Mariahout JO13-1JM

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0393 Onder 13 (2e fase)

03 december

  • 12:00

    Rhode/VSB JO13-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    Mariahout JO13-1JM

    SCG'18 JO13-2

    Sportpark De Heibunders

  • 11:45

    Schijndel/DE WIT JO13-4

    Avanti'31 JO13-3

    Sportpark Zuideinderpark

  • 11:30

    WEC JO13-2

    UDI'19/CSU JO13-4

    Sportpark De Glorie

26 november

  • 11:45

    Avanti'31 JO13-3

    Rhode/VSB JO13-3

    Sportpark De Molenheide

  • 11:30

    SCG'18 JO13-2

    UDI'19/CSU JO13-4

    Sportpark Zegenwerp

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Mariahout JO13-1JM

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:30

    WEC JO13-2

    Schijndel/DE WIT JO13-4

    Sportpark De Glorie

19 november

  • 12:00

    Rhode/VSB JO13-3

    WEC JO13-2

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    Mariahout JO13-1JM

    Avanti'31 JO13-3

    Sportpark De Heibunders

  • 11:30

    UDI'19/CSU JO13-4

    Schijndel/DE WIT JO13-4

    Sportpark Parkzicht

  • 10:00

    SCG'18 JO13-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Sportpark Zegenwerp

12 november

  • 11:45

    Avanti'31 JO13-3

    SCG'18 JO13-2

    Sportpark De Molenheide

    2 - 8

  • 11:45

    Schijndel/DE WIT JO13-4

    Rhode/VSB JO13-3

    Sportpark Zuideinderpark

    1 - 3

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    UDI'19/CSU JO13-4

    Sportpark Prins W. Alexander

    0 - 10

  • 11:30

    WEC JO13-2

    Mariahout JO13-1JM

    Sportpark De Glorie

    1 - 1

05 november

  • 12:00

    Mariahout JO13-1JM

    Schijndel/DE WIT JO13-4

    Sportpark De Heibunders

    2 - 1

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Avanti'31 JO13-3

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 1

  • 10:15

    UDI'19/CSU JO13-4

    Rhode/VSB JO13-3

    Sportpark Parkzicht

    3 - 4

  • 10:00

    SCG'18 JO13-2

    WEC JO13-2

    Sportpark Zegenwerp

    3 - 1

0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase

08 oktober

  • 11:00

    SCMH JO13-1JM

    WHV JO13-1JM

    Sportpark Spoorzicht

    6 - 1

  • 11:00

    FC Uden JO13-2JM

    Schijndel/DE WIT JO13-5

    Sportpark De Vlasakker

    11 - 0

  • 10:15

    UDI'19/CSU JO13-5

    Mariahout JO13-1JM

    Sportpark Parkzicht

    2 - 2

01 oktober

  • 13:00

    SCMH JO13-1JM

    FC Uden JO13-2JM

    Sportpark Spoorzicht

    4 - 2

  • 11:30

    WHV JO13-1JM

    Mariahout JO13-1JM

    Sportpark De Hoef

    3 - 3

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO13-5

    UDI'19/CSU JO13-5

    Sportpark Zuideinderpark

    0 - 9

24 september

  • 13:00

    FC Uden JO13-2JM

    WHV JO13-1JM

    Sportpark De Vlasakker

    5 - 4

  • 12:00

    Mariahout JO13-1JM

    Schijndel/DE WIT JO13-5

    Sportpark De Heibunders

    11 - 0

  • 10:15

    UDI'19/CSU JO13-5

    SCMH JO13-1JM

    Sportpark Parkzicht

    0 - 3

17 september

  • 13:00

    SCMH JO13-1JM

    Mariahout JO13-1JM

    Sportpark Spoorzicht

    7 - 1

  • 13:00

    FC Uden JO13-2JM

    UDI'19/CSU JO13-5

    Sportpark De Vlasakker

    1 - 4

  • 11:45

    WHV JO13-1JM

    Schijndel/DE WIT JO13-5

    Sportpark De Hoef

    4 - 1

10 september

  • 12:00

    Mariahout JO13-1JM

    FC Uden JO13-2JM

    Sportpark De Heibunders

    3 - 1

  • 11:30

    WHV JO13-1JM

    UDI'19/CSU JO13-5

    Sportpark De Hoef

    5 - 2

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO13-5

    SCMH JO13-1JM

    Sportpark Zuideinderpark

    0 - 10

0393 Onder 13 (2e fase)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Rhode/VSB JO13-3

5

15

5

0

0

23

5

+18

0

2

Mariahout JO13-1JM

5

13

4

1

0

12

4

+8

0

3

UDI'19/CSU JO13-4

5

12

4

0

1

31

8

+23

0

4

SCG'18 JO13-2

5

9

3

0

2

15

10

+5

0

5

Schijndel/DE WIT JO13-4

5

4

1

1

3

8

14

-6

0

6

Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

5

3

1

0

4

4

20

-16

0

7

WEC JO13-2

5

2

0

2

3

7

16

-9

0

8

Avanti'31 JO13-3

5

0

0

0

5

6

29

-23

0

0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

SCMH JO13-1JM

5

15

5

0

0

30

4

+26

0

2

Mariahout JO13-1JM

5

8

2

2

1

20

13

+7

0

3

UDI'19/CSU JO13-5

5

7

2

1

2

17

11

+6

0

4

WHV JO13-1JM

5

7

2

1

2

17

17

0

0

5

FC Uden JO13-2JM

5

6

2

0

3

20

15

+5

0

6

Schijndel/DE WIT JO13-5

5

0

0

0

5

1

45

-44

0

0393 Onder 13 (2e fase) (4e klasse (2e fase) / Poule 04)

10 december

  • 10:00

    SCG'18 JO13-2

    Rhode/VSB JO13-3

    Sportpark Zegenwerp

  • 10:15

    UDI'19/CSU JO13-4

    Mariahout JO13-1JM

    Sportpark Parkzicht

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Schijndel/DE WIT JO13-4

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:45

    Avanti'31 JO13-3

    WEC JO13-2

    Sportpark De Molenheide

17 december

  • 11:30

    WEC JO13-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Sportpark De Glorie

  • 11:45

    Avanti'31 JO13-3

    UDI'19/CSU JO13-4

    Sportpark De Molenheide

  • 11:45

    Schijndel/DE WIT JO13-4

    SCG'18 JO13-2

    Sportpark Zuideinderpark

  • 12:00

    Rhode/VSB JO13-3

    Mariahout JO13-1JM

    Sportpark De Neul

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Spelers

Lotus Aarts, Nikki van Berlo, Bent van den Boom, Sara Corsten, Tim Gielens, Roan Gottenbos, Lenn van den Heuvel, Teun van den Heuvel, Job van Kleef, Stephan van Lierop, Niels, Rooijmans, Anco Smits, Valentijn Welings, Melle Zegwaard.

Staf

Trainer/Leiders: Wim van den Heuvel, Jaap Weling, Bart Corsten, Joan Aarts, Ton Smits.

 

Training

Maandag: 18:30 uur - 19:45 uur, Kleedlokaal 5

Woensdag: 18:30 uur - 19:45 uur, Kleedlokaal 5

Copyright © 2008 - 2022 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign