10:30
Mariahout JO11-1JM
Volkel JO11-1
Sportpark De Heibunders
2 - 2
10:00
Festilent JO11-1JM
OJC ROSMALEN JO11-4
Sportpark De Bundel
6 - 2
08:45
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3
Den Dungen JO11-1
Sportpark Prins W. Alexander
3 - 7
08:30
Gemert JO11-3
Schijndel/DE WIT JO11-3JM
Sportpark Molenbroek
3 - 1
09:15
Schijndel/DE WIT JO11-3JM
Festilent JO11-1JM
Sportpark Zuideinderpark
5 - 2
09:00
Volkel JO11-1
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3
Sportpark Volkel
2 - 4
08:30
Den Dungen JO11-1
Gemert JO11-3
Sportpark Jacobskamp
8 - 0
08:30
OJC ROSMALEN JO11-4
Mariahout JO11-1JM
Sportpark De Groote Wielen
1 - 3
10:00
Festilent JO11-1JM
Mariahout JO11-1JM
Sportpark De Bundel
1 - 5
09:15
Schijndel/DE WIT JO11-3JM
Den Dungen JO11-1
Sportpark Zuideinderpark
3 - 2
08:45
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3
OJC ROSMALEN JO11-4
Sportpark Prins W. Alexander
7 - 1
08:30
Gemert JO11-3
Volkel JO11-1
Sportpark Molenbroek
3 - 3
10:30
Mariahout JO11-1JM
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3
Sportpark De Heibunders
4 - 6
10:00
Den Dungen JO11-1
Festilent JO11-1JM
Sportpark Jacobskamp
16 - 0
09:00
Volkel JO11-1
Schijndel/DE WIT JO11-3JM
Sportpark Volkel
7 - 2
08:30
OJC ROSMALEN JO11-4
Gemert JO11-3
Sportpark De Groote Wielen
4 - 0
10:00
Festilent JO11-1JM
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3
Sportpark De Bundel
0 - 8
09:15
Schijndel/DE WIT JO11-3JM
OJC ROSMALEN JO11-4
Sportpark Zuideinderpark
6 - 3
08:30
Den Dungen JO11-1
Volkel JO11-1
Sportpark Jacobskamp
8 - 3
08:30
Gemert JO11-3
Mariahout JO11-1JM
Sportpark Molenbroek
6 - 2
10:30
Mariahout JO11-1JM
Schijndel/DE WIT JO11-3JM
Sportpark De Heibunders
12 - 1
09:00
Volkel JO11-1
Festilent JO11-1JM
Sportpark Volkel
3 - 4
08:45
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3
Gemert JO11-3
Sportpark Prins W. Alexander
4 - 1
08:30
OJC ROSMALEN JO11-4
Den Dungen JO11-1
Sportpark De Groote Wielen
0 - 5
10:15
Boskant JO11-1JM
SV Unitas'59 JO11-3JM
Sportpark De Scheken
0 - 6
10:15
SBC JO11-2JM
Rhode/VSB JO11-2JM
Sportpark Schuttersheide
10 - 1
10:00
Best Vooruit JO11-2
EMK JO11-1
Sportpark de Leemkuilen
3 - 3
10:00
Wilhelmina Boys JO11-2JM
Mariahout JO11-1JM
Sportpark Naastenbest
3 - 5
10:30
Mariahout JO11-1JM
Best Vooruit JO11-2
Sportpark De Heibunders
4 - 1
10:15
SBC JO11-2JM
Boskant JO11-1JM
Sportpark Schuttersheide
10 - 1
10:00
EMK JO11-1
SV Unitas'59 JO11-3JM
Sportpark Wettenseind
5 - 2
09:00
Rhode/VSB JO11-2JM
Wilhelmina Boys JO11-2JM
Sportpark De Neul
1 - 8
10:15
Boskant JO11-1JM
Rhode/VSB JO11-2JM
Sportpark De Scheken
4 - 4
10:00
Best Vooruit JO11-2
SBC JO11-2JM
Sportpark de Leemkuilen
3 - 7
10:00
Wilhelmina Boys JO11-2JM
EMK JO11-1
Sportpark Naastenbest
3 - 3
09:45
SV Unitas'59 JO11-3JM
Mariahout JO11-1JM
Sportpark Bokt
2 - 4
18:30
Mariahout JO11-1JM
SBC JO11-2JM
Sportpark De Heibunders
2 - 7
10:00
EMK JO11-1
Boskant JO11-1JM
Sportpark Wettenseind
6 - 0
09:45
SV Unitas'59 JO11-3JM
Wilhelmina Boys JO11-2JM
Sportpark Bokt
3 - 3
09:00
Rhode/VSB JO11-2JM
Best Vooruit JO11-2
Sportpark De Neul
3 - 7
10:30
Mariahout JO11-1JM
Boskant JO11-1JM
Sportpark De Heibunders
1 - 2
10:15
SBC JO11-2JM
SV Unitas'59 JO11-3JM
Sportpark Schuttersheide
10 - 3
10:00
Best Vooruit JO11-2
Wilhelmina Boys JO11-2JM
Sportpark de Leemkuilen
5 - 5
09:00
Rhode/VSB JO11-2JM
EMK JO11-1
Sportpark De Neul
3 - 3
10:15
Boskant JO11-1JM
Best Vooruit JO11-2
Sportpark De Scheken
5 - 9
10:00
EMK JO11-1
Mariahout JO11-1JM
Sportpark Wettenseind
7 - 2
10:00
Wilhelmina Boys JO11-2JM
SBC JO11-2JM
Sportpark Naastenbest
3 - 5
09:45
SV Unitas'59 JO11-3JM
Rhode/VSB JO11-2JM
Sportpark Bokt
8 - 3
NR | TEAM | G | P | W | GL | V | DPV | DPT | DPS | PM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Den Dungen JO11-1 |
6 |
15 |
5 |
0 |
1 |
46 |
9 |
+37 |
0 |
2 |
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3 |
6 |
15 |
5 |
0 |
1 |
32 |
15 |
+17 |
0 |
3 |
Mariahout JO11-1JM |
6 |
10 |
3 |
1 |
2 |
28 |
17 |
+11 |
0 |
4 |
Schijndel/DE WIT JO11-3JM |
6 |
9 |
3 |
0 |
3 |
18 |
29 |
-11 |
0 |
5 |
Gemert JO11-3 |
6 |
7 |
2 |
1 |
3 |
13 |
22 |
-9 |
0 |
6 |
Festilent JO11-1JM |
6 |
6 |
2 |
0 |
4 |
13 |
39 |
-26 |
0 |
7 |
Volkel JO11-1 |
6 |
5 |
1 |
2 |
3 |
20 |
23 |
-3 |
0 |
8 |
OJC ROSMALEN JO11-4 |
6 |
3 |
1 |
0 |
5 |
11 |
27 |
-16 |
0 |
NR | TEAM | G | P | W | GL | V | DPV | DPT | DPS | PM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
SBC JO11-2JM |
6 |
18 |
6 |
0 |
0 |
49 |
13 |
+36 |
0 |
2 |
EMK JO11-1 |
6 |
12 |
3 |
3 |
0 |
27 |
13 |
+14 |
0 |
3 |
Mariahout JO11-1JM |
6 |
9 |
3 |
0 |
3 |
18 |
22 |
-4 |
0 |
4 |
Best Vooruit JO11-2 |
6 |
8 |
2 |
2 |
2 |
28 |
27 |
+1 |
0 |
5 |
SV Unitas'59 JO11-3JM |
6 |
7 |
2 |
1 |
3 |
24 |
25 |
-1 |
0 |
6 |
Wilhelmina Boys JO11-2JM |
6 |
6 |
1 |
3 |
2 |
25 |
22 |
+3 |
0 |
7 |
Boskant JO11-1JM |
6 |
4 |
1 |
1 |
4 |
12 |
36 |
-24 |
0 |
8 |
Rhode/VSB JO11-2JM |
6 |
2 |
0 |
2 |
4 |
15 |
40 |
-25 |
0 |
08:30
Den Dungen JO11-1
Mariahout JO11-1JM
Sportpark Jacobskamp
08:30
Gemert JO11-3
Festilent JO11-1JM
Sportpark Molenbroek
09:00
Volkel JO11-1
OJC ROSMALEN JO11-4
Sportpark Volkel
09:15
Schijndel/DE WIT JO11-3JM
Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3
Sportpark Zuideinderpark
Krijn de Beer, Dyiu Bijvelds, Ruben Brekelmans, Timo van Eijndhoven, Milou Gottenbos, Tijn van Heeswijk, Koen van den Heuvel, Daan Huijbers, Sem Linders, Dena Smits, Sam Vermeulen
Trainers/Leider: Joost de Beer, Remco Brekelmans, Art van Heeswijk
Maandag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 4
Woensdag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 4
Copyright © 2008 - 2024 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.
Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign