Nieuws

14 juli 2021

Teamindeling senioren seizoen 2021 - 2022

Na een seizoen om snel te vergeten gaan we in augustus weer met volle moed beginnen aan een hopelijk volledig seizoen. Echter hebben we achter de schermen niet stil gezeten en hebben de definitieve teamindeling van de senioren gemaakt. We gaan het komend seizoen weer naar 5 elftallen. Voor teamindeling klik hier. Voor vragen kun je terecht bij de wedstrijdscretaris via wedstrijdsecretaris@vvmariahout.nl 
De selectie begint op zondag 15 augustus weer met trainen. We wensen iedereen een fijne vakantie en zien jullie graag gezond weer terug op sportpark de Heibunders.

« Terug

Copyright © 2008 - 2021 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign