Mariahout 5

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0519 Mannen Zondag reserve

18 oktober

  • 10:30

    Mariahout 5

    Boerdonk 4

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    DVG 4

    Boskant 4

    Sportpark De Roode Bleek

  • 09:30

    Schijndel/DE WIT 10

    VOW 4

    Sportpark Zuideinderpark

11 oktober

  • 11:00

    Ollandia 3

    DVG 4

    Sportpark Ekkerzicht

    1 - 1

  • 10:30

    Mariahout 5

    Rhode/Van Stiphout Bouw 8

    Sportpark De Heibunders

    1 - 2

  • 10:30

    VOW 4

    WEC 6

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    2 - 5

  • 10:30

    Boerdonk 4

    Avesteyn 7

    Sportpark De Kerveheester

    1 - 7

  • 09:30

    Avanti'31 8

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Sportpark De Molenheide

    3 - 3

  • 09:30

    Boskant 4

    Schijndel/DE WIT 10

    Sportpark De Scheken

    3 - 5

04 oktober

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 8

    Boerdonk 4

    Sportpark De Neul

    3 - 2

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Mariahout 5

    Sportpark Den Eimert

    5 - 1

  • 10:00

    Avesteyn 7

    Avanti'31 8

    Sportpark Avesteyn

    2 - 3

  • 09:30

    WEC 6

    Ollandia 3

    Sportpark De Glorie

    8 - 2

27 september

  • 11:00

    Ollandia 3

    Avesteyn 7

    Sportpark Ekkerzicht

    1 - 3

  • 10:30

    VOW 4

    Rhode/Van Stiphout Bouw 8

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    0 - 0

  • 10:30

    Boerdonk 4

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Sportpark De Kerveheester

    2 - 8

  • 10:00

    DVG 4

    Schijndel/DE WIT 10

    Sportpark De Roode Bleek

    3 - 1

  • 09:45

    Avanti'31 8

    Mariahout 5

    Sportpark De Molenheide

    2 - 4

  • 09:30

    Boskant 4

    WEC 6

    Sportpark De Scheken

    1 - 1

20 september

  • 12:45

    WEC 6

    DVG 4

    Sportpark De Glorie

    2 - 6

  • 12:30

    Avesteyn 7

    Boskant 4

    Sportpark Avesteyn

    3 - 2

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 8

    Avanti'31 8

    Sportpark De Neul

    2 - 1

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    VOW 4

    Sportpark Den Eimert

    5 - 2

  • 09:30

    Schijndel/DE WIT 10

    Ollandia 3

    Sportpark Zuideinderpark

    2 - 0

0519 Mannen Zondag reserve

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Nijnsel/TVE Reclame 6

4

10

3

1

0

21

8

+13

0

2

Rhode/Van Stiphout Bouw 8

4

10

3

1

0

7

4

+3

0

3

Avesteyn 7

4

9

3

0

1

15

7

+8

0

4

DVG 4

3

7

2

1

0

10

4

+6

0

5

WEC 6

4

7

2

1

1

16

11

+5

0

6

Schijndel/DE WIT 10

3

6

2

0

1

8

6

+2

0

7

Avanti'31 8

4

4

1

1

2

9

11

-2

0

8

Mariahout 5

3

3

1

0

2

6

9

-3

0

9

Boskant 4

3

1

0

1

2

6

9

-3

0

10

VOW 4

3

1

0

1

2

4

10

-6

0

11

Ollandia 3

4

1

0

1

3

4

14

-10

0

12

Boerdonk 4

3

0

0

0

3

5

18

-13

0

0519 Mannen Zondag reserve

25 oktober

  • 10:00

    WEC 6

    Mariahout 5

    Sportpark De Glorie

  • 10:00

    DVG 4

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Sportpark De Roode Bleek

  • 10:00

    Boskant 4

    Boerdonk 4

    Sportpark De Scheken

  • 11:00

    Ollandia 3

    VOW 4

    Sportpark Ekkerzicht

  • 12:00

    Avesteyn 7

    Rhode/Van Stiphout Bouw 8

    Sportpark Avesteyn

  • 13:00

    Schijndel/DE WIT 10

    Avanti'31 8

    Sportpark Zuideinderpark

01 november

  • 09:30

    Boerdonk 4

    VOW 4

    Sportpark De Kerveheester

  • 10:00

    Avanti'31 8

    DVG 4

    Sportpark De Molenheide

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Schijndel/DE WIT 10

    Sportpark Den Eimert

  • 10:30

    Mariahout 5

    Ollandia 3

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 8

    Boskant 4

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    Avesteyn 7

    WEC 6

    Sportpark Avesteyn

08 november

  • 10:00

    Boskant 4

    Mariahout 5

    Sportpark De Scheken

  • 10:00

    WEC 6

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Sportpark De Glorie

  • 10:00

    DVG 4

    Boerdonk 4

    Sportpark De Roode Bleek

  • 10:30

    VOW 4

    Avanti'31 8

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 11:00

    Ollandia 3

    Rhode/Van Stiphout Bouw 8

    Sportpark Ekkerzicht

  • 13:00

    Schijndel/DE WIT 10

    Avesteyn 7

    Sportpark Zuideinderpark

22 november

  • 10:00

    Avanti'31 8

    Ollandia 3

    Sportpark De Molenheide

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Avesteyn 7

    Sportpark Den Eimert

  • 10:30

    Mariahout 5

    Schijndel/DE WIT 10

    Sportpark De Heibunders

  • 10:30

    Boerdonk 4

    WEC 6

    Sportpark De Kerveheester

  • 11:00

    VOW 4

    Boskant 4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 8

    DVG 4

    Sportpark De Neul

29 november

  • 10:00

    Boskant 4

    Avanti'31 8

    Sportpark De Scheken

  • 10:00

    WEC 6

    Rhode/Van Stiphout Bouw 8

    Sportpark De Glorie

  • 10:00

    DVG 4

    VOW 4

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:00

    Ollandia 3

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Sportpark Ekkerzicht

  • 12:00

    Avesteyn 7

    Mariahout 5

    Sportpark Avesteyn

  • 13:00

    Schijndel/DE WIT 10

    Boerdonk 4

    Sportpark Zuideinderpark

06 december

  • 10:00

    WEC 6

    Avanti'31 8

    Sportpark De Glorie

  • 10:00

    DVG 4

    Mariahout 5

    Sportpark De Roode Bleek

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Boskant 4

    Sportpark Den Eimert

  • 10:30

    Boerdonk 4

    Ollandia 3

    Sportpark De Kerveheester

  • 11:00

    VOW 4

    Avesteyn 7

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 8

    Schijndel/DE WIT 10

    Sportpark De Neul

13 december

  • 09:30

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Rhode/Van Stiphout Bouw 8

    Sportpark Den Eimert

  • 10:00

    Boskant 4

    Ollandia 3

    Sportpark De Scheken

  • 10:00

    Avanti'31 8

    Boerdonk 4

    Sportpark De Molenheide

  • 10:30

    Mariahout 5

    VOW 4

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Avesteyn 7

    DVG 4

    Sportpark Avesteyn

  • 13:00

    Schijndel/DE WIT 10

    WEC 6

    Sportpark Zuideinderpark

31 januari

  • 10:00

    WEC 6

    Boskant 4

    Sportpark De Glorie

  • 10:00

    DVG 4

    Avanti'31 8

    Sportpark De Roode Bleek

  • 10:30

    Boerdonk 4

    Mariahout 5

    Sportpark De Kerveheester

  • 11:00

    VOW 4

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 11:00

    Ollandia 3

    Schijndel/DE WIT 10

    Sportpark Ekkerzicht

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 8

    Avesteyn 7

    Sportpark De Neul

07 februari

  • 10:00

    Avanti'31 8

    Rhode/Van Stiphout Bouw 8

    Sportpark De Molenheide

  • 10:00

    Boskant 4

    VOW 4

    Sportpark De Scheken

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Boerdonk 4

    Sportpark Den Eimert

  • 10:30

    Mariahout 5

    WEC 6

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Avesteyn 7

    Ollandia 3

    Sportpark Avesteyn

  • 13:00

    Schijndel/DE WIT 10

    DVG 4

    Sportpark Zuideinderpark

28 februari

  • 10:00

    WEC 6

    Avesteyn 7

    Sportpark De Glorie

  • 10:30

    Boerdonk 4

    Rhode/Van Stiphout Bouw 8

    Sportpark De Kerveheester

  • 11:00

    VOW 4

    Schijndel/DE WIT 10

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 11:00

    Ollandia 3

    Avanti'31 8

    Sportpark Ekkerzicht

07 maart

  • 10:00

    Avanti'31 8

    VOW 4

    Sportpark De Molenheide

  • 10:00

    DVG 4

    Ollandia 3

    Sportpark De Roode Bleek

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    WEC 6

    Sportpark Den Eimert

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 8

    Mariahout 5

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    Avesteyn 7

    Boerdonk 4

    Sportpark Avesteyn

  • 13:00

    Schijndel/DE WIT 10

    Boskant 4

    Sportpark Zuideinderpark

14 maart

  • 10:00

    WEC 6

    Boerdonk 4

    Sportpark De Glorie

21 maart

  • 10:00

    Avanti'31 8

    Boskant 4

    Sportpark De Molenheide

  • 10:30

    Mariahout 5

    Avesteyn 7

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    VOW 4

    DVG 4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 11:00

    Ollandia 3

    Boerdonk 4

    Sportpark Ekkerzicht

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 8

    WEC 6

    Sportpark De Neul

  • 13:00

    Schijndel/DE WIT 10

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Sportpark Zuideinderpark

28 maart

  • 10:00

    Boskant 4

    Avesteyn 7

    Sportpark De Scheken

  • 10:00

    WEC 6

    Schijndel/DE WIT 10

    Sportpark De Glorie

  • 10:00

    DVG 4

    Rhode/Van Stiphout Bouw 8

    Sportpark De Roode Bleek

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Ollandia 3

    Sportpark Den Eimert

  • 10:30

    Boerdonk 4

    Avanti'31 8

    Sportpark De Kerveheester

  • 11:00

    VOW 4

    Mariahout 5

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

11 april

  • 09:30

    Boerdonk 4

    DVG 4

    Sportpark De Kerveheester

  • 10:00

    Avanti'31 8

    Schijndel/DE WIT 10

    Sportpark De Molenheide

  • 10:30

    Mariahout 5

    Boskant 4

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Ollandia 3

    WEC 6

    Sportpark Ekkerzicht

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 8

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    Avesteyn 7

    VOW 4

    Sportpark Avesteyn

18 april

  • 10:00

    Boskant 4

    Rhode/Van Stiphout Bouw 8

    Sportpark De Scheken

  • 10:00

    DVG 4

    Avesteyn 7

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:00

    VOW 4

    Ollandia 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

25 april

  • 09:30

    Boerdonk 4

    Schijndel/DE WIT 10

    Sportpark De Kerveheester

  • 10:30

    Mariahout 5

    DVG 4

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Ollandia 3

    Boskant 4

    Sportpark Ekkerzicht

  • 12:00

    Avesteyn 7

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Sportpark Avesteyn

09 mei

  • 10:00

    Avanti'31 8

    Avesteyn 7

    Sportpark De Molenheide

  • 10:00

    Boskant 4

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Sportpark De Scheken

  • 11:00

    VOW 4

    Boerdonk 4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

16 mei

  • 09:30

    Boerdonk 4

    Boskant 4

    Sportpark De Kerveheester

  • 10:00

    WEC 6

    VOW 4

    Sportpark De Glorie

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    DVG 4

    Sportpark Den Eimert

  • 10:30

    Mariahout 5

    Avanti'31 8

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 8

    Ollandia 3

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    Avesteyn 7

    Schijndel/DE WIT 10

    Sportpark Avesteyn

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Erp 10

3

9

3

0

0

13

4

+9

0

2

Mariahout 5

3

3

1

0

2

6

8

-2

0

3

ELI 4

3

3

1

0

2

8

11

-3

0

4

Sparta'25 8

3

3

1

0

2

3

7

-4

0

Uitslagen beker

16 september

  • 19:30

    Mariahout 5

    ELI 4

    Sportpark De Heibunders

    4 - 3

13 september

  • 13:00

    Erp 10

    Sparta'25 8

    Sportpark Den Uil

    4 - 0

06 september

  • 12:00

    ELI 4

    Sparta'25 8

    Sportpark 't Luytelaar

    2 - 1

05 september

  • 18:00

    Mariahout 5

    Erp 10

    Sportpark De Heibunders

    1 - 3

30 augustus

  • 13:00

    Erp 10

    ELI 4

    Sportpark Den Uil

    6 - 3

  • 10:00

    Sparta'25 8

    Mariahout 5

    Sportpark 't Heereind

    2 - 1

TEAM INFO

Spelers

Ronnie van Berlo, Gert-Jan van den Broek, Jack Donkers, Bart Hendriks, Niek van den Heuvel, Mark van Hoof, Harrie Huijbers, Joost Kuijpers, Koen Leenders,
Martijn van der Linden, Tim Maassen, Maarten van Oers, Ronnie van Stiphout, Jos Swinkels, Theo Vermeulen

Staf

Leider: Kevin Verbakel

Assistent leider : Willem-Bart van den Broek 

Grensrechter: Peter van Hoof

Training

Donderdag van 19:30 uur tot 21:00 uur.

Copyright © 2008 - 2020 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign