Mariahout JO11-1G

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0265 Onder 11 competitie (najaar)

07 december

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    VOW JO11-1G

    Sportpark Zuideinderpark

    6 - 2

  • 10:00

    Erp JO11-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Sportpark Den Uil

    3 - 4

  • 09:15

    Sparta'25 JO11-2G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

    Sportpark 't Heereind

    2 - 1

  • 09:00

    Venhorst JO11-1

    Mariahout JO11-1G

    Sportpark De Voskuilen

    6 - 5

  • 08:30

    Gemert JO11-3

    WEC JO11-1

    Sportpark Molenbroek

30 november

  • 10:15

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 3

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Venhorst JO11-1

    Sportpark Zuideinderpark

    2 - 5

  • 10:00

    WHV JO11-1

    Sparta'25 JO11-2G

    Sportpark De Hoef

    10 - 1

  • 09:30

    VOW JO11-1G

    Gemert JO11-3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    1 - 3

  • 09:00

    WEC JO11-1

    Erp JO11-2

    Sportpark De Glorie

    3 - 2

23 november

  • 10:30

    Mariahout JO11-1G

    WEC JO11-1

    Sportpark De Heibunders

    4 - 2

  • 09:15

    Sparta'25 JO11-2G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Sportpark 't Heereind

    2 - 2

  • 09:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

    WHV JO11-1

    Sportpark De Neul

    1 - 7

  • 09:00

    Venhorst JO11-1

    VOW JO11-1G

    Sportpark De Voskuilen

    3 - 2

  • 08:30

    Gemert JO11-3

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark Molenbroek

    3 - 1

16 november

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    WHV JO11-1

    Sportpark Zuideinderpark

    1 - 9

  • 10:00

    Erp JO11-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

    Sportpark Den Uil

    0 - 12

  • 09:30

    VOW JO11-1G

    Mariahout JO11-1G

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    1 - 6

  • 09:00

    Venhorst JO11-1

    WEC JO11-1

    Sportpark De Voskuilen

    6 - 5

  • 08:30

    Gemert JO11-3

    Sparta'25 JO11-2G

    Sportpark Molenbroek

    1 - 7

09 november

  • 10:30

    Mariahout JO11-1G

    Erp JO11-2

    Sportpark De Heibunders

    15 - 2

  • 09:30

    WHV JO11-1

    VOW JO11-1G

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    12 - 1

  • 09:15

    Sparta'25 JO11-2G

    Venhorst JO11-1

    Sportpark 't Heereind

    0 - 7

  • 09:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

    Gemert JO11-3

    Sportpark De Neul

    8 - 2

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark Prins W. Alexander

    0 - 5

02 november

  • 10:00

    Erp JO11-2

    VOW JO11-1G

    Sportpark Den Uil

    1 - 1

  • 09:15

    Sparta'25 JO11-2G

    Mariahout JO11-1G

    Sportpark 't Heereind

    3 - 4

  • 09:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

    WEC JO11-1

    Sportpark De Neul

    0 - 1

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    WHV JO11-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    0 - 10

  • 08:30

    Gemert JO11-3

    Venhorst JO11-1

    Sportpark Molenbroek

    2 - 6

26 oktober

  • 10:30

    Mariahout JO11-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

    Sportpark De Heibunders

    0 - 2

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Erp JO11-2

    Sportpark Zuideinderpark

    10 - 1

  • 10:00

    WHV JO11-1

    Gemert JO11-3

    Sportpark De Hoef

    11 - 1

  • 09:00

    WEC JO11-1

    Sparta'25 JO11-2G

    Sportpark De Glorie

    2 - 2

  • 09:00

    Venhorst JO11-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Sportpark De Voskuilen

    9 - 1

23 oktober

  • 18:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    WEC JO11-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 6

12 oktober

  • 10:00

    Erp JO11-2

    Gemert JO11-3

    Sportpark Den Uil

    1 - 7

  • 10:00

    WHV JO11-1

    Mariahout JO11-1G

    Sportpark De Hoef

    4 - 1

  • 09:15

    Sparta'25 JO11-2G

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark 't Heereind

    3 - 3

  • 09:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

    VOW JO11-1G

    Sportpark De Neul

    9 - 1

05 oktober

  • 10:30

    Mariahout JO11-1G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Sportpark De Heibunders

    5 - 3

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

    Sportpark Zuideinderpark

    4 - 8

  • 09:30

    VOW JO11-1G

    Sparta'25 JO11-2G

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    3 - 4

  • 09:00

    WEC JO11-1

    WHV JO11-1

    Sportpark De Glorie

    2 - 10

  • 09:00

    Venhorst JO11-1

    Erp JO11-2

    Sportpark De Voskuilen

    10 - 0

28 september

  • 10:30

    Mariahout JO11-1G

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark De Heibunders

    1 - 2

  • 10:00

    WHV JO11-1

    Venhorst JO11-1

    Sportpark De Hoef

    4 - 3

  • 09:15

    Sparta'25 JO11-2G

    Erp JO11-2

    Sportpark 't Heereind

    9 - 1

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Gemert JO11-3

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 2

  • 09:00

    WEC JO11-1

    VOW JO11-1G

    Sportpark De Glorie

    12 - 5

21 september

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    WEC JO11-1

    Sportpark Zuideinderpark

    5 - 6

  • 10:00

    Erp JO11-2

    WHV JO11-1

    Sportpark Den Uil

    1 - 15

  • 09:30

    VOW JO11-1G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    5 - 2

  • 09:00

    Venhorst JO11-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

    Sportpark De Voskuilen

    4 - 3

  • 08:30

    Gemert JO11-3

    Mariahout JO11-1G

    Sportpark Molenbroek

    4 - 7

0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Avanti'31 JO11-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

3

Boxtel JO11-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

4

Den Dungen JO11-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

5

Festilent JO11-1G

0

0

0

0

0

0

0

0

0

6

Mariahout JO11-1G

0

0

0

0

0

0

0

0

0

7

Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

0

0

0

0

0

0

0

0

0

8

SBC JO11-2G

0

0

0

0

0

0

0

0

0

9

Schijndel/DE WIT JO11-3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

10

Schijndel/DE WIT JO11-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

11

Vorstenbossche Boys JO11-2G

0

0

0

0

0

0

0

0

0

12

WEC JO11-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0265 Onder 11 competitie (najaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

WHV JO11-1

10

30

10

0

0

92

12

+80

0

2

Venhorst JO11-1

10

27

9

0

1

59

24

+35

0

3

Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

10

18

6

0

4

47

23

+24

0

4

Mariahout JO11-1G

10

18

6

0

4

48

29

+19

0

5

WEC JO11-1

9

16

5

1

3

39

37

+2

0

6

Sparta'25 JO11-2G

10

15

4

3

3

33

34

-1

0

7

Schijndel/DE WIT JO11-2

10

13

4

1

5

39

38

+1

0

8

Gemert JO11-3

9

9

3

0

6

25

45

-20

0

9

Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

10

7

2

1

7

20

50

-30

0

10

VOW JO11-1G

10

4

1

1

8

22

58

-36

0

11

Erp JO11-2

10

1

0

1

9

12

86

-74

0

0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

01 februari

  • 08:30

    Den Dungen JO11-1

    Boxtel JO11-1

    Sportpark Jacobskamp

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3

    SBC JO11-2G

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 09:00

    WEC JO11-1

    Avanti'31 JO11-2

    Sportpark De Glorie

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO11-2G

    Festilent JO11-1G

    Sportpark De Bergakkers

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT JO11-3

    Mariahout JO11-1G

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

    Sportpark Zuideinderpark

08 februari

  • 09:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

    Den Dungen JO11-1

    Sportpark De Neul

  • 09:30

    Avanti'31 JO11-2

    Vorstenbossche Boys JO11-2G

    Sportpark De Molenheide

  • 10:15

    Boxtel JO11-1

    WEC JO11-1

    Sportpark Munsel

  • 10:15

    SBC JO11-2G

    Schijndel/DE WIT JO11-3

    Sportpark Schuttersheide

  • 10:30

    Mariahout JO11-1G

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Festilent JO11-1G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3

    Sportpark De Bundel

15 februari

  • 08:30

    Den Dungen JO11-1

    WEC JO11-1

    Sportpark Jacobskamp

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3

    Avanti'31 JO11-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO11-2G

    Boxtel JO11-1

    Sportpark De Bergakkers

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT JO11-3

    Festilent JO11-1G

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    SBC JO11-2G

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:30

    Mariahout JO11-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

    Sportpark De Heibunders

07 maart

  • 09:00

    WEC JO11-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3

    Sportpark De Glorie

  • 09:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

    Schijndel/DE WIT JO11-3

    Sportpark De Neul

  • 09:30

    Avanti'31 JO11-2

    Den Dungen JO11-1

    Sportpark De Molenheide

  • 10:15

    SBC JO11-2G

    Vorstenbossche Boys JO11-2G

    Sportpark Schuttersheide

  • 10:15

    Boxtel JO11-1

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark Munsel

  • 11:00

    Festilent JO11-1G

    Mariahout JO11-1G

    Sportpark De Bundel

14 maart

  • 08:30

    Den Dungen JO11-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3

    Sportpark Jacobskamp

  • 09:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

    Festilent JO11-1G

    Sportpark De Neul

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO11-2G

    WEC JO11-1

    Sportpark De Bergakkers

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT JO11-3

    Boxtel JO11-1

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Avanti'31 JO11-2

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:30

    Mariahout JO11-1G

    SBC JO11-2G

    Sportpark De Heibunders

28 maart

  • 08:30

    Den Dungen JO11-1

    SBC JO11-2G

    Sportpark Jacobskamp

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3

    Mariahout JO11-1G

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 09:00

    WEC JO11-1

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark De Glorie

  • 09:30

    Avanti'31 JO11-2

    Festilent JO11-1G

    Sportpark De Molenheide

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO11-2G

    Schijndel/DE WIT JO11-3

    Sportpark De Bergakkers

  • 10:15

    Boxtel JO11-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

    Sportpark Munsel

04 april

  • 09:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3

    Sportpark De Neul

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT JO11-3

    WEC JO11-1

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:15

    SBC JO11-2G

    Avanti'31 JO11-2

    Sportpark Schuttersheide

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Vorstenbossche Boys JO11-2G

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:30

    Mariahout JO11-1G

    Boxtel JO11-1

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Festilent JO11-1G

    Den Dungen JO11-1

    Sportpark De Bundel

18 april

  • 08:30

    Den Dungen JO11-1

    Mariahout JO11-1G

    Sportpark Jacobskamp

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3

    Vorstenbossche Boys JO11-2G

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 09:00

    WEC JO11-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

    Sportpark De Glorie

  • 09:30

    Avanti'31 JO11-2

    Boxtel JO11-1

    Sportpark De Molenheide

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT JO11-3

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:15

    SBC JO11-2G

    Festilent JO11-1G

    Sportpark Schuttersheide

09 mei

  • 09:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

    SBC JO11-2G

    Sportpark De Neul

  • 09:00

    WEC JO11-1

    Mariahout JO11-1G

    Sportpark De Glorie

  • 09:30

    Avanti'31 JO11-2

    Schijndel/DE WIT JO11-3

    Sportpark De Molenheide

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO11-2G

    Den Dungen JO11-1

    Sportpark De Bergakkers

  • 10:15

    Boxtel JO11-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3

    Sportpark Munsel

  • 11:00

    Festilent JO11-1G

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark De Bundel

16 mei

  • 09:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

    Avanti'31 JO11-2

    Sportpark De Neul

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT JO11-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:15

    SBC JO11-2G

    WEC JO11-1

    Sportpark Schuttersheide

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Den Dungen JO11-1

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:30

    Mariahout JO11-1G

    Vorstenbossche Boys JO11-2G

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Festilent JO11-1G

    Boxtel JO11-1

    Sportpark De Bundel

23 mei

  • 08:30

    Den Dungen JO11-1

    Schijndel/DE WIT JO11-3

    Sportpark Jacobskamp

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-3

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 09:00

    WEC JO11-1

    Festilent JO11-1G

    Sportpark De Glorie

  • 09:30

    Avanti'31 JO11-2

    Mariahout JO11-1G

    Sportpark De Molenheide

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO11-2G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

    Sportpark De Bergakkers

  • 10:15

    Boxtel JO11-1

    SBC JO11-2G

    Sportpark Munsel

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mariahout JO11-1G

3

9

3

0

0

18

8

+10

0

2

Sparta'25 JO11-2G

3

4

1

1

1

19

11

+8

0

3

VOW JO11-1G

3

4

1

1

1

8

7

+1

0

4

Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-3

3

0

0

0

3

4

23

-19

0

Uitslagen beker

14 september

  • 09:30

    VOW JO11-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    4 - 0

  • 09:15

    Sparta'25 JO11-2G

    Mariahout JO11-1G

    Sportpark 't Heereind

    5 - 6

07 september

  • 10:30

    Mariahout JO11-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-3

    Sportpark De Heibunders

    8 - 2

  • 09:15

    Sparta'25 JO11-2G

    VOW JO11-1G

    Sportpark 't Heereind

    3 - 3

31 augustus

  • 09:30

    VOW JO11-1G

    Mariahout JO11-1G

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    1 - 4

  • 09:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-3

    Sparta'25 JO11-2G

    Sportpark De Neul

    2 - 11

TEAM INFO

Spelers

Daan van Boekel, Niek Bunthof, Harm Donkers, Bart de Groot, Ties van den Heuvel, Jim Kranenburg, Mees Kuijpers, Mart van Lankvelt, Teun de Leest, Martijn Rooijmans, Joep Vogels

Staf

Trainer: Wim van den Heuvel, Wilbert Kuijpers

Leider: Erik Rooijmans, Wilbert Kuijpers, Wim van den Heuvel

Training

Maandag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 4

Woensdag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 4

Copyright © 2008 - 2020 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio