Mariahout 6

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0519 Mannen Zondag reserve

18 november

  • 13:00

    Erp 10

    WEC 4

    Sportpark Den Uil

    1 - 1

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    ELI 4

    Sportpark De Neul

    3 - 4

  • 12:00

    Heeswijk 6

    Avanti'31 5

    Sportpark De Balledonk

    1 - 4

  • 10:00

    DVG 5

    Schijndel/DE WIT 8

    Sportpark De Roode Bleek

    2 - 5

  • 10:00

    Mifano 4

    Mariahout 6

    Sportpark De Ark

    6 - 1

  • 09:30

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    Sportpark Den Eimert

    3 - 0

11 november

  • 12:00

    Avanti'31 5

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    Sportpark De Molenheide

    3 - 1

  • 12:00

    WEC 4

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Sportpark De Glorie

    3 - 3

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 8

    Mifano 4

    Sportpark Zuideinderpark

    1 - 3

  • 11:30

    ELI 4

    Erp 10

    Sportpark 't Luytelaar

    5 - 2

  • 10:30

    Mariahout 6

    Heeswijk 6

    Sportpark De Heibunders

    3 - 2

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    DVG 5

    Sportpark Prins W. Alexander

    4 - 0

04 november

  • 13:00

    Erp 10

    Heeswijk 6

    Sportpark Den Uil

    4 - 0

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Avanti'31 5

    Sportpark De Neul

    1 - 4

  • 12:00

    WEC 4

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    Sportpark De Glorie

    0 - 2

  • 11:30

    ELI 4

    Schijndel/DE WIT 8

    Sportpark 't Luytelaar

    6 - 1

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    Mariahout 6

    Sportpark Prins W. Alexander

    9 - 2

  • 10:00

    DVG 5

    Mifano 4

    Sportpark De Roode Bleek

    2 - 3

28 oktober

  • 12:00

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    DVG 5

    Sportpark Den Eimert

    3 - 1

  • 12:00

    Avanti'31 5

    ELI 4

    Sportpark De Molenheide

    4 - 2

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 8

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    Sportpark Zuideinderpark

    1 - 2

  • 12:00

    Heeswijk 6

    WEC 4

    Sportpark De Balledonk

    0 - 5

  • 10:30

    Mariahout 6

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Sportpark De Heibunders

    1 - 7

21 oktober

  • 12:00

    Avanti'31 5

    Mifano 4

    Sportpark De Molenheide

    1 - 4

  • 10:30

    Mariahout 6

    WEC 4

    Sportpark De Heibunders

    0 - 2

14 oktober

  • 13:00

    Erp 10

    Avanti'31 5

    Sportpark Den Uil

    2 - 1

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    Sportpark De Neul

    1 - 5

  • 12:00

    WEC 4

    Schijndel/DE WIT 8

    Sportpark De Glorie

    4 - 0

  • 11:30

    ELI 4

    Heeswijk 6

    Sportpark 't Luytelaar

    2 - 1

  • 11:00

    DVG 5

    Mariahout 6

    Sportpark De Roode Bleek

    6 - 0

  • 10:00

    Mifano 4

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    Sportpark De Ark

    5 - 2

07 oktober

  • 12:00

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    Erp 10

    Sportpark Den Eimert

    2 - 0

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 8

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Sportpark Zuideinderpark

    1 - 3

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    ELI 4

    Sportpark Prins W. Alexander

    4 - 2

30 september

  • 13:00

    Erp 10

    Schijndel/DE WIT 8

    Sportpark Den Uil

    1 - 5

  • 12:00

    Avanti'31 5

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    Sportpark De Molenheide

    4 - 0

  • 12:00

    WEC 4

    ELI 4

    Sportpark De Glorie

    3 - 1

  • 10:00

    DVG 5

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Sportpark De Roode Bleek

    3 - 7

  • 10:00

    Mifano 4

    Heeswijk 6

    Sportpark De Ark

    10 - 2

  • 09:30

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    Mariahout 6

    Sportpark Den Eimert

    7 - 3

23 september

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Mifano 4

    Sportpark De Neul

    4 - 0

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 8

    Avanti'31 5

    Sportpark Zuideinderpark

    0 - 4

  • 12:00

    Heeswijk 6

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    Sportpark De Balledonk

    2 - 2

  • 11:30

    ELI 4

    DVG 5

    Sportpark 't Luytelaar

    5 - 1

  • 10:30

    Mariahout 6

    Erp 10

    Sportpark De Heibunders

    4 - 5

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    WEC 4

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 2

0519 Mannen Zondag reserve

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mifano 4

7

18

6

0

1

31

13

+18

0

2

Avanti'31 5

8

18

6

0

2

25

11

+14

0

3

Blauw Geel'38/JUMBO 13

8

18

6

0

2

27

15

+12

0

4

Nijnsel/TVE Reclame 5

8

16

5

1

2

22

14

+8

0

5

ELI 4

8

15

5

0

3

27

19

+8

0

6

WEC 4

8

14

4

2

2

20

10

+10

0

7

Rhode/Van Stiphout Bouw 7

8

13

4

1

3

29

21

+8

0

8

Erp 10

7

10

3

1

3

15

18

-3

0

9

Schijndel/DE WIT 8

8

6

2

0

6

14

25

-11

0

10

DVG 5

7

3

1

0

6

15

27

-12

0

11

Mariahout 6

8

3

1

0

7

14

44

-30

0

12

Heeswijk 6

7

1

0

1

6

8

30

-22

0

0519 Mannen Zondag reserve

25 november

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    Erp 10

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:30

    Mariahout 6

    Avanti'31 5

    Sportpark De Heibunders

  • 11:30

    ELI 4

    Mifano 4

    Sportpark 't Luytelaar

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Heeswijk 6

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    WEC 4

    DVG 5

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 8

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    Sportpark Zuideinderpark

02 december

  • 10:00

    Mifano 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    Sportpark De Ark

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Sportpark Den Eimert

  • 10:30

    Mariahout 6

    ELI 4

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Avanti'31 5

    WEC 4

    Sportpark De Molenheide

  • 12:00

    Heeswijk 6

    Schijndel/DE WIT 8

    Sportpark De Balledonk

  • 13:00

    Erp 10

    DVG 5

    Sportpark Den Uil

09 december

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    Heeswijk 6

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:00

    DVG 5

    Avanti'31 5

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:30

    ELI 4

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    Sportpark 't Luytelaar

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Erp 10

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    WEC 4

    Mifano 4

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 8

    Mariahout 6

    Sportpark Zuideinderpark

16 december

  • 10:00

    Mifano 4

    Erp 10

    Sportpark De Ark

  • 12:00

    Heeswijk 6

    DVG 5

    Sportpark De Balledonk

10 februari

  • 10:00

    DVG 5

    ELI 4

    Sportpark De Roode Bleek

  • 10:00

    Mifano 4

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Sportpark De Ark

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    Heeswijk 6

    Sportpark Den Eimert

  • 12:00

    Avanti'31 5

    Schijndel/DE WIT 8

    Sportpark De Molenheide

  • 12:00

    WEC 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    Sportpark De Glorie

  • 13:00

    Erp 10

    Mariahout 6

    Sportpark Den Uil

17 februari

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    Avanti'31 5

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:30

    Mariahout 6

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    Sportpark De Heibunders

  • 11:30

    ELI 4

    WEC 4

    Sportpark 't Luytelaar

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    DVG 5

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 8

    Erp 10

    Sportpark Zuideinderpark

  • 12:00

    Heeswijk 6

    Mifano 4

    Sportpark De Balledonk

24 februari

  • 10:00

    DVG 5

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    Sportpark De Roode Bleek

  • 10:00

    Mifano 4

    Schijndel/DE WIT 8

    Sportpark De Ark

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    Avanti'31 5

    Sportpark Den Eimert

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    WEC 4

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    Heeswijk 6

    Mariahout 6

    Sportpark De Balledonk

  • 13:00

    Erp 10

    ELI 4

    Sportpark Den Uil

17 maart

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:30

    Mariahout 6

    Mifano 4

    Sportpark De Heibunders

  • 11:30

    ELI 4

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Sportpark 't Luytelaar

  • 12:00

    Avanti'31 5

    Heeswijk 6

    Sportpark De Molenheide

  • 12:00

    WEC 4

    Erp 10

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 8

    DVG 5

    Sportpark Zuideinderpark

24 maart

  • 10:00

    DVG 5

    WEC 4

    Sportpark De Roode Bleek

  • 10:00

    Mifano 4

    ELI 4

    Sportpark De Ark

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    Schijndel/DE WIT 8

    Sportpark Den Eimert

  • 12:00

    Avanti'31 5

    Mariahout 6

    Sportpark De Molenheide

  • 12:00

    Heeswijk 6

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Sportpark De Balledonk

  • 13:00

    Erp 10

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    Sportpark Den Uil

07 april

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    Mifano 4

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:00

    DVG 5

    Erp 10

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:30

    ELI 4

    Mariahout 6

    Sportpark 't Luytelaar

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    WEC 4

    Avanti'31 5

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 8

    Heeswijk 6

    Sportpark Zuideinderpark

14 april

  • 10:00

    Mifano 4

    WEC 4

    Sportpark De Ark

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    ELI 4

    Sportpark Den Eimert

  • 10:30

    Mariahout 6

    Schijndel/DE WIT 8

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Avanti'31 5

    DVG 5

    Sportpark De Molenheide

  • 12:00

    Heeswijk 6

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    Sportpark De Balledonk

  • 13:00

    Erp 10

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Sportpark Den Uil

05 mei

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    Schijndel/DE WIT 8

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:00

    DVG 5

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:30

    ELI 4

    Avanti'31 5

    Sportpark 't Luytelaar

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Mariahout 6

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    WEC 4

    Heeswijk 6

    Sportpark De Glorie

  • 13:00

    Erp 10

    Mifano 4

    Sportpark Den Uil

12 mei

  • 10:00

    Mifano 4

    DVG 5

    Sportpark De Ark

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    WEC 4

    Sportpark Den Eimert

  • 10:30

    Mariahout 6

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Avanti'31 5

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Sportpark De Molenheide

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 8

    ELI 4

    Sportpark Zuideinderpark

  • 12:00

    Heeswijk 6

    Erp 10

    Sportpark De Balledonk

19 mei

  • 10:00

    DVG 5

    Heeswijk 6

    Sportpark De Roode Bleek

  • 10:00

    Mifano 4

    Avanti'31 5

    Sportpark De Ark

  • 11:30

    ELI 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    Sportpark 't Luytelaar

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Schijndel/DE WIT 8

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    WEC 4

    Mariahout 6

    Sportpark De Glorie

  • 13:00

    Erp 10

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    Sportpark Den Uil

26 mei

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    Mifano 4

    Sportpark Den Eimert

  • 10:30

    Mariahout 6

    DVG 5

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Avanti'31 5

    Erp 10

    Sportpark De Molenheide

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 8

    WEC 4

    Sportpark Zuideinderpark

  • 12:00

    Heeswijk 6

    ELI 4

    Sportpark De Balledonk

Geen beker competities aanwezig.

TEAM INFO

Spelers

Mark Bouw, Ron Barten, Luc van de Broek, Joris van der Bruggen, Peter van de Burgt, Jack Donkers, Geert van Gorp, Thijs Habraken, Jan van Heeswijk, Jorg Maas,                         Robin van Neerven, John Roijackers, Luc van Rooij, Bert Scheepers, Ruud da Silva, Bram Swinkels, Marius Veldpaus, Loran van de Rijt.

Staf

leider : 
Marius Veldpaus                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Bert Scheepers

Grensrechter:
Toon de Koning

Training

Donderdag van 19:30 uur tot 21:00 uur.

Copyright © 2008 - 2018 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio