Mariahout JO14-1JM

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

22 oktober

  • 11:30

    Nieuw Woensel JO14-3

    Mariahout JO14-1JM

    Sportpark Eindhoven Noord

    2 - 4

15 oktober

  • 13:00

    Geldrop JO14-1

    Nieuw Woensel JO14-3

    Sportpark De Kievit

    23 - 0

08 oktober

  • 13:00

    Geldrop JO14-1

    Braakhuizen JO14-1

    Sportpark De Kievit

    10 - 1

  • 12:00

    ELI JO14-1

    Stiphout Vooruit JO14-2

    Sportpark 't Luytelaar

  • 11:30

    Mariahout JO14-1JM

    Rhode/VSB JO14-2

    Sportpark De Heibunders

    5 - 0

  • 11:15

    ELI JO14-1

    Nieuw Woensel JO14-3

    Sportpark 't Luytelaar

    5 - 1

01 oktober

  • 13:30

    Rhode/VSB JO14-2

    ELI JO14-1

    Sportpark De Neul

    0 - 4

  • 13:00

    Geldrop JO14-1

    Mariahout JO14-1JM

    Sportpark De Kievit

    8 - 0

  • 12:45

    Braakhuizen JO14-1

    Stiphout Vooruit JO14-2

    Sportpark De Kievit

  • 12:45

    Braakhuizen JO14-1

    Nieuw Woensel JO14-3

    Sportpark De Kievit

    5 - 4

24 september

  • 13:00

    Mariahout JO14-1JM

    Braakhuizen JO14-1

    Sportpark De Heibunders

    3 - 4

  • 12:00

    ELI JO14-1

    Geldrop JO14-1

    Sportpark 't Luytelaar

    0 - 5

  • 11:30

    Nieuw Woensel JO14-3

    Rhode/VSB JO14-2

    Sportpark Eindhoven Noord

    5 - 4

  • 10:45

    Stiphout Vooruit JO14-2

    Rhode/VSB JO14-2

    Sportpark Molenven

17 september

  • 13:00

    Mariahout JO14-1JM

    ELI JO14-1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 2

  • 13:00

    Geldrop JO14-1

    Stiphout Vooruit JO14-2

    Sportpark De Kievit

    18 - 0

  • 12:45

    Braakhuizen JO14-1

    Rhode/VSB JO14-2

    Sportpark De Kievit

    5 - 0

10 september

  • 13:30

    Rhode/VSB JO14-2

    Geldrop JO14-1

    Sportpark De Neul

    0 - 5

  • 12:15

    Braakhuizen JO14-1

    ELI JO14-1

    Sportpark De Kievit

    4 - 4

  • 10:45

    Stiphout Vooruit JO14-2

    Mariahout JO14-1JM

    Sportpark Molenven

    1 - 7

0391 Onder 14 (3e fase)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

EGS '20 JO14-1JM

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

ELI JO14-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

3

Gemert JO14-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

4

Helvoirt JO14-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

5

Herpinia JO14-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

6

HVCH JO14-2JM

0

0

0

0

0

0

0

0

0

7

JVC Cuijk JO14-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

8

Margriet JO14-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

9

Mariahout JO14-1JM

0

0

0

0

0

0

0

0

0

10

OJC ROSMALEN JO14-3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

11

Volkel JO14-1JM

0

0

0

0

0

0

0

0

0

12

Zwaluw VFC JO14-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Geldrop JO14-1

5

15

5

0

0

51

1

+50

0

2

Braakhuizen JO14-1

5

10

3

1

1

19

21

-2

0

3

ELI JO14-1

5

8

2

2

1

15

12

+3

0

4

Mariahout JO14-1JM

5

7

2

1

2

14

16

-2

0

5

Nieuw Woensel JO14-3

5

3

1

0

4

12

41

-29

0

6

Rhode/VSB JO14-2

5

0

0

0

5

4

24

-20

0

0391 Onder 14 (3e fase) (3e klasse (3e fase) / Poule 1)

28 januari

  • 10:30

    JVC Cuijk JO14-2

    Herpinia JO14-1

    Sportpark De Groenendijkse Kampen

  • 11:15

    ELI JO14-1

    Zwaluw VFC JO14-2

    Sportpark 't Luytelaar

  • 11:30

    Volkel JO14-1JM

    HVCH JO14-2JM

    Sportpark Volkel

  • 11:30

    Mariahout JO14-1JM

    OJC ROSMALEN JO14-3

    Sportpark De Heibunders

  • 12:30

    Margriet JO14-2

    Gemert JO14-2

    Sportpark Amstelhoef

  • 13:00

    Helvoirt JO14-1

    EGS '20 JO14-1JM

    Sportpark Burg.van Hovell

04 februari

  • 10:00

    OJC ROSMALEN JO14-3

    Gemert JO14-2

    Sportpark De Groote Wielen

  • 11:15

    ELI JO14-1

    JVC Cuijk JO14-2

    Sportpark 't Luytelaar

  • 11:30

    Volkel JO14-1JM

    Margriet JO14-2

    Sportpark Volkel

  • 11:30

    Zwaluw VFC JO14-2

    Helvoirt JO14-1

    Sportpark Bergenshuizen

  • 13:00

    HVCH JO14-2JM

    Herpinia JO14-1

    Sportpark De Braaken

  • 13:00

    EGS '20 JO14-1JM

    Mariahout JO14-1JM

    Sportaccommodatie De Kranenhof

11 februari

  • 10:30

    JVC Cuijk JO14-2

    Zwaluw VFC JO14-2

    Sportpark De Groenendijkse Kampen

  • 10:30

    Herpinia JO14-1

    OJC ROSMALEN JO14-3

    Sportpark De Wilgendaal

  • 11:30

    Gemert JO14-2

    EGS '20 JO14-1JM

    Sportpark Molenbroek

  • 12:30

    Margriet JO14-2

    ELI JO14-1

    Sportpark Amstelhoef

  • 13:00

    Mariahout JO14-1JM

    Volkel JO14-1JM

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    Helvoirt JO14-1

    HVCH JO14-2JM

    Sportpark Burg.van Hovell

04 maart

  • 09:30

    Gemert JO14-2

    Herpinia JO14-1

    Sportpark Molenbroek

  • 10:00

    OJC ROSMALEN JO14-3

    Helvoirt JO14-1

    Sportpark De Groote Wielen

  • 11:15

    ELI JO14-1

    Mariahout JO14-1JM

    Sportpark 't Luytelaar

  • 11:30

    Zwaluw VFC JO14-2

    Margriet JO14-2

    Sportpark Bergenshuizen

  • 13:00

    HVCH JO14-2JM

    JVC Cuijk JO14-2

    Sportpark De Braaken

  • 13:00

    EGS '20 JO14-1JM

    Volkel JO14-1JM

    Sportaccommodatie De Kranenhof

11 maart

  • 10:30

    JVC Cuijk JO14-2

    OJC ROSMALEN JO14-3

    Sportpark De Groenendijkse Kampen

  • 11:30

    Volkel JO14-1JM

    ELI JO14-1

    Sportpark Volkel

  • 12:30

    Margriet JO14-2

    HVCH JO14-2JM

    Sportpark Amstelhoef

  • 12:30

    Herpinia JO14-1

    EGS '20 JO14-1JM

    Sportpark De Wilgendaal

  • 13:00

    Mariahout JO14-1JM

    Zwaluw VFC JO14-2

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    Helvoirt JO14-1

    Gemert JO14-2

    Sportpark Burg.van Hovell

18 maart

  • 09:30

    Gemert JO14-2

    JVC Cuijk JO14-2

    Sportpark Molenbroek

  • 10:00

    OJC ROSMALEN JO14-3

    Margriet JO14-2

    Sportpark De Groote Wielen

  • 11:30

    Zwaluw VFC JO14-2

    Volkel JO14-1JM

    Sportpark Bergenshuizen

  • 12:30

    Herpinia JO14-1

    Helvoirt JO14-1

    Sportpark De Wilgendaal

  • 13:00

    HVCH JO14-2JM

    Mariahout JO14-1JM

    Sportpark De Braaken

  • 13:00

    EGS '20 JO14-1JM

    ELI JO14-1

    Sportaccommodatie De Kranenhof

01 april

  • 09:30

    Gemert JO14-2

    Mariahout JO14-1JM

    Sportpark Molenbroek

  • 10:00

    OJC ROSMALEN JO14-3

    Volkel JO14-1JM

    Sportpark De Groote Wielen

  • 12:30

    Herpinia JO14-1

    Margriet JO14-2

    Sportpark De Wilgendaal

  • 13:00

    Helvoirt JO14-1

    JVC Cuijk JO14-2

    Sportpark Burg.van Hovell

  • 13:00

    HVCH JO14-2JM

    ELI JO14-1

    Sportpark De Braaken

  • 13:00

    EGS '20 JO14-1JM

    Zwaluw VFC JO14-2

    Sportaccommodatie De Kranenhof

15 april

  • 10:30

    JVC Cuijk JO14-2

    EGS '20 JO14-1JM

    Sportpark De Groenendijkse Kampen

  • 11:15

    ELI JO14-1

    OJC ROSMALEN JO14-3

    Sportpark 't Luytelaar

  • 11:30

    Volkel JO14-1JM

    Gemert JO14-2

    Sportpark Volkel

  • 11:30

    Zwaluw VFC JO14-2

    HVCH JO14-2JM

    Sportpark Bergenshuizen

  • 12:30

    Margriet JO14-2

    Helvoirt JO14-1

    Sportpark Amstelhoef

  • 13:00

    Mariahout JO14-1JM

    Herpinia JO14-1

    Sportpark De Heibunders

22 april

  • 09:30

    Gemert JO14-2

    ELI JO14-1

    Sportpark Molenbroek

  • 10:00

    OJC ROSMALEN JO14-3

    Zwaluw VFC JO14-2

    Sportpark De Groote Wielen

  • 10:30

    JVC Cuijk JO14-2

    Margriet JO14-2

    Sportpark De Groenendijkse Kampen

  • 12:30

    Herpinia JO14-1

    Volkel JO14-1JM

    Sportpark De Wilgendaal

  • 13:00

    Helvoirt JO14-1

    Mariahout JO14-1JM

    Sportpark Burg.van Hovell

  • 13:00

    EGS '20 JO14-1JM

    HVCH JO14-2JM

    Sportaccommodatie De Kranenhof

13 mei

  • 09:30

    Gemert JO14-2

    HVCH JO14-2JM

    Sportpark Molenbroek

  • 10:00

    OJC ROSMALEN JO14-3

    EGS '20 JO14-1JM

    Sportpark De Groote Wielen

  • 10:30

    JVC Cuijk JO14-2

    Volkel JO14-1JM

    Sportpark De Groenendijkse Kampen

  • 12:30

    Margriet JO14-2

    Mariahout JO14-1JM

    Sportpark Amstelhoef

  • 12:30

    Herpinia JO14-1

    Zwaluw VFC JO14-2

    Sportpark De Wilgendaal

  • 13:00

    Helvoirt JO14-1

    ELI JO14-1

    Sportpark Burg.van Hovell

20 mei

  • 11:15

    ELI JO14-1

    Herpinia JO14-1

    Sportpark 't Luytelaar

  • 11:30

    Volkel JO14-1JM

    Helvoirt JO14-1

    Sportpark Volkel

  • 11:30

    Zwaluw VFC JO14-2

    Gemert JO14-2

    Sportpark Bergenshuizen

  • 13:00

    Mariahout JO14-1JM

    JVC Cuijk JO14-2

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    HVCH JO14-2JM

    OJC ROSMALEN JO14-3

    Sportpark De Braaken

  • 13:00

    EGS '20 JO14-1JM

    Margriet JO14-2

    Sportaccommodatie De Kranenhof

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Spelers

Daan van Boekel, Niek Bunthof, Koen Daniels, Harm Donkers, Bart de Groot, Ties van den Heuvel, Jim Kranenburg, Mees Kuijpers, Mart van Lankvelt, Kay Leenders, Teun de Leest, Peter van Lierop, Martijn Rooijmans, Joep Vogels.

Staf

Trainer/Leider: Wilbert Kuijpers, Ton Smits, Wim van den Heuvel, Erik Rooijmans, Arno Leenders.

Training

Maandag: 18:30 uur - 19:45 uur, Kleedlokaal 6

Woensdag: 19.00 - 20.15 uur, Kleedlokaal 6

Copyright © 2008 - 2023 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign