Mariahout JO19-2

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0225 Onder 19 competitie (najaar)

13 oktober

  • 15:00

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Sportpark Zuideinderpark

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Handel JO19-1G

    Sportpark Den Eimert

    2 - 5

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    Mariahout JO19-2

    Sportpark Prins W. Alexander

    17 - 0

  • 14:30

    Avanti'31 JO19-2

    Boekel Sport JO19-2

    Sportpark De Molenheide

    4 - 3

  • 14:30

    DVG JO19-2

    WEC JO19-2

    Sportpark De Roode Bleek

    0 - 1

  • 14:30

    ELI JO19-1

    ST Boskant/Ollandia JO19-1

    Sportpark 't Luytelaar

    2 - 1

06 oktober

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Avanti'31 JO19-2

    Sportpark De Neul

    0 - 6

  • 14:45

    Boekel Sport JO19-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Sportpark De Donk

    3 - 1

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    ST Boskant/Ollandia JO19-1

    DVG JO19-2

    Sportpark De Scheken

    4 - 0

  • 14:30

    WEC JO19-2

    ELI JO19-1

    Sportpark De Glorie

    3 - 5

  • 14:30

    Handel JO19-1G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    Sportpark D'n Eikenwal

    3 - 3

29 september

  • 15:00

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Sportpark Zuideinderpark

  • 14:30

    Avanti'31 JO19-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    Sportpark De Molenheide

    1 - 1

  • 14:30

    ST Boskant/Ollandia JO19-1

    Handel JO19-1G

    Sportpark Ekkerzicht

    1 - 4

  • 14:30

    WEC JO19-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Sportpark De Glorie

    6 - 1

  • 14:30

    DVG JO19-2

    Mariahout JO19-2

    Sportpark De Roode Bleek

    3 - 4

  • 14:30

    ELI JO19-1

    Boekel Sport JO19-2

    Sportpark 't Luytelaar

    2 - 0

22 september

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    ELI JO19-1

    Sportpark De Neul

    1 - 8

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    DVG JO19-2

    Sportpark Den Eimert

    3 - 3

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 14:45

    Boekel Sport JO19-2

    ST Boskant/Ollandia JO19-1

    Sportpark De Donk

    1 - 3

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    WEC JO19-2

    Sportpark De Heibunders

    3 - 8

  • 14:30

    Handel JO19-1G

    Avanti'31 JO19-2

    Sportpark D'n Eikenwal

    3 - 0

0225 Onder 19 competitie (najaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

ELI JO19-1

4

12

4

0

0

17

5

+12

0

2

Handel JO19-1G

4

10

3

1

0

15

6

+9

0

3

WEC JO19-2

4

9

3

0

1

18

9

+9

0

4

Avanti'31 JO19-2

4

7

2

1

1

11

7

+4

0

5

ST Boskant/Ollandia JO19-1

4

6

2

0

2

9

7

+2

0

6

Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

3

5

1

2

0

21

4

+17

0

7

Mariahout JO19-2

3

3

1

0

2

7

28

-21

0

8

Boekel Sport JO19-2

4

3

1

0

3

7

10

-3

0

9

Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

3

1

0

1

2

6

11

-5

0

10

DVG JO19-2

4

1

0

1

3

6

12

-6

0

11

Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

3

0

0

0

3

2

20

-18

0

0225 Onder 19 competitie (najaar)

27 oktober

  • 14:30

    ST Boskant/Ollandia JO19-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Avanti'31 JO19-2

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    WEC JO19-2

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    DVG JO19-2

    ELI JO19-1

    Sportpark De Roode Bleek

  • 14:45

    Boekel Sport JO19-2

    Handel JO19-1G

    Sportpark De Donk

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Sportpark De Neul

03 november

  • 14:30

    Handel JO19-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Sportpark D'n Eikenwal

  • 14:30

    Avanti'31 JO19-2

    WEC JO19-2

    Sportpark De Molenheide

  • 14:30

    ELI JO19-1

    Mariahout JO19-2

    Sportpark 't Luytelaar

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    Boekel Sport JO19-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 15:00

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    DVG JO19-2

    Sportpark Zuideinderpark

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    ST Boskant/Ollandia JO19-1

    Sportpark Den Eimert

10 november

  • 14:30

    Avanti'31 JO19-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Sportpark De Molenheide

  • 14:30

    ST Boskant/Ollandia JO19-1

    WEC JO19-2

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    Handel JO19-1G

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    Sportpark D'n Eikenwal

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    ELI JO19-1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 14:45

    Boekel Sport JO19-2

    DVG JO19-2

    Sportpark De Donk

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Mariahout JO19-2

    Sportpark De Neul

17 november

  • 14:30

    DVG JO19-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Sportpark De Roode Bleek

  • 14:30

    WEC JO19-2

    Handel JO19-1G

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    ST Boskant/Ollandia JO19-1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    ELI JO19-1

    Avanti'31 JO19-2

    Sportpark 't Luytelaar

  • 15:00

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    Boekel Sport JO19-2

    Sportpark Zuideinderpark

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    Sportpark Den Eimert

24 november

  • 14:30

    Avanti'31 JO19-2

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    Sportpark De Molenheide

  • 14:30

    Handel JO19-1G

    ELI JO19-1

    Sportpark D'n Eikenwal

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    DVG JO19-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 14:45

    Boekel Sport JO19-2

    WEC JO19-2

    Sportpark De Donk

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Mariahout JO19-2

    Sportpark Den Eimert

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    ST Boskant/Ollandia JO19-1

    Sportpark De Neul

01 december

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Boekel Sport JO19-2

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    ST Boskant/Ollandia JO19-1

    Avanti'31 JO19-2

    Sportpark Ekkerzicht

  • 14:30

    DVG JO19-2

    Handel JO19-1G

    Sportpark De Roode Bleek

  • 14:30

    WEC JO19-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    ELI JO19-1

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    Sportpark 't Luytelaar

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    Sportpark De Neul

08 december

  • 14:30

    Avanti'31 JO19-2

    DVG JO19-2

    Sportpark De Molenheide

  • 14:30

    Handel JO19-1G

    Mariahout JO19-2

    Sportpark D'n Eikenwal

  • 14:45

    Boekel Sport JO19-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Sportpark De Donk

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    WEC JO19-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 15:00

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    ST Boskant/Ollandia JO19-1

    Sportpark Zuideinderpark

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    ELI JO19-1

    Sportpark Den Eimert

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mariahout JO19-2

2

6

2

0

0

9

3

+6

0

2

DVG JO19-2

2

3

1

0

1

1

5

-4

0

3

Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

2

0

0

0

2

3

5

-2

0

Uitslagen beker

15 september

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    DVG JO19-2

    Sportpark De Neul

    0 - 1

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    Sportpark De Heibunders

08 september

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Mariahout JO19-2

    Sportpark De Neul

    3 - 4

  • 14:30

    DVG JO19-2

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    Sportpark De Roode Bleek

01 september

  • 15:00

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Sportpark Zuideinderpark

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    DVG JO19-2

    Sportpark De Heibunders

    5 - 0

TEAM INFO

Spelers

Bram Robbescheuten, Igor van Vijfeijken, Jop van der Burgt, Luc de Wit, Lukas Martens, Maikel Aarts, Nick Leenders, Rik van Uden, Ron van de Wijdeven, Stef Berkvens, Twan Vermeulen

Staf

Hans Aarts - Trainer / leider

Riny Barten - Leider

Training

Niet bekend

Copyright © 2008 - 2018 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio