Mariahout JO9-1G

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Competitie

17 oktober

  • 09:00

    EMK JO9-4

    ELI MO9-1

    Sportpark Wettenseind

10 oktober

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    Gemert JO9-7

    Sportpark De Heibunders

  • 09:15

    ELI MO9-1

    SBC JO9-6

    Sportpark 't Luytelaar

  • 09:00

    SV De Braak JO9-6M

    MVC JO9-1G

    Sportpark de Braak

  • 09:00

    EMK JO9-4

    Mierlo Hout MO9-1

    Sportpark Wettenseind

03 oktober

  • 10:00

    MVC JO9-1G

    Mariahout JO9-1G

    Sportpark De Smagt

  • 10:00

    Gemert JO9-7

    ELI MO9-1

    Sportpark Molenbroek

  • 09:00

    EMK JO9-4

    SV De Braak JO9-6M

    Sportpark Wettenseind

  • 08:30

    Mierlo Hout MO9-1

    SBC JO9-6

    Sportpark De Beemd

26 september

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    EMK JO9-4

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    Gemert JO9-7

    SV De Braak JO9-6M

    Sportpark Molenbroek

  • 09:15

    ELI MO9-1

    Mierlo Hout MO9-1

    Sportpark 't Luytelaar

  • 09:00

    SBC JO9-6

    MVC JO9-1G

    Sportpark Schuttersheide

19 september

  • 10:00

    MVC JO9-1G

    ELI MO9-1

    Sportpark De Smagt

  • 09:00

    SV De Braak JO9-6M

    SBC JO9-6

    Sportpark de Braak

  • 09:00

    EMK JO9-4

    Gemert JO9-7

    Sportpark Wettenseind

  • 08:30

    Mierlo Hout MO9-1

    Mariahout JO9-1G

    Sportpark De Beemd

12 september

  • 10:00

    MVC JO9-1G

    Gemert JO9-7

    Sportpark De Smagt

  • 09:15

    ELI MO9-1

    Mariahout JO9-1G

    Sportpark 't Luytelaar

  • 09:00

    SV De Braak JO9-6M

    Mierlo Hout MO9-1

    Sportpark de Braak

  • 09:00

    SBC JO9-6

    EMK JO9-4

    Sportpark Schuttersheide

05 september

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    SV De Braak JO9-6M

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    Gemert JO9-7

    SBC JO9-6

    Sportpark Molenbroek

  • 08:30

    Mierlo Hout MO9-1

    MVC JO9-1G

    Sportpark De Beemd

Geen standen bekend

0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Competitie

31 oktober

  • 08:30

    Gemert JO9-7

    Mierlo Hout MO9-1

    Sportpark Molenbroek

  • 09:00

    SBC JO9-6

    Mariahout JO9-1G

    Sportpark Schuttersheide

  • 09:15

    ELI MO9-1

    SV De Braak JO9-6M

    Sportpark 't Luytelaar

  • 10:00

    MVC JO9-1G

    EMK JO9-4

    Sportpark De Smagt

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Mariahout JO9-1G

Spelers

Milou Gottenbos, Lukas van Heeswijk, Tijn van Heeswijk, Tim van der Linden, Fedde Lukassen, Dena Smits, Sam Vermeulen, Vince van Berlo

Staf

Trainers: Paul de Groot, Ton Smits, Heiko van Berlo

Leiders: Art van Heeswijk, Wim Gottenbos, Colin van de Linden

Training

Maandag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 1-2

Woensdag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 1-2

Copyright © 2008 - 2020 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign