Mariahout JO9-1JM

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0325 Onder 9 (4e fase)

21 mei

  • 10:15

    Avesteyn JO9-1

    Venhorst JO9-1

    Sportpark Avesteyn

  • 09:15

    Boekel Sport JO9-2JM

    Mariahout JO9-1JM

    Sportpark De Donk

  • 09:00

    SCMH JO9-2JM

    UDI'19/CSU JO9-3

    Sportpark Spoorzicht

  • 09:00

    Festilent,JO9-2JM

    Blauw Geel'38/JUMBO JO9-3

    Sportpark De Bundel

14 mei

  • 10:15

    Avesteyn JO9-1

    UDI'19/CSU JO9-3

    Sportpark Avesteyn

  • 10:15

    Blauw Geel'38/JUMBO JO9-3

    Venhorst JO9-1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 09:00

    SCMH JO9-2JM

    Mariahout JO9-1JM

    Sportpark Spoorzicht

  • 09:00

    Festilent,JO9-2JM

    Boekel Sport JO9-2JM

    Sportpark De Bundel

23 april

  • 10:15

    Venhorst JO9-1

    Festilent,JO9-2JM

    Sportpark De Voskuilen

  • 09:15

    Boekel Sport JO9-2JM

    SCMH JO9-2JM

    Sportpark De Donk

20 april

  • 19:00

    UDI'19/CSU JO9-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO9-3

    Sportpark Parkzicht

16 april

  • 11:00

    Mariahout JO9-1JM

    Avesteyn JO9-1

    Sportpark De Heibunders

09 april

  • 10:15

    Avesteyn JO9-1

    Boekel Sport JO9-2JM

    Sportpark Avesteyn

  • 10:15

    Blauw Geel'38/JUMBO JO9-3

    Mariahout JO9-1JM

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:15

    Venhorst JO9-1

    UDI'19/CSU JO9-3

    Sportpark De Voskuilen

  • 09:00

    SCMH JO9-2JM

    Festilent,JO9-2JM

    Sportpark Spoorzicht

02 april

  • 10:00

    Mariahout JO9-1JM

    Venhorst JO9-1

    Sportpark De Heibunders

  • 09:15

    Boekel Sport JO9-2JM

    Blauw Geel'38/JUMBO JO9-3

    Sportpark De Donk

  • 09:00

    SCMH JO9-2JM

    Avesteyn JO9-1

    Sportpark Spoorzicht

  • 09:00

    Festilent,JO9-2JM

    UDI'19/CSU JO9-3

    Sportpark De Bundel

26 maart

  • 10:15

    Avesteyn JO9-1

    Festilent,JO9-2JM

    Sportpark Avesteyn

  • 10:15

    Blauw Geel'38/JUMBO JO9-3

    SCMH JO9-2JM

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:15

    Venhorst JO9-1

    Boekel Sport JO9-2JM

    Sportpark De Voskuilen

  • 09:00

    UDI'19/CSU JO9-3

    Mariahout JO9-1JM

    Sportpark Parkzicht

19 maart

  • 10:15

    Avesteyn JO9-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO9-3

    Sportpark Avesteyn

  • 09:15

    Boekel Sport JO9-2JM

    UDI'19/CSU JO9-3

    Sportpark De Donk

  • 09:00

    SCMH JO9-2JM

    Venhorst JO9-1

    Sportpark Spoorzicht

  • 09:00

    Festilent,JO9-2JM

    Mariahout JO9-1JM

    Sportpark De Bundel

12 maart

  • 11:00

    Mariahout JO9-1JM

    Boekel Sport JO9-2JM

    Sportpark De Heibunders

  • 10:15

    Blauw Geel'38/JUMBO JO9-3

    Festilent,JO9-2JM

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:15

    Venhorst JO9-1

    Avesteyn JO9-1

    Sportpark De Voskuilen

  • 09:00

    UDI'19/CSU JO9-3

    SCMH JO9-2JM

    Sportpark Parkzicht

0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks

16 oktober

  • 10:00

    Gemert JO9-5

    Boekel Sport JO9-2JM

    Sportpark Molenbroek

  • 09:00

    Bruheze JO9-1

    SV De Braak JO9-3

    Sportpark Espendonk

  • 09:00

    Rood Wit'62 JO9-2

    Mariahout JO9-1JM

    Sportpark de Rijpel

  • 09:00

    Stiphout Vooruit JO9-2

    Mariahout JO9-1JM

    Sportpark Molenven

  • 08:30

    Mierlo Hout JO9-2

    Bavos JO9-1

    Sportpark De Beemd

09 oktober

  • 10:00

    Mariahout JO9-1JM

    Bruheze JO9-1

    Sportpark De Heibunders

  • 09:15

    Boekel Sport JO9-2JM

    Rood Wit'62 JO9-2

    Sportpark De Donk

  • 09:15

    Boekel Sport JO9-2JM

    Stiphout Vooruit JO9-2

    Sportpark De Donk

  • 09:00

    Bavos JO9-1

    Gemert JO9-5

    Sportpark Geneneind

  • 09:00

    SV De Braak JO9-3

    Mierlo Hout JO9-2

    Sportpark de Braak

02 oktober

  • 10:00

    Gemert JO9-5

    Mariahout JO9-1JM

    Sportpark Molenbroek

  • 09:00

    SV De Braak JO9-3

    Bavos JO9-1

    Sportpark de Braak

  • 09:00

    Rood Wit'62 JO9-2

    Bruheze JO9-1

    Sportpark de Rijpel

  • 09:00

    Stiphout Vooruit JO9-2

    Bruheze JO9-1

    Sportpark Molenven

  • 08:30

    Mierlo Hout JO9-2

    Boekel Sport JO9-2JM

    Sportpark De Beemd

25 september

  • 10:00

    Mariahout JO9-1JM

    SV De Braak JO9-3

    Sportpark De Heibunders

  • 09:15

    Boekel Sport JO9-2JM

    Bavos JO9-1

    Sportpark De Donk

  • 09:00

    Bruheze JO9-1

    Mierlo Hout JO9-2

    Sportpark Espendonk

  • 09:00

    Rood Wit'62 JO9-2

    Gemert JO9-5

    Sportpark de Rijpel

18 september

  • 10:00

    Gemert JO9-5

    Bruheze JO9-1

    Sportpark Molenbroek

  • 09:00

    Bavos JO9-1

    Rood Wit'62 JO9-2

    Sportpark Geneneind

  • 09:00

    SV De Braak JO9-3

    Boekel Sport JO9-2JM

    Sportpark de Braak

  • 08:30

    Mierlo Hout JO9-2

    Mariahout JO9-1JM

    Sportpark De Beemd

11 september

  • 10:00

    Mariahout JO9-1JM

    Bavos JO9-1

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    Gemert JO9-5

    Mierlo Hout JO9-2

    Sportpark Molenbroek

  • 09:00

    Bruheze JO9-1

    Boekel Sport JO9-2JM

    Sportpark Espendonk

  • 09:00

    Rood Wit'62 JO9-2

    SV De Braak JO9-3

    Sportpark de Rijpel

Geen standen bekend

Geen programma bekend

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Spelers

Ruben Brekelmans, Timo van Eijndhoven, Sten Heijmans, Koen van den Heuvel, Daan Huybers, Levi van Lanen, Jake van Tien, Teus, van Vroenhoven

Staf

Trainers: Joost de Beer, Remco Brekelmans

Leiders: Remco Brekelmans,Twan van Vroenhoven, Rob van Lanen, Jack Heijmans

Training

Maandag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 2

Woensdag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 2

Copyright © 2008 - 2022 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign