Mariahout JO10-1JM

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks

01 oktober

  • 10:15

    SBC JO10-2

    SV Unitas'59 JO10-6JM

    Sportpark Schuttersheide

  • 09:30

    Mariahout JO10-1JM

    Stiphout Vooruit JO10-2

    Sportpark De Heibunders

  • 08:30

    RKSV Nuenen JO10-2

    SJO Juventud JO10-1JM

    Sportpark de Oude Landen

  • 08:30

    S.V. Brandevoort JO10-2

    EMK JO10-1

    sportpark Brandevoort

24 september

  • 11:00

    SJO Juventud JO10-1JM

    SBC JO10-2

    Sportpark Gerwen

  • 10:00

    EMK JO10-1

    RKSV Nuenen JO10-2

    Sportpark Wettenseind

  • 09:45

    SV Unitas'59 JO10-6JM

    Mariahout JO10-1JM

    Sportpark Bokt

  • 09:00

    Stiphout Vooruit JO10-2

    S.V. Brandevoort JO10-2

    Sportpark Molenven

17 september

  • 10:30

    Mariahout JO10-1JM

    RKSV Nuenen JO10-2

    Sportpark De Heibunders

  • 10:15

    SBC JO10-2

    S.V. Brandevoort JO10-2

    Sportpark Schuttersheide

  • 09:45

    SV Unitas'59 JO10-6JM

    Stiphout Vooruit JO10-2

    Sportpark Bokt

  • 09:00

    SJO Juventud JO10-1JM

    EMK JO10-1

    Sportpark Gerwen

10 september

  • 09:30

    Mariahout JO10-1JM

    EMK JO10-1

    Sportpark De Heibunders

  • 09:00

    Stiphout Vooruit JO10-2

    SJO Juventud JO10-1JM

    Sportpark Molenven

  • 08:30

    RKSV Nuenen JO10-2

    SBC JO10-2

    Sportpark de Oude Landen

  • 08:30

    S.V. Brandevoort JO10-2

    SV Unitas'59 JO10-6JM

    sportpark Brandevoort

Geen standen bekend

0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks (2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) / Poule 22)

01 oktober

  • 08:30

    RKSV Nuenen JO10-2

    SJO Juventud JO10-1JM

    Sportpark de Oude Landen

  • 08:30

    S.V. Brandevoort JO10-2

    EMK JO10-1

    sportpark Brandevoort

  • 09:30

    Mariahout JO10-1JM

    Stiphout Vooruit JO10-2

    Sportpark De Heibunders

  • 10:15

    SBC JO10-2

    SV Unitas'59 JO10-6JM

    Sportpark Schuttersheide

08 oktober

  • 08:30

    S.V. Brandevoort JO10-2

    RKSV Nuenen JO10-2

    sportpark Brandevoort

  • 09:00

    SJO Juventud JO10-1JM

    Mariahout JO10-1JM

    Sportpark Gerwen

  • 09:00

    Stiphout Vooruit JO10-2

    SBC JO10-2

    Sportpark Molenven

  • 10:00

    EMK JO10-1

    SV Unitas'59 JO10-6JM

    Sportpark Wettenseind

15 oktober

  • 08:30

    RKSV Nuenen JO10-2

    Stiphout Vooruit JO10-2

    Sportpark de Oude Landen

  • 09:30

    Mariahout JO10-1JM

    S.V. Brandevoort JO10-2

    Sportpark De Heibunders

  • 09:45

    SV Unitas'59 JO10-6JM

    SJO Juventud JO10-1JM

    Sportpark Bokt

  • 10:15

    SBC JO10-2

    EMK JO10-1

    Sportpark Schuttersheide

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Spelers

Milou Gottenbos, Lukas van Heeswijk, Tijn van Heeswijk, Tim van der Linden, Fedde Lukassen, Dena Smits, Sam Vermeulen, Vince van Berlo

Staf

Trainers: Erik Rooijmans, Ton Smits

Leiders: Art van Heeswijk, Wim Gottenbos, Colin van der Linden

Training

Maandag: 18:15 - 19:15, Kleedlokaal 2

Woensdag: 18:15 - 19:15, Kleedlokaal 2

Copyright © 2008 - 2022 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign