Mariahout JO19-1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0225 Onder 19 (najaarsreeks)

21 november

  • 16:00

    SV Unitas'59 JO19-4

    Avesteyn JO19-2

    Sportpark Bokt

  • 15:15

    SBC JO19-2

    Den Dungen JO19-3

    Sportpark Schuttersheide

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-6

    UDI'19/CSU JO19-4

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Erp JO19-3

    Gemert JO19-6

    Sportpark Den Uil

  • 14:30

    Sparta'25 JO19-3

    Heeswijk JO19-2

    Sportpark 't Heereind

14 november

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-6

    Sportpark De Neul

  • 15:00

    Den Dungen JO19-3

    Mariahout JO19-1

    Sportpark Jacobskamp

  • 14:45

    Avesteyn JO19-2

    SBC JO19-2

    Sportpark Avesteyn

  • 14:45

    UDI'19/CSU JO19-4

    Erp JO19-3

    Sportpark Parkzicht

  • 14:45

    Heeswijk JO19-2

    SV Unitas'59 JO19-4

    Sportpark De Balledonk

  • 13:45

    Gemert JO19-6

    Sparta'25 JO19-3

    Sportpark Molenbroek

07 november

  • 16:00

    SV Unitas'59 JO19-4

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Sportpark Bokt

  • 15:15

    SBC JO19-2

    Gemert JO19-6

    Sportpark Schuttersheide

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-6

    Mariahout JO19-1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 14:45

    Heeswijk JO19-2

    Avesteyn JO19-2

    Sportpark De Balledonk

  • 14:30

    Erp JO19-3

    Den Dungen JO19-3

    Sportpark Den Uil

  • 14:30

    Sparta'25 JO19-3

    UDI'19/CSU JO19-4

    Sportpark 't Heereind

31 oktober

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    SBC JO19-2

    Sportpark De Neul

  • 15:00

    Den Dungen JO19-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-6

    Sportpark Jacobskamp

  • 14:45

    Avesteyn JO19-2

    Sparta'25 JO19-3

    Sportpark Avesteyn

  • 14:45

    UDI'19/CSU JO19-4

    Heeswijk JO19-2

    Sportpark Parkzicht

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Erp JO19-3

    Sportpark De Heibunders

  • 13:45

    Gemert JO19-6

    SV Unitas'59 JO19-4

    Sportpark Molenbroek

24 oktober

  • 15:15

    SBC JO19-2

    Heeswijk JO19-2

    Sportpark Schuttersheide

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-6

    Avesteyn JO19-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Gemert JO19-6

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Erp JO19-3

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Sportpark Den Uil

  • 14:30

    Sparta'25 JO19-3

    Den Dungen JO19-3

    Sportpark 't Heereind

  • 14:15

    SV Unitas'59 JO19-4

    UDI'19/CSU JO19-4

    Sportpark Bokt

17 oktober

  • 15:15

    SBC JO19-2

    Sparta'25 JO19-3

    Sportpark Schuttersheide

10 oktober

  • 16:00

    SV Unitas'59 JO19-4

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-6

    Sportpark Bokt

    5 - 5

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Gemert JO19-6

    Sportpark De Neul

    6 - 1

  • 14:45

    Avesteyn JO19-2

    Den Dungen JO19-3

    Sportpark Avesteyn

    6 - 2

  • 14:45

    UDI'19/CSU JO19-4

    Mariahout JO19-1

    Sportpark Parkzicht

    1 - 4

  • 14:45

    Heeswijk JO19-2

    Erp JO19-3

    Sportpark De Balledonk

    2 - 1

03 oktober

  • 15:00

    Den Dungen JO19-3

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Sportpark Jacobskamp

    1 - 4

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-6

    Heeswijk JO19-2

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Avesteyn JO19-2

    Sportpark De Heibunders

    3 - 4

  • 14:30

    Erp JO19-3

    SBC JO19-2

    Sportpark Den Uil

    1 - 5

  • 14:30

    Sparta'25 JO19-3

    SV Unitas'59 JO19-4

    Sportpark 't Heereind

    2 - 2

  • 11:30

    Gemert JO19-6

    UDI'19/CSU JO19-4

    Sportpark Molenbroek

    5 - 1

26 september

  • 16:00

    SV Unitas'59 JO19-4

    Erp JO19-3

    Sportpark Bokt

    4 - 3

  • 15:15

    SBC JO19-2

    Mariahout JO19-1

    Sportpark Schuttersheide

    3 - 0

  • 14:45

    Avesteyn JO19-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Sportpark Avesteyn

    6 - 1

  • 14:45

    UDI'19/CSU JO19-4

    Den Dungen JO19-3

    Sportpark Parkzicht

    3 - 1

  • 14:45

    Heeswijk JO19-2

    Gemert JO19-6

    Sportpark De Balledonk

    0 - 1

  • 14:30

    Sparta'25 JO19-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-6

    Sportpark 't Heereind

    1 - 4

19 september

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    UDI'19/CSU JO19-4

    Sportpark De Neul

    8 - 2

  • 15:00

    Den Dungen JO19-3

    Heeswijk JO19-2

    Sportpark Jacobskamp

    1 - 3

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-6

    SBC JO19-2

    Sportpark Prins W. Alexander

    0 - 7

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    SV Unitas'59 JO19-4

    Sportpark De Heibunders

    6 - 0

  • 14:30

    Erp JO19-3

    Sparta'25 JO19-3

    Sportpark Den Uil

    6 - 3

  • 13:15

    Gemert JO19-6

    Avesteyn JO19-2

    Sportpark Molenbroek

    6 - 2

0225 Onder 19 (najaarsreeks)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

SBC JO19-2

3

9

3

0

0

15

1

+14

0

2

Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

4

9

3

0

1

19

10

+9

0

3

Avesteyn JO19-2

4

9

3

0

1

18

12

+6

0

4

Gemert JO19-6

4

9

3

0

1

13

9

+4

0

5

Blauw Geel'38/JUMBO JO19-6

4

7

2

1

1

12

15

-3

0

6

Mariahout JO19-1

4

6

2

0

2

13

8

+5

0

7

Heeswijk JO19-2

4

6

2

0

2

7

6

+1

0

8

SV Unitas'59 JO19-4

4

5

1

2

1

11

16

-5

0

9

Erp JO19-3

4

3

1

0

3

11

14

-3

0

10

UDI'19/CSU JO19-4

4

3

1

0

3

7

18

-11

0

11

Sparta'25 JO19-3

3

1

0

1

2

6

12

-6

0

12

Den Dungen JO19-3

4

0

0

0

4

5

16

-11

0

0225 Onder 19 (najaarsreeks)

28 november

  • 11:30

    Gemert JO19-6

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-6

    Sportpark Molenbroek

  • 14:30

    Erp JO19-3

    Avesteyn JO19-2

    Sportpark Den Uil

  • 14:30

    Sparta'25 JO19-3

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Sportpark 't Heereind

  • 14:45

    UDI'19/CSU JO19-4

    SBC JO19-2

    Sportpark Parkzicht

  • 14:45

    Heeswijk JO19-2

    Mariahout JO19-1

    Sportpark De Balledonk

  • 15:00

    Den Dungen JO19-3

    SV Unitas'59 JO19-4

    Sportpark Jacobskamp

05 december

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Sparta'25 JO19-3

    Sportpark De Heibunders

  • 14:45

    Avesteyn JO19-2

    UDI'19/CSU JO19-4

    Sportpark Avesteyn

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-6

    Erp JO19-3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 15:00

    Den Dungen JO19-3

    Gemert JO19-6

    Sportpark Jacobskamp

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Heeswijk JO19-2

    Sportpark De Neul

  • 16:00

    SV Unitas'59 JO19-4

    SBC JO19-2

    Sportpark Bokt

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mariahout JO19-1

3

7

2

1

0

15

5

+10

0

2

Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

3

7

2

1

0

10

5

+5

0

3

Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

3

3

1

0

2

9

14

-5

0

4

Avesteyn JO19-2

3

0

0

0

3

2

12

-10

0

Uitslagen beker

12 september

  • 15:00

    Mariahout JO19-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Sportpark De Heibunders

    8 - 2

  • 14:45

    Avesteyn JO19-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Sportpark Avesteyn

    1 - 2

05 september

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Sportpark Den Eimert

    5 - 1

  • 14:45

    Avesteyn JO19-2

    Mariahout JO19-1

    Sportpark Avesteyn

    0 - 4

29 augustus

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Avesteyn JO19-2

    Sportpark De Neul

    6 - 1

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Sportpark De Heibunders

    3 - 3

TEAM INFO

Mariahout JO19-1

Spelers

Maikel Aarts, Freek Beniers, Stef Berkvens, Jop van der Burgt, Glen Biemans, Joost van den Boogaart, Joey van den Burgt, Jur van Eijndhoven, Nick Leenders, Ruben Maas, Lukas Martens, Bram Robbescheuten, Sam Rovers, Jay Sanders, Robin Stoop, Rik van Uden, Twan Vermeulen, Gijs van der Vliet, Guus Vogels, Jop Vorstenbosch, Harm Wijdeven

Staf

Trainer/coach: Patrick Dekkers

Leider: Patrick Dekkers, Hans Aarts, Riny Barten

Training

Dinsdag 19.15 - 20.45 uur, Kleedlokaal 1-2-3-4

Donderdag 19.15 - 20.45 uur, Kleedlokaal 1-2-3-4

Copyright © 2008 - 2020 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign