Nieuws

06 december 2020

Voetbalpieten bij VV Mariahout

Zaterdag 28 november waren de jeugdteams flink aan het trainen op sportpark De Heibunders, tot ze plots bezoek kregen van vier fanatieke Pieten. Echte Mariahoutse voetbalpieten in hun mooie gele en blauwe pietenpakken en VV Mariahout sokken. Ze hadden een drukke nacht gehad, door veel schoorstenen gekropen om op zoek te gaan naar de schoenen van Sinterklaas. 

Ze kwamen uiteindelijk terecht bij het sportpark en wilden graag mee een balletje trappen. 

Door al dat thuis werken van Sinterklaas, krijgen ze toch minder beweging dan ze gewend zijn. Dus gingen de Pieten wedstrijdjes mee spelen met de Mariaantjes, JO-07, JO-08 en JO-09. Samen met de andere jeugdteams die aanwezig waren, kregen ze na afloop een snoepzakje om de kinderen te bedanken voor de leuke en leerzame training. Helaas waren ook hier de schoenen van Sinterklaas niet gevonden, maar het was wel erg gezellig! 

Nou Pieten, van ons krijgen jullie een dikke tien,

we hopen jullie volgend jaar weer op ons sportpark te zien. 

Groetjes van de jeugd van VV Mariahout 

 

« Terug

Copyright © 2008 - 2021 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign