Mariahout JO8-1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0329 Onder 8 (4e fase)

18 mei

  • 10:15

    Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3

    Bavos JO8-1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 09:30

    ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM08-1JM

    Sparta'25 JO8-4JM

    Sportpark de Kerveheester

11 mei

  • 10:30

    Sparta'25 JO8-4JM

    Heeswijk JO8-2JM

    Sportpark 't Heereind

  • 10:00

    Mariahout JO8-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3

    Sportpark De Heibunders

  • 09:00

    Bavos JO8-1

    ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM08-1JM

    Sportpark Geneneind

04 mei

  • 10:00

    Heeswijk JO8-2JM

    Mariahout JO8-1

    Sportpark De Balledonk

20 april

  • 10:30

    Sparta'25 JO8-4JM

    Bavos JO8-1

    Sportpark 't Heereind

  • 10:15

    Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3

    Heeswijk JO8-2JM

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:00

    Mariahout JO8-1

    ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM08-1JM

    Sportpark De Heibunders

13 april

  • 10:30

    Sparta'25 JO8-4JM

    Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3

    Sportpark 't Heereind

  • 09:30

    ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM08-1JM

    Heeswijk JO8-2JM

    Sportpark de Kerveheester

  • 09:00

    Bavos JO8-1

    Mariahout JO8-1

    Sportpark Geneneind

06 april

  • 10:15

    Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3

    ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM08-1JM

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:00

    Mariahout JO8-1

    Sparta'25 JO8-4JM

    Sportpark De Heibunders

  • 09:00

    Heeswijk JO8-2JM

    Bavos JO8-1

    Sportpark De Balledonk

0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks

07 oktober

  • 10:30

    Sparta'25 JO8-4JM

    Gemert JO8-4

    Sportpark 't Heereind

  • 10:00

    Mariahout JO8-1

    SV De Braak JO8-6

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    Mariahout JO8-1

    S.V. Brandevoort JO8-4

    Sportpark De Heibunders

  • 09:00

    SBC JO8-5JM

    Gemert JO8-4

    Sportpark Schuttersheide

  • 09:00

    SJO Juventud JO8-2

    S.V. Brandevoort JO8-4

    Sportpark Gerwen

  • 09:00

    SBC JO8-5JM

    SV De Braak JO8-4

    Sportpark Schuttersheide

  • 09:00

    Wilhelmina Boys JO8-2

    SV Unitas'59 JO8-8

    Sportpark Naastenbest

  • 08:45

    Schijndel/DE WIT JO8-3

    SV Unitas'59 JO8-8

    Sportpark Zuideinderpark

30 september

  • 11:00

    S.V. Brandevoort JO8-4

    Mariahout JO8-1

    sportpark Brandevoort

  • 10:00

    Gemert JO8-4

    Mariahout JO8-1

    Sportpark Molenbroek

  • 10:00

    Gemert JO8-4

    SBC JO8-5JM

    Sportpark Molenbroek

  • 09:00

    SBC JO8-5JM

    Schijndel/DE WIT JO8-3

    Sportpark Schuttersheide

  • 08:30

    SV De Braak JO8-6

    Schijndel/DE WIT JO8-3

    Sportpark de Braak

  • 08:30

    SV De Braak JO8-6

    SV Unitas'59 JO8-8

    Sportpark de Braak

  • 08:30

    SV Unitas'59 JO8-8

    Sparta'25 JO8-4JM

    Sportpark Bokt

  • 08:30

    SV De Braak JO8-4

    SJO Juventud JO8-2

    Sportpark de Braak

  • 08:30

    SV De Braak JO8-6

    Wilhelmina Boys JO8-2

    Sportpark de Braak

27 september

  • 18:30

    SJO Juventud JO8-2

    Mariahout JO8-1

    Sportpark Gerwen

23 september

  • 10:30

    Sparta'25 JO8-4JM

    SBC JO8-5JM

    Sportpark 't Heereind

  • 10:30

    Sparta'25 JO8-4JM

    SV De Braak JO8-6

    Sportpark 't Heereind

  • 09:00

    SBC JO8-5JM

    SV Unitas'59 JO8-8

    Sportpark Schuttersheide

  • 09:00

    Wilhelmina Boys JO8-2

    S.V. Brandevoort JO8-4

    Sportpark Naastenbest

  • 08:45

    Schijndel/DE WIT JO8-3

    Gemert JO8-4

    Sportpark Zuideinderpark

  • 08:45

    Schijndel/DE WIT JO8-3

    S.V. Brandevoort JO8-4

    Sportpark Zuideinderpark

  • 08:30

    SV Unitas'59 JO8-8

    S.V. Brandevoort JO8-4

    Sportpark Bokt

  • 08:30

    SV De Braak JO8-4

    Gemert JO8-4

    Sportpark de Braak

16 september

  • 11:45

    S.V. Brandevoort JO8-4

    SBC JO8-5JM

    sportpark Brandevoort

  • 10:45

    S.V. Brandevoort JO8-4

    Sparta'25 JO8-4JM

    sportpark Brandevoort

  • 10:00

    Gemert JO8-4

    Sparta'25 JO8-4JM

    Sportpark Molenbroek

  • 10:00

    Mariahout JO8-1

    Schijndel/DE WIT JO8-3

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    Gemert JO8-4

    SJO Juventud JO8-2

    Sportpark Molenbroek

  • 08:30

    SV Unitas'59 JO8-8

    Mariahout JO8-1

    Sportpark Bokt

  • 08:30

    SV De Braak JO8-6

    SBC JO8-5JM

    Sportpark de Braak

09 september

  • 11:00

    S.V. Brandevoort JO8-4

    Schijndel/DE WIT JO8-3

    sportpark Brandevoort

  • 10:30

    Sparta'25 JO8-4JM

    Mariahout JO8-1

    Sportpark 't Heereind

  • 10:00

    Gemert JO8-4

    SV De Braak JO8-6

    Sportpark Molenbroek

  • 10:00

    Gemert JO8-4

    SV Unitas'59 JO8-8

    Sportpark Molenbroek

  • 09:00

    SBC JO8-5JM

    S.V. Brandevoort JO8-4

    Sportpark Schuttersheide

  • 09:00

    SJO Juventud JO8-2

    Schijndel/DE WIT JO8-3

    Sportpark Gerwen

02 september

  • 10:00

    Mariahout JO8-1

    SBC JO8-5JM

    Sportpark De Heibunders

  • 08:45

    Schijndel/DE WIT JO8-3

    Sparta'25 JO8-4JM

    Sportpark Zuideinderpark

  • 08:30

    SV De Braak JO8-6

    S.V. Brandevoort JO8-4

    Sportpark de Braak

  • 08:30

    SV Unitas'59 JO8-8

    Gemert JO8-4

    Sportpark Bokt

  • 08:30

    SV De Braak JO8-6

    Gemert JO8-4

    Sportpark de Braak

  • 08:30

    SV Unitas'59 JO8-8

    SJO Juventud JO8-2

    Sportpark Bokt

Geen standen bekend

Geen programma bekend

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Spelers

Lars Biemans, Xyen Bijvelds, Milan van Hoof, Vinz Kuijpers, Bas Leenders, Wessel van Oers, Collin Puts, Finn van Stiphout, Anne Vermeulen

Staf

Trainer/Leider: Joost Kuijpers, Maarten van Oers, Ronnie van Stiphout

Training

Woensdag: 18-15 uur - 19.15 uur, Kleedlokaal 1

Copyright © 2008 - 2024 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign