Nieuws

29 september 2021

Gratis inloopspreekuur op maandag bij Kemps & Rijf Fysiotherapie

Voetballen is gezond, maar soms kan deze leuke sport ook leiden tot stijve spieren of een blessure. Voor een snelle en goede genezing is een goede analyse en behandeling belangrijk. Daarom zijn wij blij dat we kunnen melden dat we de samenwerking met onze sponsor en fysiotherapeut Kemps & Rijf kunnen voortzetten. 

Iedere maandagochtend van 8.00 uur tot 9.00 uur is er een GRATIS inloopspreekuur bij Kemps & Rijf aan de Duivenakker 4 in Aarle-Rixtel. Dit is speciaal voor onze leden die in het weekend een (lichte) blessure oplopen. Door hiervan gebruik te maken weet je meteen wat er aan de hand is en, belangrijker nog, wat je eraan kunt doen om zo snel mogelijk weer pijnvrij te kunnen voetballen! Maak er gebruik van!

Daarnaast zal Marjolein Melters iedere donderdag van 18.15 tot 19.15 uur aanwezig zijn in de EHBO ruimte op ons sportpark voor een massage of behandeling van een sportblessure. Alle spelers kunnen hier zonder afspraak gebruik van maken.

« Terug

Copyright © 2008 - 2021 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign