Mariahout JO11-1JM

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0289 Onder 11 (4e fase)

18 mei

  • 10:30

    Bavos JO11-1JM

    Mariahout JO11-1JM

    Sportpark Geneneind

    1 - 3

  • 09:15

    Schijndel/DE WIT JO11-3JM

    SBC JO11-2JM

    Sportpark Zuideinderpark

    1 - 8

15 mei

  • 19:00

    Gemert JO11-2

    SJO Juventud JO11-1JM

    Sportpark Molenbroek

    8 - 1

11 mei

  • 10:30

    Mariahout JO11-1JM

    Gemert JO11-2

    Sportpark De Heibunders

    0 - 8

20 april

  • 10:30

    Bavos JO11-1JM

    Schijndel/DE WIT JO11-3JM

    Sportpark Geneneind

    6 - 7

  • 10:15

    SBC JO11-2JM

    Gemert JO11-2

    Sportpark Schuttersheide

    3 - 4

  • 10:00

    SJO Juventud JO11-1JM

    Mariahout JO11-1JM

    Sportpark De Koppel

    3 - 3

13 april

  • 10:30

    Mariahout JO11-1JM

    SBC JO11-2JM

    Sportpark De Heibunders

    1 - 4

  • 10:00

    SJO Juventud JO11-1JM

    Bavos JO11-1JM

    Sportpark De Koppel

    4 - 3

  • 08:30

    Gemert JO11-2

    Schijndel/DE WIT JO11-3JM

    Sportpark Molenbroek

    7 - 2

06 april

  • 10:30

    Bavos JO11-1JM

    Gemert JO11-2

    Sportpark Geneneind

    2 - 7

  • 10:15

    SBC JO11-2JM

    SJO Juventud JO11-1JM

    Sportpark Schuttersheide

    4 - 1

  • 09:15

    Schijndel/DE WIT JO11-3JM

    Mariahout JO11-1JM

    Sportpark Zuideinderpark

    7 - 4

0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks

07 oktober

  • 10:15

    Boskant JO11-1JM

    SV Unitas'59 JO11-3JM

    Sportpark De Scheken

    0 - 6

  • 10:15

    SBC JO11-2JM

    Rhode/VSB JO11-2JM

    Sportpark Schuttersheide

    10 - 1

  • 10:00

    Best Vooruit JO11-2

    EMK JO11-1

    Sportpark de Leemkuilen

    3 - 3

  • 10:00

    Wilhelmina Boys JO11-2JM

    Mariahout JO11-1JM

    Sportpark Naastenbest

    3 - 5

30 september

  • 10:30

    Mariahout JO11-1JM

    Best Vooruit JO11-2

    Sportpark De Heibunders

    4 - 1

  • 10:15

    SBC JO11-2JM

    Boskant JO11-1JM

    Sportpark Schuttersheide

    10 - 1

  • 10:00

    EMK JO11-1

    SV Unitas'59 JO11-3JM

    Sportpark Wettenseind

    5 - 2

  • 09:00

    Rhode/VSB JO11-2JM

    Wilhelmina Boys JO11-2JM

    Sportpark De Neul

    1 - 8

23 september

  • 10:15

    Boskant JO11-1JM

    Rhode/VSB JO11-2JM

    Sportpark De Scheken

    4 - 4

  • 10:00

    Best Vooruit JO11-2

    SBC JO11-2JM

    Sportpark de Leemkuilen

    3 - 7

  • 10:00

    Wilhelmina Boys JO11-2JM

    EMK JO11-1

    Sportpark Naastenbest

    3 - 3

  • 09:45

    SV Unitas'59 JO11-3JM

    Mariahout JO11-1JM

    Sportpark Bokt

    2 - 4

20 september

  • 18:30

    Mariahout JO11-1JM

    SBC JO11-2JM

    Sportpark De Heibunders

    2 - 7

16 september

  • 10:00

    EMK JO11-1

    Boskant JO11-1JM

    Sportpark Wettenseind

    6 - 0

  • 09:45

    SV Unitas'59 JO11-3JM

    Wilhelmina Boys JO11-2JM

    Sportpark Bokt

    3 - 3

  • 09:00

    Rhode/VSB JO11-2JM

    Best Vooruit JO11-2

    Sportpark De Neul

    3 - 7

09 september

  • 10:30

    Mariahout JO11-1JM

    Boskant JO11-1JM

    Sportpark De Heibunders

    1 - 2

  • 10:15

    SBC JO11-2JM

    SV Unitas'59 JO11-3JM

    Sportpark Schuttersheide

    10 - 3

  • 10:00

    Best Vooruit JO11-2

    Wilhelmina Boys JO11-2JM

    Sportpark de Leemkuilen

    5 - 5

  • 09:00

    Rhode/VSB JO11-2JM

    EMK JO11-1

    Sportpark De Neul

    3 - 3

02 september

  • 10:15

    Boskant JO11-1JM

    Best Vooruit JO11-2

    Sportpark De Scheken

    5 - 9

  • 10:00

    EMK JO11-1

    Mariahout JO11-1JM

    Sportpark Wettenseind

    7 - 2

  • 10:00

    Wilhelmina Boys JO11-2JM

    SBC JO11-2JM

    Sportpark Naastenbest

    3 - 5

  • 09:45

    SV Unitas'59 JO11-3JM

    Rhode/VSB JO11-2JM

    Sportpark Bokt

    8 - 3

0289 Onder 11 (4e fase)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Gemert JO11-2

5

15

5

0

0

34

8

+26

0

2

SBC JO11-2JM

4

9

3

0

1

19

7

+12

0

3

Schijndel/DE WIT JO11-3JM

4

6

2

0

2

17

25

-8

0

4

SJO Juventud JO11-1JM

4

4

1

1

2

9

18

-9

0

5

Mariahout JO11-1JM

5

4

1

1

3

11

23

-12

0

6

Bavos JO11-1JM

4

0

0

0

4

12

21

-9

0

0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

SBC JO11-2JM

6

18

6

0

0

49

13

+36

0

2

EMK JO11-1

6

12

3

3

0

27

13

+14

0

3

Mariahout JO11-1JM

6

9

3

0

3

18

22

-4

0

4

Best Vooruit JO11-2

6

8

2

2

2

28

27

+1

0

5

SV Unitas'59 JO11-3JM

6

7

2

1

3

24

25

-1

0

6

Wilhelmina Boys JO11-2JM

6

6

1

3

2

25

22

+3

0

7

Boskant JO11-1JM

6

4

1

1

4

12

36

-24

0

8

Rhode/VSB JO11-2JM

6

2

0

2

4

15

40

-25

0

0289 Onder 11 (4e fase) (2e klasse (4e fase) / Poule 04)

25 mei

  • 09:00

    SJO Juventud JO11-1JM

    Schijndel/DE WIT JO11-3JM

    Sportpark De Koppel

  • 10:15

    SBC JO11-2JM

    Bavos JO11-1JM

    Sportpark Schuttersheide

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Spelers

Krijn de Beer, Dyiu Bijvelds, Ruben Brekelmans, Timo van Eijndhoven, Milou Gottenbos, Tijn van Heeswijk, Koen van den Heuvel, Daan Huijbers, Sem Linders, Dena Smits, Sam Vermeulen

Staf

Trainers/Leider: Joost de Beer, Remco Brekelmans, Art van Heeswijk

Training

Maandag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 4

Woensdag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 4

Copyright © 2008 - 2024 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign