Mariahout JO12-1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0332 Onder 12 (3e fase)

21 januari

  • 11:30

    Mariahout JO12-1

    RKSV Nuenen JO12-3

    Sportpark De Heibunders

  • 11:15

    SV Unitas '59 JO12-3

    Rhode/VSB JO12-2

    Sportpark Bokt

  • 11:00

    SJO Juventud JO12-1

    Woenselse Boys JO12-2

    Sportpark De Koppel

0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks

15 oktober

  • 11:30

    Heeswijk JO12-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO12-3

    Sportpark De Balledonk

    1 - 5

  • 11:00

    Sparta'25 JO12-3

    SV Olland JO12-1

    Sportpark 't Heereind

    0 - 13

  • 10:15

    SBC JO12-4JM

    Rhode/VSB JO12-2

    Sportpark Schuttersheide

    0 - 15

  • 10:00

    Avesteyn JO12-1JM

    Mariahout JO12-1

    Sportpark Avesteyn

    0 - 4

08 oktober

  • 11:30

    Mariahout JO12-1

    SBC JO12-4JM

    Sportpark De Heibunders

    12 - 0

  • 11:00

    SV Olland JO12-1

    Heeswijk JO12-1

    Sportpark Ekkerzicht

    3 - 1

  • 10:30

    Rhode/VSB JO12-2

    Sparta'25 JO12-3

    Sportpark De Neul

    22 - 0

  • 08:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO12-3

    Avesteyn JO12-1JM

    Sportpark Prins W. Alexander

    4 - 1

01 oktober

  • 11:30

    Heeswijk JO12-1

    Mariahout JO12-1

    Sportpark De Balledonk

    1 - 10

  • 10:15

    SBC JO12-4JM

    Sparta'25 JO12-3

    Sportpark Schuttersheide

    8 - 6

  • 10:00

    Avesteyn JO12-1JM

    SV Olland JO12-1

    Sportpark Avesteyn

    1 - 2

  • 08:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO12-3

    Rhode/VSB JO12-2

    Sportpark Prins W. Alexander

    4 - 3

24 september

  • 11:30

    Mariahout JO12-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO12-3

    Sportpark De Heibunders

    6 - 0

  • 11:00

    Sparta'25 JO12-3

    Heeswijk JO12-1

    Sportpark 't Heereind

    4 - 4

  • 10:30

    Rhode/VSB JO12-2

    Avesteyn JO12-1JM

    Sportpark De Neul

    18 - 1

  • 10:00

    SV Olland JO12-1

    SBC JO12-4JM

    Sportpark Ekkerzicht

    12 - 3

17 september

  • 11:30

    Heeswijk JO12-1

    Avesteyn JO12-1JM

    Sportpark De Balledonk

    2 - 3

  • 11:00

    Sparta'25 JO12-3

    Mariahout JO12-1

    Sportpark 't Heereind

    0 - 21

  • 10:15

    SBC JO12-4JM

    Blauw Geel'38/JUMBO JO12-3

    Sportpark Schuttersheide

    1 - 10

  • 10:00

    SV Olland JO12-1

    Rhode/VSB JO12-2

    Sportpark Ekkerzicht

    3 - 3

10 september

  • 11:30

    Mariahout JO12-1

    SV Olland JO12-1

    Sportpark De Heibunders

    6 - 2

  • 11:30

    Heeswijk JO12-1

    Rhode/VSB JO12-2

    Sportpark De Balledonk

    3 - 5

  • 10:00

    Avesteyn JO12-1JM

    SBC JO12-4JM

    Sportpark Avesteyn

    3 - 5

  • 08:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO12-3

    Sparta'25 JO12-3

    Sportpark Prins W. Alexander

    14 - 1

0332 Onder 12 (3e fase)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

SJO Juventud JO12-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

Mariahout JO12-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

3

RKSV Nuenen JO12-3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

4

Rhode/VSB JO12-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

5

SV Unitas '59 JO12-3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

6

Woenselse Boys JO12-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mariahout JO12-1

6

18

6

0

0

59

3

+56

0

2

Blauw Geel'38/JUMBO JO12-3

6

15

5

0

1

37

13

+24

0

3

Rhode/VSB JO12-2

6

13

4

1

1

66

11

+55

0

4

SV Olland JO12-1

6

13

4

1

1

35

14

+21

0

5

SBC JO12-4JM

6

6

2

0

4

17

58

-41

0

6

Avesteyn JO12-1JM

6

3

1

0

5

9

35

-26

0

7

Heeswijk JO12-1

6

1

0

1

5

12

30

-18

0

8

Sparta'25 JO12-3

6

1

0

1

5

11

82

-71

0

0332 Onder 12 (3e fase) (3e klasse (3e fase) / Poule 18)

28 januari

  • 09:45

    RKSV Nuenen JO12-3

    Woenselse Boys JO12-2

    Sportpark de Oude Landen

  • 10:30

    Rhode/VSB JO12-2

    Mariahout JO12-1

    Sportpark De Neul

  • 11:15

    SV Unitas '59 JO12-3

    SJO Juventud JO12-1

    Sportpark Bokt

04 februari

  • 11:00

    SJO Juventud JO12-1

    RKSV Nuenen JO12-3

    Sportpark De Koppel

  • 11:30

    Mariahout JO12-1

    SV Unitas '59 JO12-3

    Sportpark De Heibunders

  • 11:30

    Woenselse Boys JO12-2

    Rhode/VSB JO12-2

    Sportpark de Hondsheuvels

11 februari

  • 10:30

    Rhode/VSB JO12-2

    RKSV Nuenen JO12-3

    Sportpark De Neul

  • 11:15

    SV Unitas '59 JO12-3

    Woenselse Boys JO12-2

    Sportpark Bokt

  • 11:30

    Mariahout JO12-1

    SJO Juventud JO12-1

    Sportpark De Heibunders

04 maart

  • 09:45

    RKSV Nuenen JO12-3

    SV Unitas '59 JO12-3

    Sportpark de Oude Landen

  • 10:30

    Rhode/VSB JO12-2

    SJO Juventud JO12-1

    Sportpark De Neul

  • 11:30

    Woenselse Boys JO12-2

    Mariahout JO12-1

    Sportpark de Hondsheuvels

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Spelers

Thijs de Groot, Jans van den Heuvel, Lente Rooijmans, Fenne van Uden, Guus Verbakel, Wout Verbakel, Daan Verhoeven, Kris Vermeulen, Laura Vincent.

Staf

Trainer/Leider: Bart Verbakel, Paul de Groot

 

Training

Maandag: 18:30 uur - 19:30 uur, Kleedlokaal 4

Woensdag: 18:30 uur - 19:30 uur, Kleedlokaal 4

Copyright © 2008 - 2023 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign