Nieuws

28 augustus 2023

Succesvolle seizoensopening

Zondag 27 augustus is het nieuwe seizoen op sportpark De Heibunders weer volgens traditie ingeluid. Mieskes Seizoensaftrap is inmiddels een bekende term en op deze dag presenteren Voetbalvereniging Mariahout en Korfbalvereniging Flamingo’s alle jeugdteams. Het is ook een mooie gelegenheid om de sponsoren te bedanken. De jeugdleden maken kennis met hun (nieuwe) teamgenoten en trainers en leiders pakken hun rol weer op. Er is een loterij, ouders kunnen nieuwe sportkleding bestellen en alle leden worden getrakteerd op een broodje knakworst en een verkoelend ijsje van Berry.

Wij wensen iedereen een plezierig en sportief nieuw seizoen toe.  

« Terug

Copyright © 2008 - 2023 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign