Nieuws

07 juni 2022

Sponsor in the Spotlights: Bouwcoördinatie Richard de Beer / Beeregoed Advies BV

Ik ben Richard de Beer en heb al 24 jaar een bouwkundig adviesbureau in Laarbeek. Ik woon samen met mijn vrouw, zoon en dochter op De Hei in Mariahout. In die 24 jaar heb ik vele woningen en verbouwingen mogen ontwerpen en uitwerken in alle kernen van Laarbeek en omstreken. Verder heb ik ongeveer alle uitbreidingen (ook de huidige) van de kantine en kleedaccommodatie bouwkundig uitgewerkt. Inmiddels doe ik iets minder bouwkundig tekenwerk en richt mij voornamelijk op het adviseren van bedrijven, bouwbedrijven, woningcorporaties en projectontwikkelaars op het gebied van energiebesparing en energiezuinig en duurzaam bouwen. Om die reden is de naam van mijn bedrijf per 1 april van dit jaar gewijzigd in Beeregoed Advies BV.

Verder ben ik al meer dan 40 jaar lid van VV Mariahout en heb ik in diverse elftallen van Mariahout gevoetbald tot mijn dertigste ongeveer. Sinds mijn zoon Peet dit jaar bij Mariahout is gaan voetballen ben ik weer vaker op het sportpark te vinden en stel daarbij vast dat VV Mariahout nog steeds een beregezellige club is. Om die reden ben ik ook graag sponsor van VV Mariahout, zodat ik ook mijn steentje kan bijdragen.

Wij bedanken Richard voor zijn betreokkenheid bij en het sponsoren van onze vereniging en wensen hem veel succes! 

« Terug

Copyright © 2008 - 2023 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign