Mariahout JO8-2JM

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0329 Onder 8 (4e fase)

21 mei

  • 10:15

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    SV BLC JO8-6

    Sportpark Den Eimert

  • 10:00

    Mariahout JO8-2JM

    Avanti'31 JO8-1

    Sportpark De Heibunders

  • 09:00

    DBS JO8-3

    Wilhelmina Boys JO8-1

    Sportpark Meerhoven

  • 08:45

    ODC JO8-1JM

    WEC JO8-1

    Sportpark Molenwijk

14 mei

  • 10:30

    Avanti'31 JO8-1

    SV BLC JO8-6

    Sportpark De Molenheide

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    WEC JO8-1

    Sportpark Den Eimert

  • 09:30

    Mariahout JO8-2JM

    DBS JO8-3

    Sportpark De Heibunders

  • 08:45

    ODC JO8-1JM

    Wilhelmina Boys JO8-1

    Sportpark Molenwijk

23 april

  • 10:30

    WEC JO8-1

    Avanti'31 JO8-1

    Sportpark De Glorie

  • 09:00

    DBS JO8-3

    ODC JO8-1JM

    Sportpark Meerhoven

20 april

  • 18:30

    Wilhelmina Boys JO8-1

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Sportpark Naastenbest

16 april

  • 09:45

    SV BLC JO8-6

    Mariahout JO8-2JM

    Sportpark De Meerendonk

13 april

  • 18:30

    Wilhelmina Boys JO8-1

    SV BLC JO8-6

    Sportpark Naastenbest

09 april

  • 10:30

    Avanti'31 JO8-1

    Wilhelmina Boys JO8-1

    Sportpark De Molenheide

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    DBS JO8-3

    Sportpark Den Eimert

  • 08:45

    ODC JO8-1JM

    Mariahout JO8-2JM

    Sportpark Molenwijk

  • 08:30

    SV BLC JO8-6

    WEC JO8-1

    Sportpark De Meerendonk

02 april

  • 09:30

    Mariahout JO8-2JM

    WEC JO8-1

    Sportpark De Heibunders

  • 09:00

    DBS JO8-3

    Avanti'31 JO8-1

    Sportpark Meerhoven

  • 08:45

    ODC JO8-1JM

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Sportpark Molenwijk

26 maart

  • 10:30

    Avanti'31 JO8-1

    ODC JO8-1JM

    Sportpark De Molenheide

  • 10:30

    WEC JO8-1

    Wilhelmina Boys JO8-1

    Sportpark De Glorie

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Mariahout JO8-2JM

    Sportpark Den Eimert

  • 08:30

    SV BLC JO8-6

    DBS JO8-3

    Sportpark De Meerendonk

19 maart

  • 10:00

    Mariahout JO8-2JM

    Wilhelmina Boys JO8-1

    Sportpark De Heibunders

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Avanti'31 JO8-1

    Sportpark Den Eimert

  • 09:00

    DBS JO8-3

    WEC JO8-1

    Sportpark Meerhoven

  • 08:45

    ODC JO8-1JM

    SV BLC JO8-6

    Sportpark Molenwijk

12 maart

  • 10:30

    Avanti'31 JO8-1

    Mariahout JO8-2JM

    Sportpark De Molenheide

  • 10:30

    WEC JO8-1

    ODC JO8-1JM

    Sportpark De Glorie

  • 09:45

    SV BLC JO8-6

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Sportpark De Meerendonk

  • 09:00

    Wilhelmina Boys JO8-1

    DBS JO8-3

    Sportpark Naastenbest

0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks

16 oktober

  • 10:00

    Lierop JO8-1

    SV De Braak JO8-2

    Sportpark De Renkant

  • 10:00

    Mariahout JO8-2JM

    Bruheze JO8-1

    Sportpark De Heibunders

  • 09:30

    Mifano JO8-1

    Erp JO8-3

    Sportpark De Ark

  • 08:30

    RKSV Nuenen JO8-4

    DBS JO8-5

    Sportpark de Oude Landen

09 oktober

  • 10:00

    Erp JO8-3

    Lierop JO8-1

    Sportpark Den Uil

  • 09:00

    SV De Braak JO8-2

    Mariahout JO8-2JM

    Sportpark de Braak

  • 09:00

    Bruheze JO8-1

    RKSV Nuenen JO8-4

    Sportpark Espendonk

  • 09:00

    DBS JO8-5

    Mifano JO8-1

    Sportpark Meerhoven

02 oktober

  • 10:00

    Mariahout JO8-2JM

    DBS JO8-5

    Sportpark De Heibunders

  • 09:30

    Mifano JO8-1

    Lierop JO8-1

    Sportpark De Ark

  • 09:00

    SV De Braak JO8-2

    Bruheze JO8-1

    Sportpark de Braak

  • 08:30

    RKSV Nuenen JO8-4

    Erp JO8-3

    Sportpark de Oude Landen

25 september

  • 10:00

    Lierop JO8-1

    Mariahout JO8-2JM

    Sportpark De Renkant

  • 10:00

    Erp JO8-3

    SV De Braak JO8-2

    Sportpark Den Uil

  • 09:30

    Mifano JO8-1

    RKSV Nuenen JO8-4

    Sportpark De Ark

  • 09:00

    DBS JO8-5

    Bruheze JO8-1

    Sportpark Meerhoven

18 september

  • 10:00

    Mariahout JO8-2JM

    Erp JO8-3

    Sportpark De Heibunders

  • 09:00

    SV De Braak JO8-2

    DBS JO8-5

    Sportpark de Braak

  • 09:00

    Bruheze JO8-1

    Mifano JO8-1

    Sportpark Espendonk

  • 08:30

    RKSV Nuenen JO8-4

    Lierop JO8-1

    Sportpark de Oude Landen

11 september

  • 10:00

    Lierop JO8-1

    DBS JO8-5

    Sportpark De Renkant

  • 10:00

    Erp JO8-3

    Bruheze JO8-1

    Sportpark Den Uil

  • 09:30

    Mifano JO8-1

    SV De Braak JO8-2

    Sportpark De Ark

  • 08:30

    RKSV Nuenen JO8-4

    Mariahout JO8-2JM

    Sportpark de Oude Landen

Geen standen bekend

Geen programma bekend

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Spelers

Krijn de Beer, Tjeu van den Heuvel, Saar van Kleef, Mels Lukassen, Bram Rooijakkers, Jesse Vermeulen, Koen Vincent

Staf

Trainer: Niek van den Heuvel

Leider: Martijn van der Linden, Niek van den Heuvel

Training

Woensdag: 18-15 uur - 19.15 uur, Kleedlokaal 1

Zaterdag: 9-15 uur - 10.15 uur, Kleedlokaal 1

Copyright © 2008 - 2022 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign