Nieuws

24 juli 2020

Sportshop Laarbeek verlengt sponsorcontract

Voetbalvereniging Mariahout komt vlak voor het nieuwe seizoen met heuglijk contractnieuws aangaande haar stersponsor Sportshop Laarbeek. Samen met dé voetbalspeciaalzaak in Laarbeek en omstreken hebben zij wederom overeenstemming bereikt over een nieuwe 3-jarige samenwerking.

Evenals vele voorgaande jaren zijn ook de komende drie seizoenen diverse vv Mariahout merchandise dichtbij huis te verkrijgen bij Sportshop Laarbeek, waaronder een nieuwe kledinglijn. Voor leden betekent dit dat zij met korting de nieuwe lijn kunnen aanschaffen en daarbij krijgen zij het clublogo en, indien gewenst, bijbehorende initialen gratis bedrukt. Voorzitter Jeroen de Louw vertelt enthousiast dat hij trots is dat Bas Roos, eigenaar van Sportshop Laarbeek, ondanks de omstandigheden in deze Coronatijd, wederom voor drie jaar de samenwerking aangaat en dat voor beide partijen een mooie overeenkomst is afgesloten. Dit geeft blijk van jarenlange goede betrekkingen.

« Terug

Copyright © 2008 - 2020 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign