Mariahout JO14-1JM

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

Geen uitslagen bekend

0243 Onder 14 (najaarsreeks)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Berghem Sport JO14-3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

SV BLC JO14-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

3

Den Dungen JO14-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

4

Margriet JO14-3JM

0

0

0

0

0

0

0

0

0

5

Mariahout JO14-1JM

0

0

0

0

0

0

0

0

0

6

ODC JO14-3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

7

OJC ROSMALEN JO14-4

0

0

0

0

0

0

0

0

0

8

SBC JO14-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

9

SCMH JO14-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

10

UDI'19/CSU JO14-3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

11

Wilhelmina JO14-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

12

Zwaluw VFC MO14-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0243 Onder 14 (najaarsreeks)

18 september

  • 10:00

    OJC ROSMALEN JO14-4

    SV BLC JO14-2

    Sportpark De Groote Wielen

  • 11:45

    ODC JO14-3

    Zwaluw VFC MO14-1

    Sportpark Wagenaars

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    Den Dungen JO14-1

    Sportpark De Heibunders

  • 12:30

    Margriet JO14-3JM

    SBC JO14-2

    Sportpark Amstelhoef

  • 12:30

    SCMH JO14-1

    UDI'19/CSU JO14-3

    Sportpark Spoorzicht

  • 12:45

    Berghem Sport JO14-3

    Wilhelmina JO14-2

    Sportpark de Koppelsteeg

25 september

  • 11:30

    OJC ROSMALEN JO14-4

    Margriet JO14-3JM

    Sportpark De Groote Wielen

  • 11:30

    Zwaluw VFC MO14-1

    SBC JO14-2

    Sportpark Bergenshuizen

  • 11:45

    ODC JO14-3

    SCMH JO14-1

    Sportpark Wagenaars

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    Wilhelmina JO14-2

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    SV BLC JO14-2

    UDI'19/CSU JO14-3

    Sportpark De Meerendonk

  • 13:00

    Den Dungen JO14-1

    Berghem Sport JO14-3

    Sportpark Jacobskamp

02 oktober

  • 11:30

    UDI'19/CSU JO14-3

    Mariahout JO14-1JM

    Sportpark Parkzicht

  • 11:30

    Wilhelmina JO14-2

    SV BLC JO14-2

    Sportpark De Saren

  • 11:45

    SBC JO14-2

    ODC JO14-3

    Sportpark Schuttersheide

  • 12:30

    Margriet JO14-3JM

    Den Dungen JO14-1

    Sportpark Amstelhoef

  • 12:30

    SCMH JO14-1

    OJC ROSMALEN JO14-4

    Sportpark Spoorzicht

  • 12:45

    Berghem Sport JO14-3

    Zwaluw VFC MO14-1

    Sportpark de Koppelsteeg

09 oktober

  • 10:15

    ODC JO14-3

    Margriet JO14-3JM

    Sportpark Wagenaars

  • 11:00

    SV BLC JO14-2

    Berghem Sport JO14-3

    Sportpark De Meerendonk

  • 11:30

    UDI'19/CSU JO14-3

    Wilhelmina JO14-2

    Sportpark Parkzicht

  • 11:30

    Zwaluw VFC MO14-1

    OJC ROSMALEN JO14-4

    Sportpark Bergenshuizen

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    SBC JO14-2

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    Den Dungen JO14-1

    SCMH JO14-1

    Sportpark Jacobskamp

16 oktober

  • 11:30

    Wilhelmina JO14-2

    Den Dungen JO14-1

    Sportpark De Saren

  • 11:30

    OJC ROSMALEN JO14-4

    ODC JO14-3

    Sportpark De Groote Wielen

  • 11:45

    SBC JO14-2

    SV BLC JO14-2

    Sportpark Schuttersheide

  • 12:30

    Margriet JO14-3JM

    Mariahout JO14-1JM

    Sportpark Amstelhoef

  • 12:30

    SCMH JO14-1

    Zwaluw VFC MO14-1

    Sportpark Spoorzicht

  • 12:45

    Berghem Sport JO14-3

    UDI'19/CSU JO14-3

    Sportpark de Koppelsteeg

30 oktober

  • 10:15

    ODC JO14-3

    Wilhelmina JO14-2

    Sportpark Wagenaars

  • 11:30

    Zwaluw VFC MO14-1

    Margriet JO14-3JM

    Sportpark Bergenshuizen

  • 11:30

    OJC ROSMALEN JO14-4

    UDI'19/CSU JO14-3

    Sportpark De Groote Wielen

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    Berghem Sport JO14-3

    Sportpark De Heibunders

  • 12:30

    SCMH JO14-1

    SBC JO14-2

    Sportpark Spoorzicht

  • 13:00

    Den Dungen JO14-1

    SV BLC JO14-2

    Sportpark Jacobskamp

06 november

  • 11:00

    SV BLC JO14-2

    Mariahout JO14-1JM

    Sportpark De Meerendonk

  • 11:30

    UDI'19/CSU JO14-3

    Den Dungen JO14-1

    Sportpark Parkzicht

  • 11:30

    Wilhelmina JO14-2

    Zwaluw VFC MO14-1

    Sportpark De Saren

  • 11:45

    SBC JO14-2

    OJC ROSMALEN JO14-4

    Sportpark Schuttersheide

  • 12:30

    Margriet JO14-3JM

    SCMH JO14-1

    Sportpark Amstelhoef

  • 12:45

    Berghem Sport JO14-3

    ODC JO14-3

    Sportpark de Koppelsteeg

20 november

  • 10:15

    ODC JO14-3

    Den Dungen JO14-1

    Sportpark Wagenaars

  • 11:30

    Zwaluw VFC MO14-1

    UDI'19/CSU JO14-3

    Sportpark Bergenshuizen

  • 11:30

    OJC ROSMALEN JO14-4

    Mariahout JO14-1JM

    Sportpark De Groote Wielen

  • 11:45

    SBC JO14-2

    Wilhelmina JO14-2

    Sportpark Schuttersheide

  • 12:30

    Margriet JO14-3JM

    SV BLC JO14-2

    Sportpark Amstelhoef

  • 12:30

    SCMH JO14-1

    Berghem Sport JO14-3

    Sportpark Spoorzicht

27 november

  • 11:00

    SV BLC JO14-2

    Zwaluw VFC MO14-1

    Sportpark De Meerendonk

  • 11:30

    UDI'19/CSU JO14-3

    SBC JO14-2

    Sportpark Parkzicht

  • 11:30

    Wilhelmina JO14-2

    SCMH JO14-1

    Sportpark De Saren

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    ODC JO14-3

    Sportpark De Heibunders

  • 12:45

    Berghem Sport JO14-3

    Margriet JO14-3JM

    Sportpark de Koppelsteeg

  • 13:00

    Den Dungen JO14-1

    OJC ROSMALEN JO14-4

    Sportpark Jacobskamp

04 december

  • 10:15

    ODC JO14-3

    SV BLC JO14-2

    Sportpark Wagenaars

  • 11:30

    Zwaluw VFC MO14-1

    Den Dungen JO14-1

    Sportpark Bergenshuizen

  • 11:30

    OJC ROSMALEN JO14-4

    Wilhelmina JO14-2

    Sportpark De Groote Wielen

  • 11:45

    SBC JO14-2

    Berghem Sport JO14-3

    Sportpark Schuttersheide

  • 12:30

    Margriet JO14-3JM

    UDI'19/CSU JO14-3

    Sportpark Amstelhoef

  • 12:30

    SCMH JO14-1

    Mariahout JO14-1JM

    Sportpark Spoorzicht

11 december

  • 11:00

    SV BLC JO14-2

    SCMH JO14-1

    Sportpark De Meerendonk

  • 11:30

    UDI'19/CSU JO14-3

    ODC JO14-3

    Sportpark Parkzicht

  • 11:30

    Wilhelmina JO14-2

    Margriet JO14-3JM

    Sportpark De Saren

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    Zwaluw VFC MO14-1

    Sportpark De Heibunders

  • 12:45

    Berghem Sport JO14-3

    OJC ROSMALEN JO14-4

    Sportpark de Koppelsteeg

  • 13:00

    Den Dungen JO14-1

    SBC JO14-2

    Sportpark Jacobskamp

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mariahout JO14-1JM

1

3

1

0

0

5

1

+4

0

2

S.V. Brandevoort JO14-3

1

0

0

0

1

1

5

-4

0

Uitslagen beker

11 september

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    S.V. Brandevoort JO14-3

    Sportpark De Heibunders

    5 - 1

TEAM INFO

Mariahout JO14-1JM

Spelers

Ruben Aarts, Jesse van Doren, Willem van Heertum, Thijs van Kleef, Krijn van Lieshout, Daan van Sinten, Thijmen Weling, Tijmen Zegwaard, Koen Daniels, Mees Kuijpers, Kay Leenders, Matthijs van Velthooven, Joep Vogels, Niek Vogels

Staf

Trainer: Wilbert Kuijpers

Leider: Wilbert Kuijpers, Arno Leenders, Gerdien Vogels

Training

Maandag: 18:15 uur - 19:30 uur, Kleedlokaal 5

Woensdag: 18:15 uur - 19:30 uur, Kleedlokaal 5

Copyright © 2008 - 2021 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign