Mariahout JO19-1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

29 oktober

  • 15:00

    HVCH JO19-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2

    Sportpark De Braaken

    0 - 7

25 oktober

  • 19:30

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    HVCH JO19-2

    Sportpark Den Eimert

    1 - 1

15 oktober

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    SBC JO19-4JM

    Sportpark Den Eimert

    3 - 1

  • 15:00

    HVCH JO19-2

    Mariahout JO19-1

    Sportpark De Braaken

    0 - 4

08 oktober

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2

    Mariahout JO19-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    9 - 0

  • 13:00

    Best Vooruit JO19-3

    Avanti'31 JO19-2

    Sportpark de Leemkuilen

  • 13:00

    Best Vooruit JO19-3

    HVCH JO19-2

    Sportpark de Leemkuilen

    3 - 1

01 oktober

  • 15:15

    SBC JO19-4JM

    Avanti'31 JO19-2

    Sportpark Schuttersheide

  • 15:15

    SBC JO19-4JM

    HVCH JO19-2

    Sportpark Schuttersheide

    3 - 4

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2

    Sportpark Den Eimert

    0 - 8

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Best Vooruit JO19-3

    Sportpark De Heibunders

    0 - 1

24 september

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2

    SBC JO19-4JM

    Sportpark Prins W. Alexander

    14 - 1

  • 14:30

    Avanti'31 JO19-2

    Mariahout JO19-1

    Sportpark De Molenheide

  • 13:00

    Best Vooruit JO19-3

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Sportpark de Leemkuilen

    6 - 0

17 september

  • 15:15

    SBC JO19-4JM

    Mariahout JO19-1

    Sportpark Schuttersheide

    0 - 6

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Avanti'31 JO19-2

    Sportpark Den Eimert

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2

    Best Vooruit JO19-3

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 2

10 september

  • 15:15

    SBC JO19-4JM

    Best Vooruit JO19-3

    Sportpark Schuttersheide

    0 - 8

  • 14:30

    Avanti'31 JO19-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2

    Sportpark De Molenheide

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Sportpark De Heibunders

    5 - 1

0680 Onder 19 (3e fase)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

S.V. Brandevoort JO19-3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

Dommelen JO19-3JM

0

0

0

0

0

0

0

0

0

3

Geldrop JO19-3JM

0

0

0

0

0

0

0

0

0

4

Lierop JO19-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

5

Mariahout JO19-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

6

Marvilde JO19-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

7

Mierlo Hout JO19-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

8

Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

9

Oirschot Vooruit JO19-3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

10

Olympia Boys JO19-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

11

RPC JO19-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

12

Sparta'25 JO19-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2

5

13

4

1

0

40

3

+37

0

2

Best Vooruit JO19-3

5

13

4

1

0

20

3

+17

0

3

Mariahout JO19-1

5

9

3

0

2

15

11

+4

0

4

HVCH JO19-2

5

4

1

1

3

6

18

-12

0

5

Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

5

4

1

1

3

5

21

-16

0

6

SBC JO19-4JM

5

0

0

0

5

5

35

-30

0

0680 Onder 19 (3e fase) (3e klasse (3e fase) / Poule 06)

28 januari

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Dommelen JO19-3JM

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Olympia Boys JO19-1

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Sportpark Ommel

  • 15:00

    RPC JO19-2

    Mifano JO19-2

    Sportpark De Heihoef

  • 15:00

    Geldrop JO19-3JM

    Lierop JO19-1

    Sportpark De Kievit

  • 15:00

    Sparta'25 JO19-2

    Marvilde JO19-2

    Sportpark 't Heereind

  • 15:00

    RPC JO19-2

    Mierlo Hout JO19-2

    Sportpark De Heihoef

  • 15:35

    Oirschot Vooruit JO19-3

    S.V. Brandevoort JO19-3

    Sportpark Jumbo Moorland

04 februari

  • 13:30

    Mifano JO19-2

    Dommelen JO19-3JM

    Sportpark De Ark

  • 14:30

    S.V. Brandevoort JO19-3

    Geldrop JO19-3JM

    sportpark Brandevoort

  • 15:00

    Lierop JO19-1

    Olympia Boys JO19-1

    Sportpark De Renkant

  • 15:00

    RPC JO19-2

    Sparta'25 JO19-2

    Sportpark De Heihoef

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Marvilde JO19-2

    Sportpark Den Eimert

  • 15:00

    Mierlo Hout JO19-2

    Dommelen JO19-3JM

    Sportpark De Beemd

  • 15:15

    Oirschot Vooruit JO19-3

    Mariahout JO19-1

    Sportpark Jumbo Moorland

11 februari

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    S.V. Brandevoort JO19-3

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Olympia Boys JO19-1

    RPC JO19-2

    Sportpark Ommel

  • 15:00

    Marvilde JO19-2

    Lierop JO19-1

    Sportpark Jongelingsveld

  • 15:00

    Geldrop JO19-3JM

    Mifano JO19-2

    Sportpark De Kievit

  • 15:00

    Dommelen JO19-3JM

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Sportpark 't Heike

  • 15:00

    Sparta'25 JO19-2

    Oirschot Vooruit JO19-3

    Sportpark 't Heereind

  • 15:00

    Geldrop JO19-3JM

    Mierlo Hout JO19-2

    Sportpark De Kievit

04 maart

  • 13:30

    Mifano JO19-2

    Mariahout JO19-1

    Sportpark De Ark

  • 14:30

    S.V. Brandevoort JO19-3

    Sparta'25 JO19-2

    sportpark Brandevoort

  • 15:00

    Lierop JO19-1

    RPC JO19-2

    Sportpark De Renkant

  • 15:00

    Marvilde JO19-2

    Dommelen JO19-3JM

    Sportpark Jongelingsveld

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Geldrop JO19-3JM

    Sportpark Den Eimert

  • 15:00

    Mierlo Hout JO19-2

    Mariahout JO19-1

    Sportpark De Beemd

  • 15:15

    Oirschot Vooruit JO19-3

    Olympia Boys JO19-1

    Sportpark Jumbo Moorland

11 maart

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Olympia Boys JO19-1

    S.V. Brandevoort JO19-3

    Sportpark Ommel

  • 15:00

    RPC JO19-2

    Oirschot Vooruit JO19-3

    Sportpark De Heihoef

  • 15:00

    Geldrop JO19-3JM

    Marvilde JO19-2

    Sportpark De Kievit

  • 15:00

    Dommelen JO19-3JM

    Lierop JO19-1

    Sportpark 't Heike

  • 15:00

    Sparta'25 JO19-2

    Mifano JO19-2

    Sportpark 't Heereind

  • 15:00

    Sparta'25 JO19-2

    Mierlo Hout JO19-2

    Sportpark 't Heereind

18 maart

  • 13:30

    Mifano JO19-2

    Olympia Boys JO19-1

    Sportpark De Ark

  • 15:00

    Lierop JO19-1

    Oirschot Vooruit JO19-3

    Sportpark De Renkant

  • 15:00

    Marvilde JO19-2

    Mariahout JO19-1

    Sportpark Jongelingsveld

  • 15:00

    Dommelen JO19-3JM

    Geldrop JO19-3JM

    Sportpark 't Heike

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Sparta'25 JO19-2

    Sportpark Den Eimert

  • 15:00

    Mierlo Hout JO19-2

    Olympia Boys JO19-1

    Sportpark De Beemd

  • 15:45

    S.V. Brandevoort JO19-3

    RPC JO19-2

    sportpark Brandevoort

01 april

  • 13:30

    Mifano JO19-2

    Oirschot Vooruit JO19-3

    Sportpark De Ark

  • 15:00

    Lierop JO19-1

    S.V. Brandevoort JO19-3

    Sportpark De Renkant

  • 15:00

    Marvilde JO19-2

    Olympia Boys JO19-1

    Sportpark Jongelingsveld

  • 15:00

    Geldrop JO19-3JM

    Mariahout JO19-1

    Sportpark De Kievit

  • 15:00

    Dommelen JO19-3JM

    Sparta'25 JO19-2

    Sportpark 't Heike

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    RPC JO19-2

    Sportpark Den Eimert

  • 15:00

    Mierlo Hout JO19-2

    Oirschot Vooruit JO19-3

    Sportpark De Beemd

15 april

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Lierop JO19-1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Olympia Boys JO19-1

    Dommelen JO19-3JM

    Sportpark Ommel

  • 15:00

    RPC JO19-2

    Marvilde JO19-2

    Sportpark De Heihoef

  • 15:00

    Sparta'25 JO19-2

    Geldrop JO19-3JM

    Sportpark 't Heereind

  • 15:00

    S.V. Brandevoort JO19-3

    Mifano JO19-2

    sportpark Brandevoort

  • 15:15

    Oirschot Vooruit JO19-3

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Sportpark Jumbo Moorland

  • 16:30

    S.V. Brandevoort JO19-3

    Mierlo Hout JO19-2

    sportpark Brandevoort

22 april

  • 13:00

    Geldrop JO19-3JM

    Olympia Boys JO19-1

    Sportpark De Kievit

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Sparta'25 JO19-2

    Sportpark De Heibunders

  • 15:00

    Lierop JO19-1

    Mifano JO19-2

    Sportpark De Renkant

  • 15:00

    Marvilde JO19-2

    Oirschot Vooruit JO19-3

    Sportpark Jongelingsveld

  • 15:00

    Dommelen JO19-3JM

    RPC JO19-2

    Sportpark 't Heike

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    S.V. Brandevoort JO19-3

    Sportpark Den Eimert

  • 15:00

    Lierop JO19-1

    Mierlo Hout JO19-2

    Sportpark De Renkant

13 mei

  • 13:00

    Dommelen JO19-3JM

    S.V. Brandevoort JO19-3

    Sportpark 't Heike

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    RPC JO19-2

    Sportpark De Heibunders

  • 15:00

    Marvilde JO19-2

    Mifano JO19-2

    Sportpark Jongelingsveld

  • 15:00

    Geldrop JO19-3JM

    Oirschot Vooruit JO19-3

    Sportpark De Kievit

  • 15:00

    Sparta'25 JO19-2

    Olympia Boys JO19-1

    Sportpark 't Heereind

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Lierop JO19-1

    Sportpark Den Eimert

  • 15:00

    Marvilde JO19-2

    Mierlo Hout JO19-2

    Sportpark Jongelingsveld

20 mei

  • 13:30

    Mifano JO19-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Sportpark De Ark

  • 14:30

    Olympia Boys JO19-1

    Mariahout JO19-1

    Sportpark Ommel

  • 15:00

    Lierop JO19-1

    Sparta'25 JO19-2

    Sportpark De Renkant

  • 15:00

    RPC JO19-2

    Geldrop JO19-3JM

    Sportpark De Heihoef

  • 15:00

    Mierlo Hout JO19-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Sportpark De Beemd

  • 15:15

    S.V. Brandevoort JO19-3

    Marvilde JO19-2

    sportpark Brandevoort

  • 15:15

    Oirschot Vooruit JO19-3

    Dommelen JO19-3JM

    Sportpark Jumbo Moorland

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Spelers

Simon Barten, Daan Beniers, Arno van Lankvelt, Jan Leenders, Ibbe Vogels, Coen de Wit, Peet de Beer, Thijs van Houtum, Siem Kanters, Juul van de Ven, Han Donkers, Axel Dijsselbloem, Peer Vogels, Wessel Maas

Staf

Trainer/Leider: Patrick Dekkers, Hans Aarts, Maarten de Wit, Frank Maas

 

Training

Dinsdag 19.30 - 21.00 uur, Kleedlokaal 7

Donderdag 19.30 - 21.00 uur, Kleedlokaal 7

Copyright © 2008 - 2023 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign