Nieuws

13 juni 2019

Teamindeling senioren seizoen 2019 - 2020

Het voetbalseizoen zit er weer op. Iedereen kan weer even bij komen zodat men zich weer kan voorbereiden op het seizoen van 2019 - 2020. De team indeling bij de senioren is bekend. Graag hadden we gezien dat we het komend seizoen weer 6 elftallen en een damesteam op de velden konden zetten. Echter gaat dat helaas niet lukken dus hebben we besloten om met 5 teams en een dames team verder te gaan. Als er vragen zijn kan men terecht bij de wedstrijdsecretaris van de senioren. Voor teamindeling klik hier. Rest ons namens bestuur VV Mariahout iedereen een fijne vakantie toe te wensen en tot volgend seizoen. 

« Terug

Copyright © 2008 - 2020 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign