Mariahout JO17-1G

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0235 Onder 17 (najaarsreeks)

05 december

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-3

    Schijndel/DE WIT JO17-3

    Sportpark De Neul

  • 15:00

    Emplina JO17-2

    Irene JO17-1

    Sportpark Empel Zuid

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    WEC JO17-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 14:30

    Mariahout JO17-1G

    UDI'19/CSU JO17-4

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Ollandia JO17-1

    Schijndel/DE WIT JO17-4

    Sportpark Ekkerzicht

  • 14:30

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

    Sportpark De Bergakkers

28 november

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 14:45

    WEC JO17-2

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    Ollandia JO17-1

    Mariahout JO17-1G

    Sportpark Ekkerzicht

  • 14:30

    Irene JO17-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-3

    Sportpark De Laat

  • 13:15

    Schijndel/DE WIT JO17-3

    UDI'19/CSU JO17-4

    Sportpark Zuideinderpark

  • 13:15

    Schijndel/DE WIT JO17-4

    Emplina JO17-2

    Sportpark Zuideinderpark

21 november

  • 15:00

    Emplina JO17-2

    Schijndel/DE WIT JO17-3

    Sportpark Empel Zuid

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 14:45

    WEC JO17-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

    Sportpark De Glorie

  • 14:45

    UDI'19/CSU JO17-4

    Ollandia JO17-1

    Sportpark Parkzicht

  • 14:30

    Mariahout JO17-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-3

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Irene JO17-1

    Schijndel/DE WIT JO17-4

    Sportpark De Laat

14 november

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-3

    UDI'19/CSU JO17-4

    Sportpark De Neul

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

    Mariahout JO17-1G

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 14:30

    Ollandia JO17-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Sportpark Ekkerzicht

  • 14:30

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Emplina JO17-2

    Sportpark De Bergakkers

  • 13:15

    Schijndel/DE WIT JO17-4

    WEC JO17-2

    Sportpark Zuideinderpark

  • 13:15

    Schijndel/DE WIT JO17-3

    Irene JO17-1

    Sportpark Zuideinderpark

07 november

  • 15:00

    Emplina JO17-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Sportpark Empel Zuid

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 14:45

    WEC JO17-2

    Schijndel/DE WIT JO17-3

    Sportpark De Glorie

  • 14:45

    UDI'19/CSU JO17-4

    Schijndel/DE WIT JO17-4

    Sportpark Parkzicht

  • 14:30

    Mariahout JO17-1G

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Irene JO17-1

    Ollandia JO17-1

    Sportpark De Laat

31 oktober

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-3

    WEC JO17-2

    Sportpark De Neul

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Irene JO17-1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 14:30

    Ollandia JO17-1

    Emplina JO17-2

    Sportpark Ekkerzicht

  • 14:30

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    UDI'19/CSU JO17-4

    Sportpark De Bergakkers

  • 13:15

    Schijndel/DE WIT JO17-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

    Sportpark Zuideinderpark

  • 13:15

    Schijndel/DE WIT JO17-4

    Mariahout JO17-1G

    Sportpark Zuideinderpark

24 oktober

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Schijndel/DE WIT JO17-4

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 14:45

    WEC JO17-2

    Ollandia JO17-1

    Sportpark De Glorie

  • 14:45

    UDI'19/CSU JO17-4

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

    Sportpark Parkzicht

  • 14:30

    Mariahout JO17-1G

    Schijndel/DE WIT JO17-3

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Irene JO17-1

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Sportpark De Laat

  • 13:00

    Emplina JO17-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-3

    Sportpark Empel Zuid

17 oktober

  • 14:30

    Ollandia JO17-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

    Sportpark Ekkerzicht

10 oktober

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-3

    Ollandia JO17-1

    Sportpark De Neul

    2 - 1

  • 15:00

    Mariahout JO17-1G

    Emplina JO17-2

    Sportpark De Heibunders

    3 - 5

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

    Irene JO17-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 1

  • 14:45

    UDI'19/CSU JO17-4

    WEC JO17-2

    Sportpark Parkzicht

    1 - 0

  • 14:30

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Schijndel/DE WIT JO17-4

    Sportpark De Bergakkers

    6 - 4

  • 13:15

    Schijndel/DE WIT JO17-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Sportpark Zuideinderpark

    4 - 1

05 oktober

  • 19:30

    Schijndel/DE WIT JO17-4

    Schijndel/DE WIT JO17-3

    Sportpark Zuideinderpark

    2 - 3

03 oktober

  • 15:00

    Emplina JO17-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

    Sportpark Empel Zuid

    2 - 0

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-3

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 5

  • 14:45

    WEC JO17-2

    Mariahout JO17-1G

    Sportpark De Glorie

    5 - 1

  • 14:30

    Ollandia JO17-1

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Sportpark Ekkerzicht

    1 - 2

  • 14:30

    Irene JO17-1

    UDI'19/CSU JO17-4

    Sportpark De Laat

    9 - 4

26 september

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-3

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Sportpark De Neul

    2 - 3

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

    Schijndel/DE WIT JO17-4

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 1

  • 14:45

    WEC JO17-2

    Emplina JO17-2

    Sportpark De Glorie

    3 - 2

  • 14:45

    UDI'19/CSU JO17-4

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Sportpark Parkzicht

    0 - 5

  • 14:30

    Mariahout JO17-1G

    Irene JO17-1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 4

  • 13:15

    Schijndel/DE WIT JO17-3

    Ollandia JO17-1

    Sportpark Zuideinderpark

    1 - 1

23 september

  • 19:30

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Schijndel/DE WIT JO17-3

    Sportpark De Bergakkers

    2 - 3

19 september

  • 15:00

    Emplina JO17-2

    UDI'19/CSU JO17-4

    Sportpark Empel Zuid

    13 - 0

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Mariahout JO17-1G

    Sportpark Prins W. Alexander

    4 - 5

  • 14:30

    Irene JO17-1

    WEC JO17-2

    Sportpark De Laat

    7 - 0

  • 13:15

    Schijndel/DE WIT JO17-4

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-3

    Sportpark Zuideinderpark

    3 - 7

0235 Onder 17 (najaarsreeks)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Schijndel/DE WIT JO17-3

4

10

3

1

0

11

6

+5

0

2

Emplina JO17-2

4

9

3

0

1

22

6

+16

0

3

Irene JO17-1

4

9

3

0

1

21

6

+15

0

4

Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-3

4

9

3

0

1

16

9

+7

0

5

Vorstenbossche Boys JO17-1

4

9

3

0

1

13

10

+3

0

6

Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3

3

6

2

0

1

5

4

+1

0

7

WEC JO17-2

4

6

2

0

2

8

11

-3

0

8

Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

4

3

1

0

3

12

14

-2

0

9

Mariahout JO17-1G

4

3

1

0

3

9

18

-9

0

10

UDI'19/CSU JO17-4

4

3

1

0

3

5

27

-22

0

11

Ollandia JO17-1

3

1

0

1

2

3

5

-2

0

12

Schijndel/DE WIT JO17-4

4

0

0

0

4

10

19

-9

0

Geen programma bekend

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Ollandia JO17-1

3

9

3

0

0

16

0

+16

0

2

Mariahout JO17-1G

3

3

1

0

2

7

8

-1

0

3

ASV'33 JO17-2

3

3

1

0

2

5

8

-3

0

4

Gemert JO17-3

3

3

1

0

2

1

13

-12

0

Uitslagen beker

12 september

  • 14:30

    ASV'33 JO17-2

    Gemert JO17-3

    Sportpark De Hut

    0 - 1

  • 14:30

    Mariahout JO17-1G

    Ollandia JO17-1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 3

05 september

  • 14:30

    ASV'33 JO17-2

    Mariahout JO17-1G

    Sportpark De Hut

    5 - 0

  • 13:45

    Gemert JO17-3

    Ollandia JO17-1

    Sportpark Molenbroek

    0 - 6

29 augustus

  • 14:30

    Mariahout JO17-1G

    Gemert JO17-3

    Sportpark De Heibunders

    7 - 0

  • 14:30

    Ollandia JO17-1

    ASV'33 JO17-2

    Sportpark Ekkerzicht

    7 - 0

TEAM INFO

Mariahout JO17-1G

Spelers

Jens van der Aa, Simon Barten, Daan Beniers, Jake Donkers, Tygo Franken, Iris van Gogh, Arno van Lankvelt, Jan Leenders, Wessel Maas, Bart van Rooij, Ibbe Vogels, Jort Vogels, Ruud Vogels, Sam Vogels, Coen de Wit

Staf

Trainer: Sander Scheepers, Brent Maas

Leiders Sander Scheepers, Maarten de Wit, Frank Maas

Training

Dinsdag 18.15 - 19.30  uur, Kleedlokaal 3

Donderdag 18.15 - 19.30 uur, Kleedlokaal 3

Copyright © 2008 - 2021 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign