Mariahout JO15-1JM

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

Geen uitslagen bekend

0245 Onder 15 (najaarsreeks)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Avesteyn JO15-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

0

0

0

0

0

0

0

0

0

3

Festilent JO15-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

4

Heeswijk JO15-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

5

Mariahout JO15-1JM

0

0

0

0

0

0

0

0

0

6

Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

7

Prinses Irene JO15-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

8

FC de Rakt JO15-1JM

0

0

0

0

0

0

0

0

0

9

Rhode/VSB JO15-2JM

0

0

0

0

0

0

0

0

0

10

SBC JO15-3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

11

UDI'19/CSU JO15-4

0

0

0

0

0

0

0

0

0

12

WEC JO15-1JM

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0245 Onder 15 (najaarsreeks)

18 september

  • 12:30

    FC de Rakt JO15-1JM

    Prinses Irene JO15-2

    Sportpark Moleneind

  • 13:00

    Avesteyn JO15-2

    UDI'19/CSU JO15-4

    Sportpark Avesteyn

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    WEC JO15-1JM

    Festilent JO15-2

    Sportpark De Glorie

  • 13:15

    SBC JO15-3

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark Schuttersheide

  • 13:30

    Rhode/VSB JO15-2JM

    Mariahout JO15-1JM

    Sportpark De Neul

25 september

  • 12:30

    FC de Rakt JO15-1JM

    UDI'19/CSU JO15-4

    Sportpark Moleneind

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    WEC JO15-1JM

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    Prinses Irene JO15-2

    Avesteyn JO15-2

    Sportpark De Schellen

  • 13:00

    Heeswijk JO15-2

    Festilent JO15-2

    Sportpark De Balledonk

  • 13:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Mariahout JO15-1JM

    Sportpark Den Eimert

  • 13:15

    SBC JO15-3

    Rhode/VSB JO15-2JM

    Sportpark Schuttersheide

02 oktober

  • 11:30

    UDI'19/CSU JO15-4

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark Parkzicht

  • 13:00

    Avesteyn JO15-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Sportpark Avesteyn

  • 13:00

    WEC JO15-1JM

    SBC JO15-3

    Sportpark De Glorie

  • 13:00

    Festilent JO15-2

    FC de Rakt JO15-1JM

    Sportpark De Bundel

  • 13:30

    Rhode/VSB JO15-2JM

    Prinses Irene JO15-2

    Sportpark De Neul

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Sportpark De Heibunders

09 oktober

  • 12:30

    FC de Rakt JO15-1JM

    Mariahout JO15-1JM

    Sportpark Moleneind

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Rhode/VSB JO15-2JM

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    Prinses Irene JO15-2

    WEC JO15-1JM

    Sportpark De Schellen

  • 13:00

    Festilent JO15-2

    UDI'19/CSU JO15-4

    Sportpark De Bundel

  • 13:00

    Heeswijk JO15-2

    Avesteyn JO15-2

    Sportpark De Balledonk

  • 13:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    SBC JO15-3

    Sportpark Den Eimert

16 oktober

  • 11:30

    UDI'19/CSU JO15-4

    Prinses Irene JO15-2

    Sportpark Parkzicht

  • 13:00

    Avesteyn JO15-2

    Festilent JO15-2

    Sportpark Avesteyn

  • 13:00

    WEC JO15-1JM

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Sportpark De Glorie

  • 13:15

    SBC JO15-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Sportpark Schuttersheide

  • 13:30

    Rhode/VSB JO15-2JM

    FC de Rakt JO15-1JM

    Sportpark De Neul

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark De Heibunders

30 oktober

  • 12:30

    FC de Rakt JO15-1JM

    Avesteyn JO15-2

    Sportpark Moleneind

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    UDI'19/CSU JO15-4

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    WEC JO15-1JM

    Mariahout JO15-1JM

    Sportpark De Glorie

  • 13:00

    Prinses Irene JO15-2

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark De Schellen

  • 13:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Rhode/VSB JO15-2JM

    Sportpark Den Eimert

  • 13:15

    SBC JO15-3

    Festilent JO15-2

    Sportpark Schuttersheide

06 november

  • 11:30

    UDI'19/CSU JO15-4

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Sportpark Parkzicht

  • 13:00

    Avesteyn JO15-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Sportpark Avesteyn

  • 13:00

    Festilent JO15-2

    Prinses Irene JO15-2

    Sportpark De Bundel

  • 13:00

    Heeswijk JO15-2

    FC de Rakt JO15-1JM

    Sportpark De Balledonk

  • 13:30

    Rhode/VSB JO15-2JM

    WEC JO15-1JM

    Sportpark De Neul

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    SBC JO15-3

    Sportpark De Heibunders

20 november

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Prinses Irene JO15-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    WEC JO15-1JM

    Avesteyn JO15-2

    Sportpark De Glorie

  • 13:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Festilent JO15-2

    Sportpark Den Eimert

  • 13:15

    SBC JO15-3

    FC de Rakt JO15-1JM

    Sportpark Schuttersheide

  • 13:30

    Rhode/VSB JO15-2JM

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark De Neul

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    UDI'19/CSU JO15-4

    Sportpark De Heibunders

27 november

  • 11:30

    UDI'19/CSU JO15-4

    WEC JO15-1JM

    Sportpark Parkzicht

  • 12:30

    FC de Rakt JO15-1JM

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Sportpark Moleneind

  • 13:00

    Avesteyn JO15-2

    Rhode/VSB JO15-2JM

    Sportpark Avesteyn

  • 13:00

    Prinses Irene JO15-2

    SBC JO15-3

    Sportpark De Schellen

  • 13:00

    Festilent JO15-2

    Mariahout JO15-1JM

    Sportpark De Bundel

  • 13:00

    Heeswijk JO15-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Sportpark De Balledonk

04 december

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    WEC JO15-1JM

    FC de Rakt JO15-1JM

    Sportpark De Glorie

  • 13:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Prinses Irene JO15-2

    Sportpark Den Eimert

  • 13:15

    SBC JO15-3

    UDI'19/CSU JO15-4

    Sportpark Schuttersheide

  • 13:30

    Rhode/VSB JO15-2JM

    Festilent JO15-2

    Sportpark De Neul

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    Avesteyn JO15-2

    Sportpark De Heibunders

11 december

  • 11:30

    UDI'19/CSU JO15-4

    Rhode/VSB JO15-2JM

    Sportpark Parkzicht

  • 12:30

    FC de Rakt JO15-1JM

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Sportpark Moleneind

  • 13:00

    Avesteyn JO15-2

    SBC JO15-3

    Sportpark Avesteyn

  • 13:00

    Prinses Irene JO15-2

    Mariahout JO15-1JM

    Sportpark De Schellen

  • 13:00

    Festilent JO15-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Sportpark De Bundel

  • 13:00

    Heeswijk JO15-2

    WEC JO15-1JM

    Sportpark De Balledonk

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

S.V. Brandevoort JO15-2

1

3

1

0

0

9

0

+9

0

2

Mariahout JO15-1JM

1

0

0

0

1

0

9

-9

0

Uitslagen beker

11 september

  • 13:30

    Mariahout JO15-1JM

    S.V. Brandevoort JO15-2

    Sportpark De Heibunders

    0 - 9

TEAM INFO

Mariahout JO15-1JM

Spelers

Amy Barten, Bram Beestman, Niek van Berkel, Meike Donkers, Gijs Donkers, Lars van den Heuvel, Jens Leenders, Ties de Leest, Nick Maas, Lisa Bekx, Tatum van den Boom, Xiano van de Boom, Tijn Willems

Staf

Trainer: Bart van Berkel, Hans Aarts

Leider: Bart van Berkel

Training

Dinsdag: 19-00 uur - 20.00 uur, Kleedlokaal 4

Donderdag: 18-15 uur - 19.15 uur, Kleedlokaal 4

Copyright © 2008 - 2021 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign