Mariahout O23-1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0376 Onder 23 (najaarsreeks)

01 oktober

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-3

    Mifano O23-1

    Sportpark de Oude Landen

  • 15:00

    Sparta'25 O23-1

    UDI'19/CSU O23-2

    Sportpark 't Heereind

  • 14:30

    Mariahout O23-1

    FCV-Venlo O23-1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Rood Wit'62 O23-1

    Dommelen O23-3

    Sportpark de Rijpel

24 september

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-1

    Rood Wit'62 O23-1

    Sportpark Arenborg

    4 - 3

  • 15:00

    Dommelen O23-3

    RKSV Nuenen O23-3

    Sportpark 't Heike

    4 - 2

  • 14:45

    UDI'19/CSU O23-2

    Mariahout O23-1

    Sportpark Parkzicht

    4 - 1

  • 14:45

    Mifano O23-1

    Sparta'25 O23-1

    Sportpark De Ark

    4 - 0

20 september

  • 19:00

    Mariahout O23-1

    Mifano O23-1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 6

17 september

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-3

    Mariahout O23-1

    Sportpark de Oude Landen

    2 - 0

  • 15:00

    Dommelen O23-3

    FCV-Venlo O23-1

    Sportpark 't Heike

    5 - 2

  • 15:00

    Sparta'25 O23-1

    Rood Wit'62 O23-1

    Sportpark 't Heereind

    3 - 2

  • 14:45

    Mifano O23-1

    UDI'19/CSU O23-2

    Sportpark De Ark

    6 - 0

10 september

  • 15:00

    Sparta'25 O23-1

    FCV-Venlo O23-1

    Sportpark 't Heereind

    3 - 1

  • 14:45

    UDI'19/CSU O23-2

    Dommelen O23-3

    Sportpark Parkzicht

    4 - 7

  • 14:30

    Rood Wit'62 O23-1

    RKSV Nuenen O23-3

    Sportpark de Rijpel

    3 - 3

0376 Onder 23 (najaarsreeks)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mifano O23-1

3

9

3

0

0

16

0

+16

0

2

Dommelen O23-3

3

9

3

0

0

16

8

+8

0

3

Sparta'25 O23-1

3

6

2

0

1

6

7

-1

0

4

RKSV Nuenen O23-3

3

4

1

1

1

7

7

0

0

5

FCV-Venlo O23-1

3

3

1

0

2

7

11

-4

0

6

UDI'19/CSU O23-2

3

3

1

0

2

8

14

-6

0

7

Rood Wit'62 O23-1

3

1

0

1

2

8

10

-2

0

8

Mariahout O23-1

3

0

0

0

3

1

12

-11

0

0376 Onder 23 (najaarsreeks) (1e klasse / Poule 2)

01 oktober

  • 14:30

    Mariahout O23-1

    FCV-Venlo O23-1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Rood Wit'62 O23-1

    Dommelen O23-3

    Sportpark de Rijpel

  • 15:00

    Sparta'25 O23-1

    UDI'19/CSU O23-2

    Sportpark 't Heereind

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-3

    Mifano O23-1

    Sportpark de Oude Landen

08 oktober

  • 13:00

    Dommelen O23-3

    Sparta'25 O23-1

    Sportpark 't Heike

  • 14:30

    Mariahout O23-1

    Rood Wit'62 O23-1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:45

    UDI'19/CSU O23-2

    RKSV Nuenen O23-3

    Sportpark Parkzicht

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-1

    Mifano O23-1

    Sportpark Arenborg

15 oktober

  • 14:30

    Rood Wit'62 O23-1

    UDI'19/CSU O23-2

    Sportpark de Rijpel

  • 14:45

    Mifano O23-1

    Dommelen O23-3

    Sportpark De Ark

  • 15:00

    Sparta'25 O23-1

    Mariahout O23-1

    Sportpark 't Heereind

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-3

    FCV-Venlo O23-1

    Sportpark de Oude Landen

22 oktober

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-1

    Mariahout O23-1

    Sportpark Arenborg

29 oktober

  • 14:45

    UDI'19/CSU O23-2

    Sparta'25 O23-1

    Sportpark Parkzicht

  • 14:45

    Mifano O23-1

    RKSV Nuenen O23-3

    Sportpark De Ark

  • 15:00

    Dommelen O23-3

    Rood Wit'62 O23-1

    Sportpark 't Heike

05 november

  • 14:30

    Mariahout O23-1

    UDI'19/CSU O23-2

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Rood Wit'62 O23-1

    FCV-Venlo O23-1

    Sportpark de Rijpel

  • 15:00

    Sparta'25 O23-1

    Mifano O23-1

    Sportpark 't Heereind

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-3

    Dommelen O23-3

    Sportpark de Oude Landen

12 november

  • 14:30

    Mariahout O23-1

    Sparta'25 O23-1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:45

    UDI'19/CSU O23-2

    Rood Wit'62 O23-1

    Sportpark Parkzicht

  • 15:00

    Dommelen O23-3

    Mifano O23-1

    Sportpark 't Heike

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-1

    RKSV Nuenen O23-3

    Sportpark Arenborg

19 november

  • 14:30

    Rood Wit'62 O23-1

    Mariahout O23-1

    Sportpark de Rijpel

  • 14:45

    Mifano O23-1

    FCV-Venlo O23-1

    Sportpark De Ark

  • 15:00

    Sparta'25 O23-1

    Dommelen O23-3

    Sportpark 't Heereind

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-3

    UDI'19/CSU O23-2

    Sportpark de Oude Landen

26 november

  • 14:30

    Mariahout O23-1

    RKSV Nuenen O23-3

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Rood Wit'62 O23-1

    Sparta'25 O23-1

    Sportpark de Rijpel

  • 14:45

    UDI'19/CSU O23-2

    Mifano O23-1

    Sportpark Parkzicht

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-1

    Dommelen O23-3

    Sportpark Arenborg

03 december

  • 14:45

    Mifano O23-1

    Mariahout O23-1

    Sportpark De Ark

  • 15:00

    Dommelen O23-3

    UDI'19/CSU O23-2

    Sportpark 't Heike

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-3

    Rood Wit'62 O23-1

    Sportpark de Oude Landen

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-1

    Sparta'25 O23-1

    Sportpark Arenborg

10 december

  • 14:30

    Mariahout O23-1

    Dommelen O23-3

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Rood Wit'62 O23-1

    Mifano O23-1

    Sportpark de Rijpel

  • 14:45

    UDI'19/CSU O23-2

    FCV-Venlo O23-1

    Sportpark Parkzicht

  • 15:00

    Sparta'25 O23-1

    RKSV Nuenen O23-3

    Sportpark 't Heereind

17 december

  • 14:45

    Mifano O23-1

    Rood Wit'62 O23-1

    Sportpark De Ark

  • 15:00

    Dommelen O23-3

    Mariahout O23-1

    Sportpark 't Heike

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-3

    Sparta'25 O23-1

    Sportpark de Oude Landen

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-1

    UDI'19/CSU O23-2

    Sportpark Arenborg

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mariahout O23-1

1

3

1

0

0

1

1

0

0

2

Rood Wit'62 O23-1

1

0

0

0

1

1

1

0

0

Uitslagen beker

03 september

  • 13:00

    Mariahout O23-1

    Rood Wit'62 O23-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 1 (5 - 4)

TEAM INFO

Spelers

Stef Berkvens, Joost van den Boogaart, Jur van Eijndhoven, Ruben Maas, Gijs van der Vliet, Igor van Vijfeijken, Glen Biemans, Lukas Martens, Maikel Aarts, Sam Rovers, Jop Vorstenbosch, Guus Vogels, Freek Beniers, Rik van Uden, Nick Leenders, Joey van den Burgt, Jop van der Burgt, Jay Sanders, Robin Stoop,

 

 

Staf

Trainer/coach: Patrick Dekkers, Hans Aarts

Leider: Patrick Dekkers, Hans Aarts, Riny Barten

Training

Dinsdag 19.00 - 20.30 uur, Kleedlokaal 5

Donderdag 19.00 - 20.00 uur, Kleedlokaal 5

Copyright © 2008 - 2022 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign