Mariahout JO9-1JM

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0324 Onder 9 (3e fase)

21 januari

  • 10:00

    Erp JO9-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO9-5

    Sportpark Den Uil

  • 09:30

    Mariahout JO9-1JM

    BMC JO9-3

    Sportpark De Heibunders

  • 08:45

    Schijndel/DE WIT JO9-4

    Rhode/VSB JO9-4JM

    Sportpark Zuideinderpark

0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks

15 oktober

  • 09:30

    Mariahout JO9-1JM

    ASV'33 JO9-1

    Sportpark De Heibunders

  • 09:30

    SJVV JO9-1

    Mierlo Hout JO9-2

    Sportpark De Dreef

  • 09:00

    Stiphout Vooruit JO9-3

    Mifano JO9-2

    Sportpark Molenven

  • 09:00

    Deurne JO9-2

    Gemert JO9-4

    Sportpark De Kranenmortel

08 oktober

  • 10:00

    Gemert JO9-4

    SJVV JO9-1

    Sportpark Molenbroek

  • 09:30

    Mifano JO9-2

    Mariahout JO9-1JM

    Sportpark De Ark

  • 09:15

    ASV'33 JO9-1

    Deurne JO9-2

    Sportpark De Hut

  • 08:30

    Mierlo Hout JO9-2

    Stiphout Vooruit JO9-3

    Sportpark De Beemd

01 oktober

  • 09:30

    Mariahout JO9-1JM

    Gemert JO9-4

    Sportpark De Heibunders

  • 09:30

    SJVV JO9-1

    Stiphout Vooruit JO9-3

    Sportpark De Dreef

  • 09:15

    ASV'33 JO9-1

    Mierlo Hout JO9-2

    Sportpark De Hut

  • 09:00

    Deurne JO9-2

    Mifano JO9-2

    Sportpark De Kranenmortel

24 september

  • 10:00

    Gemert JO9-4

    ASV'33 JO9-1

    Sportpark Molenbroek

  • 09:30

    Mifano JO9-2

    SJVV JO9-1

    Sportpark De Ark

  • 09:00

    Stiphout Vooruit JO9-3

    Mariahout JO9-1JM

    Sportpark Molenven

  • 08:30

    Mierlo Hout JO9-2

    Deurne JO9-2

    Sportpark De Beemd

17 september

  • 09:30

    Mariahout JO9-1JM

    Deurne JO9-2

    Sportpark De Heibunders

  • 09:30

    SJVV JO9-1

    ASV'33 JO9-1

    Sportpark De Dreef

  • 09:30

    Mifano JO9-2

    Mierlo Hout JO9-2

    Sportpark De Ark

  • 09:00

    Stiphout Vooruit JO9-3

    Gemert JO9-4

    Sportpark Molenven

10 september

  • 10:00

    Gemert JO9-4

    Mifano JO9-2

    Sportpark Molenbroek

  • 09:30

    Mariahout JO9-1JM

    Mierlo Hout JO9-2

    Sportpark De Heibunders

  • 09:15

    ASV'33 JO9-1

    Stiphout Vooruit JO9-3

    Sportpark De Hut

  • 09:00

    Deurne JO9-2

    SJVV JO9-1

    Sportpark De Kranenmortel

Geen standen bekend

0324 Onder 9 (3e fase) (4e klasse (3e fase) / Poule 36)

28 januari

  • 08:45

    Schijndel/DE WIT JO9-4

    Mariahout JO9-1JM

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:15

    Blauw Geel'38/JUMBO JO9-5

    BMC JO9-3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:30

    Rhode/VSB JO9-4JM

    Erp JO9-3

    Sportpark De Neul

04 februari

  • 08:30

    BMC JO9-3

    Rhode/VSB JO9-4JM

    Sportpark De Brand

  • 09:30

    Mariahout JO9-1JM

    Blauw Geel'38/JUMBO JO9-5

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    Erp JO9-3

    Schijndel/DE WIT JO9-4

    Sportpark Den Uil

11 februari

  • 08:45

    Schijndel/DE WIT JO9-4

    BMC JO9-3

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:00

    Erp JO9-3

    Mariahout JO9-1JM

    Sportpark Den Uil

  • 10:30

    Rhode/VSB JO9-4JM

    Blauw Geel'38/JUMBO JO9-5

    Sportpark De Neul

04 maart

  • 08:30

    BMC JO9-3

    Erp JO9-3

    Sportpark De Brand

  • 10:15

    Blauw Geel'38/JUMBO JO9-5

    Schijndel/DE WIT JO9-4

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:30

    Rhode/VSB JO9-4JM

    Mariahout JO9-1JM

    Sportpark De Neul

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Spelers

Tygo Gottenbos, Tjeu van den Heuvel, Xavi van den Heuvel, Tijn Kuijpers, Levi van Lanen, Jens van der Linden, Koen Vincent

Staf

Trainers/Leiders: Niek van den Heuvel, Wim van den Heuvel, Martijn van der Linden, Jouk Lukassen, Joost de Beer

Training

Maandag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 1

Woensdag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 1-2

Copyright © 2008 - 2023 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign