Nieuws

31 augustus 2023

Sponsor in the Spotlight: Chiel van Wanrooij - CvW-Tech

Het nieuwe seizoen staat weer op het punt van beginnen, dus ook een nieuwe sponsor in the spotlight. Deze keer is het een jonge ondernemer die zelf in ons eigen vaandelteam speelt!

Zijn naam is Chiel van Wanrooij en hij is eigenaar van CvW-Tech. Chiel maakt met zijn bedrijf al ruim 6 jaar verplaatsbare aluminium voetbalgoals welke hij door heel Nederland verkoopt aan verenigingen en particulieren. Ook een aantal goals op ons sportpark zijn door CvW-Tech gemaakt.

Chiel vertegenwoordigt daarmee een volwaardig metaalbewerkingsbedrijf, de gewenste eindproducten worden door middel van een uitgebreid machinepark gerealiseerd. Wij danken Chiel voor zijn steun aan onze vereniging als sponsor en als speler natuurlijk en wensen hem veel succes met zijn bedrijf en het eerste elftal.

Heeft u interesse in de producten van Chiel zijn bedrijf? Stuur dan een mail naar INFO@CVW-TECH.NL .

« Terug

Copyright © 2008 - 2024 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign