Nieuws

20 november 2022

Mariahout dames tegen Handel

De wedstrijd Mariahout Dames 1 tegen Handel 1 werd op 2 oktober gestaakt in verband met een zeer vervelende blessure voor Tessa van den Broek. In het ziekenhuis werd vastgesteld dat Tessa haar kuitbeen en enkel op 2 plaatsen had gebroken, met een zware operatie en een langdurige herstelperiode tot gevolg.

Op zondag 20 november werd de wedstrijd tussen Mariahout en Handel verder uitgespeeld. Tijdens de wedstrijd was er nog extra aandacht voor Tessa, die deze wedstrijd vanuit een rolstoel als toeschouwer moest toekijken. Mariahout wist ondanks verwoede pogingen niet te scoren en de dames van Handel scoorden nog 1 keer, waardoor Mariahout de wedstrijd met 0 - 2 verloor.

Wij wensen Tessa nog veel succes toe met de revalidatie. 

« Terug

Copyright © 2008 - 2022 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign