Mariahout JO16-1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0234 Onder 16 (voorjaarsreeks)

21 mei

  • 13:00

    Best Vooruit JO16-1

    Mariahout JO16-1

    Sportpark de Leemkuilen

    1 - 5

  • 13:00

    VOW JO16-1

    SV BLC JO16-2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 12:45

    Buren JO16-1

    Den Dungen JO16-1

    Sportpark 't Hulster

    10 - 0

  • 12:00

    ODC JO16-2JM

    Margriet JO16-2JM

    Sportpark Wagenaars

    0 - 1

14 mei

  • 17:15

    Margriet JO16-2JM

    Best Vooruit JO16-1

    Sportpark Amstelhoef

    5 - 5

  • 15:00

    Den Dungen JO16-1

    Wilhelmina JO16-2

    Sportpark Jacobskamp

    0 - 6

  • 14:45

    Brabantia JO16-1

    ODC JO16-2JM

    Sportpark Strijp

    4 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO16-1

    VOW JO16-1

    Sportpark De Heibunders

    3 - 2

  • 13:00

    SV BLC JO16-2

    Buren JO16-1

    Sportpark De Meerendonk

30 april

  • 12:00

    VCB JO16-1

    Brabantia JO16-1

    Sportpark VCB

    7 - 1

23 april

  • 15:00

    Den Dungen JO16-1

    SV BLC JO16-2

    Sportpark Jacobskamp

  • 13:00

    VCB JO16-1

    Wilhelmina JO16-2

    Sportpark VCB

    4 - 1

  • 13:00

    Best Vooruit JO16-1

    Brabantia JO16-1

    Sportpark de Leemkuilen

    3 - 1

  • 13:00

    VOW JO16-1

    Margriet JO16-2JM

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    3 - 4

  • 12:45

    Buren JO16-1

    Mariahout JO16-1

    Sportpark 't Hulster

    3 - 7

16 april

  • 12:30

    VCB JO16-1

    Buren JO16-1

    Sportpark VCB

    3 - 2

09 april

  • 17:15

    Margriet JO16-2JM

    Buren JO16-1

    Sportpark Amstelhoef

    3 - 0

  • 14:45

    Brabantia JO16-1

    VOW JO16-1

    Sportpark Strijp

    8 - 1

  • 14:30

    Mariahout JO16-1

    SV BLC JO16-2

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    Wilhelmina JO16-2

    ODC JO16-2JM

    Sportpark De Saren

    3 - 1

  • 12:30

    VCB JO16-1

    Den Dungen JO16-1

    Sportpark VCB

    12 - 3

02 april

  • 15:00

    Den Dungen JO16-1

    Mariahout JO16-1

    Sportpark Jacobskamp

    3 - 1

  • 14:00

    Buren JO16-1

    Brabantia JO16-1

    Sportpark 't Hulster

    2 - 4

  • 13:30

    ODC JO16-2JM

    VCB JO16-1

    Sportpark Wagenaars

    1 - 2

  • 13:00

    Best Vooruit JO16-1

    Wilhelmina JO16-2

    Sportpark de Leemkuilen

    3 - 5

  • 13:00

    SV BLC JO16-2

    Margriet JO16-2JM

    Sportpark De Meerendonk

26 maart

  • 13:00

    Best Vooruit JO16-1

    Den Dungen JO16-1

    Sportpark de Leemkuilen

    5 - 1

19 maart

  • 14:30

    Mariahout JO16-1

    Brabantia JO16-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 3

  • 14:00

    Buren JO16-1

    Wilhelmina JO16-2

    Sportpark 't Hulster

    1 - 7

  • 13:00

    Best Vooruit JO16-1

    ODC JO16-2JM

    Sportpark de Leemkuilen

    3 - 1

  • 13:00

    VOW JO16-1

    VCB JO16-1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    3 - 6

12 maart

  • 14:45

    Brabantia JO16-1

    Margriet JO16-2JM

    Sportpark Strijp

    4 - 2

  • 13:30

    ODC JO16-2JM

    VOW JO16-1

    Sportpark Wagenaars

    4 - 0

  • 13:00

    Wilhelmina JO16-2

    SV BLC JO16-2

    Sportpark De Saren

05 maart

  • 15:00

    Margriet JO16-2JM

    Mariahout JO16-1

    Sportpark Amstelhoef

    2 - 3

  • 14:45

    Brabantia JO16-1

    SV BLC JO16-2

    Sportpark Strijp

19 februari

  • 16:45

    Margriet JO16-2JM

    Zwaluw VFC JO16-1

    Sportpark Amstelhoef

  • 15:00

    Den Dungen JO16-1

    Brabantia JO16-1

    Sportpark Jacobskamp

    0 - 5

  • 14:30

    Mariahout JO16-1

    Wilhelmina JO16-2

    Sportpark De Heibunders

    5 - 1

  • 14:00

    Buren JO16-1

    ODC JO16-2JM

    Sportpark 't Hulster

    2 - 1

  • 13:00

    VOW JO16-1

    Best Vooruit JO16-1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    1 - 3

  • 12:45

    SV BLC JO16-2

    VCB JO16-1

    Sportpark De Meerendonk

12 februari

  • 13:30

    ODC JO16-2JM

    SV BLC JO16-2

    Sportpark Wagenaars

  • 13:00

    VCB JO16-1

    Mariahout JO16-1

    Sportpark VCB

    4 - 3

  • 13:00

    Wilhelmina JO16-2

    Margriet JO16-2JM

    Sportpark De Saren

    1 - 1

  • 13:00

    Zwaluw VFC JO16-1

    Brabantia JO16-1

    Sportpark Bergenshuizen

  • 13:00

    VOW JO16-1

    Den Dungen JO16-1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    4 - 1

  • 13:00

    Best Vooruit JO16-1

    Buren JO16-1

    Sportpark de Leemkuilen

    4 - 1

05 februari

  • 17:15

    Margriet JO16-2JM

    VCB JO16-1

    Sportpark Amstelhoef

    6 - 2

  • 15:00

    Den Dungen JO16-1

    Zwaluw VFC JO16-1

    Sportpark Jacobskamp

  • 14:45

    Brabantia JO16-1

    Wilhelmina JO16-2

    Sportpark Strijp

    4 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO16-1

    ODC JO16-2JM

    Sportpark De Heibunders

    4 - 2

  • 14:00

    Buren JO16-1

    VOW JO16-1

    Sportpark 't Hulster

    11 - 3

  • 13:00

    SV BLC JO16-2

    Best Vooruit JO16-1

    Sportpark De Meerendonk

29 januari

  • 13:30

    ODC JO16-2JM

    Den Dungen JO16-1

    Sportpark Wagenaars

    3 - 2

  • 13:00

    Wilhelmina JO16-2

    VOW JO16-1

    Sportpark De Saren

    5 - 1

  • 12:30

    VCB JO16-1

    Best Vooruit JO16-1

    Sportpark VCB

    4 - 0

  • 11:15

    Zwaluw VFC JO16-1

    Buren JO16-1

    Sportpark Bergenshuizen

0233 Onder 16 (najaarsreeks)

18 december

  • 15:00

    Stiphout Vooruit JO16-1

    SV Unitas'59 JO16-4JM

    Sportpark Molenven

    5 - 2

  • 14:30

    ST RKVV Keldonk/Boerdonk JO16-1

    HVV Helmond JO16-1

    Sportpark De Koulberg

  • 14:00

    SJVV JO16-1

    Handel JO16-1JM

    Sportpark De Dreef

    6 - 1

11 december

  • 15:00

    Stiphout Vooruit JO16-1

    Milheezer Boys JO16-1

    Sportpark Molenven

    1 - 11

  • 14:30

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO16-1

    Handel JO16-1JM

    Sportpark De Koulberg

    2 - 1

  • 14:30

    Mariahout JO16-1

    Unitas '59 JO16-4JM

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    SJVV JO16-1

    SVSH JO16-1

    Sportpark De Dreef

    3 - 1

  • 13:00

    HVV Helmond JO16-1

    Mariahout JO16-1

    Sportpark Houtsdonk

  • 12:30

    HVV Helmond JO16-1

    S.V. Brandevoort JO16-3

    Sportpark Houtsdonk

  • 12:30

    RKSV Nuenen JO16-2

    Neerkandia JO16-1

    Sportpark de Oude Landen

    2 - 1

  • 10:00

    S.V. Brandevoort JO16-3

    SV Unitas'59 JO16-4JM

    sportpark Brandevoort

    6 - 2

09 december

  • 19:30

    Milheezer Boys JO16-1

    S.V. Brandevoort JO16-3

    Sportpark 't Rooi

04 december

  • 14:30

    Neerkandia JO16-1

    Mariahout JO16-1

    Sportpark de Moostdijk

  • 14:30

    SVSH JO16-1

    Stiphout Vooruit JO16-1

    Sportpark De Plagge

    3 - 3

  • 14:30

    Neerkandia JO16-1

    S.V. Brandevoort JO16-3

    Sportpark de Moostdijk

  • 14:30

    Mariahout JO16-1

    SJVV JO16-1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 2

  • 14:15

    Unitas '59 JO16-4JM

    HVV Helmond JO16-1

    Sportpark Bokt

  • 13:00

    Handel JO16-1JM

    RKSV Nuenen JO16-2

    Sportpark D'n Eikenwal

  • 12:45

    Milheezer Boys JO16-1

    ST RKVV Keldonk/Boerdonk JO16-1

    Sportpark 't Rooi

  • 12:25

    S.V. Brandevoort JO16-3

    SJVV JO16-1

    sportpark Brandevoort

27 november

  • 14:30

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO16-1

    Neerkandia JO16-1

    Sportpark De Koulberg

    1 - 0

  • 14:30

    Mariahout JO16-1

    S.V. Brandevoort JO16-3

    Sportpark De Heibunders

  • 13:45

    RKSV Nuenen JO16-2

    Milheezer Boys JO16-1

    Sportpark de Oude Landen

    19 - 1

  • 13:00

    HVV Helmond JO16-1

    SVSH JO16-1

    Sportpark Houtsdonk

  • 10:15

    S.V. Brandevoort JO16-3

    Mariahout JO16-1

    sportpark Brandevoort

    2 - 7

20 november

  • 14:30

    Neerkandia JO16-1

    Stiphout Vooruit JO16-1

    Sportpark de Moostdijk

    7 - 2

  • 14:30

    SVSH JO16-1

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO16-1

    Sportpark De Plagge

    1 - 8

  • 14:30

    Mariahout JO16-1

    RKSV Nuenen JO16-2

    Sportpark De Heibunders

    4 - 3

  • 14:15

    SV Unitas'59 JO16-4JM

    SJVV JO16-1

    Sportpark Bokt

    0 - 5

  • 12:45

    Milheezer Boys JO16-1

    Mariahout JO16-1

    Sportpark 't Rooi

  • 12:45

    Handel JO16-1JM

    HVV Helmond JO16-1

    Sportpark D'n Eikenwal

  • 11:00

    S.V. Brandevoort JO16-3

    RKSV Nuenen JO16-2

    sportpark Brandevoort

15 november

  • 19:00

    Neerkandia JO16-1

    SVSH JO16-1

    Sportpark de Moostdijk

    8 - 0

13 november

  • 15:00

    Stiphout Vooruit JO16-1

    S.V. Brandevoort JO16-3

    Sportpark Molenven

    1 - 14

  • 13:45

    RKSV Nuenen JO16-2

    HVV Helmond JO16-1

    Sportpark de Oude Landen

11 november

  • 19:00

    Milheezer Boys JO16-1

    SJVV JO16-1

    Sportpark 't Rooi

    1 - 4

08 november

  • 19:00

    S.V. Brandevoort JO16-3

    HVV Helmond JO16-1

    sportpark Brandevoort

    1 - 6

06 november

  • 16:00

    SV Unitas'59 JO16-4JM

    Mariahout JO16-1

    Sportpark Bokt

    2 - 3

  • 15:00

    Stiphout Vooruit JO16-1

    Mariahout JO16-1

    Sportpark Molenven

  • 15:00

    Stiphout Vooruit JO16-1

    S.V. Brandevoort JO16-3

    Sportpark Molenven

  • 14:30

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO16-1

    RKSV Nuenen JO16-2

    Sportpark De Koulberg

    1 - 4

  • 14:30

    SJVV JO16-1

    Neerkandia JO16-1

    Sportpark De Dreef

    2 - 2

  • 14:30

    SVSH JO16-1

    Handel JO16-1JM

    Sportpark De Plagge

    2 - 6

  • 14:15

    Unitas '59 JO16-4JM

    S.V. Brandevoort JO16-3

    Sportpark Bokt

  • 13:00

    HVV Helmond JO16-1

    Milheezer Boys JO16-1

    Sportpark Houtsdonk

    5 - 4

30 oktober

  • 14:30

    Mariahout JO16-1

    RKVV Keldonk JO16-1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Mariahout JO16-1

    Stiphout Vooruit JO16-1

    Sportpark De Heibunders

    7 - 2

  • 12:45

    Handel JO16-1JM

    SV Unitas'59 JO16-4JM

    Sportpark D'n Eikenwal

    10 - 0

  • 12:00

    S.V. Brandevoort JO16-3

    Stiphout Vooruit JO16-1

    sportpark Brandevoort

  • 10:15

    S.V. Brandevoort JO16-3

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO16-1

    sportpark Brandevoort

    2 - 3

20 oktober

  • 19:00

    SV Unitas'59 JO16-4JM

    Milheezer Boys JO16-1

    Sportpark Bokt

    5 - 4

16 oktober

  • 14:30

    SJVV JO16-1

    Mariahout JO16-1

    Sportpark De Dreef

  • 14:30

    SVSH JO16-1

    RKSV Nuenen JO16-2

    Sportpark De Plagge

    0 - 13

  • 14:30

    Mariahout JO16-1

    Milheezer Boys JO16-1

    Sportpark De Heibunders

    10 - 6

  • 14:30

    SJVV JO16-1

    S.V. Brandevoort JO16-3

    Sportpark De Dreef

    3 - 0

  • 14:15

    SV Unitas'59 JO16-4JM

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO16-1

    Sportpark Bokt

    0 - 10

  • 13:00

    HVV Helmond JO16-1

    Stiphout Vooruit JO16-1

    Sportpark Houtsdonk

    3 - 6

  • 12:45

    Handel JO16-1JM

    Neerkandia JO16-1

    Sportpark D'n Eikenwal

    1 - 2

  • 12:30

    S.V. Brandevoort JO16-3

    Milheezer Boys JO16-1

    sportpark Brandevoort

09 oktober

  • 15:00

    Stiphout Vooruit JO16-1

    SJVV JO16-1

    Sportpark Molenven

    0 - 8

  • 14:30

    Mariahout JO16-1

    Handel JO16-1JM

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Neerkandia JO16-1

    S.V. Brandevoort JO16-3

    Sportpark de Moostdijk

  • 14:30

    Neerkandia JO16-1

    Mariahout JO16-1

    Sportpark de Moostdijk

    4 - 0

  • 14:15

    S.V. Brandevoort JO16-3

    Handel JO16-1JM

    sportpark Brandevoort

    0 - 5

  • 13:45

    RKSV Nuenen JO16-2

    SV Unitas'59 JO16-4JM

    Sportpark de Oude Landen

    8 - 0

  • 12:45

    Milheezer Boys JO16-1

    SVSH JO16-1

    Sportpark 't Rooi

    7 - 3

02 oktober

  • 15:00

    Stiphout Vooruit JO16-1

    RKSV Nuenen JO16-2

    Sportpark Molenven

    0 - 10

  • 14:30

    SJVV JO16-1

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO16-1

    Sportpark De Dreef

    1 - 1

  • 14:30

    SVSH JO16-1

    Mariahout JO16-1

    Sportpark De Plagge

  • 14:30

    SVSH JO16-1

    S.V. Brandevoort JO16-3

    Sportpark De Plagge

    3 - 1

  • 13:00

    HVV Helmond JO16-1

    Neerkandia JO16-1

    Sportpark Houtsdonk

    0 - 11

  • 12:45

    Handel JO16-1JM

    S.V. Brandevoort JO16-3

    Sportpark D'n Eikenwal

  • 12:45

    Handel JO16-1JM

    Mariahout JO16-1

    Sportpark D'n Eikenwal

    4 - 1

25 september

  • 14:30

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO16-1

    Stiphout Vooruit JO16-1

    Sportpark De Koulberg

    13 - 0

  • 14:30

    Mariahout JO16-1

    HVV Helmond JO16-1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Neerkandia JO16-1

    SV Unitas'59 JO16-4JM

    Sportpark de Moostdijk

    7 - 0

  • 14:30

    Mariahout JO16-1

    SVSH JO16-1

    Sportpark De Heibunders

    9 - 4

  • 13:45

    RKSV Nuenen JO16-2

    SJVV JO16-1

    Sportpark de Oude Landen

    3 - 2

  • 12:45

    Milheezer Boys JO16-1

    Handel JO16-1JM

    Sportpark 't Rooi

    4 - 8

  • 10:30

    S.V. Brandevoort JO16-3

    SVSH JO16-1

    sportpark Brandevoort

18 september

  • 14:30

    SVSH JO16-1

    SV Unitas'59 JO16-4JM

    Sportpark De Plagge

    6 - 1

  • 14:30

    Mariahout JO16-1

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO16-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 4

  • 14:00

    HVV Helmond JO16-1

    SJVV JO16-1

    Sportpark Houtsdonk

    0 - 10

  • 13:45

    RKSV Nuenen JO16-2

    Mariahout JO16-1

    Sportpark de Oude Landen

  • 13:45

    RKSV Nuenen JO16-2

    S.V. Brandevoort JO16-3

    Sportpark de Oude Landen

    9 - 4

  • 12:45

    Milheezer Boys JO16-1

    Neerkandia JO16-1

    Sportpark 't Rooi

    1 - 4

  • 12:45

    Handel JO16-1JM

    Stiphout Vooruit JO16-1

    Sportpark D'n Eikenwal

    9 - 1

  • 11:00

    S.V. Brandevoort JO16-3

    RKVV Keldonk JO16-1

    sportpark Brandevoort

0234 Onder 16 (voorjaarsreeks)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

VCB JO16-1

9

24

8

0

1

44

20

+24

0

2

Brabantia JO16-1

9

21

7

0

2

34

20

+14

0

3

Mariahout JO16-1

9

18

6

0

3

32

21

+11

0

4

Wilhelmina JO16-2

9

16

5

1

3

31

20

+11

0

5

Best Vooruit JO16-1

9

16

5

1

3

27

24

+3

0

6

Margriet JO16-2JM

8

14

4

2

2

24

18

+6

0

7

Buren JO16-1

9

9

3

0

6

32

32

0

0

8

ODC JO16-2JM

9

6

2

0

7

15

21

-6

0

9

Den Dungen JO16-1

8

3

1

0

7

10

46

-36

0

10

VOW JO16-1

9

3

1

0

8

18

45

-27

0

11

Best Vooruit JO16-1

1

0

0

0

1

0

4

-4

0

0233 Onder 16 (najaarsreeks)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

RKSV Nuenen JO16-2

9

24

8

0

1

71

13

+58

0

2

SJVV JO16-1

11

24

7

3

1

46

11

+35

0

3

ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO16-1

9

22

7

1

1

43

10

+33

0

4

Neerkandia JO16-1

10

22

7

1

2

46

9

+37

0

5

Mariahout JO16-1

10

19

6

1

3

44

33

+11

0

6

Handel JO16-1JM

9

18

6

0

3

45

18

+27

0

7

SVSH JO16-1

10

7

2

1

7

23

59

-36

0

8

Stiphout Vooruit JO16-1

11

7

2

1

8

21

87

-66

0

9

HVV Helmond JO16-1

5

6

2

0

3

14

32

-18

0

10

S.V. Brandevoort JO16-3

9

6

2

0

7

30

39

-9

0

11

Milheezer Boys JO16-1

9

6

2

0

7

39

59

-20

0

12

SV Unitas'59 JO16-4JM

10

3

1

0

9

12

64

-52

0

0234 Onder 16 (voorjaarsreeks)

28 mei

  • 15:00

    Den Dungen JO16-1

    Margriet JO16-2JM

    Sportpark Jacobskamp

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Spelers

Remco Aarts, Job van Berkel, Lars Berkvens, Max Boudewijns, Luuk van Doren, Sten Gilsing, Bram van Lieshout, Rens Maas, Joeri van Rooij, Tum van de Ven, Peer Vogels, Wessel Maas,Jort Vogels, Ruud Vogels

Staf

Trainer: Brent Maas, Sander Scheepers

Leider: Sander Scheepers, Frank Maas, Ties Scheepers

Training

Dinsdag: 18-30 uur - 19.30 uur, Kleedlokaal 3

Donderdag: 18-30 uur - 19.30 uur, Kleedlokaal 3

Copyright © 2008 - 2022 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign