Mariahout JO13-1JM

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0395 Onder 13 (4e fase)

21 mei

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    ELI JO13-1

    Sportpark De Bergakkers

    6 - 2

  • 11:30

    VOW JO13-1

    Heeswijk JO13-1JM

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 10:00

    Mariahout JO13-1JM

    FC de Rakt JO13-1JM

    Sportpark De Heibunders

    3 - 6

  • 09:30

    Gemert JO13-2

    Avanti'31 JO13-2

    Sportpark Molenbroek

    4 - 0

14 mei

  • 12:30

    FC de Rakt JO13-1JM

    Avanti'31 JO13-2

    Sportpark Moleneind

    17 - 0

  • 11:30

    Mariahout JO13-1JM

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 4

  • 11:30

    VOW JO13-1

    ELI JO13-1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    0 - 11

  • 09:30

    Gemert JO13-2

    Heeswijk JO13-1JM

    Sportpark Molenbroek

    3 - 3

23 april

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    VOW JO13-1

    Sportpark De Bergakkers

    4 - 2

  • 11:30

    Heeswijk JO13-1JM

    FC de Rakt JO13-1JM

    Sportpark De Balledonk

    0 - 4

  • 11:15

    ELI JO13-1

    Gemert JO13-2

    Sportpark 't Luytelaar

    1 - 1

16 april

  • 11:00

    Avanti'31 JO13-2

    Mariahout JO13-1JM

    Sportpark De Molenheide

    4 - 0

09 april

  • 12:30

    FC de Rakt JO13-1JM

    ELI JO13-1

    Sportpark Moleneind

    11 - 1

  • 12:15

    Avanti'31 JO13-2

    Heeswijk JO13-1JM

    Sportpark De Molenheide

    5 - 0

  • 11:30

    VOW JO13-1

    Mariahout JO13-1JM

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    4 - 2

  • 10:00

    Gemert JO13-2

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark Molenbroek

    1 - 0

02 april

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    FC de Rakt JO13-1JM

    Sportpark De Bergakkers

    0 - 8

  • 11:30

    VOW JO13-1

    Gemert JO13-2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    3 - 3

  • 11:15

    ELI JO13-1

    Avanti'31 JO13-2

    Sportpark 't Luytelaar

    4 - 2

  • 10:00

    Mariahout JO13-1JM

    Heeswijk JO13-1JM

    Sportpark De Heibunders

    0 - 2

26 maart

  • 12:30

    FC de Rakt JO13-1JM

    VOW JO13-1

    Sportpark Moleneind

    9 - 4

  • 12:15

    Avanti'31 JO13-2

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark De Molenheide

    1 - 8

  • 11:30

    Heeswijk JO13-1JM

    ELI JO13-1

    Sportpark De Balledonk

    6 - 1

  • 10:00

    Gemert JO13-2

    Mariahout JO13-1JM

    Sportpark Molenbroek

    1 - 1

19 maart

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Heeswijk JO13-1JM

    Sportpark De Bergakkers

    2 - 0

  • 11:30

    VOW JO13-1

    Avanti'31 JO13-2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    2 - 2

  • 10:30

    Mariahout JO13-1JM

    ELI JO13-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 3

  • 10:00

    Gemert JO13-2

    FC de Rakt JO13-1JM

    Sportpark Molenbroek

    3 - 4

12 maart

  • 12:30

    FC de Rakt JO13-1JM

    Mariahout JO13-1JM

    Sportpark Moleneind

    11 - 1

  • 12:15

    Avanti'31 JO13-2

    Gemert JO13-2

    Sportpark De Molenheide

    1 - 1

  • 11:30

    Heeswijk JO13-1JM

    VOW JO13-1

    Sportpark De Balledonk

    2 - 0

  • 11:15

    ELI JO13-1

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark 't Luytelaar

    3 - 1

0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase

23 oktober

  • 12:30

    EVVC JO13-1

    Mariahout JO13-1JM

    Sportpark De Zwaan

    2 - 1

  • 12:00

    Erp JO13-2

    HVCH JO13-4

    Sportpark Den Uil

    2 - 3

  • 10:45

    DAW Schaijk JO13-2JM

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Sportpark Den Heuvel

    0 - 7

  • 10:30

    TOP JO13-2

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark TOP

    4 - 8

16 oktober

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Mariahout JO13-1JM

    Sportpark De Bergakkers

    6 - 1

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    EVVC JO13-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    16 - 0

  • 11:30

    HVCH JO13-4

    DAW Schaijk JO13-2JM

    Sportpark De Braaken

    1 - 4

  • 10:30

    TOP JO13-2

    Erp JO13-2

    Sportpark TOP

    3 - 1

09 oktober

  • 12:30

    EVVC JO13-1

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark De Zwaan

    0 - 10

  • 12:00

    Erp JO13-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Sportpark Den Uil

    0 - 11

  • 11:30

    Mariahout JO13-1JM

    HVCH JO13-4

    Sportpark De Heibunders

    6 - 0

  • 10:45

    DAW Schaijk JO13-2JM

    TOP JO13-2

    Sportpark Den Heuvel

    8 - 2

02 oktober

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    HVCH JO13-4

    Sportpark De Bergakkers

    9 - 1

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Mariahout JO13-1JM

    Sportpark Prins W. Alexander

    5 - 0

  • 10:45

    DAW Schaijk JO13-2JM

    Erp JO13-2

    Sportpark Den Heuvel

    10 - 3

  • 10:30

    TOP JO13-2

    EVVC JO13-1

    Sportpark TOP

    4 - 4

25 september

  • 12:30

    EVVC JO13-1

    Erp JO13-2

    Sportpark De Zwaan

    2 - 2

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Sportpark De Bergakkers

    1 - 1

  • 11:30

    Mariahout JO13-1JM

    DAW Schaijk JO13-2JM

    Sportpark De Heibunders

    4 - 1

  • 11:30

    HVCH JO13-4

    TOP JO13-2

    Sportpark De Braaken

    8 - 2

18 september

  • 12:00

    Erp JO13-2

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark Den Uil

    1 - 9

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    HVCH JO13-4

    Sportpark Prins W. Alexander

    6 - 2

  • 10:45

    DAW Schaijk JO13-2JM

    EVVC JO13-1

    Sportpark Den Heuvel

    11 - 0

  • 10:30

    TOP JO13-2

    Mariahout JO13-1JM

    Sportpark TOP

    2 - 4

11 september

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    DAW Schaijk JO13-2JM

    Sportpark De Bergakkers

    1 - 5

  • 11:30

    Mariahout JO13-1JM

    Erp JO13-2

    Sportpark De Heibunders

    5 - 2

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    TOP JO13-2

    Sportpark Prins W. Alexander

    9 - 0

  • 11:30

    HVCH JO13-4

    EVVC JO13-1

    Sportpark De Braaken

    6 - 2

0395 Onder 13 (4e fase)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

FC de Rakt JO13-1JM

8

24

8

0

0

70

12

+58

0

2

Vorstenbossche Boys JO13-1

8

15

5

0

3

25

18

+7

0

3

ELI JO13-1

8

13

4

1

3

26

28

-2

0

4

Gemert JO13-2

8

11

2

5

1

17

13

+4

0

5

Heeswijk JO13-1JM

7

10

3

1

3

13

15

-2

0

6

Avanti'31 JO13-2

8

8

2

2

4

15

36

-21

0

7

VOW JO13-1

7

5

1

2

4

15

33

-18

0

8

Mariahout JO13-1JM

8

1

0

1

7

9

35

-26

0

0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

7

19

6

1

0

55

3

+52

0

2

Vorstenbossche Boys JO13-1

7

16

5

1

1

44

13

+31

0

3

DAW Schaijk JO13-2JM

7

15

5

0

2

39

18

+21

0

4

Mariahout JO13-1JM

7

12

4

0

3

21

18

+3

0

5

HVCH JO13-4

7

9

3

0

4

21

31

-10

0

6

EVVC JO13-1

7

5

1

2

4

10

50

-40

0

7

TOP JO13-2

7

4

1

1

5

17

42

-25

0

8

Erp JO13-2

7

1

0

1

6

11

43

-32

0

Geen programma bekend

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Spelers

Daan van Boekel, Niek Bunthof, Harm Donkers, Bart de Groot, Ties van den Heuvel, Mart van Lanktvelt, Teun de Leest, Martijn Rooijmans, Roan Gottebos, Lenn van den Heuvel, Jim Kranenburg, Bas Leenders, Peter van Lierop

Staf

Trainer: Wim van den Heuvel, Paul de Groot

Leider: Erik Rooijmans, Wim van den Heuvel

Training

Maandag: 18:15 uur - 19:30 uur, Kleedlokaal 4

Woensdag: 18:15 uur - 19:30 uur, Kleedlokaal 4

Copyright © 2008 - 2022 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign