Nieuws

14 december 2020

Afgelasting activiteiten vv Mariahout

Vanwege de coronamaatregelen heeft vv Mariahout moeten besluiten dat de vrijwilligers-/sponsoravond geen doorgang kan vinden. Dit vinden wij natuurlijk heel jammer, zeker gezien het feit dat we elkaar toch al niet meer zien op en naast de velden. We bekijken of, en zo ja hoe en wanneer, we deze avond nog kunnen inhalen.

Ook het zaalvoetbal, de wandeltocht en de nieuwjaarsreceptie zullen dit jaar helaas niet doorgaan. De huldiging van de jubilarissen, die normaal tijdens de nieuwjaarsreceptie plaatsvindt, zal later in 2021 op een andere manier gebeuren. Ook zullen we hierdoor dit jaar geen Supporter en Mariaan van het jaar kunnen verkiezen. 

Wij betreuren dat we deze activiteiten, die elk jaar massaal bezocht worden, dit jaar niet door kunnen gaan, maar vertrouwen er op dat iedereen begrip heeft voor deze maatregelen.

« Terug

Copyright © 2008 - 2021 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign