Mariahout JO19-1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0225 Onder 19 (najaarsreeks)

23 oktober

  • 15:30

    Gemert JO19-5

    Acht JO19-2

    Sportpark Molenbroek

    5 - 4

16 oktober

  • 15:30

    Gemert JO19-5

    Deurne JO19-2

    Sportpark Molenbroek

    0 - 4

  • 15:00

    Mierlo Hout JO19-3

    Acht JO19-2

    Sportpark De Beemd

  • 14:30

    EMK JO19-2

    Geldrop JO19-4

    Sportpark Wettenseind

    1 - 3

  • 14:00

    MVC JO19-1

    Best Vooruit JO19-3

    Sportpark De Smagt

    2 - 5

  • 13:15

    Marvilde JO19-3

    Mariahout JO19-1

    Sportpark Jongelingsveld

    2 - 2

09 oktober

  • 15:30

    RKSV Nuenen JO19-2

    Mierlo Hout JO19-3

    Sportpark de Oude Landen

  • 15:00

    Geldrop JO19-4

    Gemert JO19-5

    Sportpark De Kievit

    6 - 1

  • 15:00

    Deurne JO19-2

    Nieuw Woensel JO19-2

    Sportpark De Kranenmortel

    3 - 9

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    EMK JO19-2

    Sportpark De Heibunders

    5 - 4

  • 13:00

    Best Vooruit JO19-3

    Marvilde JO19-3

    Sportpark De Leemkuilen

    11 - 3

02 oktober

  • 15:00

    Best Vooruit JO19-3

    RKSV Nuenen JO19-2

    Sportpark De Leemkuilen

    2 - 2

  • 15:00

    Marvilde JO19-3

    Acht JO19-2

    Sportpark Jongelingsveld

    2 - 2

  • 14:30

    EMK JO19-2

    Gemert JO19-5

    Sportpark Wettenseind

    9 - 0

  • 14:15

    Nieuw Woensel JO19-2

    Mariahout JO19-1

    Sportpark Eindhoven Noord

    11 - 3

  • 14:00

    MVC JO19-1

    Geldrop JO19-4

    Sportpark De Smagt

    1 - 5

  • 13:15

    Mierlo Hout JO19-3

    Deurne JO19-2

    Sportpark De Beemd

    2 - 14

25 september

  • 15:30

    Gemert JO19-5

    Nieuw Woensel JO19-2

    Sportpark Molenbroek

    1 - 1

  • 15:30

    RKSV Nuenen JO19-2

    Marvilde JO19-3

    Sportpark de Oude Landen

    16 - 1

  • 15:00

    Geldrop JO19-4

    Mierlo Hout JO19-3

    Sportpark De Kievit

    2 - 1

  • 15:00

    Deurne JO19-2

    EMK JO19-2

    Sportpark De Kranenmortel

    3 - 5

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    MVC JO19-1

    Sportpark De Heibunders

    5 - 2

  • 13:15

    Acht JO19-2

    Best Vooruit JO19-3

    Sportpark De Leeuwenkuil

    2 - 4

18 september

  • 15:30

    Gemert JO19-5

    Acht JO19-2

    Sportpark Molenbroek

  • 15:30

    RKSV Nuenen JO19-2

    Mariahout JO19-1

    Sportpark de Oude Landen

    10 - 0

  • 15:00

    Deurne JO19-2

    Geldrop JO19-4

    Sportpark De Kranenmortel

    4 - 2

  • 14:30

    EMK JO19-2

    Best Vooruit JO19-3

    Sportpark Wettenseind

    4 - 2

  • 14:15

    Nieuw Woensel JO19-2

    Mierlo Hout JO19-3

    Sportpark Eindhoven Noord

    13 - 1

  • 14:00

    MVC JO19-1

    Marvilde JO19-3

    Sportpark De Smagt

    5 - 1

0225 Onder 19 (najaarsreeks)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Best Vooruit JO19-3

5

10

3

1

1

24

13

+11

0

2

Geldrop JO19-4

4

9

3

0

1

16

7

+9

0

3

EMK JO19-2

5

9

3

0

2

23

13

+10

0

4

RKSV Nuenen JO19-2

3

7

2

1

0

28

3

+25

0

5

Nieuw Woensel JO19-2

3

7

2

1

0

21

7

+14

0

6

Mariahout JO19-1

5

7

2

1

2

15

29

-14

0

7

Deurne JO19-2

4

6

2

0

2

14

16

-2

0

8

Gemert JO19-5

5

4

1

1

3

7

24

-17

0

9

MVC JO19-1

4

3

1

0

3

10

16

-6

0

10

Marvilde JO19-3

5

2

0

2

3

9

36

-27

0

11

Acht JO19-2

3

1

0

1

2

8

11

-3

0

12

Mierlo Hout JO19-3

3

0

0

0

3

4

29

-25

0

0225 Onder 19 (najaarsreeks)

30 oktober

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Acht JO19-2

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    EMK JO19-2

    Mierlo Hout JO19-3

    Sportpark Wettenseind

  • 15:00

    Geldrop JO19-4

    Nieuw Woensel JO19-2

    Sportpark De Kievit

  • 15:00

    Deurne JO19-2

    Marvilde JO19-3

    Sportpark De Kranenmortel

  • 15:30

    Gemert JO19-5

    Best Vooruit JO19-3

    Sportpark Molenbroek

  • 15:30

    RKSV Nuenen JO19-2

    MVC JO19-1

    Sportpark de Oude Landen

06 november

  • 13:00

    Mierlo Hout JO19-3

    Gemert JO19-5

    Sportpark De Beemd

  • 13:15

    Acht JO19-2

    RKSV Nuenen JO19-2

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:00

    MVC JO19-1

    Deurne JO19-2

    Sportpark De Smagt

  • 14:15

    Nieuw Woensel JO19-2

    EMK JO19-2

    Sportpark Eindhoven Noord

  • 15:00

    Best Vooruit JO19-3

    Mariahout JO19-1

    Sportpark De Leemkuilen

  • 15:00

    Marvilde JO19-3

    Geldrop JO19-4

    Sportpark Jongelingsveld

13 november

  • 13:15

    Acht JO19-2

    MVC JO19-1

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:15

    Nieuw Woensel JO19-2

    RKSV Nuenen JO19-2

    Sportpark Eindhoven Noord

20 november

  • 14:30

    EMK JO19-2

    MVC JO19-1

    Sportpark Wettenseind

  • 15:00

    Nieuw Woensel JO19-2

    Acht JO19-2

    Sportpark Eindhoven Noord

  • 15:00

    Mierlo Hout JO19-3

    Marvilde JO19-3

    Sportpark De Beemd

  • 15:00

    Geldrop JO19-4

    Best Vooruit JO19-3

    Sportpark De Kievit

  • 15:00

    Deurne JO19-2

    Mariahout JO19-1

    Sportpark De Kranenmortel

  • 15:30

    Gemert JO19-5

    RKSV Nuenen JO19-2

    Sportpark Molenbroek

27 november

  • 13:15

    Acht JO19-2

    Geldrop JO19-4

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:00

    MVC JO19-1

    Nieuw Woensel JO19-2

    Sportpark De Smagt

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Gemert JO19-5

    Sportpark De Heibunders

  • 15:00

    Best Vooruit JO19-3

    Mierlo Hout JO19-3

    Sportpark De Leemkuilen

  • 15:00

    Marvilde JO19-3

    EMK JO19-2

    Sportpark Jongelingsveld

  • 15:30

    RKSV Nuenen JO19-2

    Deurne JO19-2

    Sportpark de Oude Landen

04 december

  • 14:15

    Nieuw Woensel JO19-2

    Best Vooruit JO19-3

    Sportpark Eindhoven Noord

  • 14:30

    EMK JO19-2

    RKSV Nuenen JO19-2

    Sportpark Wettenseind

  • 15:00

    Mierlo Hout JO19-3

    MVC JO19-1

    Sportpark De Beemd

  • 15:00

    Geldrop JO19-4

    Mariahout JO19-1

    Sportpark De Kievit

  • 15:00

    Deurne JO19-2

    Acht JO19-2

    Sportpark De Kranenmortel

  • 15:30

    Gemert JO19-5

    Marvilde JO19-3

    Sportpark Molenbroek

11 december

  • 13:15

    Acht JO19-2

    EMK JO19-2

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:00

    MVC JO19-1

    Gemert JO19-5

    Sportpark De Smagt

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Mierlo Hout JO19-3

    Sportpark De Heibunders

  • 15:00

    Best Vooruit JO19-3

    Deurne JO19-2

    Sportpark De Leemkuilen

  • 15:00

    Marvilde JO19-3

    Nieuw Woensel JO19-2

    Sportpark Jongelingsveld

  • 15:30

    RKSV Nuenen JO19-2

    Geldrop JO19-4

    Sportpark de Oude Landen

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mariahout JO19-1

1

3

1

0

0

3

2

+1

0

2

Mierlo Hout JO19-3

1

0

0

0

1

2

3

-1

0

Uitslagen beker

11 september

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Mierlo Hout JO19-3

    Sportpark De Heibunders

    3 - 2

TEAM INFO

Spelers

Simon Barten, Daan Beniers, Arno van Lankvelt, Jan Leenders, Bart van Rooij, Ibbe Vogels, Coen de Wit, Peet de Beer, Thijs van Houtum, Siem Kanters, Lieke van Lankvelt, Juul van de Ven, Han Donkers, Harm Wijdeven

Staf

Trainer/coach: Patrick Dekkers, Hans Aarts

Leider: Patrick Dekkers, Maarten de Wit

Training

Dinsdag 19.00 - 20.30 uur, Kleedlokaal 5

Donderdag 19.00 - 20.30 uur, Kleedlokaal 5

Copyright © 2008 - 2021 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign