Mariahout VR1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

513 Vrouwen Zondag

23 mei

  • 19:30

    Mifano VR1

    FC de Rakt VR1

    Sportpark De Ark

19 mei

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    Erp VR1

    Sportpark Prins W. Alexander

    7 - 1

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    FC de Rakt VR1

    Sportpark 't Heereind

    1 - 1

  • 11:00

    Volkel VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark Volkel

    0 - 2

  • 11:00

    ASV'33 VR1

    Bavos VR1

    Sportpark De Hut

    1 - 2

  • 10:30

    Venhorst VR1

    Mifano VR1

    Sportpark De Voskuilen

    2 - 2

  • 10:00

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Mariahout VR1

    Sportpark Avesteyn

    3 - 1

16 mei

  • 19:45

    Volkel VR1

    Mifano VR1

    Sportpark Volkel

    5 - 1

12 mei

  • 12:00

    Mifano VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark De Ark

    1 - 4

  • 12:00

    Erp VR1

    Volkel VR1

    Sportpark Den Uil

    0 - 2

  • 12:00

    FC de Rakt VR1

    ASV'33 VR1

    Sportpark Moleneind

    4 - 1

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Bavos VR1

    Sportpark De Heibunders

    3 - 1

  • 10:30

    Venhorst VR1

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    Sportpark De Voskuilen

    0 - 2

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Sportpark De Koulberg

    7 - 2

05 mei

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark Prins W. Alexander

    1 - 3

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark 't Heereind

    5 - 2

  • 11:00

    Volkel VR1

    Venhorst VR1

    Sportpark Volkel

    5 - 0

  • 11:00

    ASV'33 VR1

    Mifano VR1

    Sportpark De Hut

    4 - 0

  • 10:00

    Bavos VR1

    FC de Rakt VR1

    Sportpark Geneneind

    7 - 1

  • 10:00

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Erp VR1

    Sportpark De Balledonk

    2 - 1

02 mei

  • 19:30

    ASV'33 VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark De Hut

    1 - 2

28 april

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    Mifano VR1

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 0

  • 11:00

    ASV'33 VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark De Hut

    0 - 0

  • 11:00

    Volkel VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark Volkel

    3 - 5

23 april

  • 19:00

    Mifano VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark De Ark

    1 - 2

18 april

  • 19:30

    FC de Rakt VR1

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    Sportpark Moleneind

    0 - 1

14 april

  • 12:00

    Erp VR1

    Bavos VR1

    Sportpark Den Uil

    3 - 2

  • 11:00

    Mariahout VR1

    FC de Rakt VR1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 2

  • 11:00

    Volkel VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark Volkel

    1 - 1

  • 11:00

    Mifano VR1

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    Sportpark De Ark

    5 - 4

  • 10:30

    Venhorst VR1

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Sportpark De Voskuilen

    1 - 6

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    ASV'33 VR1

    Sportpark De Koulberg

    2 - 2

07 april

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    Volkel VR1

    Sportpark Prins W. Alexander

    5 - 1

  • 12:00

    FC de Rakt VR1

    Erp VR1

    Sportpark Moleneind

    5 - 3

  • 11:00

    ASV'33 VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark De Hut

    1 - 1

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark 't Heereind

    3 - 2

  • 10:00

    Bavos VR1

    Venhorst VR1

    Sportpark Geneneind

    2 - 0

  • 10:00

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Mifano VR1

    Sportpark De Balledonk

    1 - 0

31 maart

  • 11:00

    ASV'33 VR1

    Volkel VR1

    Sportpark De Hut

    3 - 1

  • 10:00

    Mariahout VR1

    Venhorst VR1

    Sportpark De Heibunders

    4 - 3

24 maart

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Sportpark Prins W. Alexander

    4 - 0

  • 12:00

    Erp VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark Den Uil

    2 - 1

  • 11:00

    Mifano VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark De Ark

    0 - 2

  • 11:00

    Volkel VR1

    Bavos VR1

    Sportpark Volkel

    1 - 1

  • 10:30

    Venhorst VR1

    ASV'33 VR1

    Sportpark De Voskuilen

    1 - 2

17 maart

  • 11:00

    Mifano VR1

    Erp VR1

    Sportpark De Ark

    3 - 1

  • 10:00

    Bavos VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark Geneneind

    2 - 2

  • 10:00

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Volkel VR1

    Sportpark Avesteyn

    1 - 3

10 maart

  • 12:00

    RKVV Keldonk VR1

    FC de Rakt VR1

    Sportpark De Koulberg

    3 - 0

  • 10:00

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Bavos VR1

    Sportpark De Balledonk

    3 - 2

24 februari

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    Bavos VR1

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 2

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Sportpark 't Heereind

    2 - 1

  • 11:00

    Volkel VR1

    ASV'33 VR1

    Sportpark Volkel

    1 - 0

  • 10:30

    Venhorst VR1

    FC de Rakt VR1

    Sportpark De Voskuilen

    1 - 4

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    Mifano VR1

    Sportpark De Koulberg

    3 - 0

  • 10:00

    Erp VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark Den Uil

    0 - 2

17 februari

  • 12:00

    FC de Rakt VR1

    Volkel VR1

    Sportpark Moleneind

    2 - 2

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    Sportpark 't Heereind

    2 - 5

  • 11:00

    Erp VR1

    Venhorst VR1

    Sportpark Den Uil

    1 - 1

  • 11:00

    Mariahout VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 3

  • 10:00

    Bavos VR1

    Mifano VR1

    Sportpark Geneneind

    8 - 0

  • 10:00

    ASV'33 VR1

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Sportpark De Hut

    3 - 1

10 februari

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    ASV'33 VR1

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 1

  • 10:30

    Venhorst VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark De Voskuilen

    1 - 6

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    Erp VR1

    Sportpark De Koulberg

    7 - 1

03 februari

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 0

  • 11:00

    Mifano VR1

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Sportpark De Ark

    3 - 1

09 december

  • 12:00

    FC de Rakt VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark Moleneind

    0 - 1

  • 11:00

    R.K.S.V. Sparta'25 VR1

    Volkel VR1

    Sportpark 't Heereind

    3 - 1

  • 10:00

    Bavos VR1

    Erp VR1

    Sportpark Geneneind

    5 - 0

  • 10:00

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Venhorst VR1

    Sportpark De Balledonk

    5 - 1

02 december

  • 12:00

    Erp VR1

    FC de Rakt VR1

    Sportpark Den Uil

    0 - 5

  • 11:00

    Volkel VR1

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    Sportpark Volkel

    3 - 2

  • 10:30

    Venhorst VR1

    Bavos VR1

    Sportpark De Voskuilen

    0 - 6

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    R.K.S.V. Sparta'25 VR1

    Sportpark De Koulberg

    2 - 2

  • 10:00

    Mariahout VR1

    ASV'33 VR1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 1

25 november

  • 12:00

    FC de Rakt VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark Moleneind

    1 - 4

  • 11:00

    ASV'33 VR1

    Venhorst VR1

    Sportpark De Hut

    6 - 0

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Mifano VR1

    Sportpark De Heibunders

    6 - 2

  • 11:00

    R.K.S.V. Sparta'25 VR1

    Erp VR1

    Sportpark 't Heereind

    5 - 0

  • 10:00

    Bavos VR1

    Volkel VR1

    Sportpark Geneneind

    4 - 2

  • 10:00

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    Sportpark Avesteyn

    2 - 1

18 november

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    FC de Rakt VR1

    Sportpark Prins W. Alexander

    8 - 2

  • 12:00

    Erp VR1

    Mifano VR1

    Sportpark Den Uil

    2 - 0

  • 11:00

    R.K.S.V. Sparta'25 VR1

    ASV'33 VR1

    Sportpark 't Heereind

    2 - 0

  • 11:00

    Volkel VR1

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Sportpark Volkel

    3 - 0

  • 10:30

    Venhorst VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark De Voskuilen

    2 - 5

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    Bavos VR1

    Sportpark De Koulberg

    5 - 3

11 november

  • 12:00

    FC de Rakt VR1

    Venhorst VR1

    Sportpark Moleneind

    2 - 1

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Erp VR1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 0

  • 10:00

    Bavos VR1

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    Sportpark Geneneind

    5 - 1

  • 10:00

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    R.K.S.V. Sparta'25 VR1

    Sportpark Avesteyn

    2 - 3

04 november

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    Venhorst VR1

    Sportpark Prins W. Alexander

    1 - 1

  • 11:00

    ASV'33 VR1

    FC de Rakt VR1

    Sportpark De Hut

    1 - 0

  • 11:00

    R.K.S.V. Sparta'25 VR1

    Mifano VR1

    Sportpark 't Heereind

    10 - 1

  • 11:00

    Volkel VR1

    Erp VR1

    Sportpark Volkel

    4 - 1

  • 10:00

    Bavos VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark Geneneind

    5 - 1

  • 10:00

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark Avesteyn

    2 - 3

28 oktober

  • 12:00

    Erp VR1

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Sportpark Den Uil

    1 - 4

  • 12:00

    FC de Rakt VR1

    Bavos VR1

    Sportpark Moleneind

    0 - 8

  • 11:00

    Mariahout VR1

    R.K.S.V. Sparta'25 VR1

    Sportpark De Heibunders

    3 - 5

  • 11:00

    Mifano VR1

    ASV'33 VR1

    Sportpark De Ark

    1 - 8

  • 10:30

    Venhorst VR1

    Volkel VR1

    Sportpark De Voskuilen

    2 - 5

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    Sportpark De Koulberg

    4 - 1

21 oktober

  • 11:00

    Mifano VR1

    Venhorst VR1

    Sportpark De Ark

    2 - 0

  • 10:00

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    FC de Rakt VR1

    Sportpark De Balledonk

    5 - 1

14 oktober

  • 11:00

    R.K.S.V. Sparta'25 VR1

    Bavos VR1

    Sportpark 't Heereind

    5 - 1

  • 10:30

    Venhorst VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark De Voskuilen

    1 - 6

07 oktober

  • 12:00

    Erp VR1

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    Sportpark Den Uil

    0 - 4

  • 12:00

    FC de Rakt VR1

    R.K.S.V. Sparta'25 VR1

    Sportpark Moleneind

    3 - 4

  • 11:00

    Mariahout VR1

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Sportpark De Heibunders

    1 - 2

  • 10:00

    Bavos VR1

    ASV'33 VR1

    Sportpark Geneneind

    5 - 0

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    Volkel VR1

    Sportpark De Koulberg

    3 - 0

30 september

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    R.K.S.V. Sparta'25 VR1

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 3

  • 11:00

    Volkel VR1

    FC de Rakt VR1

    Sportpark Volkel

    3 - 0

  • 11:00

    Mifano VR1

    Bavos VR1

    Sportpark De Ark

    1 - 2

  • 10:30

    Venhorst VR1

    Erp VR1

    Sportpark De Voskuilen

    1 - 4

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    Mariahout VR1

    Sportpark De Koulberg

    6 - 0

  • 10:00

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    ASV'33 VR1

    Sportpark De Balledonk

    1 - 1

23 september

  • 12:15

    Bavos VR1

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Sportpark Geneneind

    5 - 1

  • 12:00

    Erp VR1

    RKVV Keldonk VR1

    Sportpark Den Uil

    1 - 7

  • 12:00

    FC de Rakt VR1

    Mifano VR1

    Sportpark Moleneind

    3 - 0

  • 11:00

    ASV'33 VR1

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    Sportpark De Hut

    2 - 1

  • 11:00

    R.K.S.V. Sparta'25 VR1

    Venhorst VR1

    Sportpark 't Heereind

    6 - 1

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Volkel VR1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 0

513 Vrouwen Zondag

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

RKVV Keldonk VR1

21

52

16

4

1

76

23

+53

0

2

Sparta'25 VR1

21

49

15

4

2

75

34

+41

0

3

Bavos VR1

21

41

13

2

6

78

33

+45

0

4

Blauw Geel'38/JUMBO VR1

21

38

12

2

7

63

37

+26

0

5

Volkel VR1

21

33

10

3

8

46

38

+8

0

6

Mariahout VR1

21

32

10

2

9

43

47

-4

0

7

ASV'33 VR1

20

31

9

4

7

38

28

+10

0

8

ST Heeswijk/Avesteyn VR2

21

31

10

1

10

45

47

-2

0

9

FC de Rakt VR1

20

21

6

3

11

36

56

-20

0

10

Erp VR1

20

13

4

1

15

22

69

-47

0

11

Mifano VR1

20

13

4

1

15

23

71

-48

0

12

Venhorst VR1

21

3

0

3

18

20

82

-62

0

513 Vrouwen Zondag

23 mei

  • 19:30

    Mifano VR1

    FC de Rakt VR1

    Sportpark De Ark

26 mei

  • 10:00

    Bavos VR1

    Sparta'25 VR1

    Sportpark Geneneind

  • 10:30

    RKVV Keldonk VR1

    Venhorst VR1

    Sportpark De Koulberg

  • 11:00

    Mifano VR1

    Volkel VR1

    Sportpark De Ark

  • 12:00

    Mariahout VR1

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Erp VR1

    ASV'33 VR1

    Sportpark Den Uil

  • 12:00

    FC de Rakt VR1

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Sportpark Moleneind

30 mei

  • 11:00

    ASV'33 VR1

    Erp VR1

    Sportpark De Hut

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Spelers

Marsha Bekkers, Kim Berkvens, Susanne van den Brandt, Tessa van den Broek, Elke Dekkers, Emy van Dijk, Evy Donkers,                                                                                                        Ellen van den Heuvel, Michelle van den Heuvel, Merijn van der Ligt, Miriam van der Pas, Anke Roijackers, Merel Schepers,                                                                                                  Marianne Schepers, MaraThielen, Ellen van de Ven, Indy Verberk, Joyce van Zutphen, Sterre van Zutphen.

Staf

Trainer: 
Vacature

Leider: 
Vacature

Grensrechter:
Jos van den Heuvel

Training

dinsdagavond van 19.30 uur tot 21.00 uur
donderdagavond van 19.30 uur tot 21.00 uur

 

Copyright © 2008 - 2019 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio