Mariahout JO17-1JM

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0682 Onder 17 (3e fase)

23 mei

  • 19:30

    Odiliapeel/Braks Groep JO17-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

    Sportpark De Smelen

18 mei

  • 15:45

    Berghem Sport JO17-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

    Sportpark de Koppelsteeg

    4 - 0

  • 14:30

    ST Herpinia/OKSV JO17-1

    ELI JO17-1

    Sportpark De Wilgendaal

    2 - 5

  • 14:30

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Handel JO17-1

    Sportpark De Bergakkers

    0 - 3

  • 14:00

    Odiliapeel/Braks Groep JO17-1

    Volkel JO17-1

    Sportpark De Smelen

    1 - 1

  • 13:30

    SV DWSH'18 JO17-1JM

    Mariahout JO17-1JM

    Sportpark De Binding

    3 - 0

  • 11:00

    sv O.S.S. 1920 JO17-2

    OJC ROSMALEN JO17-3

    Sportpark De Rusheuvel

    3 - 6

14 mei

  • 19:00

    Handel JO17-1

    Odiliapeel/Braks Groep JO17-1

    Sportpark D'n Eikenwal

    1 - 4

11 mei

  • 14:30

    Mariahout JO17-1JM

    Berghem Sport JO17-2

    Sportpark De Heibunders

    0 - 7

  • 14:30

    ELI JO17-1

    sv O.S.S. 1920 JO17-2

    Sportpark 't Luytelaar

    4 - 2

  • 14:30

    OJC ROSMALEN JO17-3

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Sportpark De Bergakkers

    4 - 2

  • 14:00

    Volkel JO17-1

    SV DWSH'18 JO17-1JM

    Sportpark Volkel

    4 - 1

04 mei

  • 13:00

    ST Herpinia/OKSV JO17-1

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Sportpark De Wilgendaal

    0 - 3

20 april

  • 15:00

    Volkel JO17-1

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Sportpark Volkel

    0 - 3

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

    SV DWSH'18 JO17-1JM

    Sportpark Prins W. Alexander

    1 - 1

  • 14:30

    Mariahout JO17-1JM

    Odiliapeel/Braks Groep JO17-1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 3

  • 14:30

    ELI JO17-1

    Berghem Sport JO17-2

    Sportpark 't Luytelaar

    3 - 2

  • 14:15

    Handel JO17-1

    OJC ROSMALEN JO17-3

    Sportpark D'n Eikenwal

    3 - 4

  • 12:00

    sv O.S.S. 1920 JO17-2

    ST Herpinia/OKSV JO17-1

    Sportpark De Rusheuvel

    0 - 1

13 april

  • 15:15

    Berghem Sport JO17-2

    ST Herpinia/OKSV JO17-1

    Sportpark de Koppelsteeg

    1 - 0

  • 14:30

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Mariahout JO17-1JM

    Sportpark De Bergakkers

    6 - 0

  • 13:30

    SV DWSH'18 JO17-1JM

    ELI JO17-1

    Sportpark De Binding

    3 - 7

  • 13:15

    OJC ROSMALEN JO17-3

    Volkel JO17-1

    Sportpark De Groote Wielen

    4 - 0

06 april

  • 15:00

    Volkel JO17-1

    Handel JO17-1

    Sportpark Volkel

    0 - 3

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    1 - 1

  • 14:30

    Mariahout JO17-1JM

    OJC ROSMALEN JO17-3

    Sportpark De Heibunders

    1 - 3

  • 14:30

    ST Herpinia/OKSV JO17-1

    SV DWSH'18 JO17-1JM

    Sportpark De Wilgendaal

    4 - 1

  • 14:30

    ELI JO17-1

    Odiliapeel/Braks Groep JO17-1

    Sportpark 't Luytelaar

    3 - 1

  • 12:00

    sv O.S.S. 1920 JO17-2

    Berghem Sport JO17-2

    Sportpark De Rusheuvel

    3 - 4

30 maart

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

    Mariahout JO17-1JM

    Sportpark Prins W. Alexander

    7 - 1

23 maart

  • 15:00

    Volkel JO17-1

    sv O.S.S. 1920 JO17-2

    Sportpark Volkel

    0 - 1

  • 14:30

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    ELI JO17-1

    Sportpark De Bergakkers

    5 - 2

  • 14:15

    Handel JO17-1

    Mariahout JO17-1JM

    Sportpark D'n Eikenwal

    3 - 2

  • 14:00

    SV DWSH'18 JO17-1JM

    Berghem Sport JO17-2

    Sportpark De Binding

    1 - 1

  • 14:00

    Odiliapeel/Braks Groep JO17-1

    ST Herpinia/OKSV JO17-1

    Sportpark De Smelen

    5 - 1

  • 13:15

    OJC ROSMALEN JO17-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

    Sportpark De Groote Wielen

    4 - 0

16 maart

  • 15:45

    Berghem Sport JO17-2

    Odiliapeel/Braks Groep JO17-1

    Sportpark De Smelen

    2 - 3

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

    Handel JO17-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 0

  • 14:30

    Mariahout JO17-1JM

    Volkel JO17-1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 2

  • 14:30

    ELI JO17-1

    OJC ROSMALEN JO17-3

    Sportpark 't Luytelaar

    0 - 0

  • 12:00

    sv O.S.S. 1920 JO17-2

    SV DWSH'18 JO17-1JM

    Sportpark De Rusheuvel

    3 - 3

09 maart

  • 15:45

    Berghem Sport JO17-2

    Volkel JO17-1

    Sportpark de Koppelsteeg

    1 - 0

  • 15:15

    OJC ROSMALEN JO17-3

    ST Herpinia/OKSV JO17-1

    Sportpark De Groote Wielen

    2 - 1

02 maart

  • 14:30

    ST Herpinia/OKSV JO17-1

    Handel JO17-1

    Sportpark De Wilgendaal

    0 - 2

  • 14:30

    ELI JO17-1

    Volkel JO17-1

    Sportpark 't Luytelaar

    5 - 1

  • 13:30

    SV DWSH'18 JO17-1JM

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Sportpark De Binding

    1 - 5

  • 13:00

    Berghem Sport JO17-2

    OJC ROSMALEN JO17-3

    Sportpark de Koppelsteeg

  • 12:00

    sv O.S.S. 1920 JO17-2

    Odiliapeel/Braks Groep JO17-1

    Sportpark De Rusheuvel

    2 - 3

24 februari

  • 15:00

    Volkel JO17-1

    ST Herpinia/OKSV JO17-1

    Sportpark Volkel

    1 - 3

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

    sv O.S.S. 1920 JO17-2

    Sportpark Prins W. Alexander

    9 - 0

  • 14:30

    Mariahout JO17-1JM

    ELI JO17-1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 4

  • 14:30

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Odiliapeel/Braks Groep JO17-1

    Sportpark De Bergakkers

    0 - 2

  • 14:15

    Handel JO17-1

    Berghem Sport JO17-2

    Sportpark D'n Eikenwal

    1 - 4

  • 13:15

    OJC ROSMALEN JO17-3

    SV DWSH'18 JO17-1JM

    Sportpark De Groote Wielen

    4 - 2

03 februari

  • 14:30

    ELI JO17-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

    Sportpark 't Luytelaar

    2 - 1

  • 14:00

    Odiliapeel/Braks Groep JO17-1

    OJC ROSMALEN JO17-3

    Sportpark De Smelen

    1 - 3

  • 13:30

    SV DWSH'18 JO17-1JM

    Handel JO17-1

    Sportpark De Binding

    0 - 3

  • 13:00

    ST Herpinia/OKSV JO17-1

    Mariahout JO17-1JM

    Sportpark De Wilgendaal

    2 - 2

  • 12:00

    sv O.S.S. 1920 JO17-2

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Sportpark De Rusheuvel

    0 - 2

27 januari

  • 15:00

    Volkel JO17-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

    Sportpark Volkel

    0 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO17-1JM

    sv O.S.S. 1920 JO17-2

    Sportpark De Heibunders

    1 - 1

  • 14:30

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Berghem Sport JO17-2

    Sportpark De Bergakkers

    1 - 3

  • 14:15

    Handel JO17-1

    ELI JO17-1

    Sportpark D'n Eikenwal

    2 - 0

  • 14:00

    Odiliapeel/Braks Groep JO17-1

    SV DWSH'18 JO17-1JM

    Sportpark De Smelen

    6 - 1

0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

21 oktober

  • 14:30

    Mariahout JO17-1JM

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Sportpark De Heibunders

    9 - 1

14 oktober

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    ELI JO17-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 5

  • 14:30

    Mariahout JO17-1JM

    Zwaluw VFC JO17-5

    Sportpark De Heibunders

    6 - 6

  • 14:30

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    UDI'19/CSU JO17-3

    Sportpark De Bergakkers

    6 - 0

  • 12:00

    sv O.S.S. 1920 JO17-2

    Berghem Sport JO17-2

    Sportpark De Rusheuvel

    1 - 0

07 oktober

  • 15:45

    Berghem Sport JO17-2

    Mariahout JO17-1JM

    Sportpark de Koppelsteeg

    4 - 0

  • 15:00

    Zwaluw VFC JO17-5

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Sportpark Bergenshuizen

    6 - 1

  • 14:45

    UDI'19/CSU JO17-3

    sv O.S.S. 1920 JO17-2

    Sportpark Parkzicht

    2 - 3

  • 14:30

    ELI JO17-1

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Sportpark 't Luytelaar

    1 - 1

30 september

  • 14:30

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Berghem Sport JO17-2

    Sportpark De Bergakkers

    1 - 1

  • 13:00

    UDI'19/CSU JO17-3

    Zwaluw VFC JO17-5

    Sportpark Parkzicht

    0 - 6

  • 12:00

    sv O.S.S. 1920 JO17-2

    ELI JO17-1

    Sportpark De Rusheuvel

    1 - 3

23 september

  • 15:45

    Berghem Sport JO17-2

    UDI'19/CSU JO17-3

    Sportpark de Koppelsteeg

    2 - 0

  • 15:00

    Zwaluw VFC JO17-5

    sv O.S.S. 1920 JO17-2

    Sportpark Bergenshuizen

    7 - 0

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    0 - 6

  • 14:30

    ELI JO17-1

    Mariahout JO17-1JM

    Sportpark 't Luytelaar

    4 - 2

16 september

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Berghem Sport JO17-2

    Sportpark Prins W. Alexander

    1 - 4

  • 14:30

    Mariahout JO17-1JM

    UDI'19/CSU JO17-3

    Sportpark De Heibunders

    0 - 0

  • 14:30

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    sv O.S.S. 1920 JO17-2

    Sportpark De Bergakkers

    7 - 3

  • 14:30

    ELI JO17-1

    Zwaluw VFC JO17-5

    Sportpark 't Luytelaar

    5 - 1

09 september

  • 15:45

    Berghem Sport JO17-2

    ELI JO17-1

    Sportpark de Koppelsteeg

    3 - 0

  • 14:30

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Zwaluw VFC JO17-5

    Sportpark De Bergakkers

    4 - 2

  • 13:00

    UDI'19/CSU JO17-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Sportpark Parkzicht

    2 - 1

  • 12:00

    sv O.S.S. 1920 JO17-2

    Mariahout JO17-1JM

    Sportpark De Rusheuvel

    4 - 0

02 september

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    sv O.S.S. 1920 JO17-2

    Sportpark Prins W. Alexander

    1 - 3

  • 14:30

    Mariahout JO17-1JM

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 7

  • 14:30

    ELI JO17-1

    UDI'19/CSU JO17-3

    Sportpark 't Luytelaar

    8 - 0

  • 13:00

    Zwaluw VFC JO17-5

    Berghem Sport JO17-2

    Sportpark Bergenshuizen

    4 - 1

0682 Onder 17 (3e fase)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

OJC ROSMALEN JO17-3

10

28

9

1

0

34

13

+21

0

2

ELI JO17-1

11

25

8

1

2

35

19

+16

0

3

Berghem Sport JO17-2

10

22

7

1

2

29

12

+17

0

4

Odiliapeel/Braks Groep JO17-1

10

22

7

1

2

29

14

+15

0

5

Vorstenbossche Boys JO17-1

11

19

6

1

4

28

16

+12

0

6

Handel JO17-1

10

18

6

0

4

21

17

+4

0

7

Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

9

14

4

2

3

24

13

+11

0

8

ST Herpinia/OKSV JO17-1

10

10

3

1

6

14

22

-8

0

9

SV DWSH'18 JO17-1JM

11

6

1

3

7

17

38

-21

0

10

sv O.S.S. 1920 JO17-2

10

5

1

2

7

15

33

-18

0

11

Volkel JO17-1

11

5

1

2

8

9

26

-17

0

12

Mariahout JO17-1JM

11

3

0

3

8

9

41

-32

0

0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Vorstenbossche Boys JO17-1

7

17

5

2

0

32

8

+24

0

2

ELI JO17-1

7

16

5

1

1

26

10

+16

0

3

Zwaluw VFC JO17-5

7

13

4

1

2

32

17

+15

0

4

Berghem Sport JO17-2

7

13

4

1

2

15

7

+8

0

5

sv O.S.S. 1920 JO17-2

7

12

4

0

3

15

20

-5

0

6

Mariahout JO17-1JM

7

5

1

2

4

18

26

-8

0

7

UDI'19/CSU JO17-3

7

4

1

1

5

4

26

-22

0

8

Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

7

0

0

0

7

7

35

-28

0

0682 Onder 17 (3e fase) (3e klasse (3e fase) / Poule 02)

25 mei

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

    ST Herpinia/OKSV JO17-1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    Berghem Sport JO17-2

    OJC ROSMALEN JO17-3

    Sportpark de Koppelsteeg

  • 13:30

    Handel JO17-1

    sv O.S.S. 1920 JO17-2

    Sportpark D'n Eikenwal

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Spelers

Ruben Aarts, Bram Beestman, Niek van Berkel, Xiano van den Boom, Gijs Donkers, Willem van Heertum, Lars van den Heuvel, Thijs van Kleef, Jens Leenders, Ties de Leest, Krijn van Lieshout, Nick Maas, Daan van Sinten, Matthijs van Velthoven, Niek Vogels, Tijn Willems, Thijmen Zegwaard

Staf

Trainer/Leider: Brent Maas, Hans Aarts, Bart van Berkel, Inge van de Ven

Training

Dinsdag: 19.15 uur - 20.30 uur, Kleedlokaal 2

Donderdag: 19.15uur - 20.30 uur, Kleedlokaal 2

Copyright © 2008 - 2024 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign