Mariahout JO14-1JM

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0391 Onder 14 (3e fase)

18 mei

  • 15:15

    RPC JO14-3

    S.V. Brandevoort JO14-3

    Sportpark De Heihoef

    2 - 1

  • 13:00

    Gestel JO14-1

    SV Valkenswaard JO14-2JM

    Sportpark Dommeldal

    3 - 1

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO14-5JM

    SV Unitas'59 JO14-4JM

    Sportpark Bokt

    0 - 7

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    Dommelen JO14-2

    Sportpark De Heibunders

    3 - 2

  • 11:30

    Best Vooruit JO14-3

    EMK JO14-1

    Sportpark de Leemkuilen

    4 - 1

  • 11:30

    Nieuw Woensel JO14-3

    FC Eindhoven AV JO14-4

    Sportpark Eindhoven Noord

15 mei

  • 19:15

    Nieuw Woensel JO14-3

    Schijndel/DE WIT JO14-1

    Sportpark Eindhoven Noord

    9 - 1

13 mei

  • 19:00

    Mariahout JO14-1JM

    Nieuw Woensel JO14-3

    Sportpark De Heibunders

    1 - 2

  • 19:00

    SV Valkenswaard JO14-2JM

    Dommelen JO14-2

    Sportpark den Dries

    5 - 4

11 mei

  • 13:00

    EMK JO14-1

    Nieuw Woensel JO14-3

    Sportpark Wettenseind

    3 - 1

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO14-4JM

    Mariahout JO14-1JM

    Sportpark Bokt

    4 - 1

  • 10:15

    FC Eindhoven AV JO14-4

    SV Unitas'59 JO14-5JM

    Sportpark Genneperparken

  • 10:15

    S.V. Brandevoort JO14-3

    Best Vooruit JO14-3

    sportpark Brandevoort

    3 - 5

08 mei

  • 19:00

    Schijndel/DE WIT JO14-1

    Best Vooruit JO14-3

    Sportpark Zuideinderpark

    2 - 5

04 mei

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO14-1

    SV Unitas'59 JO14-5JM

    Sportpark Zuideinderpark

    5 - 3

20 april

  • 13:00

    EMK JO14-1

    RPC JO14-3

    Sportpark Wettenseind

    2 - 2

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO14-4JM

    Nieuw Woensel JO14-3

    Sportpark Bokt

    2 - 0

  • 10:15

    FC Eindhoven AV JO14-4

    Best Vooruit JO14-3

    Sportpark Genneperparken

  • 09:30

    S.V. Brandevoort JO14-3

    Gestel JO14-1

    sportpark Brandevoort

    3 - 1

13 april

  • 15:15

    RPC JO14-3

    Schijndel/DE WIT JO14-1

    Sportpark De Heihoef

    4 - 3

  • 15:00

    RPC JO14-3

    FC Eindhoven AV JO14-4

    Sportpark De Heihoef

  • 13:00

    Gestel JO14-1

    EMK JO14-1

    Sportpark Dommeldal

    3 - 2

  • 11:30

    SV Valkenswaard JO14-2JM

    Mariahout JO14-1JM

    Sportpark den Dries

    3 - 4

  • 11:30

    Nieuw Woensel JO14-3

    SV Unitas'59 JO14-5JM

    Sportpark Eindhoven Noord

    2 - 6

  • 11:30

    Dommelen JO14-2

    S.V. Brandevoort JO14-3

    Sportpark 't Heike

    3 - 5

  • 11:30

    Best Vooruit JO14-3

    SV Unitas'59 JO14-4JM

    Sportpark de Leemkuilen

    0 - 5

06 april

  • 13:00

    EMK JO14-1

    Dommelen JO14-2

    Sportpark Wettenseind

    2 - 4

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO14-5JM

    Best Vooruit JO14-3

    Sportpark Bokt

    2 - 1

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO14-4JM

    RPC JO14-3

    Sportpark Bokt

    4 - 2

  • 11:45

    Schijndel/DE WIT JO14-1

    Gestel JO14-1

    Sportpark Zuideinderpark

    2 - 0

  • 10:15

    FC Eindhoven AV JO14-4

    Gestel JO14-1

    Sportpark Genneperparken

  • 09:55

    S.V. Brandevoort JO14-3

    SV Valkenswaard JO14-2JM

    sportpark Brandevoort

    1 - 1

23 maart

  • 15:15

    RPC JO14-3

    SV Unitas'59 JO14-5JM

    Sportpark De Heihoef

    2 - 0

  • 13:00

    Gestel JO14-1

    SV Unitas'59 JO14-4JM

    Sportpark Dommeldal

    0 - 4

  • 11:30

    SV Valkenswaard JO14-2JM

    EMK JO14-1

    Sportpark den Dries

    7 - 0

  • 11:30

    Dommelen JO14-2

    FC Eindhoven AV JO14-4

    Sportpark 't Heike

  • 11:30

    Dommelen JO14-2

    Schijndel/DE WIT JO14-1

    Sportpark 't Heike

    8 - 1

  • 11:00

    S.V. Brandevoort JO14-3

    Mariahout JO14-1JM

    sportpark Brandevoort

    3 - 0

16 maart

  • 13:30

    Mariahout JO14-1JM

    Best Vooruit JO14-3

    Sportpark De Heibunders

    3 - 0

  • 13:00

    EMK JO14-1

    S.V. Brandevoort JO14-3

    Sportpark Wettenseind

    3 - 4

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO14-4JM

    Dommelen JO14-2

    Sportpark Bokt

    4 - 1

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO14-5JM

    Gestel JO14-1

    Sportpark Bokt

    3 - 2

  • 11:45

    Schijndel/DE WIT JO14-1

    SV Valkenswaard JO14-2JM

    Sportpark Zuideinderpark

    1 - 8

  • 11:30

    Nieuw Woensel JO14-3

    RPC JO14-3

    Sportpark Eindhoven Noord

    1 - 2

  • 10:15

    FC Eindhoven AV JO14-4

    SV Valkenswaard JO14-2JM

    Sportpark Genneperparken

09 maart

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    SV Unitas'59 JO14-5JM

    Sportpark De Heibunders

    2 - 0

  • 11:30

    Best Vooruit JO14-3

    Nieuw Woensel JO14-3

    Sportpark de Leemkuilen

    3 - 2

  • 11:00

    S.V. Brandevoort JO14-3

    Schijndel/DE WIT JO14-1

    sportpark Brandevoort

    4 - 2

02 maart

  • 13:00

    Best Vooruit JO14-3

    Gestel JO14-1

    Sportpark de Leemkuilen

    4 - 2

  • 13:00

    Nieuw Woensel JO14-3

    Dommelen JO14-2

    Sportpark Eindhoven Noord

    1 - 3

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO14-4JM

    S.V. Brandevoort JO14-3

    Sportpark Bokt

    2 - 1

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO14-5JM

    SV Valkenswaard JO14-2JM

    Sportpark Bokt

    1 - 3

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    RPC JO14-3

    Sportpark De Heibunders

    1 - 2

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO14-1

    EMK JO14-1

    Sportpark Zuideinderpark

    4 - 2

  • 10:15

    FC Eindhoven AV JO14-4

    EMK JO14-1

    Sportpark Genneperparken

24 februari

  • 13:15

    SV Valkenswaard JO14-2JM

    Nieuw Woensel JO14-3

    Sportpark den Dries

    6 - 0

  • 13:00

    EMK JO14-1

    SV Unitas'59 JO14-4JM

    Sportpark Wettenseind

    0 - 5

  • 13:00

    Gestel JO14-1

    RPC JO14-3

    Sportpark Dommeldal

    1 - 3

  • 11:30

    Dommelen JO14-2

    Best Vooruit JO14-3

    Sportpark 't Heike

    3 - 2

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO14-1

    Mariahout JO14-1JM

    Sportpark Zuideinderpark

    0 - 8

  • 10:15

    FC Eindhoven AV JO14-4

    Mariahout JO14-1JM

    Sportpark Genneperparken

  • 09:45

    S.V. Brandevoort JO14-3

    SV Unitas'59 JO14-5JM

    sportpark Brandevoort

    2 - 0

03 februari

  • 15:00

    RPC JO14-3

    Dommelen JO14-2

    Sportpark De Heihoef

    3 - 3

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO14-4JM

    FC Eindhoven AV JO14-4

    Sportpark Bokt

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO14-5JM

    EMK JO14-1

    Sportpark Bokt

    1 - 0

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO14-4JM

    Schijndel/DE WIT JO14-1

    Sportpark Bokt

    9 - 0

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    Gestel JO14-1

    Sportpark De Heibunders

    6 - 2

  • 11:30

    Best Vooruit JO14-3

    SV Valkenswaard JO14-2JM

    Sportpark de Leemkuilen

    2 - 5

  • 11:30

    Nieuw Woensel JO14-3

    S.V. Brandevoort JO14-3

    Sportpark Eindhoven Noord

    4 - 4

27 januari

  • 15:15

    RPC JO14-3

    Best Vooruit JO14-3

    Sportpark De Heihoef

    1 - 2

  • 13:00

    EMK JO14-1

    Mariahout JO14-1JM

    Sportpark Wettenseind

    0 - 4

  • 13:00

    Gestel JO14-1

    Nieuw Woensel JO14-3

    Sportpark Dommeldal

    1 - 2

  • 11:30

    SV Valkenswaard JO14-2JM

    SV Unitas'59 JO14-4JM

    Sportpark den Dries

    0 - 3

  • 11:30

    Dommelen JO14-2

    SV Unitas'59 JO14-5JM

    Sportpark 't Heike

    2 - 1

  • 10:00

    S.V. Brandevoort JO14-3

    FC Eindhoven AV JO14-4

    sportpark Brandevoort

0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

25 oktober

  • 18:45

    MVC JO14-1JM

    Mariahout JO14-1JM

    Sportpark De Smagt

14 oktober

  • 13:30

    Rhode/VSB JO14-2

    Milheezer Boys JO14-1

    Sportpark De Neul

    3 - 3

  • 13:00

    Geldrop JO14-3

    ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO14-1JM

    Sportpark De Kievit

    4 - 1

  • 12:45

    SPV JO14-1

    S.V. Brandevoort JO14-3

    Sportpark Hoge Zijde

  • 12:30

    VOW JO14-1

    S.V. Brandevoort JO14-3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    2 - 1

09 oktober

  • 19:00

    Mariahout JO14-1JM

    ST Excelent/SVS/Westerbeekse Boys JO14-1JM

    Sportpark De Heibunders

    6 - 1

07 oktober

  • 12:45

    Milheezer Boys JO14-1

    MVC JO14-1JM

    Sportpark 't Rooi

    5 - 1

  • 12:30

    ST Excelent/SVS/Westerbeekse Boys JO14-1JM

    Rhode/VSB JO14-2

    Sportpark Het Domein

    1 - 7

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    SPV JO14-1

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    VOW JO14-1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 1

  • 09:45

    S.V. Brandevoort JO14-3

    Geldrop JO14-3

    sportpark Brandevoort

    1 - 1

30 september

  • 13:00

    Geldrop JO14-3

    Rhode/VSB JO14-2

    Sportpark De Kievit

    7 - 3

  • 12:45

    SPV JO14-1

    Milheezer Boys JO14-1

    Sportpark Hoge Zijde

  • 12:30

    VOW JO14-1

    Milheezer Boys JO14-1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    1 - 6

  • 12:00

    MVC JO14-1JM

    S.V. Brandevoort JO14-3

    Sportpark De Smagt

    5 - 3

23 september

  • 12:45

    Milheezer Boys JO14-1

    Geldrop JO14-3

    Sportpark 't Rooi

    3 - 0

  • 12:30

    ST Excelent/SVS/Westerbeekse Boys JO14-1JM

    SPV JO14-1

    Sportpark Het Domein

  • 12:30

    ST Excelent/SVS/Westerbeekse Boys JO14-1JM

    VOW JO14-1

    Sportpark Het Domein

    0 - 5

  • 12:00

    Rhode/VSB JO14-2

    MVC JO14-1JM

    Sportpark De Neul

    3 - 3

  • 10:15

    S.V. Brandevoort JO14-3

    Mariahout JO14-1JM

    sportpark Brandevoort

    1 - 2

16 september

  • 13:30

    Rhode/VSB JO14-2

    S.V. Brandevoort JO14-3

    Sportpark De Neul

    5 - 1

  • 13:00

    Geldrop JO14-3

    Mariahout JO14-1JM

    Sportpark De Kievit

    5 - 2

  • 12:45

    Milheezer Boys JO14-1

    ST Excelent/SVS/Westerbeekse Boys JO14-1JM

    Sportpark 't Rooi

    10 - 0

  • 12:00

    MVC JO14-1JM

    SPV JO14-1

    Sportpark De Smagt

    2 - 7

09 september

  • 12:45

    SPV JO14-1

    Geldrop JO14-3

    Sportpark Hoge Zijde

    18 - 0

  • 12:00

    Mariahout JO14-1JM

    Rhode/VSB JO14-2

    Sportpark De Heibunders

    2 - 5

  • 12:00

    MVC JO14-1JM

    ST Excelent/SVS/Westerbeekse Boys JO14-1JM

    Sportpark De Smagt

    2 - 2

  • 10:15

    S.V. Brandevoort JO14-3

    Milheezer Boys JO14-1

    sportpark Brandevoort

    1 - 5

02 september

  • 13:30

    Rhode/VSB JO14-2

    SPV JO14-1

    Sportpark De Neul

    1 - 9

  • 13:00

    Geldrop JO14-3

    MVC JO14-1JM

    Sportpark De Kievit

    11 - 5

  • 12:45

    Milheezer Boys JO14-1

    Mariahout JO14-1JM

    Sportpark 't Rooi

    7 - 1

  • 12:30

    ST Excelent/SVS/Westerbeekse Boys JO14-1JM

    S.V. Brandevoort JO14-3

    Sportpark Het Domein

    3 - 5

0391 Onder 14 (3e fase)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

SV Unitas'59 JO14-4JM

11

33

11

0

0

49

5

+44

0

2

Mariahout JO14-1JM

11

21

7

0

4

33

18

+15

0

3

RPC JO14-3

10

20

6

2

2

23

18

+5

0

4

S.V. Brandevoort JO14-3

11

20

6

2

3

31

23

+8

0

5

SV Valkenswaard JO14-2JM

10

19

6

1

3

39

19

+20

0

6

Best Vooruit JO14-3

11

18

6

0

5

28

29

-1

0

7

Dommelen JO14-2

10

16

5

1

4

33

27

+6

0

8

SV Unitas'59 JO14-5JM

11

12

4

0

7

17

28

-11

0

9

Nieuw Woensel JO14-3

11

10

3

1

7

24

32

-8

0

10

Schijndel/DE WIT JO14-1

11

9

3

0

8

21

60

-39

0

11

Gestel JO14-1

10

6

2

0

8

15

30

-15

0

12

EMK JO14-1

11

4

1

1

9

15

39

-24

0

0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Milheezer Boys JO14-1

6

16

5

1

0

33

6

+27

0

2

Geldrop JO14-3

6

13

4

1

1

28

15

+13

0

3

Rhode/VSB JO14-2

6

11

3

2

1

26

17

+9

0

4

Mariahout JO14-1JM

5

6

2

0

3

13

19

-6

0

5

MVC JO14-1JM

5

5

1

2

2

16

24

-8

0

6

S.V. Brandevoort JO14-3

6

4

1

1

4

12

21

-9

0

7

ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO14-1JM

6

1

0

1

5

8

34

-26

0

0391 Onder 14 (3e fase) (4e klasse (3e fase) / Poule 03)

25 mei

  • 13:00

    Dommelen JO14-2

    Gestel JO14-1

    Sportpark 't Heike

30 mei

  • 19:00

    SV Valkenswaard JO14-2JM

    RPC JO14-3

    Sportpark den Dries

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Spelers

Lotus Aarts, Nikki van Berlo, Bent van den Boom, Sara Corsten, Tim Gielens, Roan Gottenbos, Teun van den Heuvel, Lenn van den Heuvel, Job van Kleef, Stephan van Lierop, Niels Rooijmans, Anco Smits, Valentijn Welings, Melle Zegwaard

Staf

Trainer/Leider: Joan Aarts, Ronald Zegwaard, Inge van de Ven, Ton Smits, Jaap Welings

Training

Maandag: 18:30 uur - 19:45 uur, Kleedlokaal 6

Woensdag: 18:30 uur - 19:45 uur, Kleedlokaal 6

Copyright © 2008 - 2024 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign