Mariahout JO19-2

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0225 Onder 19 competitie (najaar)

14 december

  • 15:01

    WHV JO19-1

    WEC JO19-2

    Sportpark De Hoef

    0 - 4

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    Boekel Sport JO19-3

    Sportpark Prins W. Alexander

    1 - 1

07 december

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-2

    WHV JO19-1

    Sportpark De Neul

    5 - 0

  • 14:45

    Avesteyn JO19-2

    Irene JO19-1

    Sportpark Avesteyn

    2 - 5

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Sportpark Prins W. Alexander

    5 - 1

  • 14:45

    Boekel Sport JO19-3

    Mariahout JO19-2

    Sportpark De Donk

  • 14:45

    WEC JO19-2

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    Sportpark De Glorie

    7 - 2

  • 14:30

    Avanti'31 JO19-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Sportpark De Molenheide

    1 - 2

30 november

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-2

    Sportpark De Neul

    0 - 3

  • 15:00

    WHV JO19-1

    WEC JO19-2

    Sportpark De Hoef

    0 - 1

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Boekel Sport JO19-3

    Sportpark Den Eimert

    3 - 2

  • 14:45

    Avesteyn JO19-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    Sportpark Avesteyn

    0 - 8

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    Sportpark De Heibunders

    0 - 7

  • 14:30

    Irene JO19-1

    Avanti'31 JO19-2

    Sportpark De Laat

    0 - 2

23 november

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Sportpark De Neul

    0 - 7

  • 15:00

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    WHV JO19-1

    Sportpark Zuideinderpark

    2 - 2

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    Irene JO19-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    7 - 6

  • 14:45

    Boekel Sport JO19-3

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-2

    Sportpark De Donk

    2 - 1

  • 14:45

    WEC JO19-2

    Mariahout JO19-2

    Sportpark De Glorie

    6 - 0

  • 14:30

    Avanti'31 JO19-2

    Avesteyn JO19-2

    Sportpark De Molenheide

    3 - 2

16 november

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-2

    Mariahout JO19-2

    Sportpark De Neul

    6 - 0

  • 14:45

    Avesteyn JO19-2

    WHV JO19-1

    Sportpark Avesteyn

    0 - 2

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    7 - 0

  • 14:45

    Boekel Sport JO19-3

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    Sportpark De Donk

    2 - 1

  • 14:45

    Boekel Sport JO19-3

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    Sportpark De Donk

    2 - 1

  • 14:30

    Avanti'31 JO19-2

    WEC JO19-2

    Sportpark De Molenheide

    3 - 2

  • 14:30

    Irene JO19-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Sportpark De Laat

09 november

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Boekel Sport JO19-3

    Sportpark De Neul

    2 - 6

  • 15:00

    WHV JO19-1

    Irene JO19-1

    Sportpark De Hoef

    4 - 3

  • 15:00

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    Avanti'31 JO19-2

    Sportpark Zuideinderpark

    2 - 1

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-2

    Sportpark Den Eimert

    3 - 5

  • 14:45

    WEC JO19-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    Sportpark De Glorie

    4 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Avesteyn JO19-2

    Sportpark De Heibunders

    2 - 2

02 november

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-2

    Avesteyn JO19-2

    Sportpark De Neul

    4 - 1

  • 15:00

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Sportpark Zuideinderpark

    0 - 0

  • 14:45

    Boekel Sport JO19-3

    Irene JO19-1

    Sportpark De Donk

    2 - 2

  • 14:45

    WEC JO19-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Sportpark De Glorie

    10 - 0

  • 14:30

    Avanti'31 JO19-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    Sportpark De Molenheide

    2 - 3

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    WHV JO19-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 2

26 oktober

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    Sportpark De Neul

    3 - 7

  • 15:00

    WHV JO19-1

    Avanti'31 JO19-2

    Sportpark De Hoef

    3 - 1

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    WEC JO19-2

    Sportpark Den Eimert

    4 - 0

  • 14:45

    Avesteyn JO19-2

    Boekel Sport JO19-3

    Sportpark Avesteyn

    2 - 2

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    Mariahout JO19-2

    Sportpark Prins W. Alexander

    4 - 0

  • 14:30

    Irene JO19-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-2

    Sportpark De Laat

    3 - 4

19 oktober

  • 14:30

    WEC JO19-2

    Avesteyn JO19-2

    Sportpark De Glorie

    10 - 0

12 oktober

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    Sportpark De Neul

    2 - 5

  • 15:00

    WHV JO19-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Sportpark De Hoef

    4 - 0

  • 15:00

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    Irene JO19-1

    Sportpark Zuideinderpark

    0 - 4

  • 14:45

    Boekel Sport JO19-3

    Avanti'31 JO19-2

    Sportpark De Donk

    6 - 3

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 2

05 oktober

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Mariahout JO19-2

    Sportpark De Neul

    6 - 0

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    WHV JO19-1

    Sportpark Den Eimert

    0 - 0

  • 14:45

    Avesteyn JO19-2

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    Sportpark Avesteyn

    0 - 0

  • 14:30

    Avanti'31 JO19-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-2

    Sportpark De Molenheide

    5 - 3

  • 14:30

    Irene JO19-1

    WEC JO19-2

    Sportpark De Laat

    1 - 5

28 september

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Avesteyn JO19-2

    Sportpark De Neul

    1 - 5

  • 15:00

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-2

    Sportpark Zuideinderpark

    2 - 3

  • 15:00

    WHV JO19-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    Sportpark De Hoef

    4 - 0

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Irene JO19-1

    Sportpark Den Eimert

    4 - 3

  • 14:45

    WEC JO19-2

    Boekel Sport JO19-3

    Sportpark De Glorie

    3 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Avanti'31 JO19-2

    Sportpark De Heibunders

    0 - 5

21 september

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-2

    WEC JO19-2

    Sportpark De Neul

    2 - 3

  • 14:45

    Avesteyn JO19-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Sportpark Avesteyn

    1 - 1

  • 14:45

    Boekel Sport JO19-3

    WHV JO19-1

    Sportpark De Donk

    2 - 1

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    Sportpark Prins W. Alexander

    4 - 3

  • 14:30

    Avanti'31 JO19-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Sportpark De Molenheide

    7 - 0

  • 14:30

    Irene JO19-1

    Mariahout JO19-2

    Sportpark De Laat

    9 - 0

0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Baarlo JO19-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

Bieslo JO19-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

3

Bruheze JO19-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

4

Erp JO19-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

5

ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO19-2G

0

0

0

0

0

0

0

0

0

6

Hapse Boys JO19-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

7

Leunen JO19-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

8

Mariahout JO19-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

9

Olympia'18 JO19-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

10

ST Panningen/Egchel JO19-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

11

ST Sparta'18/Kronenberg JO19-3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

12

ZSV JO19-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0225 Onder 19 competitie (najaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

WEC JO19-2

11

27

9

0

2

54

16

+38

0

2

Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

11

25

8

1

2

46

23

+23

0

3

Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-2

11

21

7

0

4

38

24

+14

0

4

Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

11

21

6

3

2

26

19

+7

0

5

WHV JO19-1

11

20

6

2

3

22

18

+4

0

6

Boekel Sport JO19-3

10

18

5

3

2

27

19

+8

0

7

Avanti'31 JO19-2

11

18

6

0

5

33

23

+10

0

8

Schijndel/DE WIT JO19-3

11

11

3

3

5

26

26

0

1

9

Irene JO19-1

10

10

3

1

6

36

30

+6

0

10

Avesteyn JO19-2

11

7

1

4

6

15

38

-23

0

11

Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

10

3

1

0

9

13

54

-41

0

12

Mariahout JO19-2

10

1

0

1

9

3

49

-46

0

0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

01 februari

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    ST Panningen/Egchel JO19-2

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Erp JO19-2

    ZSV JO19-2

    Sportpark Den Uil

  • 14:30

    Hapse Boys JO19-1

    ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO19-2G

    Sportpark de Berkte

  • 15:00

    Olympia'18 JO19-2

    Baarlo JO19-2

    Sportpark Pelzer

  • 15:15

    Bruheze JO19-2

    Bieslo JO19-2

    Sportpark Espendonk

  • 16:00

    ST Sparta'18/Kronenberg JO19-3

    Leunen JO19-2

    Sportpark 't Spansel

08 februari

  • 14:00

    Baarlo JO19-2

    ST Sparta'18/Kronenberg JO19-3

    Sportpark De Meeren

  • 14:30

    ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO19-2G

    Erp JO19-2

    Sportpark Het Domein

  • 14:45

    Leunen JO19-2

    Mariahout JO19-2

    Sportpark 't Klaverblad

  • 15:00

    ZSV JO19-2

    Olympia'18 JO19-2

    Sportpark De Kranenmortel

  • 15:00

    Bieslo JO19-2

    Hapse Boys JO19-1

    Sportpark De Solberg

  • 15:00

    ST Panningen/Egchel JO19-2

    Bruheze JO19-2

    Sportpark Panningen-Noord

15 februari

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Baarlo JO19-2

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Hapse Boys JO19-1

    Erp JO19-2

    Sportpark de Berkte

  • 15:00

    Olympia'18 JO19-2

    ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO19-2G

    Sportpark Pelzer

  • 15:00

    ST Panningen/Egchel JO19-2

    Bieslo JO19-2

    Sportpark Panningen-Noord

  • 15:15

    Bruheze JO19-2

    Leunen JO19-2

    Sportpark Espendonk

  • 16:00

    ST Sparta'18/Kronenberg JO19-3

    ZSV JO19-2

    Sportpark 't Spansel

07 maart

  • 14:00

    Baarlo JO19-2

    ST Panningen/Egchel JO19-2

    Sportpark De Meeren

  • 14:30

    Erp JO19-2

    ST Sparta'18/Kronenberg JO19-3

    Sportpark Den Uil

  • 14:30

    ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO19-2G

    Bruheze JO19-2

    Sportpark Het Domein

  • 14:45

    Leunen JO19-2

    Olympia'18 JO19-2

    Sportpark 't Klaverblad

  • 15:00

    ZSV JO19-2

    Hapse Boys JO19-1

    Sportpark De Kranenmortel

  • 15:00

    Bieslo JO19-2

    Mariahout JO19-2

    Sportpark De Solberg

14 maart

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO19-2G

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Hapse Boys JO19-1

    ST Sparta'18/Kronenberg JO19-3

    Sportpark de Berkte

  • 15:00

    Olympia'18 JO19-2

    Erp JO19-2

    Sportpark Pelzer

  • 15:00

    Bieslo JO19-2

    Baarlo JO19-2

    Sportpark De Solberg

  • 15:00

    ST Panningen/Egchel JO19-2

    Leunen JO19-2

    Sportpark Panningen-Noord

  • 15:15

    Bruheze JO19-2

    ZSV JO19-2

    Sportpark Espendonk

28 maart

  • 14:30

    Erp JO19-2

    Bruheze JO19-2

    Sportpark Den Uil

  • 14:30

    Hapse Boys JO19-1

    Leunen JO19-2

    Sportpark de Berkte

  • 14:30

    ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO19-2G

    Bieslo JO19-2

    Sportpark Het Domein

  • 15:00

    ZSV JO19-2

    Baarlo JO19-2

    Sportpark De Kranenmortel

  • 15:00

    Olympia'18 JO19-2

    Mariahout JO19-2

    Sportpark Pelzer

  • 16:00

    ST Sparta'18/Kronenberg JO19-3

    ST Panningen/Egchel JO19-2

    Sportpark 't Spansel

04 april

  • 14:00

    Baarlo JO19-2

    Hapse Boys JO19-1

    Sportpark De Meeren

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Erp JO19-2

    Sportpark De Heibunders

  • 14:45

    Leunen JO19-2

    ZSV JO19-2

    Sportpark 't Klaverblad

  • 15:00

    Bieslo JO19-2

    ST Sparta'18/Kronenberg JO19-3

    Sportpark De Solberg

  • 15:00

    ST Panningen/Egchel JO19-2

    ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO19-2G

    Sportpark Panningen-Noord

  • 15:15

    Bruheze JO19-2

    Olympia'18 JO19-2

    Sportpark Espendonk

18 april

  • 14:30

    Erp JO19-2

    Bieslo JO19-2

    Sportpark Den Uil

  • 14:30

    Hapse Boys JO19-1

    ST Panningen/Egchel JO19-2

    Sportpark de Berkte

  • 14:45

    Leunen JO19-2

    Baarlo JO19-2

    Sportpark 't Klaverblad

  • 15:00

    ZSV JO19-2

    ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO19-2G

    Sportpark De Kranenmortel

  • 16:00

    ST Sparta'18/Kronenberg JO19-3

    Olympia'18 JO19-2

    Sportpark 't Spansel

09 mei

  • 14:00

    Baarlo JO19-2

    Bruheze JO19-2

    Sportpark De Meeren

  • 14:30

    Erp JO19-2

    ST Panningen/Egchel JO19-2

    Sportpark Den Uil

  • 14:30

    ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO19-2G

    ST Sparta'18/Kronenberg JO19-3

    Sportpark Het Domein

  • 15:00

    ZSV JO19-2

    Mariahout JO19-2

    Sportpark De Kranenmortel

  • 15:00

    Olympia'18 JO19-2

    Hapse Boys JO19-1

    Sportpark Pelzer

  • 15:00

    Bieslo JO19-2

    Leunen JO19-2

    Sportpark De Solberg

16 mei

  • 14:00

    Baarlo JO19-2

    ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO19-2G

    Sportpark De Meeren

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    ST Sparta'18/Kronenberg JO19-3

    Sportpark De Heibunders

  • 14:45

    Leunen JO19-2

    Erp JO19-2

    Sportpark 't Klaverblad

  • 15:00

    Bieslo JO19-2

    ZSV JO19-2

    Sportpark De Solberg

  • 15:00

    ST Panningen/Egchel JO19-2

    Olympia'18 JO19-2

    Sportpark Panningen-Noord

  • 15:15

    Bruheze JO19-2

    Hapse Boys JO19-1

    Sportpark Espendonk

23 mei

  • 14:30

    Erp JO19-2

    Baarlo JO19-2

    Sportpark Den Uil

  • 14:30

    Hapse Boys JO19-1

    Mariahout JO19-2

    Sportpark de Berkte

  • 14:30

    ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO19-2G

    Leunen JO19-2

    Sportpark Het Domein

  • 15:00

    ZSV JO19-2

    ST Panningen/Egchel JO19-2

    Sportpark De Kranenmortel

  • 15:00

    Olympia'18 JO19-2

    Bieslo JO19-2

    Sportpark Pelzer

  • 16:00

    ST Sparta'18/Kronenberg JO19-3

    Bruheze JO19-2

    Sportpark 't Spansel

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

VOW JO19-1

3

7

2

1

0

17

2

+15

0

2

Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

3

7

2

1

0

10

4

+6

0

3

Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

3

1

0

1

2

6

15

-9

0

4

Mariahout JO19-2

3

1

0

1

2

4

16

-12

0

Uitslagen beker

14 september

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Sportpark Den Eimert

    6 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    VOW JO19-1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 10

07 september

  • 14:30

    VOW JO19-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    6 - 1

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 3

31 augustus

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Mariahout JO19-2

    Sportpark De Neul

    3 - 3

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    VOW JO19-1

    Sportpark Den Eimert

    1 - 1

TEAM INFO

Spelers

Maikel Aarts, Freek Beniers, Stef Berkvens, Joost van den Boogaart, Joey van den Burgt, Nick Leenders, Ruben Maas, Lukas Martens, Bram Robbescheuten, Sam Rovers, Jay Sanders, Robin Stoop, Rik van Uden, Yannick Valk, Igor van Vijfeijken, Jop Vorstenbosch

Staf

Trainer/leider: Jacky Donkers, Bart van Berkel
Leider: Riny Barten, Hans Aarts

Training

Maandag 19:30 uur -20:30 uur, Kleeedlokaal 2
Woensdag 19:30 uur -20:30 uur, Kleeedlokaal 2

Copyright © 2008 - 2020 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio