Mariahout JO11-1G

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie

17 oktober

  • 10:00

    SV De Braak JO11-5

    Geldrop JO11-4G

    Sportpark de Braak

10 oktober

  • 11:30

    EMK JO11-1

    SBC JO11-4G

    Sportpark Wettenseind

    2 - 4

  • 10:30

    Mariahout JO11-1G

    Sparta'25 JO11-3G

    Sportpark De Heibunders

    7 - 3

  • 10:00

    Geldrop JO11-4G

    SJO Juventud JO11-1G

    Sportpark De Kievit

    13 - 1

  • 09:45

    SV Unitas'59 JO11-5

    SV De Braak JO11-5

    Sportpark Bokt

07 oktober

  • 18:30

    SJO Juventud JO11-1G

    Mariahout JO11-1G

    Sportpark De Koppel

    5 - 2

03 oktober

  • 10:15

    SBC JO11-4G

    Geldrop JO11-4G

    Sportpark Schuttersheide

    9 - 2

  • 09:45

    SV Unitas'59 JO11-5

    EMK JO11-1

    Sportpark Bokt

    5 - 5

  • 09:15

    Sparta'25 JO11-3G

    SV De Braak JO11-5

    Sportpark 't Heereind

26 september

  • 10:30

    Mariahout JO11-1G

    SBC JO11-4G

    Sportpark De Heibunders

    2 - 6

  • 10:00

    SV De Braak JO11-5

    EMK JO11-1

    Sportpark de Braak

  • 10:00

    Geldrop JO11-4G

    SV Unitas'59 JO11-5

    Sportpark De Kievit

    4 - 4

  • 09:15

    Sparta'25 JO11-3G

    SJO Juventud JO11-1G

    Sportpark 't Heereind

    1 - 7

19 september

  • 11:30

    EMK JO11-1

    Geldrop JO11-4G

    Sportpark Wettenseind

    4 - 9

  • 10:15

    SBC JO11-4G

    Sparta'25 JO11-3G

    Sportpark Schuttersheide

    17 - 1

  • 10:15

    SJO Juventud JO11-1G

    SV De Braak JO11-5

    Sportpark De Koppel

  • 09:45

    SV Unitas'59 JO11-5

    Mariahout JO11-1G

    Sportpark Bokt

    6 - 2

12 september

  • 10:30

    Mariahout JO11-1G

    EMK JO11-1

    Sportpark De Heibunders

    5 - 0

  • 10:15

    SJO Juventud JO11-1G

    SBC JO11-4G

    Sportpark De Koppel

    2 - 10

  • 09:15

    Sparta'25 JO11-3G

    SV Unitas'59 JO11-5

    Sportpark 't Heereind

    2 - 7

05 september

  • 11:30

    EMK JO11-1

    Sparta'25 JO11-3G

    Sportpark Wettenseind

    15 - 0

  • 10:15

    SBC JO11-4G

    SV De Braak JO11-5

    Sportpark Schuttersheide

  • 10:00

    Geldrop JO11-4G

    Mariahout JO11-1G

    Sportpark De Kievit

    9 - 6

  • 09:45

    SV Unitas'59 JO11-5

    SJO Juventud JO11-1G

    Sportpark Bokt

    7 - 4

0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

SBC JO11-4G

5

15

5

0

0

46

9

+37

0

2

SV Unitas'59 JO11-5

5

11

3

2

0

29

17

+12

0

3

Geldrop JO11-4G

5

10

3

1

1

37

24

+13

0

4

SJO Juventud JO11-1G

5

6

2

0

3

19

33

-14

0

5

Mariahout JO11-1G

6

6

2

0

4

24

29

-5

0

6

EMK JO11-1

5

4

1

1

3

26

23

+3

0

7

Sparta'25 JO11-3G

5

0

0

0

5

7

53

-46

0

8

Sparta'25 JO11-3G

3

0

0

0

3

6

33

-27

0

0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie

31 oktober

  • 09:15

    Sparta'25 JO11-3G

    Geldrop JO11-4G

    Sportpark 't Heereind

  • 10:00

    SV De Braak JO11-5

    Mariahout JO11-1G

    Sportpark de Braak

  • 10:15

    SBC JO11-4G

    SV Unitas'59 JO11-5

    Sportpark Schuttersheide

  • 10:30

    SJO Juventud JO11-1G

    EMK JO11-1

    Sportpark De Koppel

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Mariahout JO11-1G

Spelers

Nikki van Berlo, Bent van de Boom, Tim Gielens, Lenn van den Heuvel, Stefan van Lierop, Lente Rooijmans, Niels Rooijmans, Fenne van Uden.

Staf

Trainers: Jaap Welings, Ton Smits, Erik Rooijmans, Lotte van Berlo, Marsha Bekkers

Leider: Erik Rooijmans, Jos van Lierop

Training

Maandag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 2-3

Woensdag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 2-3

Copyright © 2008 - 2020 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign