Mariahout JO14-1G

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0243 Onder 14 competitie (najaar)

26 september

  • 13:00

    Mariahout JO14-1G

    SPV JO14-1

    Sportpark De Heibunders

    3 - 1

  • 13:00

    RPC JO14-1G

    De Valk JO14-1

    Sportpark De Heihoef

    3 - 4

  • 12:00

    DVS JO14-2

    Best Vooruit JO14-2

    Sportpark De Aalstervelden

    1 - 10

  • 11:15

    SV De Braak JO14-2

    ASV'33 JO14-2

    Sportpark de Braak

    4 - 2

19 september

  • 13:00

    ASV'33 JO14-2

    RPC JO14-1G

    Sportpark De Hut

    0 - 12

  • 13:00

    Best Vooruit JO14-2

    Mariahout JO14-1G

    Sportpark De Leemkuilen

    11 - 2

  • 13:00

    De Valk JO14-1

    SV De Braak JO14-2

    Sportpark Het Valkennest

    2 - 0

  • 10:30

    SPV JO14-1

    DVS JO14-2

    Sportpark Hoge Zijde

    5 - 1

0243 Onder 14 competitie (najaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Best Vooruit JO14-2

2

6

2

0

0

21

3

+18

0

2

De Valk JO14-1

2

6

2

0

0

6

3

+3

0

3

RPC JO14-1G

2

3

1

0

1

15

4

+11

0

4

SPV JO14-1

2

3

1

0

1

6

4

+2

0

5

SV De Braak JO14-2

2

3

1

0

1

4

4

0

0

6

Mariahout JO14-1G

2

3

1

0

1

5

12

-7

0

7

DVS JO14-2

2

0

0

0

2

2

15

-13

0

8

ASV'33 JO14-2

2

0

0

0

2

2

16

-14

0

0243 Onder 14 competitie (najaar)

26 september

  • 11:15

    SV De Braak JO14-2

    ASV'33 JO14-2

    Sportpark de Braak

  • 12:00

    DVS JO14-2

    Best Vooruit JO14-2

    Sportpark De Aalstervelden

  • 13:00

    Mariahout JO14-1G

    SPV JO14-1

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    RPC JO14-1G

    De Valk JO14-1

    Sportpark De Heihoef

03 oktober

  • 10:30

    SPV JO14-1

    ASV'33 JO14-2

    Sportpark Hoge Zijde

  • 12:00

    DVS JO14-2

    RPC JO14-1G

    Sportpark De Aalstervelden

  • 13:00

    Mariahout JO14-1G

    SV De Braak JO14-2

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    Best Vooruit JO14-2

    De Valk JO14-1

    Sportpark De Leemkuilen

10 oktober

  • 11:15

    SV De Braak JO14-2

    DVS JO14-2

    Sportpark de Braak

  • 13:00

    ASV'33 JO14-2

    Best Vooruit JO14-2

    Sportpark De Hut

  • 13:00

    RPC JO14-1G

    Mariahout JO14-1G

    Sportpark De Heihoef

  • 13:00

    De Valk JO14-1

    SPV JO14-1

    Sportpark Het Valkennest

17 oktober

  • 11:15

    SV De Braak JO14-2

    Mariahout JO14-1G

    Sportpark de Braak

  • 13:00

    ASV'33 JO14-2

    SPV JO14-1

    Sportpark De Hut

  • 13:00

    Best Vooruit JO14-2

    DVS JO14-2

    Sportpark De Leemkuilen

  • 13:00

    De Valk JO14-1

    RPC JO14-1G

    Sportpark Het Valkennest

24 oktober

  • 10:30

    SPV JO14-1

    SV De Braak JO14-2

    Sportpark Hoge Zijde

  • 12:00

    DVS JO14-2

    Mariahout JO14-1G

    Sportpark De Aalstervelden

  • 13:00

    ASV'33 JO14-2

    De Valk JO14-1

    Sportpark De Hut

  • 13:00

    Best Vooruit JO14-2

    RPC JO14-1G

    Sportpark De Leemkuilen

31 oktober

  • 11:15

    SV De Braak JO14-2

    Best Vooruit JO14-2

    Sportpark de Braak

  • 13:00

    Mariahout JO14-1G

    ASV'33 JO14-2

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    RPC JO14-1G

    SPV JO14-1

    Sportpark De Heihoef

  • 13:00

    De Valk JO14-1

    DVS JO14-2

    Sportpark Het Valkennest

07 november

  • 10:30

    SPV JO14-1

    Best Vooruit JO14-2

    Sportpark Hoge Zijde

  • 13:00

    ASV'33 JO14-2

    DVS JO14-2

    Sportpark De Hut

  • 13:00

    RPC JO14-1G

    SV De Braak JO14-2

    Sportpark De Heihoef

  • 13:00

    De Valk JO14-1

    Mariahout JO14-1G

    Sportpark Het Valkennest

14 november

  • 11:15

    SV De Braak JO14-2

    De Valk JO14-1

    Sportpark de Braak

  • 12:00

    DVS JO14-2

    SPV JO14-1

    Sportpark De Aalstervelden

  • 13:00

    Mariahout JO14-1G

    RPC JO14-1G

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    Best Vooruit JO14-2

    ASV'33 JO14-2

    Sportpark De Leemkuilen

21 november

  • 10:30

    SPV JO14-1

    Mariahout JO14-1G

    Sportpark Hoge Zijde

  • 12:00

    DVS JO14-2

    De Valk JO14-1

    Sportpark De Aalstervelden

  • 13:00

    ASV'33 JO14-2

    SV De Braak JO14-2

    Sportpark De Hut

  • 13:00

    RPC JO14-1G

    Best Vooruit JO14-2

    Sportpark De Heihoef

28 november

  • 11:15

    SV De Braak JO14-2

    RPC JO14-1G

    Sportpark de Braak

  • 13:00

    Mariahout JO14-1G

    DVS JO14-2

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    Best Vooruit JO14-2

    SPV JO14-1

    Sportpark De Leemkuilen

  • 13:00

    De Valk JO14-1

    ASV'33 JO14-2

    Sportpark Het Valkennest

05 december

  • 10:30

    SPV JO14-1

    De Valk JO14-1

    Sportpark Hoge Zijde

  • 12:00

    DVS JO14-2

    SV De Braak JO14-2

    Sportpark De Aalstervelden

  • 13:00

    Mariahout JO14-1G

    Best Vooruit JO14-2

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    RPC JO14-1G

    ASV'33 JO14-2

    Sportpark De Heihoef

12 december

  • 10:30

    SPV JO14-1

    RPC JO14-1G

    Sportpark Hoge Zijde

  • 12:00

    DVS JO14-2

    ASV'33 JO14-2

    Sportpark De Aalstervelden

  • 13:00

    Mariahout JO14-1G

    De Valk JO14-1

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    Best Vooruit JO14-2

    SV De Braak JO14-2

    Sportpark De Leemkuilen

19 december

  • 11:15

    SV De Braak JO14-2

    SPV JO14-1

    Sportpark de Braak

  • 13:00

    ASV'33 JO14-2

    Mariahout JO14-1G

    Sportpark De Hut

  • 13:00

    RPC JO14-1G

    DVS JO14-2

    Sportpark De Heihoef

  • 13:00

    De Valk JO14-1

    Best Vooruit JO14-2

    Sportpark Het Valkennest

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Vorstenbossche Boys JO14-1

3

9

3

0

0

13

5

+8

0

2

Mariahout JO14-1G

3

6

2

0

1

15

5

+10

0

3

Avanti'31 JO14-1

3

3

1

0

2

7

12

-5

0

4

Ollandia JO14-1G

3

0

0

0

3

5

18

-13

0

Uitslagen beker

12 september

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO14-1

    Avanti'31 JO14-1

    Sportpark De Bergakkers

    3 - 1

  • 12:00

    Mariahout JO14-1G

    Ollandia JO14-1G

    Sportpark De Heibunders

    6 - 1

09 september

  • 18:30

    Mariahout JO14-1G

    Avanti'31 JO14-1

    Sportpark De Heibunders

    6 - 0

05 september

  • 13:00

    Avanti'31 JO14-1

    Ollandia JO14-1G

    Sportpark De Molenheide

    6 - 3

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO14-1

    Mariahout JO14-1G

    Sportpark De Bergakkers

    4 - 3

29 augustus

  • 13:00

    Ollandia JO14-1G

    Vorstenbossche Boys JO14-1

    Sportpark Ekkerzicht

    1 - 6

TEAM INFO

Mariahout JO14-1G

Spelers

Amy Barten, Bram Beestman, Niek van Berkel, Meike Donkers, Gijs Donkers, Lars van den Heuvel, Jens Leenders, Ties de Leest, Nick Maas, Matthijs van Velthooven, Niek Vogels, Tijn Willems, Kay Leenders, Koen Daniels

Staf

Trainer: Arno Leenders, Franko Daniels, Brent Maas

Leider: Arno Leenders, Franko Daniels, Brent Maas

Training

Dinsdag: 18:30 uur - 19:30 uur, Kleedlokaal 4

Donderdag: 18:30 uur - 19:30 uur, Kleedlokaal 4

Copyright © 2008 - 2020 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign