Mariahout JO12-1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0336 Onder 12 (4e fase)

21 mei

  • 12:00

    UDI'19/CSU JO12-3

    Gemert JO12-5

    Sportpark Parkzicht

    4 - 3

  • 11:15

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO12-1

    Mariahout JO12-1

    Sportpark de Kerveheester

    5 - 3

  • 10:30

    Rhode/VSB JO12-3

    SBC JO12-3

    Sportpark De Neul

    3 - 4

  • 10:30

    ASV'33 JO12-1

    SJO Vianen Vooruit JO12-2M

    Sportpark De Hut

    1 - 8

14 mei

  • 11:15

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO12-1

    UDI'19/CSU JO12-3

    Sportpark de Kerveheester

    7 - 0

  • 10:30

    Rhode/VSB JO12-3

    SJO Vianen Vooruit JO12-2M

    Sportpark De Neul

    2 - 5

  • 10:30

    ASV'33 JO12-1

    Gemert JO12-5

    Sportpark De Hut

    6 - 7

  • 10:30

    Mariahout JO12-1

    SBC JO12-3

    Sportpark De Heibunders

    0 - 10

07 mei

  • 10:00

    SJO Vianen Vooruit JO12-2M

    Mariahout JO12-1

    Sportpark Calbroek

    2 - 6

23 april

  • 12:00

    UDI'19/CSU JO12-3

    ASV'33 JO12-1

    Sportpark Parkzicht

    8 - 0

  • 12:00

    Gemert JO12-5

    Rhode/VSB JO12-3

    Sportpark Molenbroek

    5 - 11

  • 10:15

    SBC JO12-3

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO12-1

    Sportpark Schuttersheide

    5 - 3

16 april

  • 11:15

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO12-1

    SJO Vianen Vooruit JO12-2M

    Sportpark de Kerveheester

    4 - 7

09 april

  • 11:30

    ASV'33 JO12-1

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO12-1

    Sportpark De Hut

    1 - 6

  • 10:30

    Rhode/VSB JO12-3

    UDI'19/CSU JO12-3

    Sportpark De Neul

    4 - 2

  • 10:30

    Mariahout JO12-1

    Gemert JO12-5

    Sportpark De Heibunders

    10 - 2

  • 10:15

    SBC JO12-3

    SJO Vianen Vooruit JO12-2M

    Sportpark Schuttersheide

    4 - 0

07 april

  • 18:45

    SJO Vianen Vooruit JO12-2M

    Gemert JO12-5

    Sportpark Vianen Vooruit

    4 - 1

02 april

  • 12:00

    UDI'19/CSU JO12-3

    Mariahout JO12-1

    Sportpark Parkzicht

    0 - 3

  • 12:00

    Gemert JO12-5

    SBC JO12-3

    Sportpark Molenbroek

    1 - 7

  • 10:30

    ASV'33 JO12-1

    Rhode/VSB JO12-3

    Sportpark De Hut

    1 - 2

26 maart

  • 10:30

    Rhode/VSB JO12-3

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO12-1

    Sportpark De Neul

    3 - 6

  • 10:30

    Mariahout JO12-1

    ASV'33 JO12-1

    Sportpark De Heibunders

    5 - 0

  • 10:15

    SBC JO12-3

    UDI'19/CSU JO12-3

    Sportpark Schuttersheide

    8 - 3

19 maart

  • 12:00

    UDI'19/CSU JO12-3

    SJO Vianen Vooruit JO12-2M

    Sportpark Parkzicht

    2 - 6

  • 11:15

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO12-1

    Gemert JO12-5

    Sportpark de Kerveheester

    15 - 6

  • 10:30

    Rhode/VSB JO12-3

    Mariahout JO12-1

    Sportpark De Neul

    2 - 2

  • 10:30

    ASV'33 JO12-1

    SBC JO12-3

    Sportpark De Hut

    0 - 6

12 maart

  • 12:00

    Gemert JO12-5

    UDI'19/CSU JO12-3

    Sportpark Molenbroek

    1 - 6

  • 10:30

    Mariahout JO12-1

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO12-1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 2

  • 10:15

    SBC JO12-3

    Rhode/VSB JO12-3

    Sportpark Schuttersheide

    14 - 2

  • 10:00

    SJO Vianen Vooruit JO12-2M

    ASV'33 JO12-1

    Sportpark Calbroek

    10 - 1

0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks

16 oktober

  • 12:30

    SJO/SSA VESTA'19 JO12-2JM

    Vorstenbossche Boys JO12-1JM

    Sportpark De Vijf Stromen

    2 - 4

  • 10:30

    Mariahout JO12-1

    SIOL JO12-3JM

    Sportpark De Heibunders

    3 - 4

  • 10:15

    Berghem Sport JO12-3

    WHV JO12-1JM

    Sportpark de Koppelsteeg

    2 - 9

  • 10:00

    sv O.S.S. 1920 JO12-1

    Margriet JO12-1

    Sportpark De Rusheuvel

    3 - 1

09 oktober

  • 12:30

    SIOL JO12-3JM

    SJO/SSA VESTA'19 JO12-2JM

    Sportpark De Groenendijkse Kampen

    5 - 3

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO12-1JM

    Berghem Sport JO12-3

    Sportpark De Bergakkers

    15 - 0

  • 11:00

    WHV JO12-1JM

    sv O.S.S. 1920 JO12-1

    Sportpark De Hoef

    9 - 1

  • 10:30

    Margriet JO12-1

    Mariahout JO12-1

    Sportpark Amstelhoef

    7 - 1

02 oktober

  • 12:30

    SJO/SSA VESTA'19 JO12-2JM

    WHV JO12-1JM

    Sportpark De Vijf Stromen

    4 - 5

  • 10:30

    Margriet JO12-1

    SIOL JO12-3JM

    Sportpark Amstelhoef

    6 - 4

  • 10:30

    Mariahout JO12-1

    Vorstenbossche Boys JO12-1JM

    Sportpark De Heibunders

    1 - 10

  • 10:15

    Berghem Sport JO12-3

    sv O.S.S. 1920 JO12-1

    Sportpark de Koppelsteeg

    2 - 7

25 september

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO12-1JM

    SIOL JO12-3JM

    Sportpark De Bergakkers

    7 - 3

  • 12:00

    Berghem Sport JO12-3

    SJO/SSA VESTA'19 JO12-2JM

    Sportpark de Koppelsteeg

    1 - 5

  • 11:00

    WHV JO12-1JM

    Margriet JO12-1

    Sportpark De Hoef

    3 - 2

  • 10:00

    sv O.S.S. 1920 JO12-1

    Mariahout JO12-1

    Sportpark De Rusheuvel

    9 - 0

18 september

  • 12:30

    SJO/SSA VESTA'19 JO12-2JM

    sv O.S.S. 1920 JO12-1

    Sportpark De Vijf Stromen

    8 - 2

  • 12:30

    SIOL JO12-3JM

    Berghem Sport JO12-3

    Sportpark De Groenendijkse Kampen

    7 - 3

  • 10:30

    Margriet JO12-1

    Vorstenbossche Boys JO12-1JM

    Sportpark Amstelhoef

    1 - 5

11 september

  • 12:30

    SJO/SSA VESTA'19 JO12-2JM

    Mariahout JO12-1

    Sportpark De Vijf Stromen

    5 - 3

  • 11:00

    WHV JO12-1JM

    SIOL JO12-3JM

    Sportpark De Hoef

    12 - 1

  • 10:15

    Berghem Sport JO12-3

    Margriet JO12-1

    Sportpark de Koppelsteeg

    1 - 11

  • 10:00

    sv O.S.S. 1920 JO12-1

    Vorstenbossche Boys JO12-1JM

    Sportpark De Rusheuvel

    3 - 6

0336 Onder 12 (4e fase)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

SBC JO12-3

8

24

8

0

0

58

12

+46

0

2

SJO Vianen Vooruit JO12-2M

8

18

6

0

2

42

21

+21

0

3

ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO12-1

8

16

5

1

2

48

27

+21

0

4

Mariahout JO12-1

8

14

4

2

2

31

23

+8

0

5

Rhode/VSB JO12-3

8

10

3

1

4

29

39

-10

0

6

UDI'19/CSU JO12-3

8

9

3

0

5

25

32

-7

0

7

Gemert JO12-5

8

3

1

0

7

26

63

-37

0

8

ASV'33 JO12-1

8

0

0

0

8

10

52

-42

0

0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Vorstenbossche Boys JO12-1JM

6

18

6

0

0

47

10

+37

0

2

WHV JO12-1JM

5

15

5

0

0

38

10

+28

0

3

Margriet JO12-1

6

9

3

0

3

28

17

+11

0

4

SJO/SSA VESTA'19 JO12-2JM

6

9

3

0

3

27

20

+7

0

5

sv O.S.S. 1920 JO12-1

6

9

3

0

3

25

26

-1

0

6

SIOL JO12-3JM

6

9

3

0

3

24

34

-10

0

7

Mariahout JO12-1

5

0

0

0

5

8

35

-27

0

8

Berghem Sport JO12-3

6

0

0

0

6

9

54

-45

0

Geen programma bekend

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Spelers

Nikki van Berlo, Bent van de Boom, Tim Gielens, Niels Rooijmans, Job van Kleef, Roan Linders, Anco Smits, Valentijn Welings, Sara Corsten en Melle Zegwaard.

Staf

Trainer: Jaap Welings, Bart Verbakel

Leider: Ton Smits, Jaap Welings

Training

Maandag: 18:15 - 19:15, Kleedlokaal 3

Woensdag: 18:15 - 19:15, Kleedlokaal 3

Copyright © 2008 - 2022 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign