Mariahout JO15-1JM

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0388 Onder 15 (3e fase)

18 mei

  • 13:15

    Gemert JO15-2

    Sparta'25 JO15-2

    Sportpark Molenbroek

    1 - 3

  • 13:00

    UDI'19/CSU JO15-3

    Mariahout JO15-1JM

    Sportpark Parkzicht

    0 - 3

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO15-2JM

    Stiphout Vooruit JO15-2

    Sportpark Bokt

    7 - 4

  • 11:30

    Mierlo Hout JO15-2

    Volkel JO15-1JM

    Sportpark De Beemd

    0 - 6

11 mei

  • 14:30

    ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM15-1JM

    Boskant JO15-1JM

    Sportpark de Kerveheester

    1 - 7

  • 13:30

    Rhode/VSB JO15-2

    Gemert JO15-2

    Sportpark De Neul

    3 - 2

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    SV Unitas'59 JO15-2JM

    Sportpark De Heibunders

    5 - 6

  • 12:45

    Stiphout Vooruit JO15-2

    ELI JO15-1

    Sportpark Molenven

    6 - 3

  • 12:45

    Volkel JO15-1JM

    UDI'19/CSU JO15-3

    Sportpark Volkel

    3 - 2

  • 11:45

    Sparta'25 JO15-2

    Mierlo Hout JO15-2

    Sportpark 't Heereind

    6 - 4

04 mei

  • 12:00

    Boskant JO15-1JM

    Rhode/VSB JO15-2

    Sportpark De Scheken

    2 - 6

20 april

  • 13:30

    Rhode/VSB JO15-2

    ELI JO15-1

    Sportpark De Neul

    1 - 0

  • 13:00

    UDI'19/CSU JO15-3

    Mierlo Hout JO15-2

    Sportpark Parkzicht

    8 - 0

  • 12:45

    Stiphout Vooruit JO15-2

    Mariahout JO15-1JM

    Sportpark Molenven

    2 - 4

  • 12:45

    Volkel JO15-1JM

    Gemert JO15-2

    Sportpark Volkel

    5 - 1

  • 11:45

    Sparta'25 JO15-2

    Boskant JO15-1JM

    Sportpark 't Heereind

    3 - 3

13 april

  • 13:45

    Gemert JO15-2

    Mierlo Hout JO15-2

    Sportpark Molenbroek

    2 - 4

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM15-1JM

    Sportpark De Heibunders

    3 - 0

  • 13:00

    ELI JO15-1

    Sparta'25 JO15-2

    Sportpark 't Luytelaar

    2 - 0

  • 12:45

    Stiphout Vooruit JO15-2

    UDI'19/CSU JO15-3

    Sportpark Molenven

    1 - 5

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO15-2JM

    Rhode/VSB JO15-2

    Sportpark Bokt

    0 - 2

  • 12:00

    Boskant JO15-1JM

    Volkel JO15-1JM

    Sportpark De Scheken

    1 - 5

06 april

  • 15:30

    Rhode/VSB JO15-2

    Mariahout JO15-1JM

    Sportpark De Neul

    1 - 0

  • 14:30

    ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM15-1JM

    Stiphout Vooruit JO15-2

    Sportpark de Kerveheester

    2 - 2

  • 13:15

    Mierlo Hout JO15-2

    Boskant JO15-1JM

    Sportpark De Beemd

    6 - 7

  • 13:00

    UDI'19/CSU JO15-3

    Gemert JO15-2

    Sportpark Parkzicht

    3 - 1

  • 12:45

    Volkel JO15-1JM

    ELI JO15-1

    Sportpark Volkel

    5 - 1

  • 11:45

    Sparta'25 JO15-2

    SV Unitas'59 JO15-2JM

    Sportpark 't Heereind

    6 - 1

23 maart

  • 14:30

    ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM15-1JM

    UDI'19/CSU JO15-3

    Sportpark de Kerveheester

    3 - 1

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    Sparta'25 JO15-2

    Sportpark De Heibunders

    8 - 1

  • 13:00

    ELI JO15-1

    Mierlo Hout JO15-2

    Sportpark 't Luytelaar

    2 - 4

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO15-2JM

    Volkel JO15-1JM

    Sportpark Bokt

    1 - 2

  • 12:00

    Boskant JO15-1JM

    Gemert JO15-2

    Sportpark De Scheken

    3 - 3

  • 10:45

    Stiphout Vooruit JO15-2

    Rhode/VSB JO15-2

    Sportpark Molenven

    3 - 2

16 maart

  • 13:30

    Rhode/VSB JO15-2

    ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM15-1JM

    Sportpark De Neul

    8 - 0

  • 13:15

    Mierlo Hout JO15-2

    SV Unitas'59 JO15-2JM

    Sportpark De Beemd

    3 - 2

  • 13:00

    UDI'19/CSU JO15-3

    Boskant JO15-1JM

    Sportpark Parkzicht

    3 - 7

  • 12:00

    Volkel JO15-1JM

    Mariahout JO15-1JM

    Sportpark Volkel

    2 - 1

  • 11:45

    Sparta'25 JO15-2

    Stiphout Vooruit JO15-2

    Sportpark 't Heereind

    10 - 3

  • 11:00

    Gemert JO15-2

    ELI JO15-1

    Sportpark Molenbroek

    4 - 2

02 maart

  • 15:00

    Gemert JO15-2

    Mariahout JO15-1JM

    Sportpark Molenbroek

    3 - 5

  • 13:15

    Mierlo Hout JO15-2

    Stiphout Vooruit JO15-2

    Sportpark De Beemd

    3 - 3

  • 13:00

    UDI'19/CSU JO15-3

    ELI JO15-1

    Sportpark Parkzicht

    2 - 4

  • 12:00

    Boskant JO15-1JM

    SV Unitas'59 JO15-2JM

    Sportpark De Scheken

    7 - 4

  • 12:00

    Volkel JO15-1JM

    ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM15-1JM

    Sportpark Volkel

    10 - 0

  • 11:45

    Sparta'25 JO15-2

    Rhode/VSB JO15-2

    Sportpark 't Heereind

    5 - 2

24 februari

  • 15:30

    Rhode/VSB JO15-2

    Volkel JO15-1JM

    Sportpark De Neul

    0 - 2

  • 14:30

    ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM15-1JM

    Mierlo Hout JO15-2

    Sportpark de Kerveheester

    1 - 0

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    Boskant JO15-1JM

    Sportpark De Heibunders

    3 - 0

  • 12:45

    Stiphout Vooruit JO15-2

    Gemert JO15-2

    Sportpark Molenven

    0 - 3

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO15-2JM

    ELI JO15-1

    Sportpark Bokt

    5 - 2

  • 11:45

    Sparta'25 JO15-2

    UDI'19/CSU JO15-3

    Sportpark 't Heereind

    4 - 2

03 februari

  • 13:15

    Mierlo Hout JO15-2

    Rhode/VSB JO15-2

    Sportpark De Beemd

    2 - 2

  • 13:00

    UDI'19/CSU JO15-3

    SV Unitas'59 JO15-2JM

    Sportpark Parkzicht

    0 - 1

  • 13:00

    ELI JO15-1

    Mariahout JO15-1JM

    Sportpark 't Luytelaar

    0 - 3

  • 12:00

    Boskant JO15-1JM

    Stiphout Vooruit JO15-2

    Sportpark De Scheken

    2 - 1

  • 12:00

    Gemert JO15-2

    ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM15-1JM

    Sportpark Molenbroek

    2 - 3

  • 12:00

    Volkel JO15-1JM

    Sparta'25 JO15-2

    Sportpark Volkel

    5 - 3

27 januari

  • 14:30

    ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM15-1JM

    Sparta'25 JO15-2

    Sportpark de Kerveheester

    0 - 4

  • 13:30

    Rhode/VSB JO15-2

    UDI'19/CSU JO15-3

    Sportpark De Neul

    1 - 0

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    Mierlo Hout JO15-2

    Sportpark De Heibunders

    3 - 0

  • 13:00

    ELI JO15-1

    Boskant JO15-1JM

    Sportpark 't Luytelaar

    1 - 1

  • 12:45

    Stiphout Vooruit JO15-2

    Volkel JO15-1JM

    Sportpark Molenven

    2 - 2

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO15-2JM

    Gemert JO15-2

    Sportpark Bokt

    3 - 3

0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

23 oktober

  • 19:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Woenselse Boys JO15-2

    Sportpark Prins W. Alexander

    4 - 0

14 oktober

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    Geldrop JO15-3

    Sportpark De Heibunders

    9 - 7

  • 13:30

    Braakhuizen JO15-1

    Sparta'25 JO15-2

    Sportpark De Kievit

    2 - 0

  • 13:00

    Woenselse Boys JO15-2

    ELI JO15-1

    Sportpark de Hondsheuvels

    4 - 1

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO15-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Sportpark Bokt

    1 - 0

09 oktober

  • 19:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Mariahout JO15-1JM

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 0

07 oktober

  • 13:00

    Geldrop JO15-3

    Braakhuizen JO15-1

    Sportpark De Kievit

    1 - 8

  • 13:00

    ELI JO15-1

    SV Unitas'59 JO15-1

    Sportpark 't Luytelaar

    0 - 2

  • 11:45

    Sparta'25 JO15-2

    Woenselse Boys JO15-2

    Sportpark 't Heereind

    1 - 4

30 september

  • 13:30

    Braakhuizen JO15-1

    ELI JO15-1

    Sportpark De Kievit

    6 - 1

  • 13:00

    Woenselse Boys JO15-2

    Geldrop JO15-3

    Sportpark de Hondsheuvels

    9 - 2

  • 11:45

    Sparta'25 JO15-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Sportpark 't Heereind

    2 - 9

26 september

  • 19:00

    SV Unitas'59 JO15-1

    Mariahout JO15-1JM

    Sportpark Bokt

    1 - 0

23 september

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    Braakhuizen JO15-1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 6

  • 13:00

    Geldrop JO15-3

    SV Unitas'59 JO15-1

    Sportpark De Kievit

    1 - 9

  • 13:00

    ELI JO15-1

    Sparta'25 JO15-2

    Sportpark 't Luytelaar

    3 - 2

16 september

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    ELI JO15-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 4

  • 13:30

    Braakhuizen JO15-1

    Woenselse Boys JO15-2

    Sportpark De Kievit

    1 - 0

  • 13:00

    Geldrop JO15-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Sportpark De Kievit

    1 - 10

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO15-1

    Sparta'25 JO15-2

    Sportpark Bokt

    3 - 1

09 september

  • 13:30

    Braakhuizen JO15-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Sportpark De Kievit

    1 - 0

  • 13:00

    Woenselse Boys JO15-2

    SV Unitas'59 JO15-1

    Sportpark de Hondsheuvels

    4 - 1

  • 13:00

    ELI JO15-1

    Geldrop JO15-3

    Sportpark 't Luytelaar

    4 - 4

  • 11:45

    Sparta'25 JO15-2

    Mariahout JO15-1JM

    Sportpark 't Heereind

    4 - 3

02 september

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    Woenselse Boys JO15-2

    Sportpark De Heibunders

    1 - 1

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    ELI JO15-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    4 - 0

  • 13:00

    Geldrop JO15-3

    Sparta'25 JO15-2

    Sportpark De Kievit

    2 - 3

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO15-1

    Braakhuizen JO15-1

    Sportpark Bokt

    2 - 1

0388 Onder 15 (3e fase)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Volkel JO15-1JM

11

31

10

1

0

47

12

+35

0

2

Mariahout JO15-1JM

11

24

8

0

3

38

15

+23

0

3

Sparta'25 JO15-2

11

22

7

1

3

45

31

+14

0

4

Rhode/VSB JO15-2

11

22

7

1

3

28

16

+12

0

5

Boskant JO15-1JM

11

18

5

3

3

40

36

+4

0

6

SV Unitas'59 JO15-2JM

10

13

4

1

5

30

34

-4

0

7

Mierlo Hout JO15-2

11

11

3

2

6

26

42

-16

0

8

ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM15-1JM

9

10

3

1

5

10

37

-27

0

9

UDI'19/CSU JO15-3

11

9

3

0

8

26

28

-2

0

10

Stiphout Vooruit JO15-2

11

9

2

3

6

27

43

-16

0

11

Gemert JO15-2

11

8

2

2

7

25

34

-9

0

12

ELI JO15-1

10

7

2

1

7

17

31

-14

0

0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Braakhuizen JO15-1

7

18

6

0

1

25

6

+19

0

2

SV Unitas'59 JO15-1

7

18

6

0

1

19

7

+12

0

3

Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

7

15

5

0

2

29

5

+24

0

4

Woenselse Boys JO15-2

7

13

4

1

2

22

11

+11

0

5

ELI JO15-1

7

7

2

1

4

13

23

-10

0

6

Sparta'25 JO15-2

7

6

2

0

5

13

26

-13

0

7

Mariahout JO15-1JM

7

4

1

1

5

16

25

-9

0

8

Geldrop JO15-3

7

1

0

1

6

18

52

-34

0

0388 Onder 15 (3e fase) (2e klasse (3e fase) / Poule 01)

25 mei

  • 14:30

    ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM15-1JM

    SV Unitas'59 JO15-2JM

    Sportpark de Kerveheester

01 juni

  • 13:00

    ELI JO15-1

    ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM15-1JM

    Sportpark 't Luytelaar

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Spelers

Daan van Boekel, Niek Bunthof, Koen Daniëls, Harm Donkers, Bart de Groot, Ties van den Heuvel, Jim Kranenburg, Mees Kuijpers, Mart van Lankvelt, Kay Leenders, Teun de Leest, Martijn Rooijmans, Joep Vogels

Staf

Trainer/Leider: Maarten Gilsing, Wim van den Heuvel, Arno Leenders, Erik Rooijmans

Training

Dinsdag: 18.15 uur - 19.30 uur, Kleedlokaal 1

Donderdag: 18.15 uur - 19.30 uur, Kleedlokaal 1

Copyright © 2008 - 2024 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign