Mariahout 6

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0519 Mannen Zondag reserve

18 oktober

  • 12:00

    SCMH 4

    FC Uden 7

    Sportpark Spoorzicht

11 oktober

  • 13:30

    Gemert 10

    Boekel Sport 8

    Sportpark Molenbroek

    4 - 2

  • 13:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Festilent 8

    Sportpark De Neul

    5 - 3

  • 13:00

    FC de Rakt 5

    Mariahout 6

    Sportpark Moleneind

    6 - 1

  • 12:30

    Boerdonk 3

    UDI'19/CSU 14

    Sportpark De Kerveheester

    5 - 1

  • 12:30

    Volkel 5

    Erp 10

    Sportpark Volkel

    3 - 3

04 oktober

  • 13:00

    Boekel Sport 8

    Boerdonk 3

    Sportpark De Donk

    5 - 3

  • 13:00

    Erp 10

    FC de Rakt 5

    Sportpark Den Uil

  • 10:30

    Mariahout 6

    SCMH 4

    Sportpark De Heibunders

    2 - 1

  • 10:00

    FC Uden 7

    Volkel 5

    Sportpark De Vlasakker

    4 - 1

  • 10:00

    UDI'19/CSU 14

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Sportpark Parkzicht

    3 - 12

  • 10:00

    Festilent 8

    Gemert 10

    Sportpark De Bundel

    2 - 7

27 september

  • 13:00

    Volkel 5

    Mariahout 6

    Sportpark Volkel

    5 - 0

  • 12:30

    Boerdonk 3

    FC Uden 7

    Sportpark De Kerveheester

    3 - 3

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Erp 10

    Sportpark De Neul

    3 - 2

  • 12:00

    FC de Rakt 5

    SCMH 4

    Sportpark Moleneind

    4 - 2

  • 10:30

    Gemert 10

    UDI'19/CSU 14

    Sportpark Molenbroek

    5 - 1

  • 10:00

    Festilent 8

    Boekel Sport 8

    Sportpark De Bundel

    2 - 2

20 september

  • 13:00

    Boekel Sport 8

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Sportpark De Donk

    4 - 0

  • 13:00

    Erp 10

    Gemert 10

    Sportpark Den Uil

    1 - 0

  • 12:00

    SCMH 4

    Volkel 5

    Sportpark Spoorzicht

    1 - 3

  • 11:00

    Mariahout 6

    Boerdonk 3

    Sportpark De Heibunders

    2 - 1

  • 10:00

    UDI'19/CSU 14

    Festilent 8

    Sportpark Parkzicht

    0 - 2

  • 10:00

    FC Uden 7

    FC de Rakt 5

    Sportpark De Vlasakker

    3 - 4

0519 Mannen Zondag reserve

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

FC de Rakt 5

3

9

3

0

0

14

6

+8

0

2

Gemert 10

4

9

3

0

1

16

6

+10

0

3

Rhode/Van Stiphout Bouw 7

4

9

3

0

1

20

12

+8

0

4

Boekel Sport 8

4

7

2

1

1

13

9

+4

0

5

Volkel 5

4

7

2

1

1

12

8

+4

0

6

Mariahout 6

4

6

2

0

2

5

13

-8

0

7

FC Uden 7

3

4

1

1

1

10

8

+2

0

8

Erp 10

3

4

1

1

1

6

6

0

0

9

Boerdonk 3

4

4

1

1

2

12

11

+1

0

10

Festilent 8

4

4

1

1

2

9

14

-5

0

11

SCMH 4

3

0

0

0

3

4

9

-5

0

12

UDI'19/CSU 14

4

0

0

0

4

5

24

-19

0

0519 Mannen Zondag reserve

25 oktober

  • 09:30

    Festilent 8

    Mariahout 6

    Sportpark De Bundel

  • 10:00

    UDI'19/CSU 14

    SCMH 4

    Sportpark Parkzicht

  • 10:00

    Erp 10

    FC Uden 7

    Sportpark Den Uil

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Boerdonk 3

    Sportpark De Neul

  • 13:00

    Boekel Sport 8

    FC de Rakt 5

    Sportpark De Donk

  • 13:30

    Gemert 10

    Volkel 5

    Sportpark Molenbroek

01 november

  • 10:00

    FC Uden 7

    Gemert 10

    Sportpark De Vlasakker

  • 11:00

    Mariahout 6

    Boekel Sport 8

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    SCMH 4

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Sportpark Spoorzicht

  • 12:30

    Volkel 5

    Boerdonk 3

    Sportpark Volkel

  • 13:00

    Erp 10

    UDI'19/CSU 14

    Sportpark Den Uil

  • 13:00

    FC de Rakt 5

    Festilent 8

    Sportpark Moleneind

08 november

  • 09:30

    Festilent 8

    Volkel 5

    Sportpark De Bundel

  • 10:00

    UDI'19/CSU 14

    Mariahout 6

    Sportpark Parkzicht

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    FC Uden 7

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    Boekel Sport 8

    Erp 10

    Sportpark De Donk

  • 12:30

    Boerdonk 3

    FC de Rakt 5

    Sportpark De Kerveheester

  • 13:30

    Gemert 10

    SCMH 4

    Sportpark Molenbroek

22 november

  • 10:00

    FC Uden 7

    Festilent 8

    Sportpark De Vlasakker

  • 11:00

    Mariahout 6

    Erp 10

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    SCMH 4

    Boekel Sport 8

    Sportpark Spoorzicht

  • 12:30

    Boerdonk 3

    Gemert 10

    Sportpark De Kerveheester

  • 12:30

    Volkel 5

    UDI'19/CSU 14

    Sportpark Volkel

  • 13:00

    FC de Rakt 5

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Sportpark Moleneind

29 november

  • 09:30

    Festilent 8

    Boerdonk 3

    Sportpark De Bundel

  • 10:00

    UDI'19/CSU 14

    FC Uden 7

    Sportpark Parkzicht

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Mariahout 6

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    Boekel Sport 8

    Volkel 5

    Sportpark De Donk

  • 13:00

    Erp 10

    SCMH 4

    Sportpark Den Uil

  • 13:30

    Gemert 10

    FC de Rakt 5

    Sportpark Molenbroek

06 december

  • 09:30

    Festilent 8

    SCMH 4

    Sportpark De Bundel

  • 10:00

    FC Uden 7

    Boekel Sport 8

    Sportpark De Vlasakker

  • 10:00

    UDI'19/CSU 14

    FC de Rakt 5

    Sportpark Parkzicht

  • 11:00

    Mariahout 6

    Gemert 10

    Sportpark De Heibunders

  • 12:30

    Boerdonk 3

    Erp 10

    Sportpark De Kerveheester

  • 12:30

    Volkel 5

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Sportpark Volkel

13 december

  • 11:00

    Mariahout 6

    FC Uden 7

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Boekel Sport 8

    UDI'19/CSU 14

    Sportpark De Donk

  • 12:00

    SCMH 4

    Boerdonk 3

    Sportpark Spoorzicht

  • 13:00

    Erp 10

    Festilent 8

    Sportpark Den Uil

  • 13:00

    FC de Rakt 5

    Volkel 5

    Sportpark Moleneind

  • 13:30

    Gemert 10

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Sportpark Molenbroek

31 januari

  • 09:30

    Festilent 8

    FC de Rakt 5

    Sportpark De Bundel

  • 10:00

    FC Uden 7

    Erp 10

    Sportpark De Vlasakker

  • 10:00

    UDI'19/CSU 14

    Gemert 10

    Sportpark Parkzicht

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Boekel Sport 8

    Sportpark De Neul

  • 12:30

    Boerdonk 3

    Mariahout 6

    Sportpark De Kerveheester

  • 12:30

    Volkel 5

    SCMH 4

    Sportpark Volkel

07 februari

  • 11:00

    Mariahout 6

    Volkel 5

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Boekel Sport 8

    Festilent 8

    Sportpark De Donk

  • 12:00

    SCMH 4

    UDI'19/CSU 14

    Sportpark Spoorzicht

  • 13:00

    Erp 10

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Sportpark Den Uil

  • 13:30

    Gemert 10

    Boerdonk 3

    Sportpark Molenbroek

28 februari

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    FC de Rakt 5

    Sportpark De Neul

  • 12:30

    Volkel 5

    FC Uden 7

    Sportpark Volkel

07 maart

  • 09:30

    Festilent 8

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Sportpark De Bundel

  • 10:00

    FC Uden 7

    SCMH 4

    Sportpark De Vlasakker

  • 11:00

    Mariahout 6

    UDI'19/CSU 14

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Boekel Sport 8

    Gemert 10

    Sportpark De Donk

  • 13:00

    Erp 10

    Volkel 5

    Sportpark Den Uil

  • 13:00

    FC de Rakt 5

    Boerdonk 3

    Sportpark Moleneind

21 maart

  • 10:00

    FC Uden 7

    UDI'19/CSU 14

    Sportpark De Vlasakker

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Volkel 5

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    Boekel Sport 8

    Mariahout 6

    Sportpark De Donk

  • 12:00

    SCMH 4

    Erp 10

    Sportpark Spoorzicht

  • 12:30

    Boerdonk 3

    Festilent 8

    Sportpark De Kerveheester

  • 13:00

    FC de Rakt 5

    Gemert 10

    Sportpark Moleneind

28 maart

  • 09:30

    Festilent 8

    FC Uden 7

    Sportpark De Bundel

  • 10:00

    UDI'19/CSU 14

    Boekel Sport 8

    Sportpark Parkzicht

  • 11:00

    Mariahout 6

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Sportpark De Heibunders

  • 12:30

    Boerdonk 3

    SCMH 4

    Sportpark De Kerveheester

  • 12:30

    Volkel 5

    FC de Rakt 5

    Sportpark Volkel

  • 13:30

    Gemert 10

    Erp 10

    Sportpark Molenbroek

11 april

  • 10:00

    FC Uden 7

    Mariahout 6

    Sportpark De Vlasakker

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    UDI'19/CSU 14

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    SCMH 4

    Gemert 10

    Sportpark Spoorzicht

  • 12:30

    Volkel 5

    Festilent 8

    Sportpark Volkel

  • 13:00

    Erp 10

    Boerdonk 3

    Sportpark Den Uil

  • 13:00

    FC de Rakt 5

    Boekel Sport 8

    Sportpark Moleneind

18 april

  • 09:30

    Festilent 8

    Erp 10

    Sportpark De Bundel

  • 10:00

    UDI'19/CSU 14

    Volkel 5

    Sportpark Parkzicht

  • 11:00

    Mariahout 6

    FC de Rakt 5

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Boekel Sport 8

    SCMH 4

    Sportpark De Donk

  • 12:30

    Boerdonk 3

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Sportpark De Kerveheester

  • 13:30

    Gemert 10

    FC Uden 7

    Sportpark Molenbroek

25 april

  • 10:00

    FC Uden 7

    Boerdonk 3

    Sportpark De Vlasakker

  • 12:00

    SCMH 4

    Festilent 8

    Sportpark Spoorzicht

  • 12:30

    Volkel 5

    Boekel Sport 8

    Sportpark Volkel

  • 13:00

    Erp 10

    Mariahout 6

    Sportpark Den Uil

  • 13:00

    FC de Rakt 5

    UDI'19/CSU 14

    Sportpark Moleneind

09 mei

  • 09:30

    Festilent 8

    UDI'19/CSU 14

    Sportpark De Bundel

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    SCMH 4

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    Boekel Sport 8

    FC Uden 7

    Sportpark De Donk

  • 12:30

    Boerdonk 3

    Volkel 5

    Sportpark De Kerveheester

  • 13:00

    FC de Rakt 5

    Erp 10

    Sportpark Moleneind

16 mei

  • 10:00

    FC Uden 7

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Sportpark De Vlasakker

  • 10:00

    UDI'19/CSU 14

    Boerdonk 3

    Sportpark Parkzicht

  • 11:00

    Mariahout 6

    Festilent 8

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    SCMH 4

    FC de Rakt 5

    Sportpark Spoorzicht

  • 12:30

    Volkel 5

    Gemert 10

    Sportpark Volkel

  • 13:00

    Erp 10

    Boekel Sport 8

    Sportpark Den Uil

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

ELI 5

3

9

3

0

0

16

5

+11

0

2

Sparta'25 9

3

6

2

0

1

17

8

+9

0

3

Mariahout 6

3

3

1

0

2

7

10

-3

0

4

Boerdonk 4

3

0

0

0

3

3

20

-17

0

Uitslagen beker

13 september

  • 12:00

    ELI 5

    Boerdonk 4

    Sportpark 't Luytelaar

    7 - 0

  • 12:00

    Sparta'25 9

    Mariahout 6

    Sportpark 't Heereind

    5 - 1

06 september

  • 10:30

    Boerdonk 4

    Mariahout 6

    Sportpark De Kerveheester

    2 - 4

  • 10:00

    ELI 5

    Sparta'25 9

    Sportpark 't Luytelaar

    6 - 3

30 augustus

  • 12:00

    Sparta'25 9

    Boerdonk 4

    Sportpark 't Heereind

    9 - 1

  • 11:00

    Mariahout 6

    ELI 5

    Sportpark De Heibunders

    2 - 3

TEAM INFO

Spelers

Tim van Beckum, Chris van de Boom, Bart van Duijnhoven, Jari van den Heuvel, Sam Pas, Luc van Rooij, Stef van Rooij, Remco van Rossum, Niels van der Schoot, Bram Swinkels, Nick van Uden, Peter Verhoeven, Igor van Vijeijken, Jasper Zomers, Marijn Zomers, Remco van Zutphen

Staf

leider : 

Grensrechter:
 

Training

Donderdag van 19:30 uur tot 21:00 uur.

Copyright © 2008 - 2020 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign