Mariahout O23-1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0376 Onder 23 (najaarsreeks)

17 december

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-1

    UDI'19/CSU O23-2

    Sportpark Arenborg

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-3

    Sparta'25 O23-1

    Sportpark de Oude Landen

    3 - 7

  • 15:00

    Dommelen O23-3

    Mariahout O23-1

    Sportpark 't Heike

    8 - 0

  • 14:45

    Mifano O23-1

    Rood Wit'62 O23-1

    Sportpark De Ark

    3 - 1

10 december

  • 15:00

    Sparta'25 O23-1

    RKSV Nuenen O23-3

    Sportpark 't Heereind

    2 - 2

  • 14:45

    UDI'19/CSU O23-2

    FCV-Venlo O23-1

    Sportpark Parkzicht

  • 14:30

    Mariahout O23-1

    Dommelen O23-3

    Sportpark De Heibunders

    3 - 7

  • 13:00

    Rood Wit'62 O23-1

    Mifano O23-1

    Sportpark de Rijpel

    0 - 3

03 december

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-1

    Sparta'25 O23-1

    Sportpark Arenborg

  • 15:00

    Dommelen O23-3

    UDI'19/CSU O23-2

    Sportpark 't Heike

  • 13:45

    RKSV Nuenen O23-3

    Rood Wit'62 O23-1

    Sportpark de Oude Landen

    2 - 3

  • 13:30

    Mifano O23-1

    Mariahout O23-1

    Sportpark De Ark

    2 - 0

26 november

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-1

    Dommelen O23-3

    Sportpark Arenborg

    0 - 4

  • 14:45

    UDI'19/CSU O23-2

    Mifano O23-1

    Sportpark Parkzicht

    3 - 0

  • 14:30

    Mariahout O23-1

    RKSV Nuenen O23-3

    Sportpark De Heibunders

    0 - 2

  • 14:30

    Rood Wit'62 O23-1

    Sparta'25 O23-1

    Sportpark de Rijpel

    0 - 4

23 november

  • 19:30

    Rood Wit'62 O23-1

    Mariahout O23-1

    Sportpark de Rijpel

    5 - 1

19 november

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-3

    UDI'19/CSU O23-2

    Sportpark de Oude Landen

    5 - 1

  • 15:45

    Mifano O23-1

    FCV-Venlo O23-1

    Sportpark De Ark

    5 - 1

  • 15:00

    Sparta'25 O23-1

    Dommelen O23-3

    Sportpark 't Heereind

    1 - 2

12 november

  • 15:00

    Mariahout O23-1

    Sparta'25 O23-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 5

  • 15:00

    Dommelen O23-3

    Mifano O23-1

    Sportpark 't Heike

    3 - 2

  • 15:00

    FCV-Venlo O23-1

    RKSV Nuenen O23-3

    Sportpark Arenborg

    3 - 1

  • 14:45

    UDI'19/CSU O23-2

    Rood Wit'62 O23-1

    Sportpark Parkzicht

    3 - 2

08 november

  • 19:30

    Sparta'25 O23-1

    Mariahout O23-1

    Sportpark 't Heereind

    5 - 0

05 november

  • 18:00

    RKSV Nuenen O23-3

    Dommelen O23-3

    Sportpark de Oude Landen

    0 - 2

  • 15:00

    Sparta'25 O23-1

    Mifano O23-1

    Sportpark 't Heereind

    1 - 5

  • 14:30

    Rood Wit'62 O23-1

    FCV-Venlo O23-1

    Sportpark de Rijpel

    2 - 2

  • 13:00

    Mariahout O23-1

    UDI'19/CSU O23-2

    Sportpark De Heibunders

29 oktober

  • 15:00

    Dommelen O23-3

    Rood Wit'62 O23-1

    Sportpark 't Heike

    4 - 0

  • 14:45

    UDI'19/CSU O23-2

    Sparta'25 O23-1

    Sportpark Parkzicht

    4 - 3

  • 14:45

    Mifano O23-1

    RKSV Nuenen O23-3

    Sportpark De Ark

    2 - 1

26 oktober

  • 19:30

    Mariahout O23-1

    Rood Wit'62 O23-1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 0

22 oktober

  • 16:00

    FCV-Venlo O23-1

    Mariahout O23-1

    Sportpark Arenborg

    3 - 4

  • 14:45

    UDI'19/CSU O23-2

    RKSV Nuenen O23-3

    Sportpark Parkzicht

15 oktober

  • 14:45

    Mifano O23-1

    Dommelen O23-3

    Sportpark De Ark

    3 - 2

  • 14:30

    Rood Wit'62 O23-1

    UDI'19/CSU O23-2

    Sportpark de Rijpel

    3 - 5

  • 13:45

    RKSV Nuenen O23-3

    FCV-Venlo O23-1

    Sportpark de Oude Landen

    1 - 1

08 oktober

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-1

    Mifano O23-1

    Sportpark Arenborg

    0 - 4

  • 13:00

    Dommelen O23-3

    Sparta'25 O23-1

    Sportpark 't Heike

    4 - 2

01 oktober

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-3

    Mifano O23-1

    Sportpark de Oude Landen

    4 - 0

  • 15:00

    Sparta'25 O23-1

    UDI'19/CSU O23-2

    Sportpark 't Heereind

    11 - 0

  • 14:30

    Mariahout O23-1

    FCV-Venlo O23-1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 5

  • 14:30

    Rood Wit'62 O23-1

    Dommelen O23-3

    Sportpark de Rijpel

    1 - 13

24 september

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-1

    Rood Wit'62 O23-1

    Sportpark Arenborg

    4 - 3

  • 15:00

    Dommelen O23-3

    RKSV Nuenen O23-3

    Sportpark 't Heike

    4 - 2

  • 14:45

    UDI'19/CSU O23-2

    Mariahout O23-1

    Sportpark Parkzicht

    4 - 1

  • 14:45

    Mifano O23-1

    Sparta'25 O23-1

    Sportpark De Ark

    4 - 0

20 september

  • 19:00

    Mariahout O23-1

    Mifano O23-1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 6

17 september

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-3

    Mariahout O23-1

    Sportpark de Oude Landen

    2 - 0

  • 15:00

    Dommelen O23-3

    FCV-Venlo O23-1

    Sportpark 't Heike

    5 - 2

  • 15:00

    Sparta'25 O23-1

    Rood Wit'62 O23-1

    Sportpark 't Heereind

    3 - 2

  • 14:45

    Mifano O23-1

    UDI'19/CSU O23-2

    Sportpark De Ark

    6 - 0

10 september

  • 15:00

    Sparta'25 O23-1

    FCV-Venlo O23-1

    Sportpark 't Heereind

    3 - 1

  • 14:45

    UDI'19/CSU O23-2

    Dommelen O23-3

    Sportpark Parkzicht

    4 - 7

  • 14:30

    Rood Wit'62 O23-1

    RKSV Nuenen O23-3

    Sportpark de Rijpel

    3 - 3

0377 Onder 23 (voorjaarsreeks)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Dommelen O23-4

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

FCV-Venlo O23-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

3

Mariahout O23-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

4

Marvilde O23-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

5

RKSV Nuenen O23-3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

6

RKSV Nuenen O23-4

0

0

0

0

0

0

0

0

0

7

Rood Wit'62 O23-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

8

UDI'19/CSU O23-3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0376 Onder 23 (najaarsreeks)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Dommelen O23-3

13

36

12

0

1

65

20

+45

0

2

Mifano O23-1

14

33

11

0

3

45

16

+29

0

3

Sparta'25 O23-1

13

22

7

1

5

47

28

+19

0

4

UDI'19/CSU O23-2

9

15

5

0

4

24

38

-14

0

5

RKSV Nuenen O23-3

13

15

4

3

6

28

28

0

0

6

FCV-Venlo O23-1

11

11

3

2

6

22

32

-10

0

7

Rood Wit'62 O23-1

14

8

2

2

10

25

52

-27

0

8

Mariahout O23-1

13

6

2

0

11

12

54

-42

0

0377 Onder 23 (voorjaarsreeks) (1e klasse / Poule 2)

28 januari

  • 14:30

    Rood Wit'62 O23-1

    UDI'19/CSU O23-3

    Sportpark de Rijpel

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-3

    RKSV Nuenen O23-4

    Sportpark de Oude Landen

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-1

    Dommelen O23-4

    Sportpark Arenborg

04 februari

  • 14:30

    Mariahout O23-1

    Rood Wit'62 O23-1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:45

    UDI'19/CSU O23-3

    FCV-Venlo O23-1

    Sportpark Parkzicht

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-4

    Marvilde O23-1

    Sportpark de Oude Landen

  • 17:00

    Dommelen O23-4

    RKSV Nuenen O23-3

    Sportpark 't Heike

11 februari

  • 14:30

    Mariahout O23-1

    UDI'19/CSU O23-3

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Rood Wit'62 O23-1

    RKSV Nuenen O23-4

    Sportpark de Rijpel

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-3

    FCV-Venlo O23-1

    Sportpark de Oude Landen

  • 17:15

    Marvilde O23-1

    Dommelen O23-4

    Sportpark Jongelingsveld

25 februari

  • 14:45

    UDI'19/CSU O23-3

    RKSV Nuenen O23-3

    Sportpark Parkzicht

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-4

    Mariahout O23-1

    Sportpark de Oude Landen

  • 17:00

    Dommelen O23-4

    Rood Wit'62 O23-1

    Sportpark 't Heike

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-1

    Marvilde O23-1

    Sportpark Arenborg

04 maart

  • 14:30

    Mariahout O23-1

    Dommelen O23-4

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Rood Wit'62 O23-1

    FCV-Venlo O23-1

    Sportpark de Rijpel

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-4

    UDI'19/CSU O23-3

    Sportpark de Oude Landen

  • 17:15

    Marvilde O23-1

    RKSV Nuenen O23-3

    Sportpark Jongelingsveld

11 maart

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-3

    Rood Wit'62 O23-1

    Sportpark de Oude Landen

  • 17:00

    Dommelen O23-4

    RKSV Nuenen O23-4

    Sportpark 't Heike

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-1

    Mariahout O23-1

    Sportpark Arenborg

  • 17:15

    Marvilde O23-1

    UDI'19/CSU O23-3

    Sportpark Jongelingsveld

18 maart

  • 14:30

    Mariahout O23-1

    RKSV Nuenen O23-3

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Rood Wit'62 O23-1

    Marvilde O23-1

    Sportpark de Rijpel

  • 14:45

    UDI'19/CSU O23-3

    Dommelen O23-4

    Sportpark Parkzicht

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-4

    FCV-Venlo O23-1

    Sportpark de Oude Landen

25 maart

  • 14:30

    Mariahout O23-1

    Marvilde O23-1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:45

    UDI'19/CSU O23-3

    Rood Wit'62 O23-1

    Sportpark Parkzicht

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-4

    RKSV Nuenen O23-3

    Sportpark de Oude Landen

  • 17:00

    Dommelen O23-4

    FCV-Venlo O23-1

    Sportpark 't Heike

01 april

  • 14:30

    Rood Wit'62 O23-1

    Mariahout O23-1

    Sportpark de Rijpel

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-3

    Dommelen O23-4

    Sportpark de Oude Landen

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-1

    UDI'19/CSU O23-3

    Sportpark Arenborg

  • 17:15

    Marvilde O23-1

    RKSV Nuenen O23-4

    Sportpark Jongelingsveld

08 april

  • 17:15

    Marvilde O23-1

    Mariahout O23-1

    Sportpark Jongelingsveld

15 april

  • 14:45

    UDI'19/CSU O23-3

    Mariahout O23-1

    Sportpark Parkzicht

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-4

    Rood Wit'62 O23-1

    Sportpark de Oude Landen

  • 17:00

    Dommelen O23-4

    Marvilde O23-1

    Sportpark 't Heike

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-1

    RKSV Nuenen O23-3

    Sportpark Arenborg

22 april

  • 14:30

    Mariahout O23-1

    RKSV Nuenen O23-4

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Rood Wit'62 O23-1

    Dommelen O23-4

    Sportpark de Rijpel

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-3

    UDI'19/CSU O23-3

    Sportpark de Oude Landen

  • 17:15

    Marvilde O23-1

    FCV-Venlo O23-1

    Sportpark Jongelingsveld

13 mei

  • 14:45

    UDI'19/CSU O23-3

    RKSV Nuenen O23-4

    Sportpark Parkzicht

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-3

    Marvilde O23-1

    Sportpark de Oude Landen

  • 17:00

    Dommelen O23-4

    Mariahout O23-1

    Sportpark 't Heike

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-1

    Rood Wit'62 O23-1

    Sportpark Arenborg

20 mei

  • 14:30

    Mariahout O23-1

    FCV-Venlo O23-1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Rood Wit'62 O23-1

    RKSV Nuenen O23-3

    Sportpark de Rijpel

  • 14:45

    UDI'19/CSU O23-3

    Marvilde O23-1

    Sportpark Parkzicht

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-4

    Dommelen O23-4

    Sportpark de Oude Landen

27 mei

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-3

    Mariahout O23-1

    Sportpark de Oude Landen

  • 17:00

    Dommelen O23-4

    UDI'19/CSU O23-3

    Sportpark 't Heike

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-1

    RKSV Nuenen O23-4

    Sportpark Arenborg

  • 17:15

    Marvilde O23-1

    Rood Wit'62 O23-1

    Sportpark Jongelingsveld

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mariahout O23-1

1

3

1

0

0

1

1

0

0

2

Rood Wit'62 O23-1

1

0

0

0

1

1

1

0

0

Uitslagen beker

03 september

  • 13:00

    Mariahout O23-1

    Rood Wit'62 O23-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 1 (5 - 4)

TEAM INFO

Spelers

Stef Berkvens, Joost van den Boogaart, Jur van Eijndhoven, Ruben Maas, Gijs van der Vliet, Igor van Vijfeijken, Glen Biemans, Lukas Martens, Maikel Aarts, Sam Rovers, Jop Vorstenbosch, Guus Vogels, Freek Beniers, Rik van Uden, Nick Leenders, Joey van den Burgt, Jop van der Burgt, Harm Wijdeven, Robin Stoop, Jurre de Greef, Davy Bevers

 

 

Staf

Trainer/Leider: Patrick Dekkers, Hans Aarts, Riny Barten

Training

Dinsdag 19.30 - 21.00 uur, Kleedlokaal 7

Donderdag 19.30 - 21.00 uur, Kleedlokaal 7

Copyright © 2008 - 2023 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign