Nieuws

30 juni 2022

Sponsor in the Spotlights: Arno Leenders Timmerwerken

Ik ben Arno Leenders en heb al 22 jaar een eigen timmerbedrijf in Mariahout waar ik ook woon met mijn vrouw en twee zonen. In de afgelopen 22 jaar heb ik vele woningen en verbouwingen in Laarbeek en omstreken mogen maken. Ik maak graag een mooi stukje vakwerk en denk met mijn klanten mee vanaf het ontwerp van hun woning of verbouwing.

Ik heb een VV Mariahout hart! Als klein jongetje ben ik met voetbal begonnen bij VV Mariahout en heb ook enkele jaren in de selectie mogen spelen. Nadat mijn lichaam begon te protesteren (na mijn 40e) ben ik leider geworden van een seniorenelftal en dat doe ik nu nog steeds met veel plezier op zondag.

Onze beide zoons zijn ook echte voetballers, daarom ben ik ook coach/leider bij een jeugdelftal. Zo wil ik een steentje bij dragen voor VV Mariahout!

Met vriendelijke groet Arno Leenders.

« Terug

Copyright © 2008 - 2022 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign