Nieuws

19 juni 2022

Verkoop kleding VV Mariahout tijdens buurtvoetbal

Ook dit jaar biedt VV Mariahout weer de mogelijkheid om de teamkleding en accesoires van VV Mariahout in te kopen bij onze sponsor Sportshop Laarbeek. Het logo van onze vereniging wordt gratis opgedrukt. Opdruk van naam en/of initialen is ook mogelijk. 

Tijdens het buurtvoetbaltoernooi, op zaterdag 25 juni tussen 13.00 en 15.00 uur, bieden wij de gelegenheid om de kleding van VV Mariahout te passen en kopen op sportpark de Heibunders. Sportshop Laarbeek schenkt 15% van de aankoopwaarde van de kleding die deze dag verkocht wordt terug aan onze vereniging. 

« Terug

Copyright © 2008 - 2022 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign