Mariahout JO19-1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0225 Onder 19 competitie (najaar)

07 december

  • 15:00

    SV Someren JO19-2

    SJO Helmondia-Mulo JO19-2

    Sportpark De Potacker

  • 15:00

    ST SVSH/SSE JO19-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2

    Sportpark De Plagge

  • 14:30

    ASV'33 JO19-1

    Stiphout Vooruit JO19-1

    Sportpark De Hut

  • 14:30

    DVG JO19-1

    Bruheze JO19-1

    Sportpark De Roode Bleek

  • 14:30

    Mifano JO19-1

    ZSV JO19-1

    Sportpark De Ark

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    NWC JO19-2

    Sportpark De Heibunders

30 november

  • 15:00

    SJO Helmondia-Mulo JO19-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2

    Sportpark de Braak

    1 - 5

  • 15:00

    Stiphout Vooruit JO19-1

    SV Someren JO19-2

    Sportpark Molenven

    8 - 1

  • 14:45

    NWC JO19-2

    DVG JO19-1

    Sportpark 't Root

    2 - 2

  • 14:30

    ZSV JO19-1

    ASV'33 JO19-1

    Sportpark De Kranenmortel

    8 - 0

  • 14:15

    Bruheze JO19-1

    ST SVSH/SSE JO19-1

    Sportpark Espendonk

    3 - 3

23 november

  • 15:00

    ST SVSH/SSE JO19-1

    SJO Helmondia-Mulo JO19-2

    Sportpark De Plagge

    7 - 1

  • 15:00

    SV Someren JO19-2

    DVG JO19-1

    Sportpark De Potacker

    0 - 6

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2

    Bruheze JO19-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 0

  • 14:45

    NWC JO19-2

    Stiphout Vooruit JO19-1

    Sportpark 't Root

    0 - 3

  • 14:30

    ASV'33 JO19-1

    Mifano JO19-1

    Sportpark De Hut

    2 - 1

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    ZSV JO19-1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 6

16 november

  • 15:00

    SV Someren JO19-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2

    Sportpark De Potacker

    1 - 9

  • 15:00

    ZSV JO19-1

    NWC JO19-2

    Sportpark De Kranenmortel

    4 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Stiphout Vooruit JO19-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 5

  • 14:30

    DVG JO19-1

    SJO Helmondia-Mulo JO19-2

    Sportpark De Roode Bleek

    8 - 0

  • 14:30

    Mifano JO19-1

    Bruheze JO19-1

    Sportpark De Ark

    2 - 3

09 november

  • 15:00

    ST SVSH/SSE JO19-1

    Mariahout JO19-1

    Sportpark De Plagge

    3 - 0

  • 15:00

    SJO Helmondia-Mulo JO19-2

    Mifano JO19-1

    Sportpark de Braak

    3 - 4

  • 15:00

    Stiphout Vooruit JO19-1

    DVG JO19-1

    Sportpark Molenven

    1 - 1

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2

    ASV'33 JO19-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    17 - 0

  • 14:45

    NWC JO19-2

    SV Someren JO19-2

    Sportpark 't Root

    7 - 2

  • 14:30

    Bruheze JO19-1

    ZSV JO19-1

    Sportpark Espendonk

    1 - 4

02 november

  • 15:00

    SJO Helmondia-Mulo JO19-2

    Bruheze JO19-1

    Sportpark de Braak

    1 - 4

  • 15:00

    SV Someren JO19-2

    ZSV JO19-1

    Sportpark De Potacker

    0 - 5

  • 15:00

    ST SVSH/SSE JO19-1

    NWC JO19-2

    Sportpark De Plagge

    4 - 4

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2

    Stiphout Vooruit JO19-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    1 - 1

  • 14:30

    ASV'33 JO19-1

    Mariahout JO19-1

    Sportpark De Hut

    2 - 2

26 oktober

  • 15:15

    Bruheze JO19-1

    ASV'33 JO19-1

    Sportpark Espendonk

    3 - 2

  • 15:00

    Stiphout Vooruit JO19-1

    ST SVSH/SSE JO19-1

    Sportpark Molenven

    7 - 1

  • 15:00

    ZSV JO19-1

    DVG JO19-1

    Sportpark De Kranenmortel

    1 - 1

  • 14:45

    NWC JO19-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2

    Sportpark 't Root

    2 - 7

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    SJO Helmondia-Mulo JO19-2

    Sportpark De Heibunders

    2 - 1

  • 13:00

    Mifano JO19-1

    SV Someren JO19-2

    Sportpark De Ark

    5 - 3

19 oktober

  • 15:00

    SJO Helmondia-Mulo JO19-2

    ASV'33 JO19-1

    Sportpark de Braak

    1 - 2

12 oktober

  • 15:15

    Bruheze JO19-1

    NWC JO19-2

    Sportpark Espendonk

    4 - 1

  • 15:00

    SJO Helmondia-Mulo JO19-2

    Stiphout Vooruit JO19-1

    Sportpark de Braak

    0 - 6

  • 15:00

    ST SVSH/SSE JO19-1

    Mifano JO19-1

    Sportpark De Plagge

    3 - 3

  • 15:00

    SV Someren JO19-2

    ASV'33 JO19-1

    Sportpark De Potacker

    1 - 4

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2

    ZSV JO19-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 1

  • 14:30

    DVG JO19-1

    Mariahout JO19-1

    Sportpark De Roode Bleek

    6 - 0

05 oktober

  • 15:00

    Stiphout Vooruit JO19-1

    Bruheze JO19-1

    Sportpark Molenven

    1 - 1

  • 15:00

    ZSV JO19-1

    ST SVSH/SSE JO19-1

    Sportpark De Kranenmortel

    2 - 3

  • 14:30

    ASV'33 JO19-1

    DVG JO19-1

    Sportpark De Hut

    1 - 6

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    SV Someren JO19-2

    Sportpark De Heibunders

    1 - 0

  • 14:30

    Mifano JO19-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2

    Sportpark De Ark

    2 - 2

28 september

  • 15:15

    Bruheze JO19-1

    Mariahout JO19-1

    Sportpark Espendonk

    1 - 1

  • 15:00

    ST SVSH/SSE JO19-1

    SV Someren JO19-2

    Sportpark De Plagge

    7 - 0

  • 15:00

    Stiphout Vooruit JO19-1

    ZSV JO19-1

    Sportpark Molenven

    4 - 0

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2

    DVG JO19-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    1 - 3

  • 14:45

    NWC JO19-2

    Mifano JO19-1

    Sportpark 't Root

    4 - 4

21 september

  • 15:00

    SV Someren JO19-2

    Bruheze JO19-1

    Sportpark De Potacker

    0 - 8

  • 15:00

    ZSV JO19-1

    SJO Helmondia-Mulo JO19-2

    Sportpark De Kranenmortel

    4 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2

    Sportpark De Heibunders

    4 - 3

  • 14:30

    DVG JO19-1

    ST SVSH/SSE JO19-1

    Sportpark De Roode Bleek

    3 - 1

  • 14:30

    Mifano JO19-1

    Stiphout Vooruit JO19-1

    Sportpark De Ark

    1 - 7

  • 14:30

    ASV'33 JO19-1

    NWC JO19-2

    Sportpark De Hut

    3 - 2

0225 Onder 19 competitie (najaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Stiphout Vooruit JO19-1

10

24

7

3

0

43

7

+36

0

2

DVG JO19-1

9

21

6

3

0

36

7

+29

0

3

Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2

10

20

6

2

2

49

15

+34

0

4

ZSV JO19-1

10

19

6

1

3

35

17

+18

0

5

Bruheze JO19-1

10

18

5

3

2

28

17

+11

0

6

ST SVSH/SSE JO19-1

9

15

4

3

2

32

23

+9

0

7

ASV'33 JO19-1

9

13

4

1

4

16

41

-25

0

8

Mariahout JO19-1

9

11

3

2

4

13

27

-14

0

9

Mifano JO19-1

8

9

2

3

3

22

27

-5

0

10

NWC JO19-2

9

6

1

3

5

24

33

-9

0

11

SJO Helmondia-Mulo JO19-2

9

0

0

0

9

10

42

-32

0

12

SV Someren JO19-2

10

0

0

0

10

8

60

-52

0

0225 Onder 19 competitie (najaar)

07 december

  • 14:30

    ASV'33 JO19-1

    Stiphout Vooruit JO19-1

    Sportpark De Hut

  • 14:30

    DVG JO19-1

    Bruheze JO19-1

    Sportpark De Roode Bleek

  • 14:30

    Mifano JO19-1

    ZSV JO19-1

    Sportpark De Ark

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    NWC JO19-2

    Sportpark De Heibunders

  • 15:00

    SV Someren JO19-2

    SJO Helmondia-Mulo JO19-2

    Sportpark De Potacker

  • 15:00

    ST SVSH/SSE JO19-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2

    Sportpark De Plagge

11 december

  • 19:30

    DVG JO19-1

    Mifano JO19-1

    Sportpark De Roode Bleek

14 december

  • 12:00

    Mifano JO19-1

    Mariahout JO19-1

    Sportpark De Ark

  • 14:45

    NWC JO19-2

    SJO Helmondia-Mulo JO19-2

    Sportpark 't Root

21 december

  • 14:00

    ASV'33 JO19-1

    ST SVSH/SSE JO19-1

    Sportpark De Hut

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Sparta'25 JO19-2

3

9

3

0

0

15

6

+9

0

2

Mariahout JO19-1

3

4

1

1

1

12

8

+4

0

3

Stiphout Vooruit JO19-2

3

4

1

1

1

9

8

+1

0

4

ELI JO19-1

3

0

0

0

3

0

14

-14

0

Uitslagen beker

14 september

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Sparta'25 JO19-2

    Sportpark De Heibunders

    3 - 5

  • 14:30

    ELI JO19-1

    Stiphout Vooruit JO19-2

    Sportpark 't Luytelaar

    0 - 3

07 september

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    ELI JO19-1

    Sportpark De Heibunders

    6 - 0

  • 14:30

    Sparta'25 JO19-2

    Stiphout Vooruit JO19-2

    Sportpark 't Heereind

    5 - 3

31 augustus

  • 15:00

    Stiphout Vooruit JO19-2

    Mariahout JO19-1

    Sportpark Molenven

    3 - 3

  • 14:30

    ELI JO19-1

    Sparta'25 JO19-2

    Sportpark 't Luytelaar

    0 - 5

TEAM INFO

Mariahout JO19-1

Spelers

Glenn Biemans, Sander Brugmans, Luciano Deben, Bjorn van den Heuvel, Joep van Hoof, Brent Maas, David van Rossum, Tim van de Ven, Twan Vermeulen, Niels Vissers, Guus Vogels, Thijs van Wanrooij, Luc de Wit

Staf

Trainer/coach: Freddy Vermeulen

Leider: Stan de Groot, Freddy Vermeulen

Grensrechter: Jorlan van Hoof

Training

Dinsdag 19.30 - 21.00 uur, Kleedlokaal 3

Donderdag 19.30 - 21.00 uur, Kleedlokaal 3

Copyright © 2008 - 2019 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio