Mariahout MO15-1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

248 Meiden Onder 15 competitie (najaar)

07 december

  • 14:30

    Boskant MO15-1

    Sparta'25 MO15-1

    Sportpark De Scheken

  • 13:00

    SCMH MO15-1

    Irene MO15-1

    Sportpark Spoorzicht

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Sportpark De Heibunders

  • 10:30

    Mierlo Hout MO15-1

    ELI MO15-1

    Sportpark De Beemd

30 november

  • 13:00

    Sparta'25 MO15-1

    Mierlo Hout MO15-1

    Sportpark 't Heereind

    0 - 2

  • 11:30

    Irene MO15-1

    Boskant MO15-1

    Sportpark De Laat

    1 - 3

23 november

  • 13:15

    Mierlo Hout MO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Sportpark De Beemd

    10 - 0

  • 13:00

    SCMH MO15-1

    Erp MO15-1

    Sportpark Spoorzicht

    4 - 0

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    Boskant MO15-1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 3

  • 11:30

    Irene MO15-1

    Bruheze MO15-1

    Sportpark De Laat

    2 - 0

  • 10:30

    ELI MO15-1

    Sparta'25 MO15-1

    Sportpark 't Luytelaar

    1 - 1

16 november

  • 14:30

    Boskant MO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Sportpark De Scheken

    2 - 0

  • 13:00

    SCMH MO15-1

    Bruheze MO15-1

    Sportpark Spoorzicht

    5 - 1

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    ELI MO15-1

    Sportpark De Heibunders

    5 - 1

  • 12:00

    Erp MO15-1

    Irene MO15-1

    Sportpark Den Uil

    0 - 2

09 november

  • 13:15

    Mierlo Hout MO15-1

    SCMH MO15-1

    Sportpark De Beemd

    3 - 2

  • 13:00

    Sparta'25 MO15-1

    Erp MO15-1

    Sportpark 't Heereind

    0 - 1

  • 11:30

    Irene MO15-1

    Mariahout MO15-1

    Sportpark De Laat

    0 - 4

02 november

  • 13:15

    Mierlo Hout MO15-1

    Irene MO15-1

    Sportpark De Beemd

    8 - 0

  • 13:00

    ELI MO15-1

    Bruheze MO15-1

    Sportpark 't Luytelaar

    3 - 0

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    Erp MO15-1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 0

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Sparta'25 MO15-1

    Sportpark De Neul

    1 - 2

30 oktober

  • 18:45

    ELI MO15-1

    Erp MO15-1

    Sportpark 't Luytelaar

    8 - 0

26 oktober

  • 13:00

    SCMH MO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Sportpark Spoorzicht

    6 - 0

  • 12:00

    Erp MO15-1

    Boskant MO15-1

    Sportpark Den Uil

    1 - 4

  • 11:30

    Bruheze MO15-1

    Mierlo Hout MO15-1

    Sportpark Espendonk

    3 - 14

  • 11:30

    Irene MO15-1

    ELI MO15-1

    Sportpark De Laat

    3 - 3

12 oktober

  • 14:30

    Boskant MO15-1

    SCMH MO15-1

    Sportpark De Scheken

    5 - 4

  • 13:00

    Sparta'25 MO15-1

    Irene MO15-1

    Sportpark 't Heereind

    3 - 0

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Bruheze MO15-1

    Sportpark De Neul

    0 - 2

05 oktober

  • 13:00

    SCMH MO15-1

    Mariahout MO15-1

    Sportpark Spoorzicht

    4 - 3

  • 12:00

    Erp MO15-1

    Mierlo Hout MO15-1

    Sportpark Den Uil

    0 - 5

  • 11:30

    Bruheze MO15-1

    Sparta'25 MO15-1

    Sportpark Espendonk

    2 - 2

  • 11:30

    Irene MO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Sportpark De Laat

    5 - 0

28 september

  • 13:15

    Mierlo Hout MO15-1

    Mariahout MO15-1

    Sportpark De Beemd

    5 - 2

  • 13:00

    Sparta'25 MO15-1

    SCMH MO15-1

    Sportpark 't Heereind

    1 - 3

  • 13:00

    ELI MO15-1

    Boskant MO15-1

    Sportpark 't Luytelaar

    0 - 1

  • 11:30

    Bruheze MO15-1

    Erp MO15-1

    Sportpark Espendonk

    9 - 0

21 september

  • 14:30

    Boskant MO15-1

    Mierlo Hout MO15-1

    Sportpark De Scheken

    1 - 6

  • 13:00

    SCMH MO15-1

    ELI MO15-1

    Sportpark Spoorzicht

    2 - 0

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    Sparta'25 MO15-1

    Sportpark De Heibunders

    5 - 1

  • 12:00

    Erp MO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Sportpark Den Uil

    0 - 3

248 Meiden Onder 15 competitie (najaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mierlo Hout MO15-1

8

24

8

0

0

53

8

+45

0

2

Boskant MO15-1

7

18

6

0

1

19

14

+5

0

3

SCMH MO15-1

8

18

6

0

2

30

13

+17

0

4

Mariahout MO15-1

7

12

4

0

3

23

14

+9

0

5

Irene MO15-1

8

10

3

1

4

13

21

-8

0

6

ELI MO15-1

7

8

2

2

3

16

12

+4

0

7

Sparta'25 MO15-1

8

8

2

2

4

10

15

-5

0

8

Bruheze MO15-1

7

7

2

1

4

17

26

-9

0

9

Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

7

3

1

0

6

4

27

-23

0

10

Erp MO15-1

9

3

1

0

8

2

37

-35

0

248 Meiden Onder 15 competitie (najaar)

07 december

  • 10:30

    Mierlo Hout MO15-1

    ELI MO15-1

    Sportpark De Beemd

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    SCMH MO15-1

    Irene MO15-1

    Sportpark Spoorzicht

  • 14:30

    Boskant MO15-1

    Sparta'25 MO15-1

    Sportpark De Scheken

10 december

  • 18:30

    Bruheze MO15-1

    Mariahout MO15-1

    Sportpark Espendonk

14 december

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    ELI MO15-1

    Sportpark De Neul

  • 11:30

    Bruheze MO15-1

    Boskant MO15-1

    Sportpark Espendonk

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

S.V. Brandevoort MO15-1

3

9

3

0

0

23

3

+20

0

2

Mariahout MO15-1

3

6

2

0

1

16

6

+10

0

3

Sparta'25 MO15-1

3

3

1

0

2

3

18

-15

0

4

Irene MO15-1

3

0

0

0

3

1

16

-15

0

Uitslagen beker

18 september

  • 19:00

    Irene MO15-1

    Sparta'25 MO15-1

    Sportpark De Laat

    0 - 2

14 september

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    Sparta'25 MO15-1

    Sportpark De Heibunders

    5 - 1

  • 11:30

    Irene MO15-1

    S.V. Brandevoort MO15-1

    Sportpark De Laat

    0 - 6

07 september

  • 13:00

    Sparta'25 MO15-1

    S.V. Brandevoort MO15-1

    Sportpark 't Heereind

    0 - 13

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    Irene MO15-1

    Sportpark De Heibunders

    8 - 1

31 augustus

  • 13:30

    S.V. Brandevoort MO15-1

    Mariahout MO15-1

    sportpark Brandevoort

    4 - 3

TEAM INFO

Spelers

Amy Barten, Liz Barten, Fleur Bekx, Lisa Bekx, Luna van Berlo, Tatum van den Boom, Meike Donkers, Tara van Gogh, Zoë van Hoof, Veronique Leenders, Julia Maas, Suze van Thiel, Inge van de Ven

Staf

Trainer: Patrick Dekkers, Lotte van Berlo, Regine Wijnen

Leider: Lotte van Berlo, Regine Wijnen, Ilse Vereijken

Training

Dinsdag: 18:30 - 19:30, kleedlokaal 6

Donderdag 18:30 - 19:30, kleedlokaal 6

Copyright © 2008 - 2019 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio