Mariahout 5

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0519 Mannen Zondag reserve

01 december

  • 11:30

    ELI 4

    DVG 6

    Sportpark 't Luytelaar

    4 - 0

  • 11:00

    Mariahout 5

    Boerdonk 3

    Sportpark De Heibunders

    4 - 1

  • 11:00

    Mierlo Hout 7

    Avanti'31 8

    Sportpark De Beemd

    5 - 1

  • 10:00

    Gemert 7

    UDI'19/CSU 12

    Sportpark Molenbroek

    3 - 0

  • 10:00

    Erp 7

    Rhode/Van Stiphout Bouw 6

    Sportpark Den Uil

    10 - 7

  • 10:00

    Sparta'25 7

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Sportpark 't Heereind

    3 - 5

24 november

  • 12:30

    Boerdonk 3

    Erp 7

    Sportpark De Kerveheester

  • 12:00

    DVG 6

    Sparta'25 7

    Sportpark De Roode Bleek

    1 - 2

  • 10:00

    Gemert 7

    Mierlo Hout 7

    Sportpark Molenbroek

    0 - 0

  • 09:30

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    ELI 4

    Sportpark Den Eimert

    4 - 5

17 november

  • 11:30

    ELI 4

    Gemert 7

    Sportpark 't Luytelaar

    2 - 0

  • 10:00

    Avanti'31 8

    Rhode/Van Stiphout Bouw 6

    Sportpark De Molenheide

    1 - 0

  • 10:00

    UDI'19/CSU 12

    Erp 7

    Sportpark Parkzicht

    0 - 5

  • 10:00

    Sparta'25 7

    Mariahout 5

    Sportpark 't Heereind

    4 - 1

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Mierlo Hout 7

    Sportpark Den Eimert

    1 - 5

10 november

  • 13:00

    Boerdonk 3

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Sportpark De Kerveheester

    4 - 5

  • 13:00

    Mierlo Hout 7

    UDI'19/CSU 12

    Sportpark De Beemd

    5 - 2

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 6

    DVG 6

    Sportpark De Neul

    3 - 1

  • 11:00

    Mariahout 5

    ELI 4

    Sportpark De Heibunders

    5 - 3

  • 10:00

    Gemert 7

    Avanti'31 8

    Sportpark Molenbroek

    2 - 0

  • 10:00

    Erp 7

    Sparta'25 7

    Sportpark Den Uil

    1 - 4

03 november

  • 13:00

    Boerdonk 3

    Gemert 7

    Sportpark De Kerveheester

    1 - 2

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 6

    Mierlo Hout 7

    Sportpark De Neul

    0 - 8

  • 12:00

    DVG 6

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Sportpark De Roode Bleek

    1 - 1

  • 10:00

    Avanti'31 8

    ELI 4

    Sportpark De Molenheide

    2 - 3

  • 10:00

    Erp 7

    Mariahout 5

    Sportpark Den Uil

    4 - 2

27 oktober

  • 13:00

    Mierlo Hout 7

    Boerdonk 3

    Sportpark De Beemd

    5 - 1

  • 11:00

    Mariahout 5

    DVG 6

    Sportpark De Heibunders

    3 - 2

  • 11:00

    ELI 4

    UDI'19/CSU 12

    Sportpark 't Luytelaar

    11 - 3

  • 10:00

    Gemert 7

    Rhode/Van Stiphout Bouw 6

    Sportpark Molenbroek

    2 - 0

  • 10:00

    Sparta'25 7

    Avanti'31 8

    Sportpark 't Heereind

    2 - 1

  • 09:30

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Erp 7

    Sportpark Den Eimert

    5 - 4

13 oktober

  • 12:30

    Boerdonk 3

    Sparta'25 7

    Sportpark De Kerveheester

    0 - 5

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 6

    ELI 4

    Sportpark De Neul

    5 - 8

  • 11:00

    Mariahout 5

    Gemert 7

    Sportpark De Heibunders

    3 - 2

  • 10:00

    Avanti'31 8

    DVG 6

    Sportpark De Molenheide

    3 - 2

  • 10:00

    UDI'19/CSU 12

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Sportpark Parkzicht

    1 - 3

  • 10:00

    Erp 7

    Mierlo Hout 7

    Sportpark Den Uil

    2 - 2

06 oktober

  • 13:00

    Mierlo Hout 7

    Mariahout 5

    Sportpark De Beemd

    5 - 3

  • 12:00

    DVG 6

    UDI'19/CSU 12

    Sportpark De Roode Bleek

    5 - 2

  • 11:30

    ELI 4

    Boerdonk 3

    Sportpark 't Luytelaar

    2 - 4

  • 10:00

    Gemert 7

    Erp 7

    Sportpark Molenbroek

    0 - 0

  • 10:00

    Sparta'25 7

    Rhode/Van Stiphout Bouw 6

    Sportpark 't Heereind

    5 - 5

  • 09:30

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Avanti'31 8

    Sportpark Den Eimert

    3 - 2

29 september

  • 13:00

    Mierlo Hout 7

    ELI 4

    Sportpark De Beemd

    8 - 2

  • 12:30

    Boerdonk 3

    Avanti'31 8

    Sportpark De Kerveheester

    2 - 1

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 6

    UDI'19/CSU 12

    Sportpark De Neul

    6 - 1

  • 11:00

    Mariahout 5

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Sportpark De Heibunders

    2 - 1

  • 10:00

    Gemert 7

    Sparta'25 7

    Sportpark Molenbroek

    0 - 1

  • 10:00

    Erp 7

    DVG 6

    Sportpark Den Uil

    6 - 3

22 september

  • 12:00

    DVG 6

    Gemert 7

    Sportpark De Roode Bleek

    0 - 3

  • 11:00

    ELI 4

    Erp 7

    Sportpark 't Luytelaar

    0 - 9

  • 10:00

    Avanti'31 8

    Mariahout 5

    Sportpark De Molenheide

    4 - 6

  • 10:00

    UDI'19/CSU 12

    Boerdonk 3

    Sportpark Parkzicht

    1 - 5

  • 10:00

    Sparta'25 7

    Mierlo Hout 7

    Sportpark 't Heereind

    4 - 4

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Rhode/Van Stiphout Bouw 6

    Sportpark Den Eimert

    3 - 3

0519 Mannen Zondag reserve

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mierlo Hout 7

10

24

7

3

0

47

16

+31

0

2

Sparta'25 7

9

20

6

2

1

30

18

+12

0

3

Mariahout 5

9

18

6

0

3

29

26

+3

0

4

ELI 4

10

18

6

0

4

40

40

0

0

5

Erp 7

9

17

5

2

2

41

23

+18

0

6

Gemert 7

10

17

5

2

3

14

7

+7

0

7

Nijnsel/TVE Reclame 6

10

17

5

2

3

31

30

+1

0

8

Boerdonk 3

8

9

3

0

5

18

25

-7

0

9

Rhode/Van Stiphout Bouw 6

9

8

2

2

5

29

39

-10

0

10

Avanti'31 8

9

6

2

0

7

15

25

-10

0

11

DVG 6

9

4

1

1

7

15

27

-12

0

12

UDI'19/CSU 12

8

0

0

0

8

10

43

-33

0

0519 Mannen Zondag reserve

08 december

  • 10:00

    Avanti'31 8

    Erp 7

    Sportpark De Molenheide

  • 10:00

    UDI'19/CSU 12

    Mariahout 5

    Sportpark Parkzicht

  • 10:00

    Sparta'25 7

    ELI 4

    Sportpark 't Heereind

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Gemert 7

    Sportpark Den Eimert

  • 12:00

    DVG 6

    Mierlo Hout 7

    Sportpark De Roode Bleek

  • 12:30

    Boerdonk 3

    Rhode/Van Stiphout Bouw 6

    Sportpark De Kerveheester

15 december

  • 10:00

    UDI'19/CSU 12

    Sparta'25 7

    Sportpark Parkzicht

  • 12:00

    DVG 6

    Boerdonk 3

    Sportpark De Roode Bleek

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 6

    Mariahout 5

    Sportpark De Neul

26 januari

  • 10:00

    Avanti'31 8

    UDI'19/CSU 12

    Sportpark De Molenheide

02 februari

  • 10:00

    Gemert 7

    DVG 6

    Sportpark Molenbroek

  • 10:00

    Erp 7

    ELI 4

    Sportpark Den Uil

  • 11:00

    Mariahout 5

    Avanti'31 8

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 6

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Sportpark De Neul

  • 13:00

    Boerdonk 3

    UDI'19/CSU 12

    Sportpark De Kerveheester

  • 13:00

    Mierlo Hout 7

    Sparta'25 7

    Sportpark De Beemd

09 februari

  • 10:00

    Avanti'31 8

    Gemert 7

    Sportpark De Molenheide

  • 10:00

    UDI'19/CSU 12

    Mierlo Hout 7

    Sportpark Parkzicht

  • 10:00

    Sparta'25 7

    Erp 7

    Sportpark 't Heereind

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Boerdonk 3

    Sportpark Den Eimert

  • 11:30

    ELI 4

    Mariahout 5

    Sportpark 't Luytelaar

  • 12:00

    DVG 6

    Rhode/Van Stiphout Bouw 6

    Sportpark De Roode Bleek

16 februari

  • 10:00

    Gemert 7

    ELI 4

    Sportpark Molenbroek

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    UDI'19/CSU 12

    Sportpark Den Eimert

  • 11:00

    Mariahout 5

    Sparta'25 7

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 6

    Avanti'31 8

    Sportpark De Neul

  • 12:30

    Boerdonk 3

    DVG 6

    Sportpark De Kerveheester

  • 13:00

    Mierlo Hout 7

    Erp 7

    Sportpark De Beemd

08 maart

  • 10:00

    Avanti'31 8

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Sportpark De Molenheide

  • 10:00

    UDI'19/CSU 12

    Rhode/Van Stiphout Bouw 6

    Sportpark Parkzicht

  • 10:00

    Erp 7

    Gemert 7

    Sportpark Den Uil

  • 10:00

    Sparta'25 7

    Boerdonk 3

    Sportpark 't Heereind

  • 11:30

    ELI 4

    Mierlo Hout 7

    Sportpark 't Luytelaar

  • 12:00

    DVG 6

    Mariahout 5

    Sportpark De Roode Bleek

15 maart

  • 10:00

    UDI'19/CSU 12

    Avanti'31 8

    Sportpark Parkzicht

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    DVG 6

    Sportpark Den Eimert

  • 11:00

    Mariahout 5

    Erp 7

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 6

    Sparta'25 7

    Sportpark De Neul

  • 12:30

    Boerdonk 3

    ELI 4

    Sportpark De Kerveheester

  • 13:00

    Mierlo Hout 7

    Gemert 7

    Sportpark De Beemd

29 maart

  • 10:00

    Gemert 7

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Sportpark Molenbroek

  • 10:00

    Erp 7

    Boerdonk 3

    Sportpark Den Uil

  • 10:00

    Sparta'25 7

    UDI'19/CSU 12

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    Mariahout 5

    Rhode/Van Stiphout Bouw 6

    Sportpark De Heibunders

  • 11:30

    ELI 4

    Avanti'31 8

    Sportpark 't Luytelaar

  • 13:00

    Mierlo Hout 7

    DVG 6

    Sportpark De Beemd

05 april

  • 10:00

    Avanti'31 8

    Mierlo Hout 7

    Sportpark De Molenheide

  • 10:00

    UDI'19/CSU 12

    Gemert 7

    Sportpark Parkzicht

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Sparta'25 7

    Sportpark Den Eimert

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 6

    Erp 7

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    DVG 6

    ELI 4

    Sportpark De Roode Bleek

  • 12:30

    Boerdonk 3

    Mariahout 5

    Sportpark De Kerveheester

19 april

  • 10:00

    Gemert 7

    Mariahout 5

    Sportpark Molenbroek

  • 10:00

    Erp 7

    UDI'19/CSU 12

    Sportpark Den Uil

  • 11:30

    ELI 4

    Sparta'25 7

    Sportpark 't Luytelaar

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 6

    Boerdonk 3

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    DVG 6

    Avanti'31 8

    Sportpark De Roode Bleek

  • 13:00

    Mierlo Hout 7

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Sportpark De Beemd

10 mei

  • 10:00

    Avanti'31 8

    Boerdonk 3

    Sportpark De Molenheide

  • 10:00

    UDI'19/CSU 12

    DVG 6

    Sportpark Parkzicht

  • 10:00

    Erp 7

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Sportpark Den Uil

  • 10:00

    Sparta'25 7

    Gemert 7

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    Mariahout 5

    Mierlo Hout 7

    Sportpark De Heibunders

  • 11:30

    ELI 4

    Rhode/Van Stiphout Bouw 6

    Sportpark 't Luytelaar

17 mei

  • 10:00

    Avanti'31 8

    Sparta'25 7

    Sportpark De Molenheide

  • 10:00

    UDI'19/CSU 12

    ELI 4

    Sportpark Parkzicht

  • 10:00

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Mariahout 5

    Sportpark Den Eimert

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 6

    Gemert 7

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    DVG 6

    Erp 7

    Sportpark De Roode Bleek

  • 12:30

    Boerdonk 3

    Mierlo Hout 7

    Sportpark De Kerveheester

24 mei

  • 10:00

    Gemert 7

    Boerdonk 3

    Sportpark Molenbroek

  • 10:00

    Erp 7

    Avanti'31 8

    Sportpark Den Uil

  • 10:00

    Sparta'25 7

    DVG 6

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    Mariahout 5

    UDI'19/CSU 12

    Sportpark De Heibunders

  • 11:30

    ELI 4

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    Sportpark 't Luytelaar

  • 13:00

    Mierlo Hout 7

    Rhode/Van Stiphout Bouw 6

    Sportpark De Beemd

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mariahout 5

2

6

2

0

0

12

3

+9

0

2

Nijnsel/TVE Reclame 4

2

3

1

0

1

6

9

-3

0

3

DVG 7

2

0

0

0

2

3

9

-6

0

4

Rhode/Van Stiphout Bouw 35+2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Uitslagen beker

15 september

  • 12:00

    Nijnsel/TVE Reclame 4

    Rhode/Van Stiphout Bouw 35+2

    Sportpark Den Eimert

  • 10:00

    DVG 7

    Mariahout 5

    Sportpark De Roode Bleek

    1 - 5

08 september

  • 12:00

    Nijnsel/TVE Reclame 4

    DVG 7

    Sportpark Den Eimert

    4 - 2

  • 10:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 35+2

    Mariahout 5

    Sportpark De Neul

01 september

  • 11:00

    Mariahout 5

    Nijnsel/TVE Reclame 4

    Sportpark De Heibunders

    7 - 2

  • 10:00

    DVG 7

    Rhode/Van Stiphout Bouw 35+2

    Sportpark De Roode Bleek

TEAM INFO

Spelers

Tim van Beckum, Chris van de Boom, Jack Donkers, Bart van Duijnhoven, Jari van de Heuvel, Roan van den Heuvel, Damian Jansen, (k) 
Jeri de Louw,  Gijs van Nunen, John Roijackers, Luc van Rooij, Stef van Rooij, Remco van Rossum, Niels van der Schoot, Robin Schroer, Nick van Uden, Peter Verhoeven, Jayson van Vijeijken, Jasper Zomers, Marijn Zomers, Remco van Zutphen.

Staf

 Leider/speler:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Marius Veldpaus                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Bert Scheepers

 Grensrechter:
 Toon de Koning                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Stan Verbrugge

Training

Donderdag van 19:30 uur tot 21:00 uur.

Copyright © 2008 - 2019 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio