Nieuws

28 augustus 2022

We zijn weer begonnen!

De voorbereidingen op het seizoen 2022 - 2023 zijn weer begonnen. Inmiddels zijn alle seniorenteams weer aan het trainen, en we kunnen gelukkig zien dat iedereen er weer zin in hebben. Het eerste elftal heeft inmiddels haar eerste wedstrijd gewonnen tegen 4e klasser SSE: 4 - 0 door doelpunten van David van Rossum, Sander Scheepers, Haike van der Burgt en Tim Barten. 

Op dinsdag 30 augustus speelt Mariahout 2 nog een vriendschappelijke wedstrijd tegen Brandevoort 2 (19.30 uur thuis). Op zondag 4 september beginnen de bekerwedstrijden. Mariahout 1 speelt haar eerste bekerwedstrijd thuis tegen SCMH 1 (aanvang 14.30 uur). De andere bekerwedstrijden zijn tegen Boerdonk (uit) en ASV'33 (thuis).

Op zondag 4 september is ook de seizoensopening voor de jeugd van VV Mariahout en KV Flamingo's (voor programma zie Agenda). Om 12.00 uur zullen de nieuwe kleedlokalen en bestuurskamer worden geopend door wethouder Monika Slaets. Het belooft een gezellige dag te worden, wij hopen op een grote opkomst. 

 

« Terug

Copyright © 2008 - 2022 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign