Nieuws

11 september 2022

Rabo Club Support: Steun onze vereniging

Beste lid,

Help jij mee om VV Mariahout verder te verduurzamen? Na de aanschaf van zonnepanelen en LED-verlichting wil VV Mariahout weer een stap verder gaan. Dit willen we doen door middel van de verduurzaming van onze verwarming in de kleedlokalen.

Kies jij ook voor duurzaamheid? En wil je daarnaast VV Mariahout helpen? Breng dan via Rabo ClubSupport je stem uit! Met Rabo ClubSupport investeert de Rabobank met kennis, netwerk en geld in verenigingen. 

Stemmen is mogelijk van 5 tot 27 september 2022. Als lid van Rabobank Helmond Peel Noord bepaal jij welke club een financiële ondersteuning ontvangt. Kortom: jouw stem is geld waard.

https://www.rabobank.nl/leden/clubsupport/stemmen

Via bovenstaande link is het mogelijk om op VV Mariahout te stemmen! Tip: Zoek hierbij op Mariahout en / of voetbal. 

Alvast hartelijk dank voor je hulp!

« Terug

Copyright © 2008 - 2023 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign