3JM

    Mariahout JO11-1JM

    7 - 4

  • 09:15

    Avanti'31 JO10-4

    Mariahout JO10-2JM

05 april

  • 20:30

    Mariahout 35+1

    S.V. Brandevoort 35+1

  • 20:00

    SJVV 35+1

    Mariahout 35+1

  • 19:30

    Fiducia 35+1

    Mariahout 35+1

01 april

  • 11:30

    Mariahout 2

    Sparta'25 3

    4 - 1

  • 11:00

    VOW 4

    Mariahout 5

    3 - 2

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Braakhuizen VR1

    6 - 2

30 maart

  • 16:15

    SV Unitas'59 O23-2

    Mariahout O23-1

    2 - 0

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

    Mariahout JO17-1JM

    7 - 1

  • 11:30

    Mariahout JO13-1JM

    EMK JO13-1

    0 - 2

24 maart

  • 14:30

    Boskant 1

    Mariahout 1

    4 - 4

  • 10:00

    Boskant 3

    Mariahout 4

    4 - 2

23 maart

  • 17:00

    Dommelen O23-3

    Mariahout O23-1

    3 - 0

  • 14:15

    Handel JO17-1

    Mariahout JO17-1JM

    3 - 2

  • 14:00

    Mariahout JO19-1

    Liessel JO19-1

    1 - 7

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    Sparta'25 JO15-2

    8 - 1

  • 11:00

    S.V. Brandevoort JO14-3

    Mariahout JO14-1JM

    3 - 0

  • 10:00

    Mariahout JO10-2JM

    SBC JO10-6

  • 10:00

    Mariahout JO8-1

    Heeswijk JO8-1

  • 08:30

    Den Dungen JO11-1

    Mariahout JO11-1JM

    12 - 3

  • 08:30

    Gemert JO10-5

    Mariahout JO10-1JM

21 maart

  • 20:00

    Sparta'25 VR1

    Mariahout VR1

    9 - 0

17 maart

  • 14:00

    Mariahout 1

    WEC 1

    1 - 3

  • 11:30

    Mariahout 2

    DOSL 2

    2 - 2

  • 11:00

    RKGSV VR1

    Mariahout VR1

    1 - 1

  • 10:30

    Mariahout 4

    Avanti'31 3

    1 - 4

  • 10:00

    UDI'19/CSU 5

    Mariahout 3

    3 - 3

  • 10:00

    Gemert 9

    Mariahout 5

    3 - 2

16 maart

  • 17:00

    Best Vooruit O23-1

    Mariahout O23-1

    3 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO17-1JM

    Volkel JO17-1

    2 - 2

  • 13:30

    Mariahout JO14-1JM

    Best Vooruit JO14-3

    3 - 0

  • 12:00

    Volkel JO15-1JM

    Mariahout JO15-1JM

    2 - 1

  • 11:30

    Rhode/VSB JO19-2

    Mariahout JO19-1

    3 - 2

  • 11:30

    Nieuw Woensel JO13-2

    Mariahout JO13-1JM

    5 - 1

  • 10:30

    Mariahout JO11-1JM

    Volkel JO11-1

    2 - 2

  • 10:15

    UDI'19/CSU JO10-3

    Mariahout JO10-2JM

  • 10:15

    Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3

    Mariahout JO8-1

  • 10:00

    Mariahout JO10-1JM

    Odiliapeel/Braks Groep JO10-1

15 maart

  • 20:30

    Mariahout 35+1

    S.V. Brandevoort 35+1

  • 20:30

    Bavos 35+1

    Mariahout 35+2

    1 - 0

  • 20:00

    Fiducia 35+1

    Mariahout 35+1

  • 20:00

    Mariahout 35+2

    Stiphout Vooruit 35+1

    1 - 1

  • 19:30

    SJVV 35+1

    Mariahout 35+1

  • 19:30

    Mariahout 35+2

    Mierlo Hout 35+1

    0 - 0

10 maart

  • 14:30

    Cito 1

    Mariahout 1

    0 - 0

  • 12:00

    Rhode/VSB 5

    Mariahout 4

    6 - 1

  • 12:00

    Mariahout 5

    DVG 5

    0 - 2

  • 11:30

    FC Cranendonck 2

    Mariahout 2

    1 - 1

  • 11:00

    ELI VR1

    Mariahout VR1

    2 - 1

  • 10:30

    Mariahout 3

    Erp 6

    1 - 1

09 maart

  • 15:00

    Mariahout O23-1

    Marvilde O23-2

    2 - 5

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    FC Eindhoven AV JO19-2

    2 - 4

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    SV Unitas'59 JO14-5JM

    2 - 0

  • 12:00

    SJO Juventud JO13-1

    Mariahout JO13-1JM

    3 - 1

  • 10:00

    Mariahout JO10-2JM

    Blauw Geel'38/JUMBO JO10-4

  • 10:00

    Mariahout JO8-1

    VOW JO8-1JM

  • 08:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO10-5

    Mariahout JO10-1JM

  • 08:30

    OJC ROSMALEN JO11-4

    Mariahout JO11-1JM

    1 - 3

07 maart

  • 20:00

    Mariahout 1

    VOW 1

    3 - 1

03 maart

  • 14:00

    Mariahout 1

    FC Uden 1

    3 - 3

  • 11:30

    Mariahout 2

    Maarheeze 2

    3 - 0

  • 11:00

    Vorstenbossche Boys 3

    Mariahout 3

    8 - 1

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Geldrop VR2

    0 - 1

  • 10:00

    Mariahout 4

    DVG 3

    2 - 1

  • 10:00

    Rhode/VSB 9

    Mariahout 5

    3 - 0

02 maart

  • 15:00

    Mariahout O23-1

    Dommelen O23-3

    3 - 1

  • 15:00

    Gemert JO15-2

    Mariahout JO15-1JM

    3 - 5

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    ZSV JO19-1

    0 - 1

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO13-2

    Mariahout JO13-1JM

    8 - 0

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    RPC JO14-3

    1 - 2

  • 10:45

    Rhode/VSB JO10-4JM

    Mariahout JO10-2JM

  • 10:00

    Festilent JO11-1JM

    Mariahout JO11-1JM

    1 - 5

  • 10:00

    Mariahout JO10-1JM

    Erp JO10-2

  • 08:45

    Schijndel/DE WIT MO8-1

    Mariahout JO8-1

24 februari

  • 15:45

    DBS JO19-2

    Mariahout JO19-1

    2 - 3

  • 14:30

    Mariahout JO17-1JM

    ELI JO17-1

    0 - 4

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    Boskant JO15-1JM

    3 - 0

  • 11:30

    Mariahout JO13-1JM

    ASV'33 JO13-1JM

    4 - 1

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO14-1

    Mariahout JO14-1JM

    0 - 8

  • 10:30

    Mariahout JO11-1JM

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3

    4 - 6

  • 10:15

    FC Eindhoven AV JO14-4

    Mariahout JO14-1JM

  • 10:15

    EGS'20 JO10-4JM

    Mariahout JO10-1JM

  • 10:00

    Mariahout JO10-2JM

    BMC JO10-3

  • 10:00

    Mariahout JO8-1

    Nulandia JO8-1

  • 10:00

    Mariahout JO10-2JM

    DBN'22 JO10-2

17 februari

  • 15:00

    Mariahout O23-1

    RKSV Nuenen O23-5

    2 - 5

04 februari

  • 14:30

    FC de Rakt 1

    Mariahout 1

    2 - 3

  • 10:30

    Mariahout 3

    Rhode/VSB 4

    2 - 1

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    Mariahout 4

    2 - 5

03 februari

  • 15:00

    Mariahout O23-1

    SV Someren O23-2

    5 - 3

  • 13:00

    ST Herpinia/OKSV JO17-1

    Mariahout JO17-1JM

    2 - 2

  • 13:00

    ELI JO15-1

    Mariahout JO15-1JM

    0 - 3

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    Gestel JO14-1

    6 - 2

  • 11:45

    Sparta'25 JO13-2JM

    Mariahout JO13-1JM

    4 - 5

  • 10:00

    Mariahout JO10-2JM

    SCMH JO10-3

  • 10:00

    Mariahout JO8-1

    SCMH JO8-2JM

  • 09:00

    FC Uden JO10-1JM

    Mariahout JO10-1JM

  • 08:30

    Gemert JO11-3

    Mariahout JO11-1JM

    6 - 2

28 januari

  • 14:00

    Mariahout 1

    Avesteyn 1

    0 - 6

  • 12:00

    Avesteyn 6

    Mariahout 5

    0 - 1

  • 11:30

    Mariahout 2

    SV Someren 3

    0 - 3

  • 10:30

    Mariahout 4

    Avesteyn 3

    3 - 2

  • 10:00

    Heeswijk 3

    Mariahout 3

    5 - 1

27 januari

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-2

    Mariahout O23-1

    2 - 3

  • 14:45

    Mifano JO19-1

    Mariahout JO19-1

    6 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO17-1JM

    sv O.S.S. 1920 JO17-2

    1 - 1

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    Mierlo Hout JO15-2

    3 - 0

  • 13:00

    EMK JO14-1

    Mariahout JO14-1JM

    0 - 4

  • 11:30

    Mariahout JO13-1JM

    Geldrop JO13-3

    4 - 2

  • 10:30

    Mariahout JO11-1JM

    Schijndel/DE WIT JO11-3JM

    12 - 1

  • 10:00

    Mariahout JO10-1JM

    Vorstenbossche Boys JO10-1

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO8-1JM

    Mariahout JO8-1

  • 09:15

    Avanti'31 JO10-3

    Mariahout JO10-2JM

25 januari

  • 20:00

    Mariahout 1

    Margriet 1

    0 - 2

19 december

  • 19:30

    Mariahout O23-1

    Mifano O23-2

17 december

  • 13:00

    Nooit Gedacht 1

    Mariahout 1

    3 - 3 (4 - 5)

  • 12:00

    Festilent 5

    Mariahout 3

    5 - 2

  • 12:00

    Mariahout 5

    RKVV Keldonk 3

    3 - 0

  • 11:00

    Mariahout 2

    FC Cranendonck 2

    3 - 2

16 december

  • 15:15

    DVS JO17-3

    Mariahout JO17-1JM

    0 - 8

  • 13:15

    SBC JO14-4JM

    Mariahout JO14-1JM

    3 - 0

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO15-1

    Mariahout JO15-1JM

    2 - 4

  • 11:00

    Mariahout JO19-1

    Jong Brabant JO19-2

    5 - 3

  • 11:00

    VOW JO8-1JM

    Mariahout JO8-1

10 december

  • 14:00

    SJO/SSA VESTA'19 1

    Mariahout 1

    0 - 1

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Mariahout 4

    5 - 0

  • 12:00

    Bergeijk 2

    Mariahout 2

    2 - 1

  • 11:00

    Mariahout VR1

    S.V. Brandevoort VR1

    0 - 3

09 december

  • 14:00

    Mariahout O23-1

    SV Someren O23-2

    2 - 2

  • 14:00

    Mariahout JO19-1

    DVG JO19-1

    7 - 2

  • 10:30

    SVO/SJO Vianen - HBV JO14-1

    Mariahout JO14-1JM

    1 - 3

  • 10:00

    Zwaluw VFC JO13-3

    Mariahout JO13-1JM

    8 - 1

  • 10:00

    Woenselse Boys JO11-1

    Mariahout JO11-1JM

    1 - 1

  • 10:00

    Mifano JO10-1JM

    Mariahout JO10-1JM

  • 10:00

    Mariahout JO10-2JM

    UDI'19/CSU JO10-4

  • 10:00

    Mariahout JO8-1

    BMC JO8-3

03 december

  • 14:00

    Mariahout 1

    FC Schadewijk 1

    2 - 1

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 8

    Mariahout 5

    3 - 3

  • 11:00

    Mierlo Hout VR1

    Mariahout VR1

    0 - 0

  • 10:30

    Mariahout 2

    RKSV Nuenen 2

    2 - 2

  • 10:00

    Mariahout 4

    WEC 3

    5 - 0

02 december

  • 15:00

    Marvilde O23-3

    Mariahout O23-1

    2 - 3

  • 14:45

    WEC JO19-1

    Mariahout JO19-1

    3 - 3

  • 14:30

    Mariahout JO17-1JM

    SV Valkenswaard JO17-3

    4 - 0

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    Vorstenbossche Boys JO15-1

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Mariahout JO15-1JM

    3 - 4

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    sv O.S.S. 1920 JO14-1

    0 - 6

  • 11:30

    Mariahout JO13-1JM

    Nemelaer JO13-1

    0 - 6

  • 10:30

    Mariahout JO11-1JM

    S.V. Brandevoort JO11-2

    3 - 2

  • 10:00

    Mariahout JO10-1JM

    SV De Braak JO10-5

  • 09:00

    SCMH JO10-2

    Mariahout JO10-2JM

  • 08:45

    Schijndel/DE WIT JO8-3

    Mariahout JO8-1

01 december

  • 21:00

    Mariahout 45+1

    RK Deso 45+1

  • 20:30

    Achilles Reek 45+1

    Mariahout 45+1

  • 20:00

    Mariahout 45+1

    EGS'20 45+1

  • 19:30

    DAW Schaijk 45+1

    Mariahout 45+1

26 november

  • 14:30

    Herpinia 1

    Mariahout 1

    2 - 4

  • 12:00

    Mariahout 5

    Boekel Sport 4

    0 - 5

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Nederwetten VR1

    4 - 1

  • 10:30

    Mariahout 3

    sv O.S.S. 1920 5

    1 - 4

  • 10:00

    Heeswijk 4

    Mariahout 4

    1 - 3

  • 09:30

    Woenselse Boys 2

    Mariahout 2

    1 - 1

25 november

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-2

    Mariahout O23-1

    3 - 4

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Boxtel JO19-2

    2 - 2

  • 13:00

    Mifano JO17-2

    Mariahout JO17-1JM

    1 - 5

  • 10:30

    Rood Wit '62 JO15-2 (buiten mededinging) alleen voor Fase 1

    Mariahout JO15-1JM

  • 10:30

    Margriet JO13-2JM

    Mariahout JO13-1JM

    6 - 0

  • 10:30

    S.V. Brandevoort JO10-5JM

    Mariahout JO10-1JM

  • 10:15

    SBC JO11-3

    Mariahout JO11-1JM

    2 - 4

  • 10:00

    Mariahout JO10-2JM

    Sparta'25 JO10-3JM

  • 10:00

    Mariahout JO8-1

    OSS'20 JO8-2JM

19 november

  • 12:30

    Gemert 4

    Mariahout 3

    6 - 2

  • 10:00

    Sparta'25 3

    Mariahout 2

    1 - 1

18 november

  • 14:30

    Mariahout JO17-1JM

    De Raven JO17-1JM

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    Bruheze JO15-1

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    FC de Rakt JO15-1

  • 12:15

    Bruheze JO15-1

    Mariahout JO15-1JM

    0 - 2

  • 11:30

    Mariahout JO13-1JM

    Schijndel/DE WIT JO13-2JM

    0 - 5

  • 11:15

    Wilhelmina Boys JO14-2

    Mariahout JO14-1JM

    3 - 0

  • 10:30

    Mariahout JO11-1JM

    SV Unitas'59 JO11-3JM

    4 - 2

  • 10:15

    Boekel Sport JO10-2JM

    Mariahout JO10-2JM

  • 10:00

    Mariahout JO10-1JM

    Stiphout Vooruit JO10-3

17 november

  • 21:30

    Mariahout 45+1

    DAW Schaijk 45+1

  • 21:00

    RK Deso 45+1

    Mariahout 45+1

  • 20:30

    Mariahout 35+1

    S.V. Brandevoort 35+1

    1 - 1

  • 20:00

    Mierlo Hout 35+1

    Mariahout 35+1

    2 - 1

  • 20:00

    Mariahout 45+1

    Achilles Reek 45+1

  • 19:30

    Stiphout Vooruit 35+1

    Mariahout 35+1

    1 - 0

  • 19:30

    EGS'20 45+1

    Mariahout 45+1

14 november

  • 19:30

    Eindse Boys O23-1

    Mariahout O23-1

12 november

  • 14:00

    SCMH 1

    Mariahout 1

    2 - 4

  • 12:00

    Mariahout 5

    VOW 4

    3 - 3

  • 11:00

    Rood Wit'62 2

    Mariahout 2

    2 - 0

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Boskant VR1

    3 - 0

  • 10:30

    Mariahout 3

    SCMH 2

    2 - 2

  • 09:30

    Nulandia 5

    Mariahout 4

  • 09:30

    Nulandia 4

    Mariahout 4

    2 - 1

11 november

  • 15:15

    SBC JO17-6

    Mariahout JO17-1JM

    1 - 9

  • 13:00

    Zwaluw VFC JO19-2

    Mariahout JO19-1

    3 - 2

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Mariahout JO15-1JM

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    MVC JO14-1JM

    3 - 9

  • 12:00

    Rhode/VSB JO13-2JM

    Mariahout JO13-1JM

    6 - 2

  • 11:00

    Mifano JO11-2JM

    Mariahout JO11-1JM

    3 - 3

  • 10:30

    Sparta'25 JO10-4JM

    Mariahout JO10-1JM

  • 10:30

    Rood Wit'62 JO15-2

    Mariahout JO15-1JM

    2 - 3

  • 10:00

    Mariahout JO10-2JM

    Handel JO10-1

  • 10:00

    Mariahout JO8-1

    OJC ROSMALEN JO8-4

05 november

  • 14:00

    Mariahout 1

    Boskant 1

    3 - 0

  • 11:30

    Mariahout 2

    SV Valkenswaard 3

    6 - 0

  • 11:00

    Avanti'31 6

    Mariahout 5

    6 - 1

  • 10:00

    RKSV Nuenen VR3

    Mariahout VR1

    1 - 1

04 november

  • 15:00

    Mariahout O23-1

    RKSV Nuenen O23-5

    1 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    VV Trinitas Oisterwijk JO19-3

    5 - 1

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    FC de Rakt JO15-1

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    Festilent JO15-2

    5 - 1

  • 11:30

    Gemert JO14-3

    Mariahout JO14-1JM

    4 - 1

  • 11:30

    Mariahout JO13-1JM

    OJC ROSMALEN JO13-4

    2 - 5

  • 10:30

    Mariahout JO11-1JM

    EMK JO11-1

    0 - 3

  • 10:00

    Mariahout JO10-2JM

    Blauw Geel'38/JUMBO JO10-5

  • 08:30

    SV BLC JO8-4

    Mariahout JO8-1

03 november

  • 21:00

    Mariahout 45+1

    DAW Schaijk 45+1

    1 - 0

  • 20:30

    Stiphout Vooruit 35+1

    Mariahout 35+1

    1 - 0

  • 20:30

    Achilles Reek 45+1

    Mariahout 45+1

    0 - 4

  • 20:00

    Mariahout 35+1

    S.V. Brandevoort 35+1

    0 - 2

  • 20:00

    Mariahout 45+1

    EGS'20 45+1

    2 - 0

  • 19:30

    Mierlo Hout 35+1

    Mariahout 35+1

    2 - 0

  • 19:30

    RK Deso 45+1

    Mariahout 45+1

29 oktober

  • 14:30

    WEC 1

    Mariahout 1

    1 - 4

  • 12:00

    Mariahout 5

    Gemert 9

    1 - 4

  • 11:00

    DOSL 2

    Mariahout 2

    0 - 2

  • 10:30

    Mariahout 3

    UDI'19/CSU 5

    4 - 6

  • 10:00

    Avanti'31 3

    Mariahout 4

    5 - 0

28 oktober

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-4

    Mariahout O23-1

    0 - 2

  • 15:30

    Rhode/VSB JO19-2

    Mariahout JO19-1

    5 - 1

  • 14:30

    Mariahout JO17-1JM

    Bergeijk JO17-2

    3 - 0

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    VOW JO14-1

    3 - 3

  • 11:00

    Festilent JO15-2

    Mariahout JO15-1JM

  • 10:30

    ST RKVV Keldonk/Boerdonk JO10-2JM

    Mariahout JO10-2JM

  • 10:00

    SCG'18 JO13-3

    Mariahout JO13-1JM

    8 - 1

  • 10:00

    SJO Juventud JO11-1JM

    Mariahout JO11-1JM

  • 10:00

    Mariahout JO10-1JM

    Geldrop JO10-3JM

  • 10:00

    Mariahout JO8-1

    WEC JO8-1

25 oktober

  • 18:45

    MVC JO14-1JM

    Mariahout JO14-1JM

22 oktober

  • 12:30

    ELI 3

    Mariahout 3

    7 - 1

  • 12:00

    NWC 4

    Mariahout 2

    3 - 1

21 oktober

  • 17:30

    SV Someren O23-2

    Mariahout O23-1

    2 - 0

  • 14:30

    Mariahout JO17-1JM

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    9 - 1

17 oktober

  • 19:30

    Mariahout O23-1

    Eindse Boys O23-1

    5 - 1

15 oktober

  • 14:00

    Mariahout 1

    Cito 1

    6 - 3

  • 11:00

    Mariahout VR1

    ELI VR1

    3 - 1

  • 10:30

    Mariahout 4

    Rhode/VSB 5

    4 - 0

  • 10:00

    Erp 6

    Mariahout 3

    4 - 0

  • 10:00

    DVG 5

    Mariahout 5

    5 - 1

14 oktober

  • 15:15

    Bruheze JO19-1

    Mariahout JO19-1

    4 - 5

  • 14:30

    Mariahout JO17-1JM

    Zwaluw VFC JO17-5

    6 - 6

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    Geldrop JO15-3

    9 - 7

11 oktober

  • 18:30

    ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM13-1JM

    Mariahout JO13-1JM

    0 - 8

09 oktober

  • 19:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Mariahout JO15-1JM

    2 - 0

  • 19:00

    Mariahout JO14-1JM

    ST Excelent/SVS/Westerbeekse Boys JO14-1JM

    6 - 1

08 oktober

  • 14:30

    FC Uden 1

    Mariahout 1

    2 - 2

  • 12:00

    DVG 3

    Mariahout 4

    1 - 2

  • 12:00

    Mariahout 5

    Rhode/VSB 9

    3 - 3

  • 11:00

    Maarheeze 2

    Mariahout 2

    2 - 4

  • 10:30

    Mariahout 3

    Vorstenbossche Boys 3

    0 - 1

  • 10:30

    Geldrop VR2

    Mariahout VR1

    2 - 1

07 oktober

  • 15:45

    Berghem Sport JO17-2

    Mariahout JO17-1JM

    4 - 0

  • 14:45

    Mifano O23-2

    Mariahout O23-1

    4 - 4

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    S.V. Brandevoort JO19-2

    9 - 0

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    SPV JO14-1

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    VOW JO14-1

    2 - 1

  • 11:30

    Mariahout JO13-1JM

    WEC JO13-2

    7 - 1

  • 10:00

    Wilhelmina Boys JO11-2JM

    Mariahout JO11-1JM

    3 - 5

  • 10:00

    Mierlo Hout JO10-3

    Mariahout JO10-1JM

  • 10:00

    Mariahout JO10-2JM

    SV De Braak JO10-3

  • 10:00

    Mariahout JO8-1

    SV De Braak JO8-6

  • 10:00

    Mariahout JO8-1

    S.V. Brandevoort JO8-4

  • 09:15

    ELI JO10-1

    Mariahout JO10-2JM

06 oktober

  • 21:00

    Mariahout 45+1

    EGS'20 45+1

    0 - 2

  • 20:30

    Mierlo Hout 35+1

    Mariahout 35+1

    2 - 2

  • 20:30

    Achilles Reek 45+1

    Mariahout 45+1

    3 - 1

  • 20:00

    Mariahout 35+1

    Stiphout Vooruit 35+1

    0 - 3

  • 20:00

    Mariahout 45+1

    RK Deso 45+1

  • 19:30

    Mariahout 35+1

    S.V. Brandevoort 35+1

    0 - 0

  • 19:30

    DAW Schaijk 45+1

    Mariahout 45+1

    3 - 0

01 oktober

  • 14:30

    VOW 1

    Mariahout 1

    0 - 0

  • 12:00

    Mariahout 5

    Blauw Geel'38/JUMBO 10

    0 - 8

  • 11:00

    VOW 3

    Mariahout 4

    1 - 1

  • 11:00

    Mariahout VR1

    VOW VR2

    3 - 1

  • 10:30

    Mariahout 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    2 - 1

30 september

  • 15:00

    SV Budel JO19-2

    Mariahout JO19-1

    2 - 6

  • 15:00

    Mariahout O23-1

    RKSV Nuenen O23-4

    1 - 1

  • 11:00

    S.V. Brandevoort JO8-4

    Mariahout JO8-1

  • 10:30

    ASV'33 JO13-1JM

    Mariahout JO13-1JM

    2 - 5

  • 10:30

    Mariahout JO11-1JM

    Best Vooruit JO11-2

    4 - 1

  • 10:30

    Bruheze JO10-3

    Mariahout JO10-2JM

  • 10:00

    Mariahout JO10-1JM

    Stiphout Vooruit JO10-3

  • 10:00

    Gemert JO8-4

    Mariahout JO8-1

  • 10:00

    Mariahout JO10-2JM

    SV Olland JO10-1

27 september

  • 18:30

    SJO Juventud JO8-2

    Mariahout JO8-1

26 september

  • 19:00

    SV Unitas'59 JO15-1

    Mariahout JO15-1JM

    1 - 0

24 september

  • 14:00

    Mariahout 1

    FC de Rakt 1

    4 - 4

  • 11:30

    Mariahout 2

    HVV Helmond 2

    4 - 1

  • 11:00

    Braakhuizen VR1

    Mariahout VR1

    1 - 15

  • 10:30

    Mariahout 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 5

    5 - 2

  • 10:00

    Rhode/VSB 4

    Mariahout 3

    2 - 3

23 september

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-5

    Mariahout O23-1

    4 - 0

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    SV Someren JO19-2

    7 - 1

  • 14:30

    ELI JO17-1

    Mariahout JO17-1JM

    4 - 2

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    Braakhuizen JO15-1

    2 - 6

  • 11:30

    Mariahout JO13-1JM

    SCMH JO13-2

    1 - 2

  • 10:30

    Rhode/VSB JO10-4JM

    Mariahout JO10-2JM

  • 10:15

    S.V. Brandevoort JO14-3

    Mariahout JO14-1JM

    1 - 2

  • 10:00

    Mifano JO10-2

    Mariahout JO10-1JM

  • 10:00

    Mariahout JO10-2JM

    Gemert JO10-5

  • 09:45

    SV Unitas'59 JO11-3JM

    Mariahout JO11-1JM

    2 - 4

22 september

  • 21:00

    Mariahout 45+1

    Achilles Reek 45+1

    0 - 1

  • 20:30

    Mariahout 35+1

    Mierlo Hout 35+1

    3 - 0

  • 20:30

    RK Deso 45+1

    Mariahout 45+1

  • 20:00

    S.V. Brandevoort 35+1

    Mariahout 35+1

    1 - 1

  • 20:00

    Mariahout 45+1

    EGS'20 45+1

    0 - 1

  • 19:30

    Mariahout 35+1

    Stiphout Vooruit 35+1

    2 - 3

  • 19:30

    DAW Schaijk 45+1

    Mariahout 45+1

    2 - 1

20 september

  • 18:30

    Mariahout JO11-1JM

    SBC JO11-2JM

    2 - 7

19 september

  • 20:00

    Mariahout VR1

    Vorstenbossche Boys VR2

    1 - 1

17 september

  • 14:00

    Mariahout 1

    Mifano 1

    4 - 1

  • 12:00

    DVG 3

    Mariahout 3

    2 - 2

  • 11:30

    Mariahout 2

    Rhode/VSB 3

    5 - 3

  • 10:00

    Rhode/VSB 6

    Mariahout 5

    4 - 2

16 september

  • 15:00

    Ysselsteyn JO19-1

    Mariahout JO19-1

    2 - 0

  • 15:00

    Mariahout O23-1

    FCV-Venlo O23-2

    1 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO17-1JM

    UDI'19/CSU JO17-3

    0 - 0

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    ELI JO15-1

    1 - 4

  • 13:00

    Geldrop JO14-3

    Mariahout JO14-1JM

    5 - 2

  • 11:30

    Mariahout JO13-1JM

    Avanti'31 JO13-2

    4 - 1

  • 10:00

    Mariahout JO10-1JM

    Gemert JO10-4

  • 10:00

    Mariahout JO8-1

    Schijndel/DE WIT JO8-3

  • 09:30

    SJVV JO10-2

    Mariahout JO10-2JM

  • 08:30

    SV Unitas'59 JO8-8

    Mariahout JO8-1

10 september

  • 14:00

    Mariahout 1

    RKVV Keldonk 1

    5 - 3

  • 12:00

    Mariahout 2

    Nooit Gedacht 3

    3 - 2

  • 12:00

    DVG 4

    Mariahout 5

    0 - 3

  • 11:00

    Boekel Sport VR1

    Mariahout VR1

    4 - 1

09 september

  • 15:00

    Mariahout O23-1

    Marvilde O23-3

    2 - 1

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Liessel JO19-1

    2 - 5

  • 12:00

    sv O.S.S. 1920 JO17-2

    Mariahout JO17-1JM

    4 - 0

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    Rhode/VSB JO14-2

    2 - 5

  • 11:45

    Sparta'25 JO15-2

    Mariahout JO15-1JM

    4 - 3

  • 11:45

    Heeswijk JO13-2

    Mariahout JO13-1JM

    1 - 13

  • 10:30

    Mariahout JO11-1JM

    Boskant JO11-1JM

    1 - 2

  • 10:30

    Sparta'25 JO8-4JM

    Mariahout JO8-1

  • 10:00

    SV De Braak JO10-4

    Mariahout JO10-1JM

  • 10:00

    Mariahout JO10-2JM

    S.V. Brandevoort JO10-3

05 september

  • 19:30

    Mariahout 5

    Nijnsel 3

    0 - 2

03 september

  • 13:00

    ELI 1

    Mariahout 1

    1 - 3

  • 11:00

    Mariahout VR1

    HVCH VR3

    4 - 2

  • 10:30

    Mariahout 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    3 - 2

  • 10:00

    EVVC 3

    Mariahout 2

    2 - 3

02 september

  • 15:00

    Venlosche Boys O23-1

    Mariahout O23-1

    6 - 5

  • 14:30

    Mariahout JO17-1JM

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    1 - 7

  • 13:45

    RKSV Nuenen JO19-2

    Mariahout JO19-1

    3 - 6

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    Woenselse Boys JO15-2

    1 - 1

  • 12:45

    Milheezer Boys JO14-1

    Mariahout JO14-1JM

    7 - 1

  • 11:30

    Mariahout JO13-1JM

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    6 - 1

  • 10:45

    Stiphout Vooruit JO10-2

    Mariahout JO10-2JM

  • 10:00

    EMK JO11-1

    Mariahout JO11-1JM

    7 - 2

  • 10:00

    Mariahout JO10-1JM

    S.V. Brandevoort JO10-4

  • 10:00

    Mariahout JO8-1

    SBC JO8-5JM

Copyright © 2008 - 2024 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign