Mariahout VR1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

Geen uitslagen bekend

Indeling

TEAM STARTTIJD

ASV'33 VR1

11:00

Bavos VR1

10:00

DVG VR1

10:00

ELI VR1

11:00

Mariahout VR1

11:00

Mierlo Hout VR2

10:00

Mifano VR1

11:00

Nijnsel/TVE Reclame VR2

10:00

Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

10:00

Schijndel/DE WIT VR1

10:00

Sparta'25 VR1

11:00

ST Avesteyn/Heeswijk VR3

10:00

513 Vrouwen Zondag

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

ASV'33 VR1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

ST Avesteyn/Heeswijk VR3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

3

Bavos VR1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

4

DVG VR1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

5

ELI VR1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

6

Mariahout VR1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

7

Mierlo Hout VR2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

8

Mifano VR1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

9

Nijnsel/TVE Reclame VR2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

10

Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

11

Schijndel/DE WIT VR1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

12

Sparta'25 VR1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

513 Vrouwen Zondag

22 september

  • 10:00

    Bavos VR1

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

    Sportpark Geneneind

  • 10:00

    Mierlo Hout VR2

    ST Avesteyn/Heeswijk VR3

    Sportpark De Beemd

  • 11:00

    ASV'33 VR1

    DVG VR1

    Sportpark De Hut

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    Nijnsel/TVE Reclame VR2

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Schijndel/DE WIT VR1

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    ELI VR1

    Mifano VR1

    Sportpark 't Luytelaar

29 september

  • 09:30

    Nijnsel/TVE Reclame VR2

    ASV'33 VR1

    Sportpark Den Eimert

  • 10:00

    ST Avesteyn/Heeswijk VR3

    Mariahout VR1

    Sportpark Avesteyn

  • 10:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark De Neul

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT VR1

    ELI VR1

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:00

    DVG VR1

    Bavos VR1

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:00

    Mifano VR1

    Mierlo Hout VR2

    Sportpark De Ark

06 oktober

  • 10:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

    ST Avesteyn/Heeswijk VR3

    Sportpark De Neul

  • 10:00

    Bavos VR1

    Schijndel/DE WIT VR1

    Sportpark Geneneind

  • 10:00

    DVG VR1

    Nijnsel/TVE Reclame VR2

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:00

    ASV'33 VR1

    ELI VR1

    Sportpark De Hut

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Mierlo Hout VR2

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    Mifano VR1

    Sportpark 't Heereind

13 oktober

  • 10:00

    ST Avesteyn/Heeswijk VR3

    DVG VR1

    Sportpark Avesteyn

  • 10:00

    Mierlo Hout VR2

    ASV'33 VR1

    Sportpark De Beemd

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame VR2

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

    Sportpark Den Eimert

  • 11:00

    Mifano VR1

    Bavos VR1

    Sportpark De Ark

  • 11:00

    ELI VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark 't Luytelaar

27 oktober

  • 10:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

    Mifano VR1

    Sportpark De Neul

  • 10:00

    ST Avesteyn/Heeswijk VR3

    ASV'33 VR1

    Sportpark De Balledonk

  • 10:00

    Bavos VR1

    Mierlo Hout VR2

    Sportpark Geneneind

  • 10:00

    DVG VR1

    Schijndel/DE WIT VR1

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Nijnsel/TVE Reclame VR2

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    ELI VR1

    Sportpark 't Heereind

03 november

  • 10:00

    Mierlo Hout VR2

    Sparta'25 VR1

    Sportpark De Beemd

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT VR1

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame VR2

    ST Avesteyn/Heeswijk VR3

    Sportpark Den Eimert

  • 11:00

    ASV'33 VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark De Hut

  • 11:00

    Mifano VR1

    DVG VR1

    Sportpark De Ark

  • 11:00

    ELI VR1

    Bavos VR1

    Sportpark 't Luytelaar

10 november

  • 10:00

    ST Avesteyn/Heeswijk VR3

    Sparta'25 VR1

    Sportpark De Balledonk

  • 10:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

    ELI VR1

    Sportpark De Neul

  • 10:00

    DVG VR1

    Mierlo Hout VR2

    Sportpark De Roode Bleek

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT VR1

    ASV'33 VR1

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame VR2

    Bavos VR1

    Sportpark Den Eimert

  • 11:00

    Mifano VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark De Ark

17 november

  • 10:00

    Bavos VR1

    ST Avesteyn/Heeswijk VR3

    Sportpark Geneneind

  • 10:00

    Mierlo Hout VR2

    Schijndel/DE WIT VR1

    Sportpark De Beemd

  • 11:00

    ASV'33 VR1

    Mifano VR1

    Sportpark De Hut

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    DVG VR1

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    ELI VR1

    Nijnsel/TVE Reclame VR2

    Sportpark 't Luytelaar

24 november

  • 10:00

    Mierlo Hout VR2

    ELI VR1

    Sportpark De Beemd

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT VR1

    ST Avesteyn/Heeswijk VR3

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:00

    DVG VR1

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:00

    ASV'33 VR1

    Bavos VR1

    Sportpark De Hut

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Mifano VR1

    Nijnsel/TVE Reclame VR2

    Sportpark De Ark

01 december

  • 10:00

    Bavos VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark Geneneind

  • 10:00

    ST Avesteyn/Heeswijk VR3

    Mifano VR1

    Sportpark De Balledonk

  • 10:00

    DVG VR1

    ELI VR1

    Sportpark De Roode Bleek

  • 10:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

    Mierlo Hout VR2

    Sportpark De Neul

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame VR2

    Schijndel/DE WIT VR1

    Sportpark Den Eimert

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    ASV'33 VR1

    Sportpark 't Heereind

08 december

  • 10:00

    Bavos VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark Geneneind

  • 10:00

    Mierlo Hout VR2

    Nijnsel/TVE Reclame VR2

    Sportpark De Beemd

  • 11:00

    Mariahout VR1

    DVG VR1

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    ASV'33 VR1

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

    Sportpark De Hut

  • 11:00

    Mifano VR1

    Schijndel/DE WIT VR1

    Sportpark De Ark

  • 11:00

    ELI VR1

    ST Avesteyn/Heeswijk VR3

    Sportpark 't Luytelaar

02 februari

  • 10:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

    Bavos VR1

    Sportpark De Neul

  • 10:00

    ST Avesteyn/Heeswijk VR3

    Mierlo Hout VR2

    Sportpark Avesteyn

  • 10:00

    DVG VR1

    ASV'33 VR1

    Sportpark De Roode Bleek

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame VR2

    Sparta'25 VR1

    Sportpark Den Eimert

  • 11:00

    Mifano VR1

    ELI VR1

    Sportpark De Ark

09 februari

  • 10:00

    Bavos VR1

    Nijnsel/TVE Reclame VR2

    Sportpark Geneneind

  • 10:00

    Mierlo Hout VR2

    DVG VR1

    Sportpark De Beemd

  • 11:00

    ASV'33 VR1

    Schijndel/DE WIT VR1

    Sportpark De Hut

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Mifano VR1

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    ST Avesteyn/Heeswijk VR3

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    ELI VR1

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

    Sportpark 't Luytelaar

16 februari

  • 10:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

    Nijnsel/TVE Reclame VR2

    Sportpark De Neul

  • 10:00

    ST Avesteyn/Heeswijk VR3

    Bavos VR1

    Sportpark De Balledonk

  • 10:00

    DVG VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark De Roode Bleek

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT VR1

    Mierlo Hout VR2

    Sportpark Zuideinderpark

  • 11:00

    Mariahout VR1

    ELI VR1

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Mifano VR1

    ASV'33 VR1

    Sportpark De Ark

08 maart

  • 10:00

    Bavos VR1

    Mifano VR1

    Sportpark Geneneind

  • 10:00

    Mierlo Hout VR2

    Mariahout VR1

    Sportpark De Beemd

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame VR2

    DVG VR1

    Sportpark Den Eimert

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    ASV'33 VR1

    ST Avesteyn/Heeswijk VR3

    Sportpark De Hut

  • 11:00

    ELI VR1

    Schijndel/DE WIT VR1

    Sportpark 't Luytelaar

15 maart

  • 10:00

    ST Avesteyn/Heeswijk VR3

    Nijnsel/TVE Reclame VR2

    Sportpark Avesteyn

  • 10:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

    DVG VR1

    Sportpark De Neul

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT VR1

    Bavos VR1

    Sportpark Zuideinderpark

  • 11:00

    Mariahout VR1

    ASV'33 VR1

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Mifano VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark De Ark

  • 11:00

    ELI VR1

    Mierlo Hout VR2

    Sportpark 't Luytelaar

29 maart

  • 10:00

    Bavos VR1

    ELI VR1

    Sportpark Geneneind

  • 10:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

    ASV'33 VR1

    Sportpark De Neul

  • 10:00

    ST Avesteyn/Heeswijk VR3

    Schijndel/DE WIT VR1

    Sportpark De Balledonk

  • 10:00

    DVG VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark De Roode Bleek

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame VR2

    Mifano VR1

    Sportpark Den Eimert

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    Mierlo Hout VR2

    Sportpark 't Heereind

05 april

  • 10:00

    Mierlo Hout VR2

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

    Sportpark De Beemd

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT VR1

    Nijnsel/TVE Reclame VR2

    Sportpark Zuideinderpark

  • 11:00

    ASV'33 VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark De Hut

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Bavos VR1

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Mifano VR1

    ST Avesteyn/Heeswijk VR3

    Sportpark De Ark

  • 11:00

    ELI VR1

    DVG VR1

    Sportpark 't Luytelaar

19 april

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT VR1

    Mifano VR1

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark De Neul

  • 10:00

    DVG VR1

    ST Avesteyn/Heeswijk VR3

    Sportpark De Roode Bleek

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame VR2

    ELI VR1

    Sportpark Den Eimert

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    Bavos VR1

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    ASV'33 VR1

    Mierlo Hout VR2

    Sportpark De Hut

10 mei

  • 10:00

    ST Avesteyn/Heeswijk VR3

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

    Sportpark Avesteyn

  • 10:00

    Mierlo Hout VR2

    Mifano VR1

    Sportpark De Beemd

  • 10:00

    Bavos VR1

    DVG VR1

    Sportpark Geneneind

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame VR2

    Mariahout VR1

    Sportpark Den Eimert

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    Schijndel/DE WIT VR1

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    ELI VR1

    ASV'33 VR1

    Sportpark 't Luytelaar

17 mei

  • 10:00

    Mierlo Hout VR2

    Bavos VR1

    Sportpark De Beemd

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT VR1

    DVG VR1

    Sportpark Zuideinderpark

  • 11:00

    ASV'33 VR1

    Nijnsel/TVE Reclame VR2

    Sportpark De Hut

  • 11:00

    Mariahout VR1

    ST Avesteyn/Heeswijk VR3

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Mifano VR1

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

    Sportpark De Ark

  • 11:00

    ELI VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark 't Luytelaar

24 mei

  • 10:00

    Bavos VR1

    ASV'33 VR1

    Sportpark Geneneind

  • 10:00

    ST Avesteyn/Heeswijk VR3

    ELI VR1

    Sportpark De Balledonk

  • 10:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

    Schijndel/DE WIT VR1

    Sportpark De Neul

  • 10:00

    DVG VR1

    Mifano VR1

    Sportpark De Roode Bleek

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame VR2

    Mierlo Hout VR2

    Sportpark Den Eimert

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark 't Heereind

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Vorstenbossche Boys VR2

2

6

2

0

0

7

2

+5

0

2

Mierlo Hout VR1

2

4

1

1

0

12

2

+10

0

3

Mariahout VR1

3

4

1

1

1

7

6

+1

0

4

RKVV Keldonk VR1

3

0

0

0

3

1

17

-16

0

Uitslagen beker

19 september

  • 20:00

    Vorstenbossche Boys VR2

    Mierlo Hout VR1

    Sportpark De Bergakkers

15 september

  • 11:00

    Mariahout VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark De Heibunders

    4 - 0

08 september

  • 12:00

    Mierlo Hout VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark De Beemd

    10 - 0

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys VR2

    Mariahout VR1

    Sportpark De Bergakkers

    4 - 1

03 september

  • 19:30

    RKVV Keldonk VR1

    Vorstenbossche Boys VR2

    Sportpark De Koulberg

    1 - 3

01 september

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Mierlo Hout VR1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 2

TEAM INFO

Spelers

Anke Roijackers, Tessa van den Broek, Susanne van den Brandt, Ellen van de Ven, Merel Schepers, Indy Verberk, Michelle van den Heuvel, Sterre van Zutphen, Miriam van der Pas, Marsha Bekkers, Joyce van Zutphen, Merijn van der Ligt, Mara Thielen, Emy van Dijk, Kylie van Hoof, Aniek van de Ven, Elke Dekkers, Marianne Schepers, Kim Berkvens.

Staf

Trainer/Leider:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Patrick Dekkers
Adriaan Leenders

Grensrechtster:
Nicole van Hoof - Trojahn

Training

dinsdagavond van 19.30 uur tot 21.00 uur
donderdagavond van 19.30 uur tot 21.00 uur

 

Copyright © 2008 - 2019 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio