Mariahout JO11-2G

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

01 juni

  • 10:00

    DVG JO11-3

    Nulandia JO11-2G

    Sportpark Duin en Dael

    4 - 13

27 mei

  • 19:00

    Mariahout JO11-2G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-5

    Sportpark De Heibunders

    6 - 1

25 mei

  • 10:30

    UDI'19/CSU JO11-4

    Gemert JO11-4

    Sportpark Parkzicht

    4 - 3

  • 10:15

    Volkel JO11-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6

    Sportpark Volkel

    3 - 5

  • 10:00

    Avesteyn JO11-2

    DVG JO11-3

    Sportpark Avesteyn

    15 - 0

  • 10:00

    Nulandia JO11-2G

    Irene JO11-1G

    Sportpark Duin en Dael

    0 - 1

22 mei

  • 19:00

    Nulandia JO11-2G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-5

    Sportpark Duin en Dael

    13 - 1

  • 19:00

    Schijndel/DE WIT JO11-4

    Mariahout JO11-3G

    Sportpark Zuideinderpark

    5 - 3

  • 18:45

    Irene JO11-1G

    Volkel JO11-2

    Sportpark De Laat

    0 - 4

18 mei

  • 10:00

    Mariahout JO11-3G

    Avesteyn JO11-2

    Sportpark De Heibunders

    5 - 1

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-5

    UDI'19/CSU JO11-4

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 13

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6

    Schijndel/DE WIT JO11-4

    Sportpark Prins W. Alexander

    5 - 2

  • 08:30

    Gemert JO11-4

    Mariahout JO11-2G

    Sportpark Molenbroek

    2 - 2

11 mei

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    DVG JO11-3

    Sportpark De Heibunders

    20 - 0

  • 10:15

    Volkel JO11-2

    Gemert JO11-4

    Sportpark Volkel

    2 - 0

  • 10:00

    Avesteyn JO11-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6

    Sportpark Avesteyn

    7 - 3

  • 10:00

    Nulandia JO11-2G

    Schijndel/DE WIT JO11-4

    Sportpark Duin en Dael

    11 - 2

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-5

    Irene JO11-1G

    Sportpark Prins W. Alexander

    8 - 3

08 mei

  • 19:00

    Schijndel/DE WIT JO11-4

    Avesteyn JO11-2

    Sportpark Zuideinderpark

    4 - 2

06 mei

  • 19:00

    Mariahout JO11-3G

    Nulandia JO11-2G

    Sportpark De Heibunders

    3 - 3

04 mei

  • 09:30

    DVG JO11-3

    Volkel JO11-2

    Sportpark De Roode Bleek

    3 - 10

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6

    UDI'19/CSU JO11-4

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 6

  • 09:00

    Irene JO11-1G

    Mariahout JO11-2G

    Sportpark De Laat

    1 - 2

  • 08:30

    Gemert JO11-4

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-5

    Sportpark Molenbroek

    7 - 0

13 april

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6

    Sportpark De Heibunders

    5 - 4

  • 10:30

    UDI'19/CSU JO11-4

    Irene JO11-1G

    Sportpark Parkzicht

    13 - 0

  • 10:15

    Volkel JO11-2

    Schijndel/DE WIT JO11-4

    Sportpark Volkel

    1 - 2

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-5

    DVG JO11-3

    Sportpark Prins W. Alexander

    10 - 0

  • 08:30

    Gemert JO11-4

    Mariahout JO11-3G

    Sportpark Molenbroek

    6 - 1

06 april

  • 10:00

    Avesteyn JO11-2

    Volkel JO11-2

    Sportpark Avesteyn

    1 - 3

  • 10:00

    Mariahout JO11-3G

    Mariahout JO11-2G

    Sportpark De Heibunders

    4 - 5

  • 09:30

    DVG JO11-3

    UDI'19/CSU JO11-4

    Sportpark De Roode Bleek

    0 - 17

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6

    Nulandia JO11-2G

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 4

  • 09:00

    Irene JO11-1G

    Gemert JO11-4

    Sportpark De Laat

    1 - 5

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO11-4

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-5

    Sportpark Zuideinderpark

    6 - 2

30 maart

  • 10:00

    Nulandia JO11-2G

    Avesteyn JO11-2

    Sportpark Duin en Dael

    2 - 0

23 maart

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Avesteyn JO11-2

    Sportpark De Heibunders

    5 - 2

  • 10:30

    UDI'19/CSU JO11-4

    Nulandia JO11-2G

    Sportpark Parkzicht

    2 - 3

  • 10:15

    Volkel JO11-2

    Mariahout JO11-3G

    Sportpark Volkel

    5 - 2

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-5

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 2

  • 09:00

    Irene JO11-1G

    DVG JO11-3

    Sportpark De Laat

    16 - 2

  • 08:30

    Gemert JO11-4

    Schijndel/DE WIT JO11-4

    Sportpark Molenbroek

    5 - 3

16 maart

  • 10:30

    UDI'19/CSU JO11-4

    Volkel JO11-2

    Sportpark Parkzicht

    8 - 0

  • 10:00

    Avesteyn JO11-2

    Irene JO11-1G

    Sportpark Avesteyn

    12 - 1

  • 09:30

    DVG JO11-3

    Gemert JO11-4

    Sportpark De Roode Bleek

    1 - 18

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6

    Mariahout JO11-3G

    Sportpark Prins W. Alexander

    4 - 1

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO11-4

    Mariahout JO11-2G

    Sportpark Zuideinderpark

    1 - 2

09 maart

  • 10:30

    UDI'19/CSU JO11-4

    Mariahout JO11-3G

    Sportpark Parkzicht

    4 - 8

23 februari

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    UDI'19/CSU JO11-4

    Sportpark De Heibunders

    3 - 5

  • 10:15

    Volkel JO11-2

    Nulandia JO11-2G

    Sportpark Volkel

    3 - 3

  • 10:00

    Mariahout JO11-3G

    DVG JO11-3

    Sportpark De Heibunders

    19 - 0

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-5

    Avesteyn JO11-2

    Sportpark Prins W. Alexander

    5 - 7

  • 09:00

    Irene JO11-1G

    Schijndel/DE WIT JO11-4

    Sportpark De Laat

    2 - 3

  • 08:30

    Gemert JO11-4

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6

    Sportpark Molenbroek

    6 - 4

16 februari

  • 10:15

    Volkel JO11-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-5

    Sportpark Volkel

    1 - 3

  • 10:00

    Mariahout JO11-3G

    Irene JO11-1G

    Sportpark De Heibunders

    4 - 3

  • 10:00

    Avesteyn JO11-2

    Gemert JO11-4

    Sportpark Avesteyn

    3 - 2

  • 10:00

    Nulandia JO11-2G

    Mariahout JO11-2G

    Sportpark Duin en Dael

    7 - 2

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6

    DVG JO11-3

    Sportpark Prins W. Alexander

    19 - 1

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO11-4

    UDI'19/CSU JO11-4

    Sportpark Zuideinderpark

    1 - 8

09 februari

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Volkel JO11-2

    Sportpark De Heibunders

    4 - 3

  • 10:30

    UDI'19/CSU JO11-4

    Avesteyn JO11-2

    Sportpark Parkzicht

    3 - 7

  • 09:30

    DVG JO11-3

    Schijndel/DE WIT JO11-4

    Sportpark De Roode Bleek

    1 - 9

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-5

    Mariahout JO11-3G

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 4

  • 09:00

    Irene JO11-1G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6

    Sportpark De Laat

    0 - 3

  • 08:30

    Gemert JO11-4

    Nulandia JO11-2G

    Sportpark Molenbroek

    4 - 6

0265 Onder 11 competitie (najaar)

08 december

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    WHV JO11-2

    Sportpark De Heibunders

  • 10:30

    SCMH JO11-2

    DVG JO11-3

    Sportpark Spoorzicht

  • 10:30

    SCMH JO11-2

    MVC JO11-1

    Sportpark Spoorzicht

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    UDI'19/CSU JO11-3

    Sportpark Zuideinderpark

    1 - 3

  • 10:00

    Margriet JO11-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Sportpark Amstelhoef

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    Heeswijk JO11-3G

    Sportpark De Bergakkers

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    Gemert JO11-4

    Sportpark De Bergakkers

    16 - 2

01 december

  • 10:30

    UDI'19/CSU JO11-3

    Mariahout JO11-2G

    Sportpark Parkzicht

    16 - 0

  • 10:30

    WHV JO11-2

    SCMH JO11-2

    Sportpark De Hoef

    3 - 3

  • 10:00

    MVC JO11-1

    Margriet JO11-3

    Sportpark De Smagt

    5 - 7

  • 09:30

    Avanti'31 JO11-2

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    Sportpark De Molenheide

    3 - 4

  • 09:30

    DVG JO11-3

    Margriet JO11-3

    Sportpark De Roode Bleek

  • 09:00

    Heeswijk JO11-3G

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark De Balledonk

  • 08:30

    Gemert JO11-4

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark Molenbroek

    1 - 5

24 november

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark De Heibunders

    0 - 7

  • 10:30

    SCMH JO11-2

    Heeswijk JO11-3G

    Sportpark Spoorzicht

  • 10:30

    SCMH JO11-2

    Gemert JO11-4

    Sportpark Spoorzicht

    5 - 2

  • 10:00

    Margriet JO11-3

    Avanti'31 JO11-2

    Sportpark Amstelhoef

    1 - 4

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    DVG JO11-3

    Sportpark De Bergakkers

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    MVC JO11-1

    Sportpark De Bergakkers

    6 - 5

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    UDI'19/CSU JO11-3

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 1

17 november

  • 10:30

    WHV JO11-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Sportpark De Hoef

    2 - 5

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Margriet JO11-3

    Sportpark Zuideinderpark

    2 - 1

  • 10:00

    MVC JO11-1

    UDI'19/CSU JO11-3

    Sportpark De Smagt

    1 - 4

  • 09:30

    Avanti'31 JO11-2

    SCMH JO11-2

    Sportpark De Molenheide

    4 - 1

  • 09:30

    DVG JO11-3

    UDI'19/CSU JO11-3

    Sportpark De Roode Bleek

  • 09:00

    Heeswijk JO11-3G

    Mariahout JO11-2G

    Sportpark De Balledonk

  • 08:30

    Gemert JO11-4

    Mariahout JO11-2G

    Sportpark Molenbroek

    2 - 2

10 november

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 10

  • 10:30

    SCMH JO11-2

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark Spoorzicht

    1 - 10

  • 10:30

    UDI'19/CSU JO11-3

    Avanti'31 JO11-2

    Sportpark Parkzicht

    2 - 2

  • 10:00

    Margriet JO11-3

    WHV JO11-2

    Sportpark Amstelhoef

    4 - 3

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    DVG JO11-3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    MVC JO11-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    12 - 0

03 november

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Avanti'31 JO11-2

    Sportpark De Heibunders

    1 - 11

  • 10:30

    SCMH JO11-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Sportpark Spoorzicht

    0 - 4

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    WHV JO11-2

    Sportpark Zuideinderpark

    4 - 1

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    UDI'19/CSU JO11-3

    Sportpark De Bergakkers

    7 - 5

  • 09:00

    Heeswijk JO11-3G

    DVG JO11-3

    Sportpark De Balledonk

  • 08:30

    Gemert JO11-4

    MVC JO11-1

    Sportpark Molenbroek

    3 - 4

27 oktober

  • 10:30

    WHV JO11-2

    Heeswijk JO11-3G

    Sportpark De Hoef

  • 10:30

    WHV JO11-2

    Gemert JO11-4

    Sportpark De Hoef

    13 - 1

  • 10:00

    Margriet JO11-3

    SCMH JO11-2

    Sportpark Amstelhoef

    3 - 2

  • 10:00

    MVC JO11-1

    Mariahout JO11-2G

    Sportpark De Smagt

    12 - 1

  • 09:30

    Avanti'31 JO11-2

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark De Molenheide

    3 - 3

  • 09:30

    DVG JO11-3

    Mariahout JO11-2G

    Sportpark De Roode Bleek

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    8 - 3

20 oktober

  • 10:00

    Margriet JO11-3

    UDI'19/CSU JO11-3

    Sportpark Amstelhoef

    3 - 3

13 oktober

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Margriet JO11-3

    Sportpark De Heibunders

    3 - 5

  • 10:30

    WHV JO11-2

    Avanti'31 JO11-2

    Sportpark De Hoef

    3 - 3

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Sportpark Zuideinderpark

    3 - 8

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    SCMH JO11-2

    Sportpark De Bergakkers

    14 - 2

  • 09:00

    Heeswijk JO11-3G

    UDI'19/CSU JO11-3

    Sportpark De Balledonk

  • 08:30

    Gemert JO11-4

    UDI'19/CSU JO11-3

    Sportpark Molenbroek

    1 - 14

06 oktober

  • 10:30

    UDI'19/CSU JO11-3

    WHV JO11-2

    Sportpark Parkzicht

    6 - 2

  • 10:00

    Margriet JO11-3

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    Sportpark Amstelhoef

    1 - 10

  • 10:00

    MVC JO11-1

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark De Smagt

    1 - 6

  • 09:30

    Avanti'31 JO11-2

    Heeswijk JO11-3G

    Sportpark De Molenheide

  • 09:30

    DVG JO11-3

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark De Roode Bleek

  • 09:30

    Avanti'31 JO11-2

    Gemert JO11-4

    Sportpark De Molenheide

    7 - 1

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Mariahout JO11-2G

    Sportpark Prins W. Alexander

    10 - 2

29 september

  • 10:30

    UDI'19/CSU JO11-3

    SCMH JO11-2

    Sportpark Parkzicht

    10 - 4

  • 10:30

    WHV JO11-2

    DVG JO11-3

    Sportpark De Hoef

  • 10:30

    WHV JO11-2

    MVC JO11-1

    Sportpark De Hoef

    7 - 0

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    Sportpark Zuideinderpark

    4 - 2

  • 09:30

    Avanti'31 JO11-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Sportpark De Molenheide

    1 - 3

  • 09:00

    Heeswijk JO11-3G

    Margriet JO11-3

    Sportpark De Balledonk

  • 08:30

    Gemert JO11-4

    Margriet JO11-3

    Sportpark Molenbroek

    0 - 3

22 september

  • 10:30

    SCMH JO11-2

    Mariahout JO11-2G

    Sportpark Spoorzicht

    11 - 0

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    WHV JO11-2

    Sportpark De Bergakkers

    5 - 4

  • 10:00

    MVC JO11-1

    Avanti'31 JO11-2

    Sportpark De Smagt

    2 - 12

  • 09:30

    DVG JO11-3

    Avanti'31 JO11-2

    Sportpark De Roode Bleek

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Heeswijk JO11-3G

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Gemert JO11-4

    Sportpark Prins W. Alexander

    10 - 1

0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Nulandia JO11-2G

11

26

8

2

1

65

25

+40

0

2

Mariahout JO11-2G

11

25

8

1

2

56

30

+26

0

3

UDI'19/CSU JO11-4

11

24

8

0

3

83

29

+54

0

4

Gemert JO11-4

11

19

6

1

4

58

27

+31

0

5

Avesteyn JO11-2

11

18

6

0

5

57

33

+24

0

6

Schijndel/DE WIT JO11-4

11

18

6

0

5

38

42

-4

0

7

Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6

11

16

5

1

5

54

37

+17

0

8

Mariahout JO11-3G

11

16

5

1

5

54

39

+15

0

9

Volkel JO11-2

11

16

5

1

5

35

31

+4

0

10

Blauw Geel'38/JUMBO JO11-5

11

10

3

1

7

37

62

-25

0

11

Irene JO11-1G

11

6

2

0

9

28

56

-28

0

12

DVG JO11-3

11

0

0

0

11

12

166

-154

0

0265 Onder 11 competitie (najaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

9

27

9

0

0

63

13

+50

0

2

Vorstenbossche Boys JO11-1

10

24

8

0

2

77

35

+42

0

3

Schijndel/DE WIT JO11-2

10

22

7

1

2

45

21

+24

0

4

UDI'19/CSU JO11-3

10

20

6

2

2

64

24

+40

0

5

Avanti'31 JO11-2

10

18

5

3

2

50

21

+29

0

6

Margriet JO11-3

9

16

5

1

3

28

32

-4

0

7

WHV JO11-2

9

8

2

2

5

38

31

+7

0

8

SCMH JO11-2

9

7

2

1

6

29

50

-21

0

9

MVC JO11-1

9

6

2

0

7

30

58

-28

0

10

Mariahout JO11-2G

9

1

0

1

8

10

84

-74

0

11

Gemert JO11-4

10

1

0

1

9

14

79

-65

0

Geen programma bekend

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Schijndel/DE WIT JO11-2

3

9

3

0

0

32

4

+28

0

2

Avanti'31 JO11-2

3

6

2

0

1

41

6

+35

0

3

Mariahout JO11-2G

3

3

1

0

2

20

17

+3

0

4

DVG JO11-3

3

0

0

0

3

0

66

-66

0

Uitslagen beker

15 september

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    DVG JO11-3

    Sportpark Zuideinderpark

    18 - 0

  • 09:30

    Avanti'31 JO11-2

    Mariahout JO11-2G

    Sportpark De Molenheide

    8 - 1

08 september

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Avanti'31 JO11-2

    Sportpark Zuideinderpark

    5 - 3

  • 09:30

    DVG JO11-3

    Mariahout JO11-2G

    Sportpark De Roode Bleek

    0 - 18

01 september

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark De Heibunders

    1 - 9

  • 09:30

    Avanti'31 JO11-2

    DVG JO11-3

    Sportpark De Molenheide

    30 - 0

TEAM INFO

Spelers

Ali Kakar

Bas Leenders 

Daan van Sinten 

Jesse van Doren

Krijn van Lieshout 

Ruben Aarts

Thijmen Zegwaard

Thijs van Kleef

Willem van Heertum

Staf

Trainer/coach: Patrick Dekkers

Leider: Monique van Kleef, Mark van Sinten

Training

Maandag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 4

Woensdag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 4

Copyright © 2008 - 2019 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio