Nieuws

13 juni 2022

Teamindeling senioren seizoen 2022 - 2023

Nu het seizoen ten einde is en de meeste de vakantie in zicht hebben blikken we we weer vooruit naar volgend seizoen. In augustus gaan we weer met volle moed beginnen aan een mooi seizoen. Echter hebben we achter de schermen niet stil gezeten en hebben de voorlopige teamindeling van de senioren gemaakt. We gaan het komend seizoen helaas naar 4 elftallen. Voor teamindeling klik hier.
Voor vragen kun je terecht bij de wedstrijdscretaris via wedstrijdsecretaris@vvmariahout.nl  
De selectie en de dames beginnen op dinsdag 16 augustus weer met trainen.
Het 3e en 4e kan op 18 augustus weer beginnen.
We wensen iedereen een fijne vakantie en zien jullie graag gezond weer terug op sportpark de Heibunders.

« Terug

Copyright © 2008 - 2022 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign