Mariahout JO11-2G

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0265 Onder 11 competitie (najaar)

13 oktober

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Margriet JO11-3

    Sportpark De Heibunders

  • 10:30

    WHV JO11-2

    Avanti'31 JO11-2

    Sportpark De Hoef

    3 - 3

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Sportpark Zuideinderpark

    3 - 8

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    SCMH JO11-2

    Sportpark De Bergakkers

    14 - 2

  • 09:00

    Heeswijk JO11-3G

    UDI'19/CSU JO11-3

    Sportpark De Balledonk

  • 08:30

    Gemert JO11-4

    UDI'19/CSU JO11-3

    Sportpark Molenbroek

    1 - 14

06 oktober

  • 10:30

    UDI'19/CSU JO11-3

    WHV JO11-2

    Sportpark Parkzicht

    6 - 2

  • 10:00

    Margriet JO11-3

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    Sportpark Amstelhoef

    1 - 10

  • 10:00

    MVC JO11-1

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark De Smagt

    1 - 6

  • 09:30

    Avanti'31 JO11-2

    Heeswijk JO11-3G

    Sportpark De Molenheide

  • 09:30

    DVG JO11-3

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark De Roode Bleek

  • 09:30

    Avanti'31 JO11-2

    Gemert JO11-4

    Sportpark De Molenheide

    7 - 1

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Mariahout JO11-2G

    Sportpark Prins W. Alexander

    10 - 2

29 september

  • 10:30

    UDI'19/CSU JO11-3

    SCMH JO11-2

    Sportpark Parkzicht

    10 - 4

  • 10:30

    WHV JO11-2

    DVG JO11-3

    Sportpark De Hoef

  • 10:30

    WHV JO11-2

    MVC JO11-1

    Sportpark De Hoef

    7 - 0

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    Sportpark Zuideinderpark

    4 - 2

  • 09:30

    Avanti'31 JO11-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Sportpark De Molenheide

    1 - 3

  • 09:00

    Heeswijk JO11-3G

    Margriet JO11-3

    Sportpark De Balledonk

  • 08:30

    Gemert JO11-4

    Margriet JO11-3

    Sportpark Molenbroek

    0 - 3

22 september

  • 10:30

    SCMH JO11-2

    Mariahout JO11-2G

    Sportpark Spoorzicht

    11 - 0

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    WHV JO11-2

    Sportpark De Bergakkers

    5 - 4

  • 10:00

    MVC JO11-1

    Avanti'31 JO11-2

    Sportpark De Smagt

    2 - 12

  • 09:30

    DVG JO11-3

    Avanti'31 JO11-2

    Sportpark De Roode Bleek

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Heeswijk JO11-3G

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Gemert JO11-4

    Sportpark Prins W. Alexander

    10 - 1

0265 Onder 11 competitie (najaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

4

12

4

0

0

31

7

+24

0

2

UDI'19/CSU JO11-3

3

9

3

0

0

30

7

+23

0

3

Vorstenbossche Boys JO11-1

4

9

3

0

1

31

11

+20

0

4

Avanti'31 JO11-2

4

7

2

1

1

23

9

+14

0

5

Schijndel/DE WIT JO11-2

3

6

2

0

1

13

11

+2

0

6

WHV JO11-2

4

4

1

1

2

16

14

+2

0

7

Margriet JO11-3

2

3

1

0

1

4

10

-6

0

8

SCMH JO11-2

3

3

1

0

2

17

24

-7

0

9

Mariahout JO11-2G

2

0

0

0

2

2

21

-19

0

10

MVC JO11-1

3

0

0

0

3

3

25

-22

0

11

Gemert JO11-4

4

0

0

0

4

3

34

-31

0

0265 Onder 11 competitie (najaar)

20 oktober

  • 10:00

    Margriet JO11-3

    UDI'19/CSU JO11-3

    Sportpark Amstelhoef

27 oktober

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 09:30

    Avanti'31 JO11-2

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark De Molenheide

  • 09:30

    DVG JO11-3

    Mariahout JO11-2G

    Sportpark De Roode Bleek

  • 10:00

    Margriet JO11-3

    SCMH JO11-2

    Sportpark Amstelhoef

  • 10:00

    MVC JO11-1

    Mariahout JO11-2G

    Sportpark De Smagt

  • 10:30

    WHV JO11-2

    Heeswijk JO11-3G

    Sportpark De Hoef

  • 10:30

    WHV JO11-2

    Gemert JO11-4

    Sportpark De Hoef

03 november

  • 08:30

    Gemert JO11-4

    MVC JO11-1

    Sportpark Molenbroek

  • 09:00

    Heeswijk JO11-3G

    DVG JO11-3

    Sportpark De Balledonk

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    UDI'19/CSU JO11-3

    Sportpark De Bergakkers

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    WHV JO11-2

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:30

    SCMH JO11-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Sportpark Spoorzicht

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Avanti'31 JO11-2

    Sportpark De Heibunders

10 november

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    DVG JO11-3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    MVC JO11-1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:00

    Margriet JO11-3

    WHV JO11-2

    Sportpark Amstelhoef

  • 10:30

    SCMH JO11-2

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark Spoorzicht

  • 10:30

    UDI'19/CSU JO11-3

    Avanti'31 JO11-2

    Sportpark Parkzicht

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    Sportpark De Heibunders

17 november

  • 08:30

    Gemert JO11-4

    Mariahout JO11-2G

    Sportpark Molenbroek

  • 09:00

    Heeswijk JO11-3G

    Mariahout JO11-2G

    Sportpark De Balledonk

  • 09:30

    Avanti'31 JO11-2

    SCMH JO11-2

    Sportpark De Molenheide

  • 09:30

    DVG JO11-3

    UDI'19/CSU JO11-3

    Sportpark De Roode Bleek

  • 10:00

    MVC JO11-1

    UDI'19/CSU JO11-3

    Sportpark De Smagt

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Margriet JO11-3

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:30

    WHV JO11-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Sportpark De Hoef

24 november

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    UDI'19/CSU JO11-3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:00

    Margriet JO11-3

    Avanti'31 JO11-2

    Sportpark Amstelhoef

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    DVG JO11-3

    Sportpark De Bergakkers

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    MVC JO11-1

    Sportpark De Bergakkers

  • 10:30

    SCMH JO11-2

    Heeswijk JO11-3G

    Sportpark Spoorzicht

  • 10:30

    SCMH JO11-2

    Gemert JO11-4

    Sportpark Spoorzicht

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark De Heibunders

01 december

  • 08:30

    Gemert JO11-4

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark Molenbroek

  • 09:00

    Heeswijk JO11-3G

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark De Balledonk

  • 09:30

    Avanti'31 JO11-2

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    Sportpark De Molenheide

  • 09:30

    DVG JO11-3

    Margriet JO11-3

    Sportpark De Roode Bleek

  • 10:00

    MVC JO11-1

    Margriet JO11-3

    Sportpark De Smagt

  • 10:30

    UDI'19/CSU JO11-3

    Mariahout JO11-2G

    Sportpark Parkzicht

  • 10:30

    WHV JO11-2

    SCMH JO11-2

    Sportpark De Hoef

08 december

  • 10:00

    Margriet JO11-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Sportpark Amstelhoef

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    Heeswijk JO11-3G

    Sportpark De Bergakkers

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    Gemert JO11-4

    Sportpark De Bergakkers

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    UDI'19/CSU JO11-3

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:30

    SCMH JO11-2

    DVG JO11-3

    Sportpark Spoorzicht

  • 10:30

    SCMH JO11-2

    MVC JO11-1

    Sportpark Spoorzicht

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    WHV JO11-2

    Sportpark De Heibunders

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Schijndel/DE WIT JO11-2

3

9

3

0

0

32

4

+28

0

2

Avanti'31 JO11-2

3

6

2

0

1

41

6

+35

0

3

Mariahout JO11-2G

3

3

1

0

2

20

17

+3

0

4

DVG JO11-3

3

0

0

0

3

0

66

-66

0

Uitslagen beker

15 september

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    DVG JO11-3

    Sportpark Zuideinderpark

    18 - 0

  • 09:30

    Avanti'31 JO11-2

    Mariahout JO11-2G

    Sportpark De Molenheide

    8 - 1

08 september

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Avanti'31 JO11-2

    Sportpark Zuideinderpark

    5 - 3

  • 09:30

    DVG JO11-3

    Mariahout JO11-2G

    Sportpark De Roode Bleek

    0 - 18

01 september

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark De Heibunders

    1 - 9

  • 09:30

    Avanti'31 JO11-2

    DVG JO11-3

    Sportpark De Molenheide

    30 - 0

TEAM INFO

Spelers

Ali Kakar, Bas Leenders, Daan van Sinten, Jesse van Doren, Krijn van Lieshout, Ruben Aarts, Thijmen Zegwaard, Thijs van Kleef, Willem van Heertum

Staf

Niet bekend

Training

Niet bekend

Copyright © 2008 - 2018 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio