Nieuws

08 januari 2023

VV Mariahout verlengt contract met trainers

Tijdens de nieuwjaarsreceptie heeft het bestuur van VV Mariahout bekend gemaakt dat het contract met hoofdtrainer Freddy Vermeulen verlengd wordt.

Freddy Vermeulen is 3 jaar geleden gestart als hoofdtrainer van VV Mariahout. Freddy begon als onervaren trainer en had de pech dat de eerste twee seizoenen werden verstoord door Corona. Dit seizoen presteert Freddy, samen met zijn technische staf, uitermate goed, wat geresulteerd heeft in het winnen van de eerste periodetitel.

Freddy gaf aan nog niet klaar te zijn als trainer in Mariahout, en het bestuur en de spelers willen graag met hem door. Daarom zijn we in goed overleg overeen gekomen om het contract te verlengen. Beide partijen hebben veel vertrouwen in de samenwerking, daarom is het contract met 2 jaar verlengd.

Ook het contract met Mark Barten, trainer / leider van de dames, is met 1 jaar verlengd. Zowel Mark Barten als de dames van VV Mariahout zijn zeer tevreden, over de samenwerking en willen graag nog een jaartje doorgaan. 

Het bestuur van VV Mariahout heeft veel vertrouwen in beide trainers en wenst Freddy en Mark heel veel succes toe.

« Terug

Copyright © 2008 - 2023 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign