Mariahout O23-1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0377 Onder 23 (voorjaarsreeks)

18 mei

  • 17:15

    Marvilde O23-2

    SV Unitas'59 O23-2

    Sportpark Jongelingsveld

    4 - 2

  • 17:00

    Dommelen O23-3

    SV Someren O23-2

    Sportpark 't Heike

    6 - 0

  • 15:00

    Best Vooruit O23-1

    RKSV Nuenen O23-5

    Sportpark de Leemkuilen

    2 - 2

14 mei

  • 20:00

    SV Someren O23-2

    RKSV Nuenen O23-5

    Sportpark De Potacker

    7 - 2

  • 20:00

    Mariahout O23-1

    FCV-Venlo O23-2

    Sportpark De Heibunders

    5 - 1

11 mei

  • 17:30

    SV Someren O23-2

    SV Unitas'59 O23-2

    Sportpark De Potacker

    2 - 2

  • 17:15

    Marvilde O23-2

    Best Vooruit O23-1

    Sportpark Jongelingsveld

    4 - 1

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-2

    Dommelen O23-3

    Sportpark Arenborg

    8 - 0

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-5

    Mariahout O23-1

    Sportpark de Oude Landen

    3 - 0

04 mei

  • 15:00

    Dommelen O23-3

    FCV-Venlo O23-2

    Sportpark 't Heike

    2 - 1

  • 15:00

    Marvilde O23-2

    Mariahout O23-1

    Sportpark Jongelingsveld

    1 - 1

  • 12:15

    SV Unitas'59 O23-2

    Best Vooruit O23-1

    Sportpark Bokt

    2 - 3

20 april

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-5

    SV Unitas'59 O23-2

    Sportpark de Oude Landen

    5 - 2

  • 15:00

    Best Vooruit O23-1

    Dommelen O23-3

    Sportpark de Leemkuilen

    3 - 1

13 april

  • 17:30

    SV Someren O23-2

    Marvilde O23-2

    Sportpark De Potacker

    2 - 5

  • 15:00

    Dommelen O23-3

    RKSV Nuenen O23-5

    Sportpark 't Heike

    0 - 3

  • 14:15

    SV Unitas'59 O23-2

    FCV-Venlo O23-2

    Sportpark Bokt

    5 - 2

  • 13:00

    Mariahout O23-1

    Best Vooruit O23-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 2

06 april

  • 17:15

    Marvilde O23-2

    Dommelen O23-3

    Sportpark Jongelingsveld

    5 - 0

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-5

    FCV-Venlo O23-2

    Sportpark de Oude Landen

    5 - 2

  • 15:00

    Mariahout O23-1

    SV Unitas'59 O23-2

    Sportpark De Heibunders

    2 - 1

  • 15:00

    Best Vooruit O23-1

    SV Someren O23-2

    Sportpark de Leemkuilen

    2 - 0

30 maart

  • 17:15

    Marvilde O23-2

    RKSV Nuenen O23-5

    Sportpark Jongelingsveld

    5 - 2

  • 16:15

    SV Unitas'59 O23-2

    Mariahout O23-1

    Sportpark Bokt

    2 - 0

  • 15:00

    Dommelen O23-3

    Best Vooruit O23-1

    Sportpark 't Heike

    5 - 1

23 maart

  • 17:00

    Dommelen O23-3

    Mariahout O23-1

    Sportpark 't Heike

    3 - 0

16 maart

  • 17:15

    Marvilde O23-2

    SV Someren O23-2

    Sportpark Jongelingsveld

    2 - 4

  • 17:00

    Best Vooruit O23-1

    Mariahout O23-1

    Sportpark de Leemkuilen

    3 - 2

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-2

    SV Unitas'59 O23-2

    Sportpark Arenborg

    1 - 1

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-5

    Dommelen O23-3

    Sportpark de Oude Landen

    1 - 1

09 maart

  • 17:30

    SV Someren O23-2

    FCV-Venlo O23-2

    Sportpark De Potacker

    4 - 3

  • 15:00

    Mariahout O23-1

    Marvilde O23-2

    Sportpark De Heibunders

    2 - 5

  • 14:15

    SV Unitas'59 O23-2

    RKSV Nuenen O23-5

    Sportpark Bokt

    3 - 1

02 maart

  • 17:15

    Marvilde O23-2

    FCV-Venlo O23-2

    Sportpark Jongelingsveld

    2 - 1

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-5

    SV Someren O23-2

    Sportpark de Oude Landen

    1 - 6

  • 15:00

    Mariahout O23-1

    Dommelen O23-3

    Sportpark De Heibunders

    3 - 1

  • 15:00

    Best Vooruit O23-1

    SV Unitas'59 O23-2

    Sportpark de Leemkuilen

    5 - 2

24 februari

  • 17:30

    SV Someren O23-2

    Best Vooruit O23-1

    Sportpark De Potacker

    2 - 1

  • 17:00

    Dommelen O23-3

    Marvilde O23-2

    Sportpark 't Heike

    3 - 4

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-2

    RKSV Nuenen O23-5

    Sportpark Arenborg

    2 - 3

17 februari

  • 15:00

    Mariahout O23-1

    RKSV Nuenen O23-5

    Sportpark De Heibunders

    2 - 5

  • 15:00

    Best Vooruit O23-1

    Marvilde O23-2

    Sportpark de Leemkuilen

    2 - 2

  • 13:00

    SV Unitas'59 O23-2

    SV Someren O23-2

    Sportpark Bokt

    4 - 0

03 februari

  • 17:15

    Marvilde O23-2

    RKSV Nuenen O23-5

    Sportpark Jongelingsveld

    0 - 0

  • 17:00

    Best Vooruit O23-1

    FCV-Venlo O23-2

    Sportpark de Leemkuilen

    10 - 1

  • 15:00

    Mariahout O23-1

    SV Someren O23-2

    Sportpark De Heibunders

    5 - 3

  • 15:00

    Dommelen O23-3

    SV Unitas'59 O23-2

    Sportpark 't Heike

    1 - 3

27 januari

  • 18:00

    RKSV Nuenen O23-5

    Best Vooruit O23-1

    Sportpark de Oude Landen

    3 - 7

  • 17:30

    SV Someren O23-2

    Dommelen O23-3

    Sportpark De Potacker

    5 - 1

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-2

    Mariahout O23-1

    Sportpark Arenborg

    2 - 3

  • 16:15

    SV Unitas'59 O23-2

    Marvilde O23-2

    Sportpark Bokt

    4 - 5

0376 Onder 23 (najaarsreeks)

19 december

  • 19:30

    Mariahout O23-1

    Mifano O23-2

    Sportpark De Heibunders

16 december

  • 15:00

    Marvilde O23-3

    Eindse Boys O23-1

    Sportpark Jongelingsveld

    3 - 1

13 december

  • 20:00

    RKSV Nuenen O23-5

    Mifano O23-2

    Sportpark De Ark

    4 - 4

09 december

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-2

    RKSV Nuenen O23-5

    Sportpark Arenborg

    1 - 4

  • 17:00

    Eindse Boys O23-1

    Mifano O23-2

    Sportpark Op de Hooven

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-4

    Marvilde O23-3

    Sportpark de Oude Landen

    2 - 3

  • 14:00

    Mariahout O23-1

    SV Someren O23-2

    Sportpark De Heibunders

    2 - 2

02 december

  • 18:00

    RKSV Nuenen O23-5

    Eindse Boys O23-1

    Sportpark de Oude Landen

    7 - 2

  • 17:30

    SV Someren O23-2

    FCV-Venlo O23-2

    Sportpark De Potacker

    1 - 1

  • 15:00

    Marvilde O23-3

    Mariahout O23-1

    Sportpark Jongelingsveld

    2 - 3

  • 14:45

    Mifano O23-2

    RKSV Nuenen O23-4

    Sportpark De Ark

    4 - 2

25 november

  • 17:15

    Marvilde O23-3

    Mifano O23-2

    Sportpark Jongelingsveld

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-2

    Mariahout O23-1

    Sportpark Arenborg

    3 - 4

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-4

    RKSV Nuenen O23-5

    Sportpark de Oude Landen

    1 - 4

  • 15:00

    Eindse Boys O23-1

    SV Someren O23-2

    Sportpark Op de Hooven

    0 - 5

18 november

  • 17:30

    SV Someren O23-2

    RKSV Nuenen O23-4

    Sportpark De Potacker

    5 - 0

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-2

    Eindse Boys O23-1

    Sportpark Arenborg

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-5

    Marvilde O23-3

    Sportpark de Oude Landen

    4 - 2

14 november

  • 19:30

    Eindse Boys O23-1

    Mariahout O23-1

    Sportpark Op de Hooven

11 november

  • 18:00

    RKSV Nuenen O23-4

    FCV-Venlo O23-2

    Sportpark de Oude Landen

  • 15:00

    Marvilde O23-3

    SV Someren O23-2

    Sportpark Jongelingsveld

    1 - 0

  • 14:45

    Mifano O23-2

    RKSV Nuenen O23-5

    Sportpark De Ark

    3 - 7

07 november

  • 20:00

    SV Someren O23-2

    RKSV Nuenen O23-5

    Sportpark De Potacker

    3 - 1

04 november

  • 17:00

    Eindse Boys O23-1

    RKSV Nuenen O23-4

    Sportpark Op de Hooven

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-2

    Marvilde O23-3

    Sportpark Arenborg

    3 - 0

  • 17:00

    SV Someren O23-2

    Mifano O23-2

    Sportpark De Potacker

    7 - 0

  • 15:00

    Mariahout O23-1

    RKSV Nuenen O23-5

    Sportpark De Heibunders

    1 - 2

28 oktober

  • 18:00

    RKSV Nuenen O23-5

    SV Someren O23-2

    Sportpark de Oude Landen

    4 - 5

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-4

    Mariahout O23-1

    Sportpark de Oude Landen

    0 - 2

  • 14:45

    Mifano O23-2

    FCV-Venlo O23-2

    Sportpark De Ark

    0 - 5

21 oktober

  • 17:30

    SV Someren O23-2

    Mariahout O23-1

    Sportpark De Potacker

    2 - 0

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-5

    FCV-Venlo O23-2

    Sportpark de Oude Landen

    3 - 2

  • 15:00

    Marvilde O23-3

    RKSV Nuenen O23-4

    Sportpark Jongelingsveld

    1 - 1

  • 14:00

    Mifano O23-2

    Eindse Boys O23-1

    Sportpark De Ark

    8 - 1

17 oktober

  • 19:30

    Mariahout O23-1

    Eindse Boys O23-1

    Sportpark De Heibunders

    5 - 1

14 oktober

  • 17:30

    SV Someren O23-2

    Marvilde O23-3

    Sportpark De Potacker

    2 - 2

  • 17:30

    SV Someren O23-2

    Marvilde O23-3

    Sportpark De Potacker

    2 - 2

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-2

    RKSV Nuenen O23-4

    Sportpark Arenborg

    4 - 3

07 oktober

  • 17:00

    Eindse Boys O23-1

    FCV-Venlo O23-2

    Sportpark Op de Hooven

    1 - 6

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-4

    SV Someren O23-2

    Sportpark de Oude Landen

    3 - 5

  • 15:00

    Marvilde O23-3

    RKSV Nuenen O23-5

    Sportpark Jongelingsveld

    3 - 2

  • 14:45

    Mifano O23-2

    Mariahout O23-1

    Sportpark De Ark

    4 - 4

30 september

  • 17:00

    Eindse Boys O23-1

    Marvilde O23-3

    Sportpark Op de Hooven

    1 - 4

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-2

    Mifano O23-2

    Sportpark Arenborg

    4 - 1

  • 15:00

    Mariahout O23-1

    RKSV Nuenen O23-4

    Sportpark De Heibunders

    1 - 1

23 september

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-5

    Mariahout O23-1

    Sportpark de Oude Landen

    4 - 0

  • 15:00

    Marvilde O23-3

    FCV-Venlo O23-2

    Sportpark Jongelingsveld

    1 - 2

  • 14:45

    Mifano O23-2

    SV Someren O23-2

    Sportpark De Ark

    4 - 12

  • 13:45

    RKSV Nuenen O23-4

    Eindse Boys O23-1

    Sportpark de Oude Landen

    4 - 0

16 september

  • 17:30

    SV Someren O23-2

    Eindse Boys O23-1

    Sportpark De Potacker

    9 - 0

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-5

    RKSV Nuenen O23-4

    Sportpark de Oude Landen

    2 - 1

  • 15:30

    Mifano O23-2

    Marvilde O23-3

    Sportpark De Ark

    2 - 2

  • 15:00

    Mariahout O23-1

    FCV-Venlo O23-2

    Sportpark De Heibunders

    1 - 2

09 september

  • 17:00

    Eindse Boys O23-1

    RKSV Nuenen O23-5

    Sportpark Op de Hooven

    1 - 9

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-2

    SV Someren O23-2

    Sportpark Arenborg

    5 - 3

  • 16:00

    RKSV Nuenen O23-4

    Mifano O23-2

    Sportpark de Oude Landen

    4 - 1

  • 15:00

    Mariahout O23-1

    Marvilde O23-3

    Sportpark De Heibunders

    2 - 1

0377 Onder 23 (voorjaarsreeks)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Marvilde O23-2

12

29

9

2

1

44

24

+20

0

2

Best Vooruit O23-1

13

26

8

2

3

42

27

+15

0

3

RKSV Nuenen O23-5

13

20

6

2

5

36

39

-3

0

4

SV Someren O23-2

12

19

6

1

5

35

34

+1

0

5

SV Unitas'59 O23-2

13

17

5

2

6

33

31

+2

0

6

Mariahout O23-1

13

16

5

1

7

26

32

-6

0

7

Dommelen O23-3

13

13

4

1

8

24

37

-13

0

8

FCV-Venlo O23-2

11

4

1

1

9

24

40

-16

0

0376 Onder 23 (najaarsreeks)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

RKSV Nuenen O23-5

14

31

10

1

3

57

29

+28

0

2

SV Someren O23-2

14

30

9

3

2

61

23

+38

0

3

FCV-Venlo O23-2

12

25

8

1

3

38

22

+16

0

4

Mariahout O23-1

12

18

5

3

4

25

24

+1

0

5

Marvilde O23-3

13

16

5

3

5

25

25

0

2

6

Mifano O23-2

11

9

2

3

6

31

52

-21

0

7

RKSV Nuenen O23-4

12

8

2

2

8

22

32

-10

0

8

Eindse Boys O23-1

10

0

0

0

10

8

60

-52

0

0377 Onder 23 (voorjaarsreeks) (1e klasse / Poule 10)

25 mei

  • 14:00

    RKSV Nuenen O23-5

    Marvilde O23-2

    Sportpark de Oude Landen

  • 14:30

    SV Unitas'59 O23-2

    Dommelen O23-3

    Sportpark Bokt

  • 17:00

    FCV-Venlo O23-2

    Best Vooruit O23-1

    Sportpark Arenborg

  • 17:30

    SV Someren O23-2

    Mariahout O23-1

    Sportpark De Potacker

28 mei

  • 19:30

    FCV-Venlo O23-2

    SV Someren O23-2

    Sportpark Arenborg

01 juni

  • 15:00

    FCV-Venlo O23-2

    Marvilde O23-2

    Sportpark Arenborg

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Venlosche Boys O23-1

1

3

1

0

0

6

5

+1

0

2

Mariahout O23-1

1

0

0

0

1

5

6

-1

0

Uitslagen beker

02 september

  • 15:00

    Venlosche Boys O23-1

    Mariahout O23-1

    Sportpark Merelweg

    6 - 5

TEAM INFO

Spelers

Simon Barten, Niels Beekmans, Peet de Beer, Daan Beniers, Axel Dijsselbloem, Han Donkers, Thijs van Houtum, Siem Kanters, Arno van Lankvelt, Jan Leenders, Juul van de Ven, Ibbe Vogels, Siem van de Wijngaard, Coen de Wit

 

 

Staf

Trainer/Leider: Patrick Dekkers, Guus Vogels, Rini Barten

Training

Dinsdag 19.30 - 20.45 uur, Kleedlokaal 7

Donderdag 19.30 - 21.00 uur, Kleedlokaal 7

Copyright © 2008 - 2024 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign