Nieuws

15 maart 2021

Sponsor in the spotlights: Bavaria Brouwerijcafé

Alweer een editie van ‘sponsor in the spotlights’. Al 7 jaar exploiteren de zussen Anja en Marjan met veel plezier het Bavaria Brouwerijcafé in Lieshout. 

Het Bavaria Brouwerijcafé is geschikt voor zowel de zakelijke als de particuliere gast. Wens je een locatie voor een vergadering, congres, (product)presentatie, borrel of een locatie voor een spetterend feest, bruiloft, verjaardag, jubileumfeest of personeelsfeest dan ben je bij ons aan het juiste adres! Het Bavaria Brouwerijcafé is ook een gezellig eetcafé, een ontmoetingsplaats waar men kan genieten van een heerlijke lunch, diner of borrel. 

Anja en Marjan hebben vele leuke herinneringen aan het werken in de kantine van VV Mariahout. Wij hopen binnenkort ons terras weer te openen en iedereen hartelijk te verwelkomen. 

Proost! 

« Terug

Copyright © 2008 - 2021 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign