Mariahout MO15-1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

248 Meiden Onder 15 competitie (najaar)

16 december

  • 19:00

    SCMH MO15-1

    Irene MO15-1

    Sportpark Spoorzicht

    6 - 0

14 december

  • 11:30

    Bruheze MO15-1

    Boskant MO15-1

    Sportpark Espendonk

    0 - 6

10 december

  • 19:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    ELI MO15-1

    Sportpark De Neul

    0 - 4

  • 18:30

    Bruheze MO15-1

    Mariahout MO15-1

    Sportpark Espendonk

    2 - 3

07 december

  • 14:30

    Boskant MO15-1

    Sparta'25 MO15-1

    Sportpark De Scheken

    1 - 1

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Sportpark De Heibunders

    6 - 1

  • 10:30

    Mierlo Hout MO15-1

    ELI MO15-1

    Sportpark De Beemd

    2 - 1

30 november

  • 13:00

    Sparta'25 MO15-1

    Mierlo Hout MO15-1

    Sportpark 't Heereind

    0 - 2

  • 11:30

    Irene MO15-1

    Boskant MO15-1

    Sportpark De Laat

    1 - 3

23 november

  • 13:15

    Mierlo Hout MO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Sportpark De Beemd

    10 - 0

  • 13:00

    SCMH MO15-1

    Erp MO15-1

    Sportpark Spoorzicht

    4 - 0

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    Boskant MO15-1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 3

  • 11:30

    Irene MO15-1

    Bruheze MO15-1

    Sportpark De Laat

    2 - 0

  • 10:30

    ELI MO15-1

    Sparta'25 MO15-1

    Sportpark 't Luytelaar

    1 - 1

16 november

  • 14:30

    Boskant MO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Sportpark De Scheken

    2 - 0

  • 13:00

    SCMH MO15-1

    Bruheze MO15-1

    Sportpark Spoorzicht

    5 - 1

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    ELI MO15-1

    Sportpark De Heibunders

    5 - 1

  • 12:00

    Erp MO15-1

    Irene MO15-1

    Sportpark Den Uil

    0 - 2

09 november

  • 13:15

    Mierlo Hout MO15-1

    SCMH MO15-1

    Sportpark De Beemd

    3 - 2

  • 13:00

    Sparta'25 MO15-1

    Erp MO15-1

    Sportpark 't Heereind

    0 - 1

  • 11:30

    Irene MO15-1

    Mariahout MO15-1

    Sportpark De Laat

    0 - 4

02 november

  • 13:15

    Mierlo Hout MO15-1

    Irene MO15-1

    Sportpark De Beemd

    8 - 0

  • 13:00

    ELI MO15-1

    Bruheze MO15-1

    Sportpark 't Luytelaar

    3 - 0

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    Erp MO15-1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 0

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Sparta'25 MO15-1

    Sportpark De Neul

    1 - 2

30 oktober

  • 18:45

    ELI MO15-1

    Erp MO15-1

    Sportpark 't Luytelaar

    8 - 0

26 oktober

  • 13:00

    SCMH MO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Sportpark Spoorzicht

    6 - 0

  • 12:00

    Erp MO15-1

    Boskant MO15-1

    Sportpark Den Uil

    1 - 4

  • 11:30

    Bruheze MO15-1

    Mierlo Hout MO15-1

    Sportpark Espendonk

    3 - 14

  • 11:30

    Irene MO15-1

    ELI MO15-1

    Sportpark De Laat

    3 - 3

12 oktober

  • 14:30

    Boskant MO15-1

    SCMH MO15-1

    Sportpark De Scheken

    5 - 4

  • 13:00

    Sparta'25 MO15-1

    Irene MO15-1

    Sportpark 't Heereind

    3 - 0

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Bruheze MO15-1

    Sportpark De Neul

    0 - 2

05 oktober

  • 13:00

    SCMH MO15-1

    Mariahout MO15-1

    Sportpark Spoorzicht

    4 - 3

  • 12:00

    Erp MO15-1

    Mierlo Hout MO15-1

    Sportpark Den Uil

    0 - 5

  • 11:30

    Bruheze MO15-1

    Sparta'25 MO15-1

    Sportpark Espendonk

    2 - 2

  • 11:30

    Irene MO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Sportpark De Laat

    5 - 0

28 september

  • 13:15

    Mierlo Hout MO15-1

    Mariahout MO15-1

    Sportpark De Beemd

    5 - 2

  • 13:00

    Sparta'25 MO15-1

    SCMH MO15-1

    Sportpark 't Heereind

    1 - 3

  • 13:00

    ELI MO15-1

    Boskant MO15-1

    Sportpark 't Luytelaar

    0 - 1

  • 11:30

    Bruheze MO15-1

    Erp MO15-1

    Sportpark Espendonk

    9 - 0

21 september

  • 14:30

    Boskant MO15-1

    Mierlo Hout MO15-1

    Sportpark De Scheken

    1 - 6

  • 13:00

    SCMH MO15-1

    ELI MO15-1

    Sportpark Spoorzicht

    2 - 0

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    Sparta'25 MO15-1

    Sportpark De Heibunders

    5 - 1

  • 12:00

    Erp MO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Sportpark Den Uil

    0 - 3

241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

ST Avesteyn/Heeswijk MO15-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

Boxtel MO15-3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

3

Emplina MO15-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

4

EVVC MO15-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

5

HVCH MO15-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

6

Irene MO15-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

7

Margriet MO15-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

8

Mariahout MO15-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

9

Nooit Gedacht MO15-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

10

Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

11

SCG'18 MO15-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

12

Vorstenbossche Boys MO15-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

248 Meiden Onder 15 competitie (najaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mierlo Hout MO15-1

9

27

9

0

0

55

9

+46

0

2

Boskant MO15-1

9

22

7

1

1

26

15

+11

0

3

SCMH MO15-1

9

21

7

0

2

36

13

+23

0

4

Mariahout MO15-1

9

18

6

0

3

32

17

+15

0

5

ELI MO15-1

9

11

3

2

4

21

14

+7

0

6

Irene MO15-1

9

10

3

1

5

13

27

-14

0

7

Sparta'25 MO15-1

9

9

2

3

4

11

16

-5

0

8

Bruheze MO15-1

9

7

2

1

6

19

35

-16

0

9

Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

9

3

1

0

8

5

37

-32

0

10

Erp MO15-1

9

3

1

0

8

2

37

-35

0

241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)

01 februari

  • 11:30

    Irene MO15-1

    Mariahout MO15-1

    Sportpark De Laat

  • 13:00

    Margriet MO15-1

    Boxtel MO15-3

    Sportpark Amstelhoef

  • 13:00

    EVVC MO15-1

    Vorstenbossche Boys MO15-1

    Sportpark De Zwaan

  • 13:00

    ST Avesteyn/Heeswijk MO15-1

    Nooit Gedacht MO15-1

    Sportpark De Balledonk

  • 13:15

    SCG'18 MO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Sportpark Zegenwerp

  • 13:30

    HVCH MO15-1

    Emplina MO15-1

    Sportpark De Braaken

08 februari

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    HVCH MO15-1

    Sportpark De Neul

  • 11:45

    Boxtel MO15-3

    ST Avesteyn/Heeswijk MO15-1

    Sportpark Munsel

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys MO15-1

    Irene MO15-1

    Sportpark De Bergakkers

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    Margriet MO15-1

    Sportpark De Heibunders

  • 12:45

    Nooit Gedacht MO15-1

    SCG'18 MO15-1

    Sportpark De Biescamp

  • 13:00

    Emplina MO15-1

    EVVC MO15-1

    Sportpark Empel Zuid

15 februari

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Emplina MO15-1

    Sportpark De Neul

  • 12:15

    HVCH MO15-1

    Nooit Gedacht MO15-1

    Sportpark De Braaken

  • 13:00

    Margriet MO15-1

    Vorstenbossche Boys MO15-1

    Sportpark Amstelhoef

  • 13:00

    SCG'18 MO15-1

    Boxtel MO15-3

    Sportpark Zegenwerp

  • 13:00

    EVVC MO15-1

    Irene MO15-1

    Sportpark De Zwaan

  • 13:00

    ST Avesteyn/Heeswijk MO15-1

    Mariahout MO15-1

    Sportpark De Balledonk

07 maart

  • 11:30

    Irene MO15-1

    ST Avesteyn/Heeswijk MO15-1

    Sportpark De Laat

  • 11:45

    Boxtel MO15-3

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Sportpark Munsel

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys MO15-1

    HVCH MO15-1

    Sportpark De Bergakkers

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    EVVC MO15-1

    Sportpark De Heibunders

  • 12:45

    Nooit Gedacht MO15-1

    Margriet MO15-1

    Sportpark De Biescamp

  • 13:00

    Emplina MO15-1

    SCG'18 MO15-1

    Sportpark Empel Zuid

14 maart

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Nooit Gedacht MO15-1

    Sportpark De Neul

  • 12:15

    HVCH MO15-1

    Mariahout MO15-1

    Sportpark De Braaken

  • 13:00

    Emplina MO15-1

    Boxtel MO15-3

    Sportpark Empel Zuid

  • 13:00

    Margriet MO15-1

    Irene MO15-1

    Sportpark Amstelhoef

  • 13:00

    EVVC MO15-1

    ST Avesteyn/Heeswijk MO15-1

    Sportpark De Zwaan

  • 13:15

    SCG'18 MO15-1

    Vorstenbossche Boys MO15-1

    Sportpark Zegenwerp

28 maart

  • 11:30

    Irene MO15-1

    HVCH MO15-1

    Sportpark De Laat

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys MO15-1

    Emplina MO15-1

    Sportpark De Bergakkers

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    Boxtel MO15-3

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    Margriet MO15-1

    SCG'18 MO15-1

    Sportpark Amstelhoef

  • 13:00

    EVVC MO15-1

    Nooit Gedacht MO15-1

    Sportpark De Zwaan

  • 13:00

    ST Avesteyn/Heeswijk MO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Sportpark De Balledonk

04 april

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Vorstenbossche Boys MO15-1

    Sportpark De Neul

  • 11:45

    Boxtel MO15-3

    EVVC MO15-1

    Sportpark Munsel

  • 12:15

    HVCH MO15-1

    Margriet MO15-1

    Sportpark De Braaken

  • 12:45

    Nooit Gedacht MO15-1

    Mariahout MO15-1

    Sportpark De Biescamp

  • 13:00

    Emplina MO15-1

    ST Avesteyn/Heeswijk MO15-1

    Sportpark Empel Zuid

  • 13:15

    SCG'18 MO15-1

    Irene MO15-1

    Sportpark Zegenwerp

18 april

  • 11:30

    Irene MO15-1

    Emplina MO15-1

    Sportpark De Laat

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    Vorstenbossche Boys MO15-1

    Sportpark De Heibunders

  • 12:45

    Nooit Gedacht MO15-1

    Boxtel MO15-3

    Sportpark De Biescamp

  • 13:00

    EVVC MO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Sportpark De Zwaan

  • 13:00

    ST Avesteyn/Heeswijk MO15-1

    Margriet MO15-1

    Sportpark De Balledonk

  • 13:15

    SCG'18 MO15-1

    HVCH MO15-1

    Sportpark Zegenwerp

09 mei

  • 11:30

    Irene MO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Sportpark De Laat

  • 11:45

    Boxtel MO15-3

    HVCH MO15-1

    Sportpark Munsel

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys MO15-1

    ST Avesteyn/Heeswijk MO15-1

    Sportpark De Bergakkers

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    SCG'18 MO15-1

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    Emplina MO15-1

    Nooit Gedacht MO15-1

    Sportpark Empel Zuid

  • 13:00

    Margriet MO15-1

    EVVC MO15-1

    Sportpark Amstelhoef

16 mei

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Margriet MO15-1

    Sportpark De Neul

  • 11:45

    Boxtel MO15-3

    Vorstenbossche Boys MO15-1

    Sportpark Munsel

  • 12:45

    Nooit Gedacht MO15-1

    Irene MO15-1

    Sportpark De Biescamp

  • 13:00

    Emplina MO15-1

    Mariahout MO15-1

    Sportpark Empel Zuid

  • 13:15

    SCG'18 MO15-1

    ST Avesteyn/Heeswijk MO15-1

    Sportpark Zegenwerp

  • 13:30

    HVCH MO15-1

    EVVC MO15-1

    Sportpark De Braaken

23 mei

  • 11:30

    Irene MO15-1

    Boxtel MO15-3

    Sportpark De Laat

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys MO15-1

    Nooit Gedacht MO15-1

    Sportpark De Bergakkers

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    Margriet MO15-1

    Emplina MO15-1

    Sportpark Amstelhoef

  • 13:00

    EVVC MO15-1

    SCG'18 MO15-1

    Sportpark De Zwaan

  • 13:00

    ST Avesteyn/Heeswijk MO15-1

    HVCH MO15-1

    Sportpark De Balledonk

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

S.V. Brandevoort MO15-1

3

9

3

0

0

23

3

+20

0

2

Mariahout MO15-1

3

6

2

0

1

16

6

+10

0

3

Sparta'25 MO15-1

3

3

1

0

2

3

18

-15

0

4

Irene MO15-1

3

0

0

0

3

1

16

-15

0

Uitslagen beker

18 september

  • 19:00

    Irene MO15-1

    Sparta'25 MO15-1

    Sportpark De Laat

    0 - 2

14 september

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    Sparta'25 MO15-1

    Sportpark De Heibunders

    5 - 1

  • 11:30

    Irene MO15-1

    S.V. Brandevoort MO15-1

    Sportpark De Laat

    0 - 6

07 september

  • 13:00

    Sparta'25 MO15-1

    S.V. Brandevoort MO15-1

    Sportpark 't Heereind

    0 - 13

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    Irene MO15-1

    Sportpark De Heibunders

    8 - 1

31 augustus

  • 13:30

    S.V. Brandevoort MO15-1

    Mariahout MO15-1

    sportpark Brandevoort

    4 - 3

TEAM INFO

Spelers

Amy Barten, Liz Barten, Fleur Bekx, Lisa Bekx, Luna van Berlo, Tatum van den Boom, Meike Donkers, Tara van Gogh, Zoë van Hoof, Veronique Leenders, Julia Maas, Suze van Thiel, Inge van de Ven

Staf

Trainer: Patrick Dekkers, Lotte van Berlo, Regine Wijnen

Leider: Lotte van Berlo, Regine Wijnen, Ilse Vereijken

Training

Dinsdag: 18:30 - 19:30, kleedlokaal 6

Donderdag 18:30 - 19:30, kleedlokaal 6

Copyright © 2008 - 2020 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign